Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

o7cia co tam u ciebie widzę że też siedzisz :) nie wiem kiedy ja doczytam wszystkie posty............ daaaaawno mnie tu nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, nie moge spac od samego rana, jakis mam dziwny niepokoj w sobie.... :-) wstalam i poszlam zrobic test bo stwierdzilam ze nie wytrzymam do poniedzialku....... i ujrzalam tylko jedna kreske... :-( ludze sie tym ze to moze zbyt wczesnie, ale temp spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Aniolka, kiedy masz termin@ ? Ja w tej ciazy testowalam 4 dni przed @ i nic nie wyszło. Dopiero na 1 dzien przed slabiutenka kreska... I tez zależy od testu. Ten którego uzywalam był bardzo czuły. Sciskam Cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ powinnam miec jakies 2 dni po odstawieniu duphastonu, tak bylo do tej pory. wczoraj wzielam ostatnia tabletke wiec @ powinna byc jutro albo w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9_Mama Aniołka, nie zalamuj sie.jeszcze nic nie wiadomo. :( to ja tez jutro zrobie test i pewnie pozbawie sie zludzen :(( kupilam dzis termometr galowy, moze bedzie dokladniejszy. ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość now898
Witam dziewczynki 9_Mama Aniołka nie przejmuj sie moze jak zrobisz jeszcze raz test to bd 2kreski a jak nie to przeciez starania sa calkiem fajne wiec jak nie tym razem to nastepnym:) Mam do was pytanie odebralam ostatnio wyniki i chcialam o nie zapytac poniewaz wizyte mam za kilka dni:( przeciwciala przeciw jadrowe ANA 1 wyszly mi dodatnie antykardiolipinowe IgH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki, o7cia, swą nieobecnością jesteś usprawiedliwiona, skoro Mąż miał urlop, to były figielki :) Asiula, witamy po długiej nieobecności :) wom@n i Mamo Aniołka, z tymi testami bywa tak, że zbyt wcześnie zrobiony może dać mylny efekt. Wstrzymajcie się do poniedziałku, wówczas @ na pewno się nie pojawi a na testach ujrzycie II kreseczki :) Lenko, co u Ciebie? Madziu, jak sytuacja w domku? now898 przykro mi, ale nie pomogę Ci w kwestii wyniku, bo nie wiem czy wynik dodatni wskazuje na podwyższone stężenie przeciwciał ANA. Myślę, że niestety z odczytaniem wyniku musisz zaczekać do wizyty. Przykro mi bardzo. Asiu, ale u nas leje, jak się czujesz? Beatka, Dorcia,Martusia, Myszor, Ede, Milenka, Natka i wszystkie inne dziewczynki co u Was? Mnie od nocy strasznie boli gardło, jak tylko coś przełykam. Nie wiem co na to zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now898 Kochana te pierwsze przeciwciala te jadrowe to nic od tak ci nie powiedza musisz miec zrobione dodatkowe badania przeciwcial dlaszych w tym kierunku.Pociesze cie ze nie musisz byc na nic chora,ze wcale nbie musisz byc nosicielka jakiejs choroby,ale wiecej to ppowie ci pan doktor. A co do tych przeciwcial kardiolipinowych to co ja wiem to sa IgG i IgM nie spotkalam sie z takimi jak Igh. Ja mialam tez takie robione w marcu jak lezalam w szpitalu i mi tez wyszly dodatnie te IgM.Te przeciwciala swiadcza o tym,ze cos sie dzieje z krzepliwoscia krwi,ale jak mi pani doktor powiedziala,ze je trezba powtorzyc trzy krotnie w odleglosci od siebie nie mniejszej niz 3 miesiace poniewaz one moga byc dodatnie po jakis przeziebieniach ogolnie chorobach. Tak pozatym to u mnie nic nowego.Miesiaczki dalej nie ma.Czesto mnie mdli np wczoraj mnie tak od poludnia zaczelo mdlic i tez mnie troszke pogonilo na wc.Dzis juz lepiej,ale jeszcze delikantnie mdli,moze cos mi zaszkodzila sama juz nie wiem. Myszorku co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!Mam doła, od kilku dni spodziewam sie @ i nic:( na 90 % nie jestem w ciazy bo uwazamy z mezem tak jak lekarz radzil przez pierwsze 3 miesiace ale @ co nie przychodzi to nie przychodzi) W tym miesiacu chodzilam na plaze kilka razy wchodzilam do wody i nawet zmarzlam potem jajniki mnie bolały pamietam przez pare dni, moze spoznia mi sie przez to ze naziebłam? Kurcze panikuje bo po tej @ mialam isc na wizyte, a