Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

...cie na porodowke.... cos mi post sie caly nie wgral przepraszam ze nie wszytkim odpisalam ale plecy mi juz dokuczaja a widze ze zlosliwosc rzecy martwych tez mi dzis dokucza. Konczac ma mysl zycze wam udanego wieczorku. co wieczor odmawiam modlitwe dla kobiet przy nadziei maja kazda z was w swej intencji:) dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilus2710
witam kochane u mnie weekend pracowity siedzialam na wykladach od 8 do 20 wiec mam juz dosc jak czytalam ze leniuchujecie w lozeczku to sie az rozmazylam jak macie dobrze:-) doris kochana nie denerwuj sie ja we wtorek wchodze w 10 tc ale powiem ci ze juz w 9 tc zaczely mi odpuszczac troche mdlosci mimo ze nadal sa ale moj lekarz powiedzial ze najwieksze nasilenie mdlosci jest w 8 i 9 tc z reszta nawet tu na forum ktos pisal ze juz w 10tc minely mu mdlosci. Ale jak najbardziej mozesz isc do lekarza bo swoja wizyte masz az za 3 tyg tak jak ja wiec stresu juz ci wystarczy. strasznie ci wspolczuje tej historii z mezem cale szczescie ze tak to sie skonczylo.. stres niesamowity... olcia gratulacje jeszcze raz maluszek teraz ci wynagrodzi cale te cierpienie w trakcie porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris - ja wlasnie przy poronieniu nie mialam zadnych objawow :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ja jak zwykle tylko na moment:( Doris niestety maz prawie w ogole mnie nie widuje :( jak on wychodzi do pracy to ja spie albo sama jestem w pracy a jak ja wracam to on spi badz go nie ma:( na razie musimy tak przetrwac bo nie mamy mozliwosci na zmiane pracy, teraz przed swietami to dopiero bedzie okropny mlyn wiec przypuszczam ze na wigilie to prosto z pracy pojade do rodzicow:) martwie sie tym ze nie mam czasu porzadnie wypoczac a staranka juz niebawem:( a jak Ty sie czujesz kochana? jak malenstwo? dbaj o siebie 👄 Dziewczynki uciekam na jakies zakupy i do gotowania :) sciskam was wszystkie i caluje bardzo goraco 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Ja juz bylam w pupie po podpisanie mi karty na wizyte u lekarza ze ubezpieczona jestem a ludzi masakra po 12 ide do lekarza azeby mnie osluchala i zbadala Doris27 mi kochana w 9tc przestaly tak mocno bolec piersi brzuszek troszke nadal pobolewal i nadal tak mam a koncze 15tc same wymioty ustaly w 9tc a mdlosci zdarzaja sie sporadycznie do dzisiaj kiedys mi Motylek napisala ze wchodzimy juz w drugi trymestr ktory dla kobiety jest zdecydowanie lepszy niz pierwszy napewno w twoim przypadku jest tak samo Dla dwupaczkow i milusinskich moc caluskow 👄 Dla reszty sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki Dzis nie poszlam do pracy do pozna w nocy nie moglam zasnac tak mnie jakos nerwy targaly i mnie placze jakies nachodzily jak mi sie zebralo i te problemy z mezem i nerwowka zwiazana z budowa do tego mysl ze moze cos z fasolinka cos nie tak. Heh a przez noc mniej jeszcze moj zab madrosci ktory mi sie wyrzyna mi dokuczal. Wiec rano uznalam ze koniec meczenia sie z nim bo jeszcze dojdzie do jakiegos zapalenia i bedzie gorzej. Pani doktor czarodziejskim lekiem mi pomogl przepisala jakis plyn do plukania i mam nadzieje ze bez antybiotyku sie obejdzie. Heh ale teraz to juz bedzie troche lepiej, z tych nerwow mnie troche brzuch pobolewal z jednej srony wiec sie doprowadzilam