Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

beatko i my tez w końcu napiszemy tutaj - są diwe kreski;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmi23
tego z całego serca Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki moje kochane, dziękuję za wszystkie miłe słowa. Faktycznie weekend dał mi nie źle popalić. Niestety niektórzy lekarze nie powinni dostać danego im tytułu. Dziś byłam u swojego lekarza na wizycie. Dzidziuś ma się bardzo dobrze, obraca się i ułożył się pleckami do góry. CRL 22 mm- toż to wielkolud :D czyli 8 tydzień 6 dzień. Oprócz pimafucin, który dostałam przy wypisie ze szpitala przepisał mi luteina - dopochwowo (tak zapobiegawczo) i witaminki. Mam L4 do końca tygodnia, to się będę byczyć :) Kolejna wizyta za 3 tygodnie. beata** kończę 2 miesiąc ciąży, więc mam nadzieję, że teraz pójdzie z górki :) o7cia trochę wypoczęłam, ale ten piątek-sobota tak nam dał popalić, że zapomniałam że byłam na urlopku. A co u Ciebie? Jak się czujecie? asia1990 test ciążowy bardzo rzadko się myli, także ciesz się, dużo się uśmiechaj i nie zapominaj o odpoczynku :) Z tą wizytą w toalecie i patrzeniem czy się nie plami to mam podobnie. Kurcze ten strach każdego dnia jest okropny :( weronikakrz gratuluję tak wysokiej ciąży. To prawda, każdy organizm jest inny. Jednak trzeba wierzyć, że nam wszystkim się uda! asmana wyobrażam sobie co musiałaś czuć! Najważniejsze że córcia się odnalazła :) Dorcia 38 tak teraz doszło do mnie że poroniłaś w 13 tygodniu, kurcze myślałam że zdarza się to rzadko, najczęściej w dwóch pierwszych miesiącach :( Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki by szybko Ci się udało ponownie zajść w ciążę. Uwielbiam Cię za Twoje rady i poczucie humorku :) asmana witam w klubie "grzybiarek" tylko że mnie nie swędzi, ale denerwuje ;/ elmi23 gratuluję udanej wizyty :) Czyli różni nas równy tydzień ciąży :) Zrobię Ci miejsce na porodówce, choć nie wiem z jakiej jesteś miejscowości :) Dziewczynki i ja Wam szczerze bardzo tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam dzisiaj popołudniu drugi test i wyszły dwie porządne krechy:) Także już teraz odetchnęłam trochę, że na pewno jestem w ciąży:) Motylek: To masz teraz tylko odpoczywać i nic nie robić:) Tak jak ja:P Jak to Nam dziewczyny powiedziały: "Mamy teraz leżeć i pięknie pachnieć":) I głowa do góry. A od poniedziałku to już pójdziesz do pracy czy po kolejne L4? Pozdrawiam Was wszystkie. Dobrej nocki życzę:) Buziaki:* Do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o7cia
Motylek - u mnie dobrze. Dzis o 16 ide do lekarza na kolejne USG wiec wieczorem dam znac co u mnie. Trzymaj kckiuki bo juz sie denerwuję :-/ Dobrze, ze luteine dostałas :) bierz, ja ją biorę od 5 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmi23
Dorcia Ty naprawdę w 13 poroniłaś? kurcze musiałam to przegapić... aż mi się wierzyć nie chce. Moja gin mi wczoraj powiedziała że po 11 tc ryzyko poronienia spada do 1%.. Ja dziś mam 8tc. Motylek to odpoczywaj i dbaj o Was :)wszystko będzie dobrze :) no tydzień różnicy mamy :) ja jestem z rzeszowa :) O7cia daj znać jak poszło. Asia test na pewno się nie myli :) będzie wszystko ok. A z tą ubikacją i krwią to chyba wszystkie tak mamy... Trzymajcie się Dziewczynki i miłego dnia. Zapisane do grudniówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o7cia
