Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Hej dziewczynki kochane:) Ja juz po śniadanku,nawet juz zdążylam poklucic sie z synem:( Pyskate to takie ze wyrobic nie idzie:( W dodatku jestem dzis troche nerwowa bo @ ma na dniach przysc, od poniedziałku juz mnie brzuch pobolewa:( Wom@n oby twoje objawy okazały sie ciazowe, zycze ci tego z całego serduszka:) Mama Aniołka oby @ nie przyszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja już dzisiaj wstałam o przed 7, ciężko u mnie ostatnio ze spaniem. Byłam już oddać krew i mocz, ale wyniki będą dopiero przed 15, bo mają dużo urlopów więc do lekarza pójdę gdzieś dopiero o 15. Byłam dzisiaj jeszcze w urzędzie pracy podpisać listę i muszę wziąć zaświadczenie od lekarza o ciąży i im jutro dostarczyć, chociaż nie wiem po co im to, bo oni i tak pracy to chyba jeszcze nikomu nie znaleźli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja już nie śpię od dawna. Zjadłam śniadanko, a zaraz zbieram się do rodziców. Taka_jak_ja przykro mi bardzo :( Mamo Aniołka, bolący brzusio nie musi być sygnałem nadchodzącej @ czego Ci serdecznie życzę :) wom@n ja też wczoraj miałam jakiś słabszy dzień. Również trzymam kciuki za nie pojawienie się @ Asiu, dziękuję ja również przesyłam Tobie i Maluszkowi całuski. Jak się czujesz w ten gorąc? Olcia, powodzenia z robotnikami :) Pobudka królewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
Witajcie z rana. wom@n i 9_Mama Aniołka trzymam kciuki! quciakwawa, szkoda, że się nie udało, ale cieszę się że jesteś taką optymistką. Madzia91 trzymaj się kochana! Dla reszty buziaki! A ja wczoraj byłam u lekarza, ciąży jeszcze nie widać, no ale wczoraj dopiero miałam termin @, więc wizyta za 2 tygodnie i pewnie wtedy coś zobaczę, na usg widział tylko bardzo grube endometrium, więc dobry znak, dostałam leki. Wczoraj brzuch mnie bolała jak na @ ale dzisiaj już przeszło. Piję kawkę ale brak mi ciasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczynki asia - u mnie dobrze. Tylko mnie nogi balą od ciązy :-/ Motylek - a dziekuje, narazie robotnicy dają sobie rade sami :) Madziia - jak tam z tym twoim? odezwal sie ? Mowie ci, jak teraz taki jest to on sie nie zmieni. Wiem, ze to boli, ale znajdziesz lepszego, ktory bedzie cie kochal i odda za ciebie/ za was zycie :) Mama aniolka - i co z tym okresem ? Nie bedzie go, prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość now898
witam dziewczyny ja dzis lece odebrac wyniki badan ktore zlecono mi po zabiegu mam nadzieje ze po wizycie u gin dowiem sie jaka mogla byc przyczyna utraty malenstwa... Milego dnia dla was wszystkich i czekam na jakies dobre nowinki caluski dla was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po małej przerwie... nie wiem kiedy nadrobie czytanie wszystkiego... dla wszystkich, które zobaczyły II krechy-gratulacje dziewczyny!!!, dla tych którym się nie udało- głowa do góry następne starania to nowa szansa i nadzieja...;) nowe dziwczyny oczywiście serdecznie witam! qociakwawa ale jaja z tym testes, normalnie do tyłka z takimi testami... no i plus za podejście... mam takie samo :D a u mnie hmm... wczoraj dostalam delikatnego plamienia juz myslalam ze @ nadejdzie a tu dziisaj znowu mniejsze plamienie niz wczoraj, brzuch nie boli, jakby przechodziło... normlanie masakra jakaś.... aa i najprawdopodoniej moja sytyacja zawodowa idzie w dobrym kierunku bo dostalam wczoraj prace :) w końcuuuuuu... po 2 m-cach poszukiwań udało się... wiec byle by przetrwac okres próbny i podpisać juz doclową umowę i spokojnie mozna myslec i dziecku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po małej przerwie... nie wiem kiedy nadrobie czytanie wszystkiego... dla wszystkich, które zobaczyły II krechy-gratulacje dziewczyny!!!, dla