Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Edzia Ale jak Lulu nie zechce Cię wcześniej przywitać to będzie miał fajną datę urodzin -09.09.14r. :-) Choruszka Kiedy masz lekarza żeby się coś dowiedzieć co i jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Ale by były jaka jakbyśmy wszystkie urodzily w podobnym terminie ;-) Nika,właśnie tak.mi ta data odpowiada juz od dawna tak chcialam:-D Córcia tez z fajna data bo 29 luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_82
Mi się jeszcze podoba 14.09.14r :-) bo datę slubu mamy 11.06.11r... :-) No ale ja na datę w tym przypadku nie mam już wpływu... ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
edzia Dobre wieści rzeczywiście data super .Ja urodziłam 19 lipca a 20 miałam urodziny myślałam że mała zrobi mi prezent w samo święto a właśnie chciałam żebyśmy razem miały urodzinki.Nie wyszło mała przyszła na świat dzień wcześniej widocznie tak miało być .Posypie się dzieciaczków w tym wrześniu ciekawe jak Sosi ona chyba na face siedzi szkoda że nie napisała parę słów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio 3 małe bombelki będą we wrześniu.. :-) i to koniec dzieciaczków ze starej ekipy... A Sosi urodziła Bruna 8 sierpnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Nika,no 14.09.14 tez super i Ty masz szanse;-) Czekam na dziecko - dzień wcześniej to tez suuper ;-) Razem też możecie sobie robić urodzinki, nasza córcia urodziła się blisko urodzin tatusia. A synuś... W urodziny mojego siostrzenca!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
GRATULACJE DLA SOSI :) urodziła trzy dni po mnie :) mam nadzieję że u niej i syneczka wszystko w porządku :) ciekawe też co u Sisty :) Szkoda że dziewczyny już tutaj nie piszą ale cóż, pewnie o nas pamiętają tylko czasu nie mają :) EDZIA - super że znasz datę :) będę mocno trzymać kciuki za Ciebie i Ludwiczka :) CZEKAM NA DZIECKO - ja nie mam porównania jak to jest z porodem naturalnym ale ja np. po cesarce szybciutko doszłam do siebie. Wiadomo, czasem pobolewał jeszcze szew ale w tym momencie ja nie czuję już żadnego bólu... po tygodniu nosiłam wanienkę z wodą do kąpania, wnoszę sama wózek po schodach. Uciążliwe na maxa, jeszcze te schody wąskie, wrrr... ale daje sobie radę :) fakt, nie powinnam się tak forsować ale to chyba przez to że chciałam pokazać że sobie sama poradzę, że nie potrzebuje teściowej bo na jej punkcie mam uraz konkretny... Powiem szczerze że to jaki poród która kobietka woli, zależy od niej samej, niektóry organizm łatwiej znosi ból, niektóry szybko się regeneruje... nie ma reguły co lepsze ogólnie tylko dla każdej indywidualnie. Ja bym chciała urodzić naturalnie, ale teraz nie było takiej możliwości. Jeżeli będzie mi dane żeby Nadusia miała rodzeństwo i jeżeli będzie taka możliwość to chciałabym naturalnie :) CZEKAM NA DZIECKO - jeszcze z tą kąpielą z dodatkiem krochmalu, jak Ci dużo tego wyjdzie to nie musisz wszystkiego na raz wlewać, na drugi dzień spokojnie może przestać. Nadia naprawdę ma bledsze te krosteczki. A nie wiem czy trądzik, ale jak oglądałam zdjęcia na necie to tak właśnie wyglądają, skąd to się bierze, nie wiem, ale mam nadzieję że szybko zniknie. CHORUSZKA - kochana moja, wyluzuj się :) nic na siłe a zobaczysz że taki spokój i relaks mogą pomóc. Wiem że się łatwo pisze ale może akurat :) wycisz się, obejrzyj jakiś film, odpręż... a Lenka jak zobaczy że zero strasu to będzie ciekawa o co kaman i wyjdzie ;) NIKA - u Ciebie też w sumie już tylko tylko :) wszystko może się przyspieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
NIKA Ja mam wizyte w środe i wtedy doktorek mi powie co dalej:-)ale miałam skurcze przed chwilą masakra myślałam,ze może się zaczęło ale na razie się uspokoiło.zobaczymy co noc przyniesie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na dziecko, Ututu Ten krochmal to świetna sprawa na wszelkiego rodzaju uczulenia - ja sama kiedyś dostałam jakąś wysypkę i totalnie nie wiedziałam po czym, nic nie pomagało a kąpiel w krochmalu pomogła. Fakt nie należy do mega przyjemnych taka kąpiel w "glucie" ;-p ale jeśli to jakaś alergiczna sprawa to krosteczki napewno zbledną i zejdą... Czasem nie ma to jak babcine sposoby... ;-) Choruszka Pierwsze większe skurcze... Może coś się zaczyna nareszcie dziać... :-) albo już w szpitalu... Czekamy na wieści... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
