Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Pat mnie pobolywal brzuch jak na @ na poczatku ciazy a o wiele mocniej jak bylam w ok 9-10 tyg, wtedy juz myslam ze to koniec tak bolało ale na szczescie juz dawno ich nie mialam. pat jak y masz tendencje do blizniat to moze tym razem tez bedą ;-D Mnie zawsze marzyły sie bliznieta :-D Czije sie dobrze. Pewnie byloby gorzej gdybym jeszcze w ciazy nie byla a nosze pod sercem mojego kochanego bąbelka i jestem szczesliwa. Mam nadzieje ze dzisiejsza wizyta tego mojego szczescia mi nie odbierze. A znasz moze powód dlaczego musialas urodzic przedwczesnie? Jesli nie chcesz to nie musisz odpowiadac na moje pytanie, zrozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom a u nas takie piekne sloneczko i cieplutko :) nie zostawili mnie na obserwacji. mam nadal kontrolowac ciśnienie i w przyszlym tygodniu kolejne ktg choc to dzisiejsze miało być ostatnie. xxx Pat nie przejmuj sie. my na początku mieliśmy zakaz przytulanek i maz tak się przejal ze przez cala ciąże zdarzylo nam się dwa razy i nie zapowiada się więcej ;) da się przeżyć. po pologu sobie odbijemy ;) co do badan to nie mam pojęcia co to jest. sprobuj po necie poszperac. xxx Sylwiatko myśl pozytywnie - wyjdziesz z gabinetu szczesliwa. usg nie powinno zaszkodzic. ja w tej ciąży tez na początku mialam często robione. daj znac po wizycie. xxx 9 tygodni dobrze kojarzę ze dziś tez masz wizyte? daj znać jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniii23
Witajcie. W maju b.r straciłam moje malenstwo 9 tydz. Aktualnie jestem w 6 tc. 12 października trafiłam do szpitala bo krwawiłam. Okazało sie że krwiak. Po 2 dniach wyszłam. Za kilka dni poszłam na kontrolę okazało sie że kosmowka sie odkleja. Od wyjścia ze szpitala nie miałam żadnych plamien ani nic. Wczoraj zauważyłam takie skrzepki brązowe. Dziś też. Jestem przerażona. Dziś mam o 14 wizytę ale umieram ze strachu :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze z dzidzia . daj znac po wizycie i modle się o Was . sylwiatko _ jestem pod koniec 17tygodnia i pare dni już nie wymiotuje przy myciu zębów ..ale za to ostatnio zwymiotowałam cala szklanke soku pomidorowego który uwielbiam i miałam na niego smaka caly dzień :) hmmm no coz .. zaskakuje mnie ta ciaza mocno niekiedy . ja dziewczyny obudziłam się z mezem o 7 i do 9 bylam aktywna : ogladalam tv i jadlam omlecika .. i zanselam :) - wstalama o 12 eheheh . jem jogurciki i pije herbate . zaraz kolejna dawka asmag i witaminy . oleje dziś jednak jakies mocne czynności bo się boje o dzidzi - powoli chwila eis eciaza wśród znajomych bliższych i dalszych ..ale jakos tak się czaje jeszcze z tym . po wizycie chyba jak będzie wszystko ok to z wieksza moca będę krzycala o tym :) mój maz wczoraj znow patrzyl na mnie tak wiecie .. mowie mu o co chodzi ; a ten wariat : ale masz wielkie cycki ehheeheh :) smialismy się ze jak urodze i będzie mleko to mnie będzie przeciazalo i będę się przerwacala ( zwykle miałam c ..teraz mam chyba e ) eheheheh co do smarowideł : oliwka wlasnie się konczy kupie nowa bambino , do biustu mam perfecta cos tam , a pupa i brzunio tołpa . ten do biustu taki se : jakiś lepszy musze sobie kupic jak się skończy a oliwke kocham : ) smaruje się wieczorem raz dziennie ..ciekawe czy mi to wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poronilam zeszlym roku odczekalam 3 miesiece i znowu staralam sie o dziecko i jestem w 14 tygodniu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja w domku też masz takie wysokie ciśnienie? ja zawsze przed wizytą mam ok 140/90 ale co najśmieszniejsze to nie denerwuje się wogóle to nie wiem skąd to się bierze, ostatnio u położnej miałam też 156/89 i mówiłam ze to efekt tego ze po schodach weszłam i sie zmęczyłam po pól godz u niej było juz 120/79 wiec norma ale też kazała kontrolować... a jak w domu mierzę to wszystko