Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość waśka28
dziś tem 36.6 kurcze nie wiem ale na test to chyba jeszcze za wcześnie może jutro spróbuję z rana ale chyba znów się nie udało tak jakoś czuję to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
Waska28 Hej. Temperatura zawsze rosnie w cyklu w ktorym wystapila owulacja o minimum 0,2 stopnia. U mnie np. przed owulacja temperatura jest na poziomie 36,3 a po owulacji wzrasta do 37,0 i to bez ciazy. Utrzymuje sie 14-16 dni. W dniu @ spada. Nie wiem jaka byla jak bylam w ciazy bo nie mierzylam. O tym, ze moglo sie udac swiadczy 18 i wiecej dni wyzszej temperatury ( tak czytalam ). Wiec mierz dalej. Dopoki @ nie ma jest nadzieja. O becie hcg nie wiem za duzo ale znalazlam informacje, ze wartosc do 5,0 nie swiadczy o ciazy. Ale czy to prawda? Trzymam kciuki, zeby Ci sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka28
dziś tem 36.6 rano zrobiłam test niestety ujemny :(( ale może za wcześnie jeszcze jest i powtórzę za jakieś 3 dni aha dodam że ja tą tem mierzę zaraz po przebudzeniu się ale jak mierzę w ciągu dnia to ona jest znacznie wyższa bo jest 37.0 nie wiem może się nieudało ale ja cały czas mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka28
może mi któraś wytłumaczy jakim cudem w mojej sytuacji tem nagle podskoczyła skoro już było po owulacji bo widzieliśmy to z doktorem na usg 4.10. jajeczko znajdowało sie już w macicy więc dlaczego moja tem tak późno skoczyła bo ja już nic z tego nie kumam 4.10 - 36,4 5,10 - 36,4 6,10 - 36,6 7,10 - 36,6 8,10 - 36,7 9,10 - 36,6 10,10 - 36,6 dlaczego właśnie tem podniosła się 2 dni po współżyciu skoro owulacja była znacznie wcześniej nie no ja już wariuję nic już z tego nie rozumiem dla mnie jest to dziwne aha dodam że jak byłam w ciązy ze synkiem i w tej co poroniłam moja tem utrzymywała się na 37,0 ale mierzyłam ją w ciągu dnia obecnie w ciągu dnia też jest 37.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
Waska28 Temperatura moze zaczac wzrastac po czterech dniach od owulacji. Nie mierz w dzien tempki bo zawsze bedzie wysoka. Ja zawsze mierzylam o 7:00 mialam nastawiony budzik. W moim przypadku wzrastala dzien po bolu owulacyjnym ale kazda z nas jest inna. Ja tez jestem na etapie staran po dwoch poronieniach i zaczelam wspomagac sie testami owulacyjnymi. Wiem miej wiecej kiedy mam owulacje poniewaz mam dosc mocny i dlugo utrzymujacy sie bol jednego jajnika ale wtedy na starania jest za pozno. A ktory to Twoj dzien cyklu i jakie masz dlugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waśka Ja też po zajściu w ciąże miałam dziwne wachania temperatur z rama zaraz po obudzeniu nawet 36,2 a po roabudzeniu 37,4 i myślałam, że nic z tego i już prawie się załamałam:( ale okazało się że jednak zaszłam w ciąże :) daj sobie pare dni swobody i zrób test. Mi test pozytywny wyszedł już w dniu spodziewanej miesiączki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka 28
1 miesiaczkę po łyżeczkowaniu miałam 26 lipca drugą zaś 12 września tak wiec wychodzi że cykl miał 48dni podzielić na połowę 24 czyli dokładnie owulacja powinna być 6,10,2011 i od tego dnia właśnie tem wzrosła o 0,2 ale 4,10 byłam u gin i na usg było widac coś w macicy lekarz stwierdził że to może być wczesna ciąża lub jajeczko po owulacji dodam że własnie przed 4,10 zaczęłam plamić i dlatego udałam się do gin on kazał zrobić b-hcg wyszło 2.0 więc ciąże wykluczył tego 4.10 kochaliśmy się z mężem więc nawet jeśli ta owulacja była 6.10 to co to były za plamienia i to pobolewanie brzucha i przyznam szczerze że od dwuch dni mdli mnie trochę z rana ale może sama się nakręcam czy co nie wiem może ty mi jakoś to wytłumaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka 28