niestety nic więcej się nie rozkręciło chociaż skurcze bolesne i dość często ale nie na tyle aby jechać do szpitala,zobaczymy jak to dalej pojdzie wszytsko a boje się jak cholera:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszytkie mamy. 29.06 - ostatnia normalna @ Mam taki problem: 29.06 - ostatnia normalna @ potem 13.07 współzyłam z narzeczonym bez zabespieczenia stosunek przeywany nie trwał jednak długo ( 20sek) bo sasiedzi nam przerwali wpadajac w odwiedziny. nastepnie 30.07 dostałam krwawienia był to dzien spdziewanej miesiaczki ale było ono mniej obfite niz zawsze.Po tyg od krwawienia zrobiłam test -negatywny wiec zrobiłam jeszcze jeden po 2 tyg ( czuły 10ml) wyszła blada 2 kreseczka, test powtórzyłam tej samej firmy na nastepny dzien tez 10ml.- negatywny. Nastepny test zrobiłam 7, 10 i 14 dni po tym pozytywnym teście wszytkie negatywne ( różnych firm, o czułosci 25ml i 10ml) . 27.08 byłam u ginekologa zrobił mi usg dopochwowe powiedział że on ciąży nie widzi i żebym wiecej testów nie robiła. Moje endometrium wynosiło 11.2 . czy po 6 tyg od stosunku na usg byłoby widać już pęcherzyk ciążowy ??? Powinnam dostać już @ a jej nie ma. Nie wiem co myśleć. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123malami Njlepiej zrobić badanie z krwi czyli bhcg no ale jeżeli lekarz wykluczył ciaże to pewnie jej nie ma a zwłaszcza,ze kolejne testy by ją pokazały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź. Własnie też mi się tak wydaje że bym miała juz jakies objawy, jak mdłości czy ból piersi. W końcu byłby to już poczatke 9 tygodnia. Na usg nic nie było widać, lekarz nawet sie nie zastanawiał, co do odpowiedzi czy ciąża jest czy jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
123malami123 Ja na twoim miejscu zrobiłabym bete nie wiadomo jakie usg miał twój lekarz jak dobry sprzęt to ok bo na tych starych wczesną ciążę mógł nie zauważyć. Choruszka Mniej się na baczności u mnie skurcze przyszły momentalnie a parę godzin wcześniej chciałam na własne żądanie się wypisać ze szpitala.Powodzenia i lekkiego porodu ci życzę. Ututu Kąpiel małej w glutach zaliczona zobaczymy jaki będzie efekt.Boże jak ona się co dzień zmienia patrzy już na nas uśmiecha się mówię ci super sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
CZEKAM NA DZIECKO - efekt powinien być, a już na pewno nie zaszkodzi a wręcz może pomóc :) ja to właśnie nie robię takiego gęstego bo jednak troche to skleja i włoski małej i wogóle, a jeszcze mamy troche płaczu przy kąpieli więc wiesz. A zmieniają się dzieciaczki, świetna sprawa. Nadusia też już się rozgląda fajnie, patrzy, uśmiecha się, słodziak mój kochany... a jak ona główkę trzyma w górze, położyłam ją dwa dni temu w łóżeczku na brzuszku, a ona zadarła głowinkę i patrzy :) i trzyma, a mnie zamurowało po prostu :) CHORUSZKA - kochana, gdyby coś się działo a miała być jak napisać to pisz! Ja już mocno mocno trzymam za Was dziewczynki kciukasy :) ach już mam nadzieję że za chwilę napiszesz nam o swoim szczęściu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Dziękuje Kochane za dobre słowo i kciukasy trzymane za nas,kurcze siedze jak na szpilkach i czekam az coś się zacznie ale na razie cisza mam nadzieje,że w środe jak pójde to doktorek nie będzie mnie długo męczył i da mi skierowanie do szpitala bo im dalej tym bardziej się stresuje i mężuś mój też;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Choruszka, już myślałam,że się sypnelas ;-) Ja też czekam jak na szpilkach bo w sumie u mnie też może być w każdym momencie, ale liczę, że Lulu poczeka na cc. Wczoraj kupiłam butelki Tommy tippe jak radzilyscie, a smoczki dr brown bo jakieś ponoć " cudowne " sa:-D Brakuje tylko kilku rzeczy jak coś na kolki czy bliznę po cc. Lulek wczoraj tak sza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamnadziecko Byłam prywatnie u ginekologa, klinika nowoczesna wszystko wygląda na nowiusieńkie. W szpitalach zazwyczaj maja stary sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Moja mała dziś ma jakiś nieciekawy dzień nie chce spać