w normie, na koniec stwierdziła ze to efekt tego ze tyle przytyłam i organizm gorzej znosi zmęczenie.... a gdzie jeszcze do stycznia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek ja przed wizyta mam 130/90 .. i pyta mnie czy szybko szlam ; mowie nie ...ale pewnie się stresuje wizyta czy wszystko dobrze z dzidzia ... sista leniwiec idzie do sklepu po bialy ser i serek danio i migdały może .. i zrobi naleśniki :))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny ale mi się film urwal. Zaraz po napisaniu poprzedniego postu polozylam się na chwilę. ..a właśnie dopiero się obudzilam ;) --- Monii bardzo mocno trzymam kciuki zeby bylo w porządku. odezwij się po wizycie. dziwi mnie tylko ze jak ostatnio rozpoznali odklejajaca się kosmowke to nie zatrzymali Cię na obserwacji w szpitalu. no i przede wszystkim musisz lezec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista ja smarowalam cala ciaze oliwka babydream z rossmanna tylko brzuszek i biust. cyckom wiele nie pomogło bo jakieś obwisniete się zrobily i jakieś małe rozstępy na nich ;) ale za to brzuszek jest ogromny a ani jednego rozstepu nie ma i mam nadzieje ze tak zostanie --- Aniolek niby właśnie jak mierze w domu to nie przekracza 140 wiec moze rzeczywiście przy wysiłku. zwykle ok 130 jest. Ale to od jakiegoś miesiaca tak mi skacze. wcześniej mialam wrecz za niskie i codziennie się kawa ratowalam a tu taki nagły przeskok i tęsknie za kawusia. a Tobie tez tak nogi puchna? a szczególnie stopy bo u mnie to masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wam tez tak kafe szwankuje? :/ poprzedni tekst uznało mi za spam i musiałam w częściach wysyłać, mimo że większe umieszczałam (a i tak nie obyło się bez kilkukrotnych prób :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na szczęście jeszcze nie puchną nogi:) moze dlatego ze ja uwielbiam mieć je w górze jak leże i zawsze przed tv lądują na rogu stołu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja chyba z cisnieniem mamy to samo. Dzis mialam alarm w szpitalu cisnienie 182 na iles nie dopatrzylam tylko od razu porodowka ktg 40 min i....... wypuscili mnie do domu bo wszystko spadlo i bylo normalne. Mam mocna chorobe bialych kitli. Alarmu narobili bo stopy tez mam spuchniete i dlonie ale troszke. Mocz jest ok takze mam sie obserwowac i w razie w przyjechac. Nawet mnie nie badala bo juz mowi nie ma sensu takze nawet nie wiem co tam u mojej szyjki slychac. I taka przygoda juz myslalam ze mnie zostawia:) a tu nic. Duzo sie ruszac kazaly zeby przyspieszyc bo lepiej wczesniej niz przechodzic. Po za tym ok maly niziutko jest i tyle pozostaje czekac. Ot taka przygoda po prostu zle dzialaja na mnie lekarze. Takze nie stresujcie sie jak macie cisnienie 140 bo ja mam naprawde ponad norme......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni to faktycznie skacze Ci to ciśnienie. ale jeszcze tydzień i rzeczywiście możesz spokojnue rodzic :) a kontrolujesz ciśnienie w domu? mi kazali 4 razy dziennie sle jak mam podchodzace pod 140 to częściej sprawdzam. ostatnio tez właśnie robilam badanie moczu ale bialka nie ma więc widocznie taki moj urok. dobrze ze to ktg co tydzień albo częściej. przynajmniej spokojniejsza jestem . Dawaj znac na bieżąco czy jeszcze w dwupaku czy juz z dzidziem w ramionach. bo po Tobie ja się zaczne szykować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja problem w tym ze wiem o tym od lat nawet przed ciaza lekarka kazala mi sprawdzac wiec mam aparat w domu i zawsze jest niskie. Tak na mnie lekarze dzialaja.... nie umiem tego kontrolowac. Masakra tak tam dzis lezalam patrzylam na puste lozeczka dla bobasow i zdalam sobie sprawe ze nie jestem jeszcze gotowa na porod..... zaczynam miec pietra. A polozne po prostu zrobily swoja prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po wizycie wszystko ok ufff... normalnie