Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Mnie podbrzusze pobolewa, ale tak lekko i momentami tylko. Dzisiaj np. bolał mnie trochę lewy jajnik, ale może z 10minut i przeszło. Nie chcę popadać w paranoję... Toaleta jest tylko takim miejscem. Ja przy pierwszej ciąży sama nie poroniłam więc nie miałam bólu brzucha. Jedynie na drugi dzień po łyżeczkowaniu to macica bolała mnie wzdłuż i wszerz. Nie umiałam wytrzymać z bólu. Ale ogólnie teraz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia19935
Motylek1985Mlyneczka Tak dzidziuś będzie na grudzień, ale wg tygodni to wyjdzie na około 13, bo inaczej nie mam jak obliczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że łatwo powiedzieć a gorzej zrobić. Ja naprawdę strasznie się boję. Mój gin za pierwszym razem mnie jeszcze nastraszył, bo powiedział mi, że mam tyłozgięcie macicy i to też mógł być powód poronienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to była wina macicy to do środy masz leżeć i pachnieć a w środę zobaczysz!!! Zrozumiano?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia masz rację, że jak przeczytałam Beatki wypowiedź to się wystraszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko ja bym już chciała, żeby była środa, najlepiej 16.30, żeby już było po wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko tak myślałam więc napisałam delikatniej bo jak coś co umarlo jakiś czas temu ma być nowiutkie i świerze ale to standardowy wynik więc się nie martw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony myślę sobie, że moja koleżanka też ma tyłozgięcie i ma czwórkę zdrowych dzieci, moja teściowa ma tak samo i ma dwóch synów i jest ok to u mnie też musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochana ale to już niedługo!!! Taki stresik też nie sprzyja proszę włączyć sobie dobrą komedie nogi na podusię łakocie z boku i się trochę pośmiać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę z Wami popisać, bo przynajmniej czas szybciej mija:) A jak Wam wogóle weekend minął? Ja w czwartek i piątek byłam na komunii, w sobotę mąż miał urodziny i wieczorem mieliśmy gości no i jeszcze wczoraj przyszli:) Trochę dużo tych imprez na raz, no ale cóż...;) Jakieś przyjemności też Nam się należą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały długi weekend spędziłam na na działce i kąpałam się w słoneczku. Odpoczęłam odreagowałam i naładowałam baterię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana: Jak ja bym chciała być choć chwilę nad morzem. Może to śmieszne, ale jeszcze nie byłam... Ani nad naszym Polskim ani nad żadnym innym:( Ale mam nadzieję, że kiedyś tam dotrę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia i opalenizny na pewno z tych kąpieli i słoneczka też przybyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienko kochanie niechciałam cie straszyc tak jak pisał dorcia to standart jezeli by było cos nietak to lekarz by ci powiedział hmmmmmmmmmmmmmmm? lez i pachnij kochana wielkie sorrryyyyyyyyyy za strach sle ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super:) Ja niestety mam taką karnację, że jestem czerwona, spalona, ale nie opalona:( Więc się nie opalam... Za to mój mąż wygląda jakby z Egiptu wrócił:) Jemu trochę słońca wystarczy i zaraz brązowy jak czekolada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:) No tak. To fakt. Idę coś przekąsić, bo chwycił mnie mały głód:P Będę później:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze załapałam grzybice tak mnie swędzi, że wysiedzieć nie mogę;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia może wiesz, co mozna szybko zaaplikowac by ulżyć zanim do lekarza się dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asman clotrimazolum kup sobie to taka masc z 2 zyla kosztuje mi pomogła i do tego podmywałam sie tantm rose mi pomogło tylko niedrap kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko dzięki za rade. nie drap jak ja mam ochotę tam całą rękę wsadzić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmi23
wróciłam od lekarza i jest 7t6d ciąży. Termin na 18.12.2012 r. wszystko w porządeczku także bardzo się cieszę :):) serduszko bije jak szalone. Przez długi weekend pomagałam mamie sprzątać po malowaniu i bałam się że mogłam zaszkodzić tym malnstwu, ale na szczęście jest ok. Dostałam skierowanie na badania. Duph. mam brać do 11 tc i pokazać się za 4 tyg :) pozdrawiam Was i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmi23
a co do swędzenia to tantum rosa też kiedyś mi pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna ciaza i kolejne gratulacje i całuski oczywiscie cudownie piekny maj obfity hihihihii ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×