Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość waśka28
witam dziewczyny u mnie też jakaś nadzieja jest jestem 8 dni po owulacji i temperatura strasznie skaczę co u mnie nigdy sie nie zdarzyło więc jak na razie czekam do spodziewanej miesiączki i zrobię test mam nadzieję że tym razem zobaczę 2 kreseczki i że będzie wszystko ok nie wiem czy to ma zanaczenie ale ostatnio cały czas boli mnie głowa i nie wiem czy to może dlatego że się udało czy może coś innego się dzieję oczywiście nic nie biorę na te bóle ale trochę mnie martwią bo nie są to słabe bóle lecz trochę uporczywe pozdrawiam wszystkie dzieczyny którym się udało i trzymam kciuki za te które czekają na te wyczekanę dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatusia
myszor75 Mialas racje kochana.Moj lekarz zmienil mi leki z 100 na 75.W piatek mija 2 tydzien jak biore eutyrox75,wiec myslisz ze juz czas by zrobic tsh?Oczywiscie miesiaczka mi sie opoznila o 5 dni;/ i teraz wszystko sie poprzestawialo a juz tak bylo fajnie i wiedzialam co i kiedy:). Co ile najlepiej robic tsh wogole?Zapomnialam sie zpytac lekarza z tego wszystkiego. Najgorsze jest to,ze ja mysle i sie denerwuje tym wszystkim i boje sie ze kompletnie sie zablokuje i wogole nie zajde w ciaze,ale jak to nie myslec.Staram sie o tym nie myslec,ale jednak czytam o tym wszystkim w necie.Ja musze uzbroic sie w cierpliwosc i opanowac jakos,bo naprawde bedzie zle... A jeszcze jedno Kochane... Robiliscie jakies dodatkowe badania jak nie mogłyscie zajsc w ciaze?Moja kolezanka radzi mi zrobic na rozyczke i na chlemydie...co tym sadzicie? Lekarz karze mi czekac i mowi,ze pary sie staraja nawet rok itd ale ja dla siebie bym zrobila jakies badania zeby wiedziec czy to tylko niedoczynnosc tarczycy jest przyczyna czy jeszcze cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania684
Po co masz robić badania przed ciążą? I tak wszystko będziesz musiała zrobić w ciąży. Ja to nie lubię jak mnie tak kłują co dwa tygodnie. A z tymi staraniami to prawda, czasem trwa to bardzo długo, więc wynik badań mogą Ci się jeszcze przez ten czas zmienić. Życzę Ci powodzenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania684
Poza tym zerknij na stronę www.invicta.pl, tam możesz się umówić na wizytę u lekarza i wszystko z nim omówić, wspólnie poszukacie przyczyn z problemem z zajściem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatusia
aniaania684 Tez chorujesz na niedoczynnosc tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania684
Ja osobiście nie, ale moja koleżanka miała z tym problem i urodziła zdrowego syna. Ale ja nie jestem lekarzem, nie mogę Ci mówić kiedy robić badania. Uważam poprostu,że trzeba je robić tylko wtedy gdy jest to konieczne i wszystko w odpowiednich terminach. Robienie badań na zapas mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) U mnie bez zmian niedługo kończy nam się 24tyd, brzuszek rośnie, maluszek rozrabia :) czasem widać jak brzuszek podskakuje. Ja czuje sie całkiem nie źle, staram sie oszczędzać i odpoczywam jak najwiecej. Powoli kompletuje wszystkie rzeczy dla maluszka. martusiatusia Ja po poronieniu miałam zrobione ponownie wszystkie badania od podstawowych po tsh, różyczke, toksoplazmoze, bilirubine aby się upewnić czy wszysko jest ok. Mój lekarz powiedział, żeby nie wariować i nie szaleć z badaniami na płodność itp. Tak więc nie wariowałam i 2 miesiące pózniej zaszłam w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatusia
pijanowska24 Moje gratulacje:).Nam od wrzesnia kazal sie starac ale do tej pory nic.ostatnio mialam za niskie tsh zmniejszyl mi leki i chce sparwdzic jakie teraz jest tsh bo to wazne by zajsc w ciaze. A na te wyniki to ci lekarz dal skierowanie i kazal zrobic czy ty sama od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