znowu latam wysoko ponad ziemią bo widzialam moje 7 cm szczescia :-* ale moj gin znowu chcial ominąc moje usg ale sie mu nie dałam. Powiedzialam ze ostatnio nie bylo wiec dzis chce miec bo stesknilam sie za moim dzidziusiem, on tylko sie usmiechnąl i zeby zaoszczedzic czas na moim rozbieraniu to zrobil mi usg ale to na brzuchu ( nie wiem jak ono sie nazywa) nie to dopochwowe ale i tak pieknie bylo widac jak fika i serduszko bije:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Witam kochane dziewczyny. Tak jak było zaplanowane Krzyś narodził się przez cc 21 października o godz. 8.45. Otrzymał 10 pkt. Waga 3450 g, 51 cm długości. Niestety musiałam mieć znieczulenie ogólne zamiast zewnątrzoponowego ale czuję się już co raz lepiej. Krzysiu jest ślicznym dzieckiem. Wróciliśmy do domu dzisiaj ok południa. Maluch w tej chwili śpi w swoim łóżeczku przewinięty, wykąpany, dokarmiony butelką i uspany przez swojego tatusia. Karmię syncia piersią ale mam jeszcze zbyt mało pokarmu żeby się najadł więc póki laktacja się w pełni nie rozwinie będzie dokarmiany butelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali kochana ogromne gratulacje. i zycze samych przespanych nocy przy Krzysiu :)) xxx 9 tygodni spokojnie... chyba zadna kobieta która rodzi po raz pierwszy nie czuje się w pełni gotowa na to :) zobaczysz troche wysilku i bólu a potem ile szczęścia na całe życie :) xxx Sylwiatko widzisz i po co ta panika ;) a ja usg dopochwowe tylko w 6 i 8 tc mialam robione. tak to wszystko przez brzuszek. mam nadzieje że jesteś juz spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
Gratulacje Hanakali :-) Krzysiu to piękne imię, szczęścia dla Twojego synka i dla Ciebie kochana. Dziewczyny, kiedy po ciązy obumarłej i cytotecu (8.10, bez zabiegu łyżeczkowania) mogę się spodziewać miesiączki? Już 3 tydzień mija.... Czy mogłabym starać się o dzieciątko już w listopadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allora ja okres dostałam po 32 dniach od okresu a starac się mogliśmy 3-4 mce później .. hanakali super - gratulacje :))) pewnie rozczulający widok taki bąbelek spiacy co :) ? ja mam wizyte w srode i do tego czasu oszaleje :( sylwiatko super ze wszystko dobrze a co do usg ja w 14 nadal miałam dopochwowo i przez brzuch tez nam pokazala . teraz w 18 tyg wydaje mi się ze będzie już tylko przez brzunio . ale i tak będą rozbieranki bo cytologie chce mi zrobić . dziś mi cos humor nie dopisuje : ....może wbrew temu pomaluje się ladnie i będę gotowac do wyjścia z mezem zalatwiac sprawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 23.10 o 12:00 poprzez cc przyszła na świat moja corcia. 3860/53dl. Jaka ja jestem szczesliwa :-):-) Dziewczynki dopiero co sie uskarzalam jak mi ciezko a tu prosze myk i mala juz jest z nami :-) Zycze Wam abyscie mogly doczekac tego szczescia... Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja .... oganrlam dom , wyprasowałam kupe prania , siadłam i zaczelam plakac :( tak bardzo się dziś boje :((((((((((((( wiem wiem powinnam mieć pozytywne nastawienie ale jakos mi dziś max ciężko :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia no faktycznie. dopiero się do nas odezwalas po długiej nieobecności a tu taka niespodzianka. :) co sie stalo że tak szybko :p gratulacje :) xxx Sista a Ty co dzis znow taki nastrój masz. juz mi tu się usmiechaj i mysl o przyjemnosciach !! i miałaś chyba się oszczędzać?! xxx Allora ja jakos po 35 dniach od zabiegu dostalam. juz nawet nie pamiętam dokładnie. a staraliśmy się właściwie od razu. bo pierwsze przytulanki byly juz po 2 tyg od zabiegu a nie zabezpieczalismy się. choć trochę strachu bylo czy to nie za wcześnie i pewnie bto nas przyblokowalo. wiec za staran i tak długo nic nie było. sama musisz zdecydować co dla Ciebie najlepsze. albo posłuchać lekarza. mi się nie udalo bo kazal czekac przynajmniej 2 cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azja oszczędzam się .. ale nikt tego za mnie nie zrobi . wyprasowałam i odpoczywam .. a smutek - sama wiesz - niby nie jest to taki początek ciąży ale strasznie się boje czy wszystko dobrze .. i jakos tak łzy poleciały .. a poza tym jakos z mezem dziwnie =niby milo ale obco się czuje :( może sobie wkręcam a może cos jest na rzeczy . .. co do wymiotow .. pare dni miałam spokoj a tu wczoraj kolacje zwymiotowałam i dziś sniadanie i wlasnie jem kolejne także nie wiem do kiedy to u mnie potrwa mlo co u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja18 Lepiej pójść kilka razy więcej na badania niż się martwić i czekać na wizytę. Dobrze,że ty ciśnienie sprawdzasz i oni też kontrolują. Mam nadzieje,że już nie będzie skakać za mocno. "" Monii23 Mam nadzieje,że u ciebie wszystko dobrze.Daj znać co powiedział lekarz. """ Sista83 Nie smutaj się.Maleństwo czuje,że mamusia nie ma humorku. Zobaczysz w środę usłyszysz same dobre wieści. Ja mocno w to wierzę!!! """ Sylwiatko25 Lekarze.Za każdego pacjenta dostają kasę a na badaniach oszczędzają jak mogą. Super,że z Dzidziulkiem wszystko świetnie.Tylko tak dalej:) """" Hanakali Jeszcze raz Gratulacje!!! Dziękuję,że się odezwałaś.Nareszcie masz Krzysiulka koło siebie.Tak się cieszę.Tatuś pewnie pęka z dumy i dobrze.Zasłużył.Cieszcie się sobą a jak dojdziesz do siebie i znajdziesz chwilkę to napisz co u was. Niech Krzysiu zdrowo się chowa.:) """" Allora Ja pierwszą @po zabiegu dostałam po 31 dniach,drugą po 28. """ Asia81ego Gratulacje z powodu narodzin córci!!! """" Mlo88 Co u ciebie?Czemu milczysz?Wszystko dobrze?Napisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Hanakali Gratuluję Kochana ! ucmokaj Krzysia x asia81go również gratulacje. a córa chyba się pospieszyła trochę ale mimo to i tak jest bardzo duża. Buziaki dla niej. x Przepraszam dziewczyny że nie do każdej piszę i że się nie odzywam za bardzo ale prawie całe dnie przesypiam, nie mam sił na nic. Zastanawiam się nad imieniem ale jakoś nic mi nie wpada do głowy mam typy Lilia, Aśmina albo Naomi mój brat wymyślił sobie Mirabel ale jakoś nie przemawia do mnie, myślałam jeszcze o Nadia ale to imię od lat mój brat rezerwuje dla córy, Mała buszuje już coraz mocniej i częściej choć wczoraj bardzo cicho było w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali gratulacje ! duzo zdrowka dla Ciebie i Twojego Szczescia ! ;) xxx xxx Akinom3 kiedys wspominalas o planie porodu, tam mozesz sobie napisac, czy chcesz znieczulenia, jesli tak, to jakie, czy sie zgadzasz na ciecie krocza, na porod kleszczowy, mozesz rowniez dodac, ze sie nie zgadzasz na obecnosc praktykantow ( bo jesli tego nie zaznaczysz, to mozesz sie liczyc z tym, ze bedziesz ich miala ciagle miedzy nogami), mozesz rowniez dodac, czy chcesz miec tlumacza na sali, czy chcesz przytulic dziecko przed myciem czy po, kto ma przecinac pepowine i takie tam... piszesz wszystko co chcesz i czego nie chcesz... Mysle, ze ten plan porodu nie jest glupoi, bo pozniej w stresie nie bnedziesz musiala o tym myslec i odpowiadac na glupie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paatii87 Dzięki za rady odnośnie planu porodu. :)Dobrych rad nigdy dość. Jak na razie to mój plan jest b.krótki i nie tak szczegółowy tzn.raz dwa urodzić i do domu :). Zakładając,że to pobożne życzenia więc by czegoś nie zapomnieć spiszę sobie według Twoich propozycji. U ciebie co słychać?Unormowała się temperatura czy nadal masz podwyższoną? Wiesz dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom u mnie bez zmian;) do planu mozesz sobie tez dodac czy jak najszybciej chcesz isc do domu, jesli wszystko bedzie ok, czy wolisz pozostac w szpitalu troszke dluzej pod kontrola ;) ten Twoj plan, to raczej Ci za duzo nie pomoze :D a czasu juz duzo nie masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×