do porzadku i uspokoilam, mam nadzieje O7cia ze u mnie brak objawow to jednak nic nadzwyczajnego i wszystko jest dobrze a pod koniec tygodnia zglosze sie do kontroli do innego lekarza na sprawdzenie czy jest wszystko dobrze :) Ilus2710 to ja dzis powinnam wejsc w 11 tydzien ale i tak lekarze licza tygodnie skonczone wiec 10 mamy juz za soba wiec podejrzewam ze terminy mamy zblizone :) super, oby wszystko bylo dobrze. Beatko a ty kochanie wrocilas juz do pracy czy nadal jestes na l4? masz wogole zamiar wracac jeszcze do pracy w ciazy? Mam nadzieje ze teoria drugiego lepszego trymesru jest sluszna i dlatego czujemy sie lepiej :) Now tak ci wspolczuje, ale wierze ze w styczniu to wasz swiat przewroci sie dogory nogami dla spelnienia najwiekszego marzenia :) Dziewczynki czy Wy juz powoli myslicie o gwiazdkowych prezentach? Ja to mysle ze musze juz sie powoli rozgladac bo jak mnie przed swietami zgarna do szpitala i nie wypuszcza w czwartek to mi tylko weekendowy szal zostanie na zakupy :) Milego popoludnia kobitki, mam nadzieje ze znjdziecie chwile na odpoczynek po weekendowych zajeciach na uczelni, pracy 12 h na dobe i ciezkim z zasady poniedzialkowym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris, wiem cos o tych zebach.u mnie obudzily sie cztery osemki na raz ;/ dwie wyrwane, jedna spokojnie wpasowala sie w miejsce po wyrwanej 7-mce a ta ostatnia cos swiruje i tez od paru dni wkurza mnie niesamowicie!! a dentystka przed ciaza mowila mi zeby sie jej pozbyc, ale ze sprawa chirurgiczna to oczywiscie stchorzylam, i nie wiem co teraz. w ciazy nie mozna chyba rwac chirurgicznie? orientujecie sie? :(( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris27 kochana ja jestem na kuroniowce prace stracilam w styczniu tego roku ale jak pracowalam to bylam odrazu n azwolnieniu i niemialam zamiaru wracac mialam prace fizyczna wiec niewchodzilo w gre teorai drugie trymestru ak narazie sie sparwdza u mnie Motylka czy Asi1004 wiec spokojnie kochana Wom@an raczej sie tego niepraktykuje chyba ze w szegolnych wypadkach tak mi sie przynajmniej wydaje moge sie mylic :) A tak na marginesie Dorcia38 dzisiaj ma urodzinki wieckochana sto!!!!!!!!!!!!!!!lat wiem ze czytasz nas ale odezwij sie bo sie martwimy pisalam do ciebie na facebooku ale zero odzewu wiec mysle ze jestes zapracowana i to tylko dlatego buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Dziękuje Wam za podpowiedz z tą tarczycą. myslałam że pójdę od razu do laboratorium ale jak mowicie że na niektóre z tych badań moze skierować lekarz to umówie się na wizytę i wszystko jej opowiem. Troszkę poczytałam na ten temat i u mnie nie ma wzrostu wagi a raczej jem dosyć duzo i nie tyje, a otoczenie ma mnie za chudzielca wiec nie wiem ale nie bede gdybać tylko pojdę i się zbadam - dzieki. Myślę że dziewczyny wchodzące w 2 trymestr powinny czuć się bezpiecznie (j) - ale super , zazdroszczę wam i życzę żeby teraz już wszystko było ok i żebyście mogły spokojnie cieszyć się okresem ciąży :) bo moim zdaniem (choć tak do końca tego nie doświadczyłam)to najpiękniejszy czas! Oby te święta były magiczne :) Oj ale mnie pozytywnie podbudowałyście tymi fasolkami waszymi, tak się cieszę że to na prawdę możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabjee1992