aha moja szyjka macicy też jest strasznie mięciutka tzn rozpulchniona więc może to coś też znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka 28
wiecie co zaczynam sie martwić czy to w macicy to nie było coś innego złośliwego albo bóg wie co tam jeszcze zaczynam sie denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama grrrrratuluje, niech maluch sie zdrowo chowa myszor75 a wiec Pani doktor dokladnie przebadala serduszko i sa minimalne odstepstwa od normy jezeli chodzi o polozenie no i z tetnem tez sie nic nie zmienilo, moj partner w rodzinie ma przypadki niskiego tetna wiec mysle ze to moze byc przyczyna. Zaproponowali mi wizyte za miesiac u kardiologia dzieciecego , ale mysle ze wstrzymam sie z tym az mala sie urodzi, tymbardziej ze jak zapytalam czy to wada to pani doktor powiedziala ze nie sa to takie odstepstwa zeby mowic o wadzie, najwazniejsze ze dobrze sie rusza, dzieki temu jestem spokojniejsza i wierze ze wszystko bedzie dobrze. Termin mam na 25 stycznia ale mysle ze sie przedluzy bo dziecko jest troszke mniejsze, ale tak bylo od samego poczatku, wydaje mi sie ze to przez ta pozniejsza owulacje. Potwierdzona na 100% plec dziewczynka trwaja burzliwe narady co do imienia nie wiedzialam ze bedzie tak ciezko. A i mialam okazje zobaczyc ja w 3d co prawda strasznie sie zaslaniala raczkami ale uchwycilismy kilka fotek, niedlugo sama sie przekonasz jakie to uczucie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
Olina83 Super wiadomosc. Ciesze sie, ze to nic powaznego. U mnie rano badania. Podobno wyniki od razu. Myslalam, ze bede musiala czekac na nie pare dni albo nawet dwa tygodnie. Zabaczymy jutro. Jak bede juz po to dam znac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u lekarza. Dzidzia rozwija się bardzo dobrze. NIestety na 100 % lekarz nie powiedział co bedzie bo małe jest bardzo ruchliwe ale raczej dziewczynka. Czyli bede miala parke. Waśka Ja nigdy temp nie mierzyłam wiec nic ci na jej temat nie powiem. Zrób za kilka dni test. U mnie test wyszedl negatywny jak byłam w 6 tyg. Więc u Ciebie jest jeszcze szansa. Nie ma co sie poddawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
Olina83 Hej. Jestem juz po. Nigdy nie mialam tak duzo pobranej na raz krwi. Bylo tego chyba dziesiec probowek. Badania beda trwaly tydzien, niestety. Do trzech tygodni powinny byc wyniki. Juz od teraz mam zaczac brac aspiryne. Jak bede w ciazy od razu mam zadzwonic bezposrednio do tej lekarki i jeszcze raz sprawdzi mi krew bo w ciazy moze sie cos zmienic. Wcisnie mnie gdzies bez terminu bo normalnie czekac trzeba kolo 7 tygodni. To ostatnie badanie ktore mozna zrobic oprocz genetyki z ktorej zrezygnowalam. Mysle, ze teraz bedzie juz z gorki. Niedlugo znowu zaczynamy starania juz testy kupione czekaja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka28
oolllaa1981 no właśnie ja też w pierwszej ciąży jak byłam w 4 tygodniu to test wychodził negatywny a następnego dnia poszłam na wesele i wypiłam 4 kieliszki wódki i tak się źle poczułam że musiałam iść do domu na drugi dzień poszłam do gin i okazało się że jestem w ciąży i tego dnia zrobiłam test i nadal negatywny ale ja miałam badrdzo niskie hcg przez pierwsze tygodnie ciązy że nawet lekarze twierdzili że to puste jajo płodowe co ja stresu się najadłam to sie nie da tego opisać mam nadzieję że tym razem bedzie ok i że sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalik ????????