tych którym się nie udało- głowa do góry następne starania to nowa szansa i nadzieja...;) nowe dziwczyny oczywiście serdecznie witam! qociakwawa ale jaja z tym testes, normalnie do tyłka z takimi testami... no i plus za podejście... mam takie samo :D a u mnie hmm... wczoraj dostalam delikatnego plamienia juz myslalam ze @ nadejdzie a tu dziisaj znowu mniejsze plamienie niz wczoraj, brzuch nie boli, jakby przechodziło... normlanie masakra jakaś.... aa i najprawdopodoniej moja sytyacja zawodowa idzie w dobrym kierunku bo dostalam wczoraj prace :) w końcuuuuuu... po 2 m-cach poszukiwań udało się... wiec byle by przetrwac okres próbny i podpisać juz doclową umowę i spokojnie mozna myslec i dziecku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o7cia no właśnie się nie odezwał, nie wiem jak można być aż tak nieodpowiedzialnym... aż nie chce mi się już o nim gadać... boję się tej dzisiejszej wizyty jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jakis sprawdzony sposob na obudzenie?? zaraz padne na biurko - doslownie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nic się nie bój, bo będzie wszystko dobrze:) Macie pozdrowienia i całuski w globuski od Beatki 😘 😘 😘 Dwupaczki macie pomiziać brzuszki od Cioci Beatki i całusy wielkie dla Was 😘 😘 😘 😘 Dla reszty Dziewczyn 🌼 Niezmiennie Beatka trzyma za Was wszystkie kciuki, i przeprasza, ale dzisiaj nie będzie jej na cafe, ale obiecała, że wszystko nadrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n mam to samo, ledwo powstrzymuje sie zeby nie pojsc spac, bo wczoraj od 12 do 17 spalam.....ale miejmy nadzieje ze to dlatego ze @ sie nie pojawi...... ja juz pilam kawe ale drugiej chyba nie bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was juz po obiadku:) wom@n taka cos pogoda dzisiaj sennna, bo mnie tez na spanie bierze.................. a ja to chyba nie jestem w ciaży:( czekam na @............................... Chociaz moj mąz wczoraj podczas stosunku chciał zaszaleć:) ale w ostatniej chwili go powstrzymałam...........:( wiem głupia jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges gratuluje nowej pracki, wszystko idzie w dobrym kierunku ;) Mam nadzieje, że wszystkie dziewczynki będą miały takie podejście jak my :) Powiem Wam, że jakoś tak mi lżej na sercu, już wiem, że kończę z termometrami i tym wszystkim bo już działałam jak jakiś automat i myślę, że to nie było dobre dla mojej psychiki... Jak już nie mogę się doczekać urlopu ajj.. :) A Wy jakie plany urlopowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa, my z mezem na pare dni nad morze, ale znajac zycie bedzie padac :)) wiem co masz na mysli pisząc o tym obledzie z mierzeniem temp, i sprawdzaniem objawow :( mozna zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku niestety odpuszczam urlop, w zwiazku z sytuacja zawodową... :P mmoj M. ma 2tyg urlopu poczatkiem wrzesnia, byly plany z ejak nie znajde do tego czasu pracy to gdzies wyskoczymy ale znalazłam wiec nie jedziemy... w zimie wyskoczymy za to na jakies dechy... zamiast letniego bedzie zimowy urlopik... a teraz "podwijam rekawy" i od pon do pracy :) jeeeee ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Wom@n, wiem że łatwo mówić, ale postanowiłam być silna, na początku będzie ciężko bo będzie korcić itp, ale wiem, że później się przyzwyczaje i to zaowocuje, mniej stresu to dorga do sukcesu hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyluzowałam ... wtedy bardzo chcialam, wszystko było poukładnae i nie wyszło... a teraz to totalny luuuuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chyba nic mi dzisiaj bardziej humoru nie popsuje, mój lekarz niby z powodu braku prądu ma gabinet nie czynny, więc pocałowałam klamkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia przykro mi ze wizyta sie nie odbyła:( Ja bym jutro zadzwonila do niego na twoim miejscu.