Kochane, zrobiłam test i jestem w ciąży - mam mnóstwo objawów - powiększyły mi się piersi jestem senna, mam mdłości po wszystkim co zjem, gdy chcę zbliżyć się fizycznie z moim Ukochanym - nie wydzielam prawie żadnych płynów ustrojowych tak czy owak trzy dni przed dniem, w którym normalnie miałabym dostać okres - dostałam, natomiast był dość intensywny i trwał półtora dnia. Czy wydaje się Wam to normalne ? Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Długo nie pisałam, nie chciałam smucić. Dzisiaj równiutko 3 miesiące po łyżeczkowaniu, w 14 tygodniu "po" dostałam okres. Już myślałam, że go nie dostanę w naturalny sposób. Brzuch mnie bolał niemiłosiernie od 4 nad ranem ale krew pokazała się dopiero o 14. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Troszke mnie tu nie bylo,ale grzecznie sie melduje. Dzis bylam na spotkaniu z polozna, badala mi cisnienie, mocz i wszystko wedlug niej jest oki. Pod koniec mnie zaskoczyla i powiedziala,ze posluchamy malenstwa, przy pomoc urzadzenia wielkosci i wygladu dawnego odtwarzacza kaset "walkmena ;-)" szukala serduszka. Troszke mnie moje malenstwo przestraszylo, bo przez okolo 10 minut nic nie bylo slychac, oprocz dziwnych dzwiekow, ktore jak sie okazaly byly ruchami mojej kruszynki, wedlug poloznej jest bardzo ruchliwa i dlatego byl klopot z odszukaniem serducha. No, ale uparciuch sie uspokoil i bylo sluchac bicie serduszka,a raczej bicie przypominajace bieg stada koni ;-) tak wiec wszystko oki, nastepna wizyta 4stycznia bede miala scan i moze dowiemy sie co tam tak rozrabia w brzuchu ;-) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja100
Cześć, Hanakali pamiętam jak pisałaś że czekasz już dość długo na @, tak więc cieszę się bardzo, że w końcu przyszła:) Moim zdaniem na pewno wszystko będzie wracało teraz już do normy. gabjee1992 mogło się tak zdarzyć, że dostałaś jeszcze okres, tak się zdarza, moim zdaniem jest ok. Gratuluję! izi27 super, że wszystko jest ok i słyszałaś serduszko dziecka, piękne chwile. A my z mężem zaczęliśmy od dzisiaj starania o dziecko, tak więc mam cichutką nadzieję, że będziemy mieli najwspanialszy prezent na święta:) *** Dawidek - 20.09.2012r. - 17 tydz.***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekającNAmałeSZCZĘŚCIE
Witam dziewczyny, chciałabym podzielić się z Wami moja tragedia :( 11 września przeszłam zabieg łyżeczkowania moja dzidzia miała 6 tyg do dzisiaj nie mogę się z tym pogodzić tak bardzo na nią czekałam :( na wiadomość ze jestem w ciąży byłam najszczęśliwsza kobietą pod słońcem, nacieszyłam się tylko tydzień 1 cholerny tydzien, niema dnia zebym o tym myslala:( cały rok miałam bardzo ciężki (sprawy rodzinne) myślałam ze chociaz jedno male szczescie mnie w zyciu spotka niestety nie udalo się. Do dnia dzisiejszego mam rozregulowany cykl, nie mogę zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajac na male szczescie witaj niesety. Doskonale wiemy co czuujesz. Ten rok dla mnie tez jest paskudny od samego stycznia problemy w rodzinie i tez myslalam ze moja ciaza wszystko naprwi niestety.... ale byly to najwspanialsze 9 tygodni mojego zycia bylam dumna z tego i prze szczesliwa..... tez mam dola choc to juz prawie 4 ms w ciazy dalej nie jestem cylke jakies dziwne non stop jakies chorobska przyciagam.... i w tym cyklu jak juz na prawde rzucilam na luz i myslalam ze cos zafasolkuje to dzis zaczely bolec mnie piersi czyli pewnie nici a to 15 