potem mialy byc starania o dzidzie......... a tu wszystko sie wali, juz teraz nawet mnie brzuch nie boli............... przepraszam ze tak nie składnie pisze ale jakas taka roztargniona jestem dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku sytuacja w jakoś w miarę opanowana. Narzeczony wrócił w czwartek od rodziców i jak na razie jest dobrze, zobaczę jak długo. Dzisiaj byłam z mamą w sklepie dziecięcym, boże jakie tam są śliczne rzeczy, a jaki wybór wózków :) . Mama już chciała rożek kupować, ale powiedziałam jej, że jak po poniedziałkowej wizycie będzie wszystko dobrze to niech kupuje :) . Strasznie się boję tego poniedziałku... Już niby zaczynam 16 tydzień i mam nadzieję, że wszystko okaże się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość now898
martusiatusia sorrki tam mialo byc IgG a nie IgH przelecialo mi o literkie:) poczytalam co nieco na temat tych wszystkich wynikow ale jednak najlepiej bedzie jak juz poczekam na wizyte:) Dzieki za odp buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku - dzieki, ze o mnie pamietasz. Ja podczytuje Was caly czas! U mnie bez zmian. Teraz jestem na urlopie. Troszke pojezdzilam po Mazurach i wyladowalam nad morzem i tu spedze najblizszy tydzien. Po powrocie wizyty, badania i kociokwik ciag dalszy :/ Pozdrowienia dla ciezarowek, tych co wyczekuja dwóch kreseczek i tych co jeszcze musza sobie dac na wstrzymanie! Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki, test zrobiony i ...niestety..1 kreska :( dzis mam 30 dc a @ zawsze nieregularne wiec za tydzien powtorze ale nie mam już złudzeń :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja na dzisiaj mam termin @ i wlasnie zaczynam delikatne plamienie a jutro wizyta u p.doktor :( mam nadzieje ze nastepny miesiac bedzie lepszy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jakie sa skutki uboczne po clo? :) wlasciwie wszystkie objawy ciazowe: temp, zawroty glowy, oslabienie, wymioty, bol piersi i jajnikow. i wez tu bądź mądra i wywnioskuj czy jestes w ciazy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki ;) Już wróciłam z gościny, teściowa nadawała pyszności, cały weekend opiekowałam się rocznym synkiem siostry mojego narzeczonego, jaki on jest słoddddki i kochany ;) Już powoli kończy się @ i ciesze się z tego bardzo bo już mi trochę brakuje przytulasków :P A co tu taka cisza kochane? :) Deminges, też czekam na brak i inne dziewczynki co tam u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ja wlasnie przy porannej kawce. co tu tak pusto? myslalam ze jak mnie nie bedzie w niedziele to bede miala duzo do nadrobienia a tu cisza... co tam u was dziewczyny, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
Witam z rana, ja jak zwykle na weekend nie mam czasu pisać, ale tu cisza nastała. Ja dzisiaj zrobiłam betę i zobaczymy co pokaże po 6 dniach. Quciakwawa, to miłe staranka przed tobą, a mi się odechciało przytulanek :-( Madzia i jak z wizytą u lekarza? wom@n i Mama Aniołka, mam nadzieję że wstręciucha nie przyjdzie. asiula74, widzę że chciałabyś mieć córcie, a ja chciałabym syncia bo mam 2 córcie. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiatusia Hej U mnie po staremu. Juz w srode wizyta w klinice w Dusseldorf i strasznie sie boje. Przyszly mi juz dokumenty z mojej kliniki i tak sobie je ogladnelam i zobaczylam, ze w 2009 roku moje fsh bylo 11 a norma do 12,3 i chyba troche za duzo a nikt mi nic nie mowil na ten temat. Moja rezerwa jajnikowa sie kurczy natomiast w tym roku bylo 9,44 ale znowu inna norma bo do 10 i nie wiem co teraz. Wiem, ze w kazdym cyklu moze byc inny wynik ale to znaczy, ze mam obnizona rezerwe i moge ciezko sie stymulowac do in vitro oczywiscie jak mnie do niego dopuszcza. Chcialabym wychodowac duzo jajeczek dlatego, ze u mnie przez moja translokacje polowa moze miec wady genetyczne i nie bedzie z czego wybrac zdrowych. Pozyjemy zobaczymy. Moge jeszcze sprobowac z dawstwem komorek ale to w ostatecznosci i w Polsce bo tu wszystko prawie jest zabronione. Kochana