elmi - a ja jestem z Krosna, to niedaleko. No to widże, ze jest nas kilka grudniówek :) hehe :) Ja też poroniłam w 13 tygodniu. Wieczorem napisze jak było u lekarza. Ciumek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane motylku to zycze ci spokojnych 6m ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki:) Jak Wam dzisiaj dzień mija:)? Jak się czujecie i jak humory dopisują:)? U mnie pięknie słoneczko świeci, ale wiatr jest zimny...:/ Ale popołudniowy spacer obowiązkowo musi być:) Pozdrawiam Was cieplutko i śle buziaki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Laski a czy od samego poczęcia beta ghg wzrasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana: Ja jak odbierałam wynik w poprzedniej ciąży to normy miałam podane od 3tyg. Ale z tego co wiem to chyba wzrasta od początku, bo tak powinniśmy mieć poniżej 1 (nie pamiętam jednostki), a jak jest więcej to chyba mi się wydaję, że to już ciąża... Ale ja pewna nie jestem. Może Dorcia się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko jeszcze nie wiem mam dzwonic po 14. W poprzedniej ciązy w 4 tygodniu miałam 1941 i zastanawiam się czy teraz ewentualnie po 9-10 dniach od zapłodnienia mogłaby już wzrosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_**
Cześć Dziewczyny Ostatnio dużo pracy i nie mam czasu regularnie tu zaglądać. Teraz zaczynam trzeci cykl starań...01.11.2011r urodziłam mojego Aniołka w 20 tyg :(. Cholernie za nim tęsknię i boję się, że popadnę w paranoję jak się uda i że jak piszecie ciągle będzie towarzyszył mi strach przy wizytach w toalecie...Ja mam w normalnym cyklu dni kiedy mam wodniste upławy i niestety w ciąży były zgubne, bo to były sączące się wody tyle że bardzo skąpe i rzadkie...teraz będę chyba z kroplą na bieliźnie biegła do lekarza. Ale kobieta jest zdolna do poświęceń dla tych małych stópek :) anka12000 Trzymaj się !!! wiara jest nam niezbędna dowa współczuję kochana ale wierzę że będziemy tu pisać jeszcze tylko dobre rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wydaje mi sie ze hcg wzrasta od momentu zagniezdzenia sie zarodka ale omnibusem nie jestem hiihhihi tak gdzies czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, piszę po raz drugi bo net odmawia mi posłuszeństwa ;/ asia1990 uwielbiam dobre wiadomości, a z rana to już w ogóle :) Serdeczne gratulacje kochana! Tzn.że będzie styczniowy Dzidziuś? Jeśli wszystko będzie dobrze, to od poniedziałku wrócę. Straszne nudy w domku, tym bardziej że mój Mąż ma popołudniową zmianę;/ o7cia moja kochana, oczywiście mocno trzymam kciuki, choć wiem że się nie przydadzą, bo wszystko będzie dobrze :) Oczywiście czekamy na informację. Ja dostałam luteinę dopochwowo. Mam ją brać tuż przed snem 2 szt. tak zapobiegawczo. W szpitalu podano mi luteinę pod język,ale mnie mdliło po niej. elmi23 ja dziś zaczynam 9 tydzień, czyli 3 miesiąc :) elmi23 i o7cia miejsca na porodówce to sobie nie ustąpimy, bo ja jestem z Katowic. beata** dziękuję kochana, a ja wierzę, że niebawem do nas dołączysz.Tak na spokojnie. Dużo buziaków Lenka strasznie Ci współczuję kochana. Wierzę że niebawem znowu usłyszysz bicie serduszka. Dużo buziaków dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek to mi możesz zrobić miejsce na porodówce, bo ja też jestem z tych okolic:) Z okresu wychodzi na 13stycznia a z dnia płodnego na 26stycznia. Ja narazie chcę dotrwać spokojnie do tego 12tc, a gdzie tam jeszcze. Dopiero mam 2t3d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cały czas śledzę forum ale nie udzielam się bo w zasadzie nie mam o czym pisać mam strasznego doła jak tylko pomyślę o aniołku to ryczę. Jeżeli chodzi o bhcg to u mnie było tak ja w 6 tc miałam bete 2841 mimo ,że było brak zarodka.