martusiatusia Hej. Ciesze sie, ze moglam Ci pomoc. Ja tsh kontrolowalam co cztery tygodnie. Jak wiesz teraz robie to czesciej bo co dwa. Strasznie szybko u mnie spada lub wzrasta. Do tej pory nie moge uregulowac. Prawie trzy tygodnie temu bylo 1,71 czyli dobrze a juz wczoraj 3,01. Dwa miesiace temu jak bralam jedna tabletke 50 to bylo za duzo bo moje tsh caly czas spadalo. Teraz jedna tabletka jest za malo bo rosnie, zwariowac mozna. Caly rok bylo wszystko super. Musze kombinowac co drugi dzien 1,5 tabletki. Mysle, ze mozesz sprawdzic tsh sobie za dwa tygodnie. Wtedy bedziesz wiedziala jak szybko sie zmienia. Jak bedzie wariowac to im czesciej tym lepiej. Mozesz jeszcze zrobic prolaktyne bo to w jakims stopniu jest zwiazane z niedoczynnoscia. Ja mialam wysoka ale trzy lata biore bromokryptyne i moja prolaktyna wynosi 9,24 a byla kolo 59 a norma do 24 jak sie nie myle, nie znam jednostek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatusia
myszor75 Witam;) W poniedzialek ide na badania,bo w piatek jest swieto.Prolaktyne tez mialam podwyzszona,ale od czerwca biore bromergon i jest juz okey caly czas w normie.Lekarz mi karze brac az nie zajde w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiatusia ja tez brałam bromergon bo mialam 3 jednostki za duzo. odstailam bo dzisiaj mam 31dc i nie mam @ . robilam dzisiaj 2 test i wyszła druga kreseczka taka średnia. ni mocna ni slaba. ale wydaje mi sie ze chyba nam sie udało. w poniedziałek jak sie nic nie zmieni ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
owieczka1984 Pewnie moge juz Tobie pogratulowac. Napewno sie udalo. Olina83 Co u Ciebie i dzidziusia? Ja dalej czekam na wyniki. Nie wiem czemu tak dlugo, juz cztery tygodnie. Moze dzisiaj przyjda. Jak nie to zadzwonie do tej lekarz pod koniec tygodnia. Nie biore narazie aspiryny bo nabawilam sie po niej zapalenia sluzowki zoladka. Teraz jak zakoncze leczenie zoladka zaczne znowu brac ale z lekami oslaniajacymi. Z naszych staran w tym cyklu nic nie wyszlo ale znowu plodne sie zblizaja. Moze tym razem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszor75 po wizycie 04.11 jednak dostałam skierowanie na badanie serduszka małej i też był wielki problem bo skierowan od prywatnego lekarza nie chca przyjmowac wczoraj bylam u nas w poradni przyszpitalnej trafilam na bardzo wyrozumialego lekarza i sie udalo, w poniedziałek wizyta poza tym wszystko ok ładnie nadrobiła wagowo (zawsze ok 2 tyg do tyłu byłyśmy) i uwaga niespodzianka narazie siedzi sobie głową do góry ale jak czytałam na necie to w róznych tyg się dzieciaki obracają mam nadzieję że jeszcze sobie fiknie bo jakoś niechciałabym cesarki pozdrawiam serdecznie. odezwe sie po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatusia
Moj ginekolog narazie na nic nie daje powiedzial tylko ze musze byc cierpilwa i odpuscic.W poniedzialek ide na TSH i chcialam tez zrobic LH i zobaczyc co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
Olina83 Hej. Jak po wizycie w klinice? Ja jeszcze nie dostalam wynikow. W klinice powiedzieli, ze czas oczekiwania od czterech do szesciu tygodni dlatego, ze maja bardzo duzo pacjentow. Jeszcze potem musi to zatwierdzic jakis tam glowny lekarz i wtedy dostane. Lekarka ktora mnie przyjmowala powiedziala trzy. W srode juz bedzie piec tygodni wiec chyba juz nie dlugo. Nie moge sie doczekac chcialabym juz wiedziec czy moje niepowodzenia mogly byc zwiazane z krzepnieciem krwi i czy przyjmowanie aspiryny moze mi pomoc. Dam znac jak cos bede wiedziala. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
oieczka1984 Gratuluje. Nie martw sie i mysl pozytywnie a wszystko bedzie dobrze. Tym razem napewno sie uda. Dbaj o siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz dostalam zalecenia od mojego lekarza i sie okazuje ze nic mi nie wolno poza pozytywnym mysleniem :) mam nadzieje ze bedzie dobrze , bardzo bysmy chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka28