słuchajcie dziewczyny widzę że tu życie jest na tym forum więc ma m takie pytanie mam 20 lat i ostatnio kochaliśmy się z moim chłopakiem i prezerwatywa pękła a my tego nie zauważyliśmy to były dwa dni przed owulacją bo zawsze mam ból jajnika stąd wiem kiedy ona jest dlatego chciałam zapytać czy jeśli współżyło sie 2 dni przed owulacją i doszło do wytrysku do środka to czy mogę zajśc w ciąże bardzo proszę o odpowiedzi bo ja jestem w tym zielona a tu widze że kobiety są obeznane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kowalik!!!!!! witaj ,Ja uważam że jeśli miałaś tylko dwa dni do owulacji a wcześniej doszło do wytrysku to jest bardzo prawdopodobne że morze dojść do zapłodnienia ,ponieważ plemniki w ciele kobiety potrafią przeżyć nawet kilka dni więc jest duża szansa ale z ciałem kobiety różnie to bywa więc nie martw się na zapas...jeśli będziesz miała jakieś podejrzenia za tydzień zrób sobie badanie krwi( beta)i będziesz wiedziała na czym stoisz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka 28/
13,10 - 36,4 14,10 - 36,6 to już dziewiąty dzień wyższej tem ten jeden spadek to chyba ze zmęczenia bo nie mogłam spać w nocy choć różnie to jest jeszcze tylko 9 dni albo jutro zrobię test może już coś wyjdzie pozdrawiam cieplutko wszystkie kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
Kowalik Hej. Wedlug mojego lekarza najlepszym momentem na zachodzenie w ciaze jest dwa, jeden dzien przed owulacja. Wiec szanse masz spore. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. a ja jestem po wizycie u mojego gina i sie okazało że wyniki mam wszystkie w normie i juz dostaliśmy pozwolenie na starania. teraz czekam na owulacje i do dzieła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
Waska28 Hej. Co tam u Ciebie. Zrobilas juz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka28
tak test zrobiłam 14 a 16 temperatura rano spadła i dostałam okres jestem załamana że sie nie udało teraz kupiłam sobie testy owulacyjne i może teraz sie uda tylko nie wiem jak je zastosować bo jest ich tylko 5 w opakowaniu a są dość drogie może wiesz kiedy powinnam zacząć testować żeby nie przegapić tej mojej owulki i wogóle na czym one polegają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka28
zapomniałam dodać że test wyszedł ujemny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka 28
dziewczyny kupiłam te testy i przeczytałam instrukcję lecz nie romumiem do końca ich wyjaśnień Mam pytanie czy jeśli pojawią się dwie kreski tego samego koloru tzn intensywności to wtedy należy współżyć bo wolę sie upewnić żeby tego nie przegapić bo piszą tam że jak jedna bedzie jaśniejsza w polu T to jest wynik ujemny i tu kolejne pytanie czy jesli ta linia w polu T bedzie jaśniejsza to znaczy że owulacja już się zbliża czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka 28
chodzi o to że ja nigdy nie korzystałam z tych testów i nie kumam ich proszę was o wyjaśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka 28
Owieczka a ty długo sie starasz ? i w którym dniu cyklu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
waska28 Ja raz uzylam tych testow gdzie trzeba sie przygladac czy kreski sa rowno zabarwione czy jeszcze nie. Wtedy test prawie pozytywny wyszedl mi za pozno bo rowno z bolem owulacyjnym. W nastepnym cyklu kupilam elektroniczny Clearblue i tam jak jest wynik pozytywny to wyswietla sie usmiechnieta buzka. Nie trzeba sie wpatrywac w kreski. Mi wlasnie przed chwila taka buzka wyszla. Wiec do dziela. A co do tego kiedy masz zaczac testowac u mnie w ulotce jest tabela i tak,jezeli masz 28 dniowe cykle to w 11 dniu zaczynasz testowac, 29 dniowe w 12 dniu itd... Nie przejmuj sie, ze teraz nie wyszlo. Kiedys napewno sie uda. Jak dlugo sie starasz? Ja teraz piaty cykl a drugi z testami elektronicznymi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waśka 28 witaj zabieg mialam 30 maja i od tamtej pory lekarz moj kazał czekać , dopiero tydzien temu zezwolił na kolejne próby. ostatnia @ miałam 9.10 wiec już nie długo powinna być owulacja. a ty jak długo sie juz starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka28
dziewczyny ja to od dość dawna się stara, 30 marca miałam łyżeczkowanie bo poroniłam lekarz mówił że mogę się starać od razu bo wszystko jest ok więc 15 czrewca okazało się że jestem w ciąży drugi raz ale po badaniach okazało się że to zaśniad groniasty i znów łyżeczkowanie od tamtej poty miałam 2 miesiączki 26 lipca i 12 września lekarz dał zielone światło bo wyniki mam super no ale nie wyszło w tym cyklu jednak teraz 16 październik kolejna miesiączka i nie mogę się doczekać jak się skończy wiecie dziewczyny ja nadal jak o tym piszę to płaczę ale muszę być silna bo mam jeszcze synka 4 latka i kiedy widzi że płaczę to zaraz pyta czy to przez niego a kiedy poroniłam to zapytał czy to dlatego że był niegrzeczny dzidziuś umarł nic mu nie mówiliśmy ale usłyszał jak rozmawialiśmy z rodziną i tak sobie wywnioskował na szczęście teraz mówi że muszę urodzić bliźniaki żeby jednego brata miał dla siebie a drugi ma być dla mnie choć jest strasznie rozpieszczony to bardzo go kocham i dlatego chcemy drugie dziecko żeby mały miał rodzeństwo Trzymam za was kobitki kciuki i miejmy nadzieję że w końcu się uda pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waśka28
myszor75 Clearblue możesz mi powiedzieć ile to kosztuję i jak to sie stosuję i czy można to tak poprostu dostać w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×