Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Czesc kobietki ja mam kawke i owoc na sniadanko buziak dla wszystkich Asiu1004 kochany dwupaczku a ty tak wczesnie na nozkach :) :) :) Nnowak87 zazdroszcze mozliwosci pojscia na plaze leniuchuj i niech sloneczko sie niodbija od ciebie tylko przyciaga jak magnez buziak 👄 Lenka odezwij sie napisz tylko ze jest oki i wystarczy jak niemasz mozliwosci napisac wiecej ❤️ Motylek cmokas dla ciebie i malenstwa ❤️ ede :) dorcia i asmanka 🌼 reszta dziewczynek pozdrawiam goraco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :* U mnie na razie bez zmian. Jestem w trakcie drugiej @ po zabiegu. Może w końcu uda mi się wygospodarować czas i pójdziemy na kontrole do lekarza. Dwa dni temu odebrałam dopiero hist-pat. Oczywiście po łacinie - ale lekarz który mi wydawał wyniki powiedział, że ok. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu do piątku;-) i wolne całe trzy tygodnie.....Jak tam sprawa zwolnienia? Rób test - ja pewnie bym zrobiła znając moją niecierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko zwolnienie kończy mi się 10 sierpnia potem idę na urlop i zmuszona jestem po urlopie napisać wypowiedzenie bo inaczej dyscyplinarka. Podobno znalezione przez te pół roku dużo zaniedbań z mojej strony:( Cóż takie życie czas szukac pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sobie znajda powód by się pozbyć człowieka.... tym bradziej Ci życzę byś zaszła w ciąże i utarła im nosa:-) Ale upał a ja w pracy ...wrrrrr/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ja tak już mam, że o 8 czasami przed ja już mam po spaniu:) Po za tym im dłużej śpię, tym bardziej wstaje przybita, więc u mnie ta pora to tak akurat:) A co tam u Ciebie Kochana 😘? Jak się czujesz? Wszystko ok? Kiedy teraz powinnaś dostać @ po tym zabiegu? Nnowak ja też zazdroszczę plaży i odpoczynku. U mnie niestety od rana pochmurno i co jakiś czas pada. Ale za to temp jest ok, nie ma upału, jest czym oddychać i przy takiej pogodzie się tak nie męcze:) Buziak 😘 Dorciu jeśli chcesz to możesz iść zrobić bete, ale ja chyba bym wolała poczekać do tego piątku. Ale jeśli pójdziesz dzisiaj to będę trzymać kciuki, tylko wcześniej napisz, że idziesz:) A co do pracy to bardzo mi przykro z tego powodu:( Ale w życiu już tak bywa, że coś się musi skończyć, żeby coś nowego się mogło zacząć. I też trzymam kciuki, żebyś jak najszybciej mogła znaleźć nową pracę. Asmana to mam tylko nadzieję, że pogoda Wam dopisze no i humory też:) Motylku, o7cia, Madzia, Milenka i reszta Dziewczyn pobudka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Dorcia nieciekawe z tą Twoją pracą... Lubelski rynek pracy jaki jest dobrze wiemy... Ale jeżeli uda Ci się zajść w ciążę - to nie mogą Cie zwolnić? Prawda? Trzymam kciuki strasznie mocno. Jeżeli masz 23 dc to może wstrzymaj się jeszcze z testami żeby niepotrzebnie nie robić sobie zamętu w głowie??? Zresztą sama nie wiem czy bym wytrzymała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka33 a co tam u Ciebie? Jak samopoczucie? Odezwij się jak będziesz mieć czas. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie o to chodziże już nie mogę wytrzymać ale wydaje mi się że znów nic z tego nie wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idź zrobić bete. I nie możesz się Dorciu tak nastawiać, bo to do niczego nie prowadzi. Musisz być dobrej myśli i wierzyć, że się uda/ło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja jestem po miesiaczce tydzien czasu przeszlo bo mi sie opoznila 5 dni co mi ise niezdarzalo doktorek mysla ze jestem w ciazy ale nie :( i teraz niewiem na dobra sprawe kiedy powinnam dostac czy normalnie czy pozniej ach czekam na rozwoj sytuacji ale mam zakaz staranek w tym cyklu bo jak juz pisalam RTG z KONTARSTEM powoduje oslabienie endometrium cop moze uniemozliwic zagniezdzenie sie zarodka ale dzisiaj sie cos fatalnie czuje na zyg mi sie zbiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cóż test negatywny albo za wcześnie albo faktycznie nici bo brzuch mnie coraz bardziej boli i pewnie zaraz @ przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, Plamienie ustalo. Bylam u tego lekarza i nic nie zrobila! NIC. Pytalam o badania krwi, hormonow, a ona tylko spokojnie ze niestety nie zrobi do 12 tyg. Tylko mi wymaz z pochwy zrobila i wyslala do domu.. Jakas porazka. Nakrecilam sie wczoraj i dzisiaj jeszcze na skutki uboczne duphastonu/luteiny. O spodziectwie u chlopcow i dostaje bzika. Dziewczyny, co wam lekarze mowia? Kurcze to wszystko jakis koszmar. Czuje sie jakbym po omacku sie poruszala. Zeswiruje dziewczynki! Przepraszam ze dzis tak o sobie. Jestem klebkiem nerwow. Znacie kobiety ktore donosily zdrowych chlopakow z duphastonem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, mi test negatywny wychodzil na 3 dni przed spodziewana @. Dopiero pozytywny wyszedl na dzien przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia - ja nie spie, bylam na 7 rano na pobieranie krwi. Przed chwila wrocilam i dopiero sniadanie zjadlam :) Motylek - jak tam dzis samopoczucie ?? lena - nie panikuj !! Ja duphastrn brałam do 18 tygodnia a moj syn jest zdrow jak ryba, tak wyszlo na prenatalnym i 3D wiec tak jest :) Wiec sie uspokoj i ciesz ciążą :) Dziewczynki buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka do miesiączki jeszcze 5 dni więc jest szansa:) Ja dufaston brałam w pierwszej ciąży i jak widać chłop jak dąb 13 lat. Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena cieszę się ogromnie, że plamienie ustało. Jak tak strasznie się martwisz to idź zrobić badanie z krwi, u nas Beta HCG, u Was nie wiem jak się może nazywać. Możesz zrobić prywatnie. Zrób dzisiaj i powtórz w piątek. Beta we wczesnej ciąży bardzo szybko rośnie. Jak Ci dużo urośnie od dzisiaj do piątku to z maleństwem wszystko jest ok. A uspokoisz się po tym na pewno, bo skoro przestałaś plamić to musi być dobrze. Ja w pierwszej ciąży jak zaczęłam plamić, i w szpitalu zaczęli dawać luteinę to mimo to krwawiłam i się niestety nie udało. A teraz dwa razy plamiłam i odpukać mam 15t5dc i jest wszystko ok. Z Tobą też tak będzie. Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie kobietki:) ja dzisiaj kawka z pączusiem na śniadanko:) Lena dużo ciąż utrzymuje się na Duphastonie,ja miałam syna podtrzymanego na tym leku,tylko,że ja miałam krwiaka leżałam w szpitalu 2 tygodnie.W tym jeszcze zastrzyki co 2 drugi dzień na zmniejszenie Go i Bogu Dzięki wszystko dobrze się skończyło. Lena powiedz mi,jakie Ty miałaś robione badania jak jesteś po 2 poronieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia jak masz 5 dni do @ to może zrób sobie Bete??? Napisz mi jaki masz dostać okres wypowiedzenia?? Bo w okresie wypowiedzenia też się zanosi zwolnienie lekarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzewczynki, Jestescie KOCHANE!!!! Od razu mi jest lepiej. Kurcze, jak to latwo sie nakrecic negatywami. Dorcia ty cierpliwie czekaj kochana. Nawet ten test dzien przed byl bledziutki. Jeszcze cztery dni, wytrzymasz :) Sciskam wszystkie z calej sily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, Zadnych mi tu w UK badan nie chca robic. Wiem tylko ze mam PCOS. Ale wedlug nich to na nic nie wplywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena może chcesz brać luteinę dopochwową??? ja ją mam,ale to dziewczyny niech napiszą czy Ci ją wysłać,kurcze nie wiem czy luteina nie jest lepsza??? Luteina zawiera w jednej tabletce 50mg progesteronu i substancje pomocnicze ja ja brałam 2*2 tabletki.. Posłać Ci ja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie miałam do czynienia z duphastonem. Od początku tej ciąży, a właściwie od momentu w którym się dowiedziałam (ok. 5tc) byłam na luteinie dopochwowej. Najpierw miałam 3x2tabl dziennie. I to gdzieś do ok 10tyg. Potem miałam 2x2tabl dziennie przez ok 2tyg. I potem już 1x2tabl na noc, skończyłam je brać w zeszłym tyg, czyli ok 15tc. Ja uważam, że luteina jest dobra. Po tej dopochwowej ja nie miałam żadnych skutków ubocznych, no może czasem małe upławy, ale to nie wiem czy akurat z tego, bo teraz jej nie biorę a upławy jeszcze czasami się pojawią. Myślę Lenka, że luteina absolutnie by Ci nie zaszkodziła. Oprócz tego od samego początku biorę Acard na rozrzedzenie krwi, żeby skrzepy się nie robiły i nie powędrowały przypadkiem gdzieś do maluszka, bo też są czasami powody poronień. Biorę 1tabl dziennie i lekarz powiedział, że jeszcze trochę sobie go pobiorę. Nie ma też żadnych skutków ubocznych, tylko jak np. przetnę sobie palca przy krojeniu to krew się mocniej leje, ale po za tym nic. I myślę, że to by Ci też nie zaszkodziło. U nas w Polsce Acard jest dostępny bez recepty. Jak nie ma u Was, a chcesz to mogę go kupić w Polsce i Ci go wysłać. To tyle co ja wiem w tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to może poślemy Jej te tabletki ja Luteinę a Ty Acard co??? Wydaje mi się,że to nie zaszkodzi a może wręcz pomoże?? Kurcze jak nie wysyłają Ją na żadne badania,porażka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam niecałe 2 opakowania w sumie 55 tabletek ;) Zawsze to coś no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka niech się tylko odezwie to ja jej poślę, dzisiaj akurat idę na miasto na zakupy to bym akurat weszła na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że zawsze coś. Lenka jak chcesz ten Acard to napisz mi. Jeśli chcesz, żebym Ci go kupiła i wysłała to napisz mi adres Twój na mojego e-maila: asia_0155@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×