dc a cykle teraz niby 25 dniowe. Czyli wspolczuje mojemu mezowi z moim npm. Takze moje teorie sie nie sprawdzaja zazdroszcze wszystkim ktorym udalo sie szybko zajsc bo wiem ze skupilabym sie na ciazy i na tym zeby wszystko bylo ok a nie na ciaglym placzu i nawet na tym ze nie chce mi sie patrzec w lustro bo czuje sie nikim..... nie moglam dac nawet zycia mojej fasolce.....przepraszm ale mam podly humor i potrzebuje jakiegos wstrzasu bo myslalam ze szybko znow bede w ciazy a tu pewnie znow d...... sorki kiepski ze mnie pocieszyciel dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka80
Planowanie poczęcie dziecka po poronieniu samoistnym Do naszej poradni napływają ciągle doniesienia od kobiet, którym powiedziano, że po spontanicznym poronieniu konieczna jest 6-miesięczna przerwa i nie wolno wcześniej planować poczęcia. Oczywiście wywołuje to u tych kobiet niepokój, gdyż odczuwają lęk wobec mogącej pojawić się ciąży przed tym terminem. Już przed 10 laty przy pewnej rozmowie ekspertów w USA osiągnęliśmy porozumienie, że zasadniczo nie ma zastrzeżeń co do dążenia do poczęcia dziecka zaraz po spontanicznym poronieniu. Nie stwierdziliśmy też dotychczas żadnych złych skutków takiego postąpienia ani dla matki ani dla dziecka. Często zdarza się, że ciąża występuje zaraz w pierwszym cyklu po poronieniu i jest normalnie donoszona. Zwykle z dniem samoistnego poronienia natychmiast zaczyna się nowy cykl. Przy tym nie musi dojść do opóźnionego wystąpienia pierwszych dni płodności, po których zaraz następuje normalnie długa zwyżka temperatury - o ile oczywiście nie pojawi się zaraz znowu ciąża. Co do tego problemu istnieje własne badanie z Danii opublikowane w "Acta Obstet Gynecol Scan 64 /1985/ 277-278", "Przebieg ciąży po poronieniu spontanicznym". Krótki artykuł znajduje się w "Geburts-hilfe und Frauenheilkunae 47 /1987/ 505". Obserwowano 91 ciąży po samoistnym poronieniu. U 19 kobiet poczęcie - nastąpiło w ciągu 12 tygodni /z tego 5 w czasie pierwszych 4 tygodni/ i w żadnym przypadku nie doszło do poronienia. U 18 kobiet przebieg ciąży był normalny, u jednej dziecko wykazywało opóźnienie wzrostu. 30 ciąży poczęło się w okresie od 13 do 26 tygodni po poronieniu samoistnym. Z tego 29 miały przebieg normalny, u jednej musiano przeprowadzić cięcie cesarskie w 34 tygodniu (dziecko zdrowe). Dalsze 42 ciąże nastąpiły później niż w 26 tygodni po poronieniu. Z tego 30 wykazało normalny przebieg, 7 skończyło się ponownym poronieniem w czasie 3 pierwszych miesięcy. 5 ciąży wykazało komplikacje (np. opóźniony wzrost w macicy, poród przedwczesny), ale we wszystkich przypadkach doszło do urodzenia żywego dziecka. Autorzy przeprowadzili obliczenia statystyczne w związku z obiegowymi opiniami. Wykazały one, że późniejsze ciąże obciążone były zwiększoną liczbą komplikacji i ponownymi poronieniami. Nie było to zależne od wieku danych kobiet, gdyż przeciętny wiek we wszystkich grupach był mniej więcej jednakowy: 26,1 - 25,1 - 25,2 lata (ta ostatnia, grupa, jest grupa z ponownymi poronieniami). Autorzy dochodzą do wniosku, że przedstawione badanie nie wykazało żadnych powodów, aby po samoistnym poronieniu opóźniać ponowne poczęcie, jeżeli jest ono pożądane. Ta opinia pokrywa się z doświadczeniami we własnym poradnictwie. Prof dr med J. Rotzer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Ale sie