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Ja dzis pisze do Was pełna optymizmu. Dzis polecialam do szpitala po mój wypis ze szpitala bo przez 2 tygodnie niemialam czasu jeszcze tego zrobić, wybiegając ze szpitala spotkalam mojego lekarza, który nawet nie wiedział co mi sie przytrafilo. Spojrzal na mnie z troska preczytał wypis, powiedział oczywiście tragoczne "15-20% ciąz widocznych kończy się poronieniem...." serce peka na sama myśl. Ale potem sie zreflektował i wspomniał że postara sie o badania gentyczne i lipidowe. Poszlam na umówioną wizyte doinnego lekarza, zbadal mnie ginekologicznie wszystko demonstrował na USG, zrobil różne badania. Mój organizm juz sie pozbierał i zregenerowała, na usg i w badaniach nie ma śladu po ciązy i po poronieniu. Spojrzal na moje pecherzyki i sugerował by sie dzis poprzytulac do męża i działać dalej :) co prawda nie mam takiej możliwości i chyba nie dalabym rade tak z dnia na dzień zaraz po naszej starcie. Ale do rzeczy moj lekarz wspomnial że na spokojnie porozmawiamy w poniedzialek ale myli że dwa cykle i spokojnie mozna starac się o kolejnego dzidziusia. Niestety obaj twierdza zgodnie ze badania sa śrdnio potrzebne tylko poprostu miałam dwa razy pod rząd pecha, trudno się przyjmuje taka informację, ale nadzieja umiera ostatnia :) mam nadzieje że odpoczne po tym wszystkim, wróce na moment do pracy a potem smigam do męża cieszyc sie dalzym próbowaniem :) Licze dziewczyny że nie przyjdzie do Was nieszczęsna @ i za tydzien pochwalicie sie tu pieknymi wynikami beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, ja tylko z doskoku. Podczytuje was na biezaco, bo pozniej bym sie z tym nie ogarnela ;) Mam do was pytanie....ktoras dziewczynka brala zastrzyk z pregnylu...nie pamietam czy Beatka, czy Dorcia, a moze ktos jeszcze? Jaka jest cena i w jakiej aptece mozna go dostac? chodzi mi o to, ze jesli jakas sieciowka to luuuuzzz:D no ale jak mniejsza czy jakas klinika to musze troche podzwonic nim wybiore sie na lowy;) przepraszam ze tylko o sobie, ale jak wspomnialam z doskoku jestem, mysle ze za pare dni juz siade do kompa normalnie bo bede miec czas i wtedy pozaczepiam ;) caluje was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość now898
Madzia nie tylko Ty dzis mialas takiego pecha ja odebralam wyniki badan przepisanych po zabiegu i odrazu popedzilam do swojej lekarki i okazalo sie ze nie przyjmuje bo miala jakas sprawe rodzinna, myslalam ze moze cos mi powie z tych wynikow dlaczego takie zdarzenie mialo miejsce a tu prosze nic dalej nie wiem:( dzis chyba taki pechowy dzien ale nie martw sie zadzwon do swojego lekarza jutro z rana i popros aby cie przyjal:) dziewczynki trzymam kciuki aby @ nie przyszla:P milego wieczorku wszystkim buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wom@n ja jeszcze nie śpię, ale już nie długo :P Denerwuje mnie mój okres bo wcale się nie chce rozkręcić, tylko jakieś głupie brązowe plamienie... Mam nadziej, że jutro będzie lepiej ;) Jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qociakwawa, a moze to nie okres, hmmm???? :) mze powtorz test ja siedze i czytam o Wszystkich objawach ciazy i znowu niepotrzebnie sie nakrecam :( ale zaraz spac bo padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza pójdę w poniedziałek, bo on przyjmuje w poniedziałki i czwartki, a dzwonić nie będę, bo u niego się nie rejestruje tylko zajmuje kolejkę, bo to prywatnie, więc nie mogę mieć do niego pretensji, jakoś wytrzymam do poniedziałku :) . A na poprawę humoru pojechałam sobie do H&M i kupiłam sobie świetne spodnie ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×