Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Do Krakowa za daleko mam.... od Olsztyna 20 km jest super basenik i tam pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszłym roku miałam córci komunie a za rok jadę do Tarnowa na 3 maja na komunie. Jeszcze dwie godziny i do domu... szlak mnie już tu trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymasz:) Jutro już wolne to przeleci:) A do pracy dopiero za tydzień wracasz, to spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja85
ja niestety nigdzie nie jadę bo mąż do pracy musi iść :( Ale poopalam się może trochę przed domem bo blada jestem tak ,że wstyd się pokazać:) Później nie będę miała okazji bo do pracy wracam i znów cały dzień za biurkiem, więc trzeba korzystać ze słońca póki można :)))) W środę mają przyjść nasi znajomi z synkiem który ma 3 miesiące więc też mi będzie ciężko, ale cieszę się na widok tego maluszka tylko na serduchu robi mi się strasznie smutno bo myślę wtedy że niedługo też bym trzymała swoje:( Tak sie cieszylyśmy z moją kumpelą że nasze dzieci będą z jednego rocznika, my kolegujemy się od podstawowki więc to prawie 20 lat i chcielismy też aby nasze dzieci się razem wychowywały. no ale niestety... Asieńko a Ty głowa do góry i olej tą zołzę!!!! Ludzie potrafią być perfidni i wredni i to przeważnie Ci których uważamy za swoich przyjaciół. Wyluzuj się, napij czegoś mocniejszego i ciesz sie ze spotkania z bliskimi a na nią nawet nie patrz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja85
Asmana jeszcze trochę wytrzymasz:) Aczkolwiek nie zazdrosze Ci. Niedługo mnie też to niestety czeka :( i tak mi się w sumie udało bo dzięki mojej Pani doktor po poronieniu dostałam 2 miesiące zwolnienia, więc nie ma co narzekać:) a do aquaparku tez bym pojechała na wodne szaleństwo:) tylko niestety dostałam @ i wszystko mnie skręca na dole więc sobie odpuszczę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja 2 miesiące aż??? ja dostałam dwa tygodnie tylko..... siedzenie za biurkiem w takim upale to grzech;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja85
nooo 2 miesiące. Zaraz po poronieniu dostałam miesiąc i w ostatnim dniu l4 poszlam jeszcze na kontrolę. Pani doktor stwierdziła że pewnie nie chce mi się jeszcze wracac więc dala mi jeszcze miesiąc :) tak więc do pracy wracam dopiero 21 maja :) u nas w pracy to samo, upał, zero klimy i nawet okna nie można otworzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby czemu okna na można otworzyć? Ja na szczęście siedzę w pokoju gdzie słoneczko nie dociera i mamy wentylatory..., ale i tak nie jest fajnie. To fajna Pani Doktor. a powiedz, bo sama się zastanawiałam takie zwolnienia są 100% płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata*8
witam jestem jetsem dzisiaj odebrałam m ze szpitala jest juz w domku i lezy placuszkiem odpoczywa dzisiaj duszno jak choliba masakracja asiu a ty z krakowa jestes kochana piekne miejsce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja jestem ajc !!!!!!!!!!!!!!znowu literowka to przez sloneczko bo swieci mi prosto w okno i mnie oslepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w końcu masz mężulka przy sobie... Oj tak tak upał, ale super ja to lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja dziękuję za radę, na pewno skorzystam:) Beata** Super, że masz już mężusia w domku:) A ja niestety nie jestem z Krakowa, ale mam nie daleko. Jestem z okolic Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja85
asmana okna nie moge w pracy otworzyć ponieważ się nie otwierają :) zamontowane są na stałe ze względów bezpieczeństwa:) klimy nie mamy więc smazymy się jak muchy :) a zwolnienie niestety jest płatne 80%. 100% tylko ciążowe. Ale jak dla mnie jest ok, za siedzenie w domu dobre i te 80% :) asia1990 ja też jestem z okolic Katowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane Dziewczynki!! Na chwilkę znikłam bo mąż wyciągnął mnie na działkę. tęskniłam za Wami:) Asmana zrobiłam test i nici z tego niestety negatywny:( A miało być tak dobrze. Obawiam się że bez stymulacji nic z tego nie będzie. Beatko jak Ci się podoba śliczny nosio męzusia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia to chyba jedziemy na tym samym wózku:( Anja no to może uda nam się kiedyś spotkać na żywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja85
asia fajnie by było:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja to się dogadamy:) Dorcia ja robiłam w sobotę rano. Ale jak już pisałam wcześniej mam żółte upławy, które raczej zwiastują @ niż początki ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu mi w piątek pojawiły się żółte upławy więc wszystko wygląda podobnie ale jeszcze myślę że mogło być za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że w grudniu jak zaszłam w ciąże to miałam brunatne jak przed miesiączką a okazało się że ciąża jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze wcześniej piersi pobolewały, ale dzisiaj już mnie nie bolą. Jedyne co jeszcze mnie trzyma przy nadziei to to, że robi mi się bardzo dużo wyprysków (na twarzy, na dekolcie). A jak byłam w pierwszej ciąży to właśnie miałam bardzo dużo i się śmiałam, że może będzie dziewczynka bo tak zbrzydłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok:) To czekam niecierpliwie:) A jeśli chodzi o test to tak jak wcześniej pisałam mi w pierwszej ciąży wyszedł dopiero pozytywny jak już byłam w 3tyg. Więc gdyby się udało to teraz powinnam zrobić dopiero ok 10 maja, ale nie wytrzymam i też zrobię tego 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za Nas kciuki kochana!! Brzuszek mnie boli od tygodnia i często siusiam więc mam nadzieję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×