pustak zrobila Ja wczoraj bylam u lekrza osluchowo ok ma lekko zaczerwienione gardlo i katar przez ktory nic nieczuje nawet tego co jem mam nadzieje ze niedlugo pusci to wszystko gdyby pojawila sie goraczka lub mi sie pogorszylo to mam wrocic i dostane antybiotyk Narazie leki naturalne tzn herbatka z cytrynka i plokanie gardelka rumiankiem albo szalwia Gabjee1992 gratuluje tylko skatroluj to krwawienie Hanakali nareszcie dostala @ to pewnie niedlugo staranka Czekajac na male szczecsie ja po poronieniu mialam normalnie @ moze podejdz do learza a tym ze jeszcze niezaszlas niemartw sie i niemysl o tym bo zwariujesz ja dwa lata po drugim poronieniu walczylam az sie udala warto dzisiaj wiem ze nastwaienie psychiczne ima duze znaczenie i zacla odpowiedzialnoscia to potwierdzam i bede tego bronic Dla dwupaczkow i milusinskich moc caluskow 👄 Dla reszty wytrwalosci i wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali fajnie ze napisalas... i nie martw sie smeceniem bo mozesz sobie u nas smecic ile tylko chcesz a my Cie wysluchamy i wirtualnie przytulimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali fajnie ze napisalas... i nie martw sie smeceniem bo mozesz sobie u nas smecic ile tylko chcesz a my Cie wysluchamy i wirtualnie przytulimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilus2710
witajcie dziewczynki. no dzis skonczylam praktyke w klasie I, troche mi zal bo to super klasa i super dzieciaczki:-) dostalam pelno obrazkow od nich na pamiatke, to bardzo wdzieczna praca. doris i jak sie teraz czujesz? mi sie wydaje ze poprostu ten najgorszy czas z mdloscismi juz ci minal i z dzidzia jest wszystko ok. No mamy zblizone terminy a na kiedy masz przewidywany termin porodu?:-) ja na 2 lipca:-) pozdrawiam wszystkie kobietki goraco:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija 127 Ja tez mam lekka niedoczynnosc tarczycy i zawsze bylam wrecz chuda, do dzis chociaz waze juz 51 kilo lekarka z kliniki i nawet anestezjolog mowily, ze jestem za chuda. Problem natomiast z wlosami mam straszny juz od okolo 18 lat, rok w rok mi wychodza w duzych ilosciach. Nawet przy tsh 1,20 wlosy mi wychodza a jak mi przez przypadek skoczylo do 2,3 to nie moglam sliny przelknac taka mialam kluche. Ja tez polecam zbadanie tarczycy, razem z usg. Martusiatusia U mnie jakos leci. Dopiero 12 grudnia mam u tego lekarza cudotworcy termin. Jeszcze troche musze poczekac. Musze sie zabrac za poszukanie jakis prezentow na swieta. Nie mam nawet pomyslow. Strasznie nie lubie swiat. Zawsze jade do Polski tylko na pare dni a teraz musze jechac na tydzien poniewaz moj pies znowu ma guzy na cyckach i trzeba mu usunac cala listwe mleczna. Boje sie o nia bo to bedzie pewnie dlugo trwajaca operacja i zszyta bedzie na calej dlugosci brzucha. Miala juz tak raz, to znaczy miala usunietego tylko jednego cycka a i tak byl problem po operacji i tesciowa( bo to Ona z psem na operacji byla) wzywala lekarza. A po swietach jedziemy na narty do Austrii i tam spedzimy sylwester. Widze, ze poszalalas z mezem, moze jakies efekty beda:) Kciuki trzymam. U mnie tez niedlugo plodne byc powinny i tez sie bede starac:) Tylko nie wiem czy po tym in vitro tak szybko bede miala owulacje jak zawsze. Dziewczynki pozdrawiam Was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman nadal objawy nie istnieja... no dobra... sikam jak opetana... myszorku szkoda suni no ale jak mus to mus... moja tez ma guzki ale lekarz stwierdzil ze nie warto ruszac ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha Moja ma juz te guzy duze. Jak pierwszy raz miala usuwany cztery lata temu to nie zostala wysterylizowana i teraz po cieczce strasznie jej urosl. Ma moze z piec centymetrow cale szczescie, ze jest ruchomy i tak jakby wcale nie przytwierdzony do ciala tak jakby byl wlasnie w tym kanale mlecznym. Strasznie sie o nia boje. Nie wiem co bym zrobila jakby cos poszlo nie tak. Koniec swiata dla mnie. Mamy ja juz jedenascie lat, dostalismy ja od dziadka meza na prezent slubny:) Dobra nie zanudzam juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje sunie po sterylkach i nie mam żadnych problemów z sutkami prawie im zanikły.U mnie 9 dc i ostatni miesiąc próbowania tak postanowiłam ale nie wiem czy w tym wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszor75 Kochana no zaszalam hehe,ale pewnie i tak z tego nic nie bedzie ja to wiem i czuje:)nawet sie nie nastawiam i nie mysle,bo wiem ze to jeszcze nie ten czas.Dzis sie zarejstrowalam do lekarza na kontrole na 14 stycznia:)wiec wszystko sie okaze,ale jak wroce do Polski to bede chciala isc na TSH i zobaczyc jaki wynik.Ja tez mialam suczke kiedys sarenke i tez miala guzy ale ja tego nie ruszalam,bo weterynarz mowil,ze jak sie raz ruszy to moga powracac.Teraz mam tez pieska:) Yorka przecudowny jest:)ale tym razem wzielam samca:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja100
Cześć, czekającNaMałeSzcęście przykro mi z powodu tego co Cię spotkało, dobrze że trafiłaś na to forum, masz się komu wyżalić, a najważniejsze, że wszystkie rozumiemy co cię spotkało. Mam nadzieję, że kiedyś będzie lepiej:) *** Dawidek - 20.09.2012r. - 17 tydz.***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane moje :) Ilus, dziekuje kochana ze pytasz, a no myslalam ze mdlosci za mna ale jak dzis rano zachcialo mi sie ogorkow i zeszlam rano po nie jeszcze przed praca do piwnicy to ten zapach sprawil ze od razu mnie na wymioty zaczelo szarpac i jak na sniadanie patrzylam to tz tak z lekkim nie smakiem, wogole cos wybredna do jedzonka sie stalam, co prawda podobno na tym etapie ciazy fasolka juz rozroznia smaki wiec moze to ona juz zarzadza co jemy a czego nie chcemy, obecnie pije mleko czekoladowe, to jedyna slodka rzecz ktora mnie nie odtraca od siebie od dluzszego czasu :) co do bialo-przezroczystych uplawow to wydaje mi sie ze znowu sie nasilily wiec chyba wszystko naturalne objawy prawidlowej ciazy sa wiec troszke jestem spokojniejsza:) A termin mam na 23 czerwca czyli tydzien i 2 dni przed toba, ale to dlatego ze ja kolejne dni tygodnia ciazy zaczynam w niedziele a ty we wtorki i ten tydzien przesuniecia, ale z tymi terminami to tez bywa roznie wiec kto wie moze razem bedziemy walczyc w podobnym czasie:) najfajniesze jest to ze najwieksze lipcowe upaly juz bedziemy rozpakowane i mam nadzieje unikniemy puchniecia jak balon w upalne dni ;) A jak ty sie czujesz? Jestes nauczycielka? Wzruszylas mnie ta opowiescia o tych dzieciaczkach z obrazkami dla ciebie pewnie cie wzruszyly swa szczeroscia :) Mija 127 ja nigdy z waga nie mialam problemu i tak jak Ty raczej wysmiewali moja "chudzielczosc" ale po tym jak zaczelam brac tabletki to 2 kilo mi przybylo, czyli na