czemu nie zrobisz testu? Dziewczyny co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam dodac, ze mimo wszystko tez sie staralismy w tym cyklu. Tak zeby czasu nie marnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, wom@n przykro mi z powodu I kreseczki. Będę trzymała mocno kciuki za wszystkie dziewczynki starające się w następnym cyklu. Asiu i Madziu, powodzenia u lekarza i oczywiście czekamy na informacje jak urosły Maluszki :) Buziaki dla reszty dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam dzis zrobic drugi test ale jeszcze sie wstrzymam skoro ten piatkowy byl negatywny. Juz 3 dzien nie biore duphastonu wiec teoretycznie dzis juz powinnam miec @, a mam 30 dc.... tylko ze nic na to nie wskazuje zeby sie dzis pojawila... brak objawow na wredna @ ale jednoczesnie brak objawow ciazowych..... jakiegos dola lapie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zlapalam dola. bylam w weekend u rodziny i wszyscy mowili ze "Troche" przytylam. jem bez zmian.,ale to na pewno wina tabletek clo :( a w nastepnym cyklu mam jeszcze podwoic dawke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wom@n Kochana nie przejmuj sie tym co inni mowia,ze ,,troche,,przytylas.Niestety to sa uroki kuracji hormonalnej.Ja tez przytylam po hormonach i gdybym nadal je brala to pewnie bym do tej pory pekla,ale odstawialm je i waga po 3 miesiacach w koncu zaczela isc w dol i wyniki tez:),wiec glowa do gory. Myszor Nie robilam testu,bo przypuszczam jaki wynik bedzie:)w czwartek pojde do lakarza i sie wszystko wyjasni.Trzymam piastki za ciebie aby wszystko poszlo dobrze u lekarza.Ja w srode lece do domku do mezusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiatusia będzie dzidzia jak nic :D :D :D :D Też czekam na brak skoro do tej pory nie ma @ to znaczy, że fasolinka sobie rośnie :) :) :) Dziewczynki nie przejmujcie się gadaniem ;) A mi się dobrze żyje bez zmierzenia tempki, nawet nie sprawdzam kiedy mam mieć dni płdone itp, dzięki temu nawet przytulanki są przyjemniejsze, nastąpił u Mnie jakiś przełom i tak na prawdę chyba dopiero teraz staję się w 100 % gotowa na następną ciąże, ale ciśnienia też nie mam wielkiego bo wiem, że bycie matki to na prawdę praca na pełen etat bez urlopów na żądanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiatusia będzie dzidzia jak nic :D :D :D :D Też czekam na brak skoro do tej pory nie ma @ to znaczy, że fasolinka sobie rośnie :) :) :) Dziewczynki nie przejmujcie się gadaniem ;) A mi się dobrze żyje bez zmierzenia tempki, nawet nie sprawdzam kiedy mam mieć dni płdone itp, dzięki temu nawet przytulanki są przyjemniejsze, nastąpił u Mnie jakiś przełom i tak na prawdę chyba dopiero teraz staję się w 100 % gotowa na następną ciąże, ale ciśnienia też nie mam wielkiego bo wiem, że bycie matki to na prawdę praca na pełen etat bez urlopów na żądanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam na brak
quciakwawa ciąża napewno jest, dzisiaj 18 dpo, objawy książkowe, nawet w staniku nie mogę chodzić tak cycuchy bolą, tylko żeby tym razem wszystko było dobrze, strasznie się boję, ale każda chyba tutaj ma takie obawy. Za 2h odbieram wynik bety i aż nie mogę sobie miejsca znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiatusia będzie dzidzia jak nic :D :D :D :D Też czekam na brak skoro do tej pory nie ma @ to znaczy, że fasolinka sobie rośnie :) :) :) Dziewczynki nie przejmujcie się gadaniem ;) A mi się dobrze żyje bez zmierzenia tempki, nawet nie sprawdzam kiedy mam mieć dni płdone itp, dzięki temu nawet przytulanki są przyjemniejsze, nastąpił u Mnie jakiś przełom i tak na prawdę chyba dopiero teraz staję się w 100 % gotowa na następną ciąże, ale ciśnienia też nie mam wielkiego bo wiem, że bycie matki to na prawdę praca na pełen etat bez urlopów na żądanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny do lekarza jadę o 14, boję się coraz bardziej. Mam nadzieję, że 13 okaże się jednak szczęśliwym dla mnie dniem :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×