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku dziekuje za buziaki ja tobie przesyłam ❤️ powiem wam ze ja własnie zrobiłam sobie (tak odbiegajac od tematu) sałatke z truskawek i winogrona normalnie szał juz niemoge doczekac sie takich z pola mmmmmmmmmmmmmmmmm palce lizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata** Smacznego:) A jak się mężuś czuje? Z noskiem wszystko ok:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochana ***** M czuje sie dobrze dzisiaj poszedł pierwszy dzien do pracy po chorobowym cały zadowolony bo nielubi siedziec bezczynnie wdomku a ty jak sie czujesz bola cie piersi siusiasz czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane, dzwoniła do mnie szefowa z prośbą bym poszła już do czasu porodu na L4. Pracuję w sklepie odzieżowym i twierdzi, że koleżanki będą mi pomagać, ale klienci mnie nie będą oszczędzać więc po co ryzykować. Nie wiem co o tym myśleć... asia1990 fajnie, że jesteśmy sąsiadkami :) Ja też wybieram się popołudniu na spacerek :) Mi z usg wychodzi 11-12.12, natomiast z ostatniej miesiączki 16.12. Także dzieli nas miesiąc :) m1973 bardzo mi przykro z powodu Twojego dołka. Niestety nie ma lekarstwa, które uśmierza ból po stracie Maleństwa.Minęło pół roku odkąd straciłam pierwszą ciąże. Dziś jestem w 3 miesiącu drugiej ciąży i nie oznacza to, że nie tęsknie za moim Aniołkiem.Lada dzień przygotowywałabym się do porodu. Cieszę się, bardzo się cieszę że znowu bije pod moim serduszko, jednak każdego dnia towarzyszy temu strach. Jednak uwierz mi, że bardzo mi to forum i dziewczynki pomogło. Pamiętaj, że nie jesteś sama, a my chętnie Cię wysłuchamy i Ty zapewne nie raz nam pomożesz. Pozdrawiam Cię gorąco. beata** dziękuję bardzo :) Czy mogę wpaść na tę pyszną sałatkę? :) Mężusia to w pracy nie poznają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz oczywiscie zapraszam tylko mamy mały problemik zjadłam cała ale zrobie nastepna bede szła na zakupy to zrobie ah dobrze ze dziweczyn niema u niego w pracy hihihihihih :P hej a mam pytanko czy bolały cie piersi w np 4tyg ciazy bo z tego co wiem to dziewczyny maja roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dziewczynki Ja tylko na chwilkę bo serce mi pęka nie dano mi płakać nad stratą a teraz odebrano nadzieję mój m poinformował mnie wczoraj że nie jest jednak gotów na dziecko i wszystko runęło ale za was wszystkie trzymam kciuki i jestem całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata** Piersi póki co mnie nie bolą, ale dość często idę do ubikacji. W nocy to nawet 2-3 razy. Motylek: Ja termin narazie sama na oko policzyłam, jutro mam nadzieję, że dowiem się więcej po wizycie. Dorcia: Nie smuć się. Wszystko się ułoży. Musisz być dobrej myśli i porozmawiać szczerze ze swoim mężem o tym co czujesz i jak bardzo zależy Ci na kolejnym dziecku. Mąż Cię kocha i na pewno chce Twojego szczęścia. Może ma chwilowe wątpliwości, ale musisz mu wszystko wyjaśnić i na pewno będzie oki. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek bardzo dziękuję za ciepłe słowa wiesz u mnie problem jest taki ,że mam ogromne wahania nastroju ,nie mam komu się wyżalić ,wypłakać oprócz Was oczywiście i moim m .Jeżeli chodzi o twoją pracę to myślę ,że szefowa ma rację lepiej idz na l-4 oczywiśćie zależy to od umowy na jaką jesteś zatrudniona czy będziesz miała płacone 100% chorobowego a potem macierzyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to nie takie proste, nie znasz mojego męża już nawet nie odzywa się do mnie jest trudnym człowiekiem i młodym on czas ma a ja już niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o7cia
Motylek - a na jakiej umowie jestes ? Jak masz umowe o pracę to oczywiście idź na chorobowe, zwłaszcza, że pracodawca się nie sprzeciwia. Tylko pamiętaj, żebyś wraz z pierwszym L4 przedstawiła zaświadczenie o ciąży żebyś miała 100% wypłacane :) No ja za godzine ide do lekarza ... a juz mnie brzuch ze zdenerwowania boli :-/ asmana - przykro mi ... to nastepnym razem sie uda i bedziesz miała bąbelka z początku nowego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×