opak niz wedlug standardowych objawow niedoczynnosci a jednak moj wynki maksymalny to 12,8 wiec nie male co. Zrob te badania jak najszybciej jesli uda ci sie na nfz to super zawsze to ponad 40 zl w kieszeni, a jesli przyczyna twojego samopoczucia tkwi wlasnie w tarczycy to naprawde warto to skontrolowac. Myszorku najdroszy a jak twoje samopoczucie? A ty robilas niedawno badania tsh tak kontrolnie? Ciesze sie ze myslisz juz o starankach i trzymam za ciebie kciuki:) Z psiurkiem napewno bedzie wszystko dobrze, sama mam roczna suczke owczarka niemieckiego po 5 latach przerwy po stracie suczki tej samej rasy ktora mielismy 12 lat, tez miala operacje ale niestety mimo naszych starn bylo juz dla niej za pozno i wiekowa juz byla jak na duzego psa, dlatego wiem ze psiaki to czlonkowie rodziny o ktorych martwimy sie jak o kazdego innego nam bliskiego. Powodzenia, zobaczysz ze sie uda :) Gosiu7122 a skad to posatnowienie ze to oststni cykl probowania? nie stawiaj sprawy na ostrzu noza, kto wie moze jak uznasz ze juz ci nie zalezy to wlasnie wtedy los zrobi ci psikusa na opak :) wszystko jest mozliwe :) trzymam kciuki ze sie uda jak nie tym razem to nastepnym bez spinania sie w sobie;) CzekajacNaMaleSzczescie, witam cie serdecznie na naszym malym babskim zgromadzeniu, tu tak naprawde nie trzeba wielu slow bysmy dobrze wiedzialy co cie spotkalo i jak boli, mozesz na nas liczyc w dniach smutnych i tych radosnych bez wzgledu na samopoczucie pisz do nas zawsze jak masz na to ochote zawsze jestesmy do twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dyspozycji:) Beatko to widze ze u ciebie ten rok tez od samego poczatku nie nalezy do najlepszych. Z teori mojej tesciowej rok przestepny nigy do szczesliwych nie nalezy ale licze ze kolejne 3 beda juz dla nas tylko wspaniale:) Ty pewnie odchowasz malenswtow i znajdziesz wymarzona prace:) a teraz sie kuruj i wypczywaj :) Hanakali ciesz sie ze o nas nie zapomnialas :) wszystkie czekalysmy z toba na ta wredna @ ktora rzadzi sie wlasnymi prawami tam gdzie ma nie przychodzic pojawia sie a tam gdzie ja wyczekuja zwleka 14 tygodni..heh ale to juz za nami, teraz wypoczni odstersuj sie i zabieraj sie do przytulanek z mezem w zimowe dluuugie wieczorki :) Wom@n moja droga podziwima cie ze bylas tak dzielna ze przetrwalas skomasowany atak az 4 zebow madrosci, mnie po wczorajszej wizycie naprawde bylo duzo lepiej, dzis sie troszke zab odzwyal ale w porownaniu do tego co bylo wczesniej to nibo a ziemia. O chirurgicznej interwencji nie ma mowy skoro nawet od antybiotyku staramy sie uciec. Ale najbardziej konkretnych informacji to nam tu powinna udzielic nsza formulowicza pani doktor stomatolog ;) Gabjee1992 sa rozne teorie o takich krwawieniach mnie lekarze w szpitalu mowili o tym ze macica nie zawsze od razu kuma ze cos tam w niej zamieszkalo i przez pierwsze miesiace czasem zachowuje sie jak zawsze np ma skorcze i bole jak co @ lub tez np przed "zacumowaniem" se faoslinki macica oczyscila sie z jakiejs zalegajacej krwi i stad to krotkie krwawienie, ale dla wlasnego spokoju lepiej to skonsultowac z lekarzem. Milego wieczorku mje kochane, wypoczywajcie, pomiziajcie swoje maluszki w brzuszkach i grzecznie kazcie im zdrowo rosnac z minuty na minute :) buziaki dla starjacych sie i oczekujacych na starankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×