owieczka mam pytanie czy robiłaś test i po jakim czasie pokazał ci że jesteś w ciąży bo mój cykl wygląda tak 4,10 36,4 5,10 36,4 6,10 36,6 7,10 36,7 8,10 36,6 9,10 36,6 10,10 36,6 11,10 36,4 12,10 36,6 13,10 36,6 14,10 36,6 15,10 36,6 16,10 36,3 1 dzień @ 17,10 36,4 2 dzień @ 18,10 36,4 3 dzień @ 19,10 36,4 4 dzień @ 20,10 36,4 5 dzień @ 21,10 36,2 22,10 36,6 23,10 36,4 24,10 36,4 25,10 36,4 26,10 36,4 27,10 36,4 28,10 36,4 29,10 36,3 współżycie 30,10 36,5 31,10 36,4 współżycie 1,11 36,6 śluz bardzo przejrzysty i rozciągliwy (owulacja) 2,11 36,6 3,11 36,4 4,11 36,5 5,11 36,4 6,11 36,4 7,11 36,4 8,11 36,5 9,11 36,5 10,11 36,1 11,11 36,3 12,11 36,2 13,11 36,4 14,11 36,3 15,11 36,5 test negatywny(z porannego moczu) więc jak widzisz moja temperatura zachowuję się dość dziwnie a nigdy to się nie zdarzyło zresztą coś mnie ciągle zbiera na spanie i czasem coś mnie zaboli w podbrzuszu ale nie wiem czy to może być ciąża bo w sumie to powinien test pokazać bo to już 2 tygodnie od owulacji więc sama nie wiem i się denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka28
czy myślicie że to może być za wcześnie czy po prostu ja jestem przewrażliwiona kurcze tak bardzo chciałabym aby się udało że może te objawy temperatury to trochę moje sfiksowanie co myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczka 1984 gratulacje, napewno będzie dobrze, myśle pozytywnie i dużo odpoczywaj, wiem że łatwo się pisze ale trudno tego przestrzegać wiem coś o tym bo bo między moimi dziewczynami jest tylko 1,5 roku różnicy więc czasami trudno to wszystko pogodzić. Oolllaa1981 Co u Ciebie jak się czujesz? Dziewczyny 17 listopada będzie rok od utraty małej kruszynki a 25 listopada minie z kolei 3 miesiące jak mam cudowną, uroczą i krzykliwą małą kruzynkę córcię :) Powodzenia dla wszystki mjuż mamusiek i dla tych starających się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia_p U mnie niestety znów problemy. Bardzo drętwieje mi ciało - w nocy prawie wcale nie śpie, puchnę i zaczyna skakać mi ciśnienie. Zaczyna się znów zatrusie ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczka 1984 GRAULACJE !!! Głowa do góry i pozytywne nastawienie teraz to podstawa :) Dbaj o sebie i fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy test zrobilam w 28 dc wyszła bardzo słama kreseczka , drugi powturzyłam w 30 d c i juz byla bardziej wyrazista no i wczoraj w 36 dc zrobilam 3 no i bez zastanowienia wyszla druga krecha. wczoraj bylam u mojego gina i juz na usg widziałam pęcherzyk. super. Martwie sie bo cały czas boli mnie brzuch i nie wiem czy to normalne, przy pierwszej ciazy tak nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola U mnie oki. Czuje się całkiem niezle, brzuszek rośnie, maluszek rozrabia :) Jedyny dyskomfort to ból w biodrze ale to przez rozchodące się kości, mam ucisk na jakiś nerw i oczywiście bóle krzyża ale to podobno standard. W sobote idziemy na usg. owieczka Mi też nic nie wolno a jestem juz w 25 tyg. Bywa czasem ciężko ale wiem, że robie to dla dobra maluszka. Zobaczysz jak poczujesz piewsze rochy stres się zmniejszy o połowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
owieczka1984 Mnie w pierwszej ciazy bolal brzuch caly czas jak na @ az do 7 tc. bo wtedy okazalo sie, ze dzidzius sie nie rozwija. W drugiej bolal mnie sporadycznie i wiedzialam, ze dobrze nie bedzie. Moj lekarz mowil mi jak bylam na pierwszej wizycie, ze bede czula sie jak przed okresem. Powiedzialam mu, ze boli mnie brzuch a on na to, ze dopoki nie ma krwawienia to nie nalezy sie przejmowac ale jak bardzo sie tym martwisz to zapytaj swojego lekarza powinien rozwiac Twoje watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
waska28 Hej. Korzystalas w tym cyklu z testow owulacyjnych? Jakis dziwny ten wykres czy jestes pewna, ze mialas owulacje? Czy nadal mierzysz temperature pod pacha? Taki pomiar nie liczy sie. Nie jest dokladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×