ostatnio spała od 11-13 a teraz walczę z nią niby nie wygląda żeby ją coś bolało.....ciekawe Edzia Gdzie kupiłaś smoczki?Ja właśnie chciałam dokupić butelke kupowałam na allegro a smoczki muszę zobaczyć czy tez są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Czekam na dziecko - może malutka coraz bardziej ciekawa świata,to co spać będzie ;-) Butelki,smoczki i cały asortyment dr Browna jest u nas w Smyku. Pewnie u Was też będą, choć ja w jednej z galerii mam takiego ogrooooomnego Smyku i tam jest dosłownie wszystko. W tych mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Ja jeszcze piszę, a telefon wysyła... W naszych mniejszych Smykach dużo mniejszy wybór. Gdybym wiedziała wcześniej to bym Ci kupiła i wysłała, teraz z poruszaniem się jest już coraz trudniej więc się nie zobowiązuje. Te smoczki ponoć mają zmniejszać ciśnienie w jamie ustnej i takie tam jeszcze cuda,Pani nie mogła skończyć nachwalania tych smoków :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózio przywieziony :-) Jutro składamy :-) tak się śmiałam do męża, że tydzień temu w niedzielé składaliśmy łóżeczko, w tà niedzielę wózek a w przyszłą będziemy rodzić... ;-) Mała nadal wysoko ale na dole też już czasem ją bardzo nisko czuję... No i brzusio coraz bardziej twardy jest... Mam nadzieję, że to coś oznacza... ;-) A co tam u pozostałych ciężarówek?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Nika,to wcześniej chcesz niż ja urodzić? ;-) Bo ja w przyszły poniedziałek dopiero idę do szpitala. Ja tez juz mam wszystko oprócz...nowego wózka, ale u mnie inaczej niż u Was pierworodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia Generalnie i planowo to tak powinno być, że ja urodzę 2 dni wcześniej niż Ty... ;-) zobaczymy jak to będzie... :-) W poniedziałek się okaże czy coś tam widać w tym kierunku czy nie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Nika,ale jak? Ja mam na 16 września termin,Ty na 15... To dzień przed. A ja mam mieć cesarke tydzień wcześniej... Mnie wszystko jedno, która z nas urodzi bp to nie wyścig jak w tym filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Znów mi telefon wysłal wiadomość przed końcem...;-) Chodziło o film,gdzie milionowe dziecko miało mieć jakieś tam.korzyści z tego,że przyszło na świat jako milionowy obywatel;-) Nika,ja zapytałam tylko.bo z obliczeń mi się nie zgadzało. Może się uda,że w tym samym dniu urodziny,a blisko.mieszkamy i może kiedyś Lulu i Lena będą parą ;-) Ale by były jaja...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia Kochana wydawało mi się, że Ty masz termin wg om na 17wrzesnia dlatego pisałam o tych 2 dniach... a z tym terminem to też sie smieje, bo ja caly czas mam przeczucie ze urodze tydzien wczesniej... ;-) Pewnie, ze to nie wyścig i nie ma zupełnie dla mnie znaczenia która pierwsza z nas urodzi... :-) ale istnieje prawdopodobieństwo, że będzie blisko siebie data lub nawet ten sam dzień... :-) teraz wszystko zależy już od naszych dzieciaczków co wykombinują... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Nika,ja wierzę w przeczucia wiec może akurat sobie wykraczesz ;-) Oj jak oglądam te słodkie ubranka to już bym chciała mieć Lulka przy sobie:-D Córci ciuszki tez jeszcze słodkie,ale juz takie nie niemowlęce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Hej moje Słonka duże i małe i te na które czekamy :) my dziś mamy z Nadusią lepszy dzień, powiem szczerze że zupełnie nie wiem czym jest to spowodowane... zagadka zupełna... CZEKAM NA DZIECKO - jak buziaczek Juleczki? Kąpiel coś zdziałała czy jeszcze nie widać? Moja mała różnie, jak jej cieplej to zaraz buziak czerwony się robi i kropeczki wyraźne ale i tak lepiej niż było... w poniedziałek may wizytę w domku więc będę miała okazję zapytać o kilka szczegółów, o te problemy z kupą, bo mała jak robi to czasem płacze, napina się, puszczając przy tym bączki, i o te krosteczki czy to nie na tle alergicznym. CHORUSZKA - aj myślałam że już :) ale i tak ciągle myślami z Wami i kibicujemy mocno :) za Ciebie Edzia i Nika również :) bo to jutro już ostatni dzień sierpnia więc terminy już tuż tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia19831
Hej dziewczynki ja nie pisze, ale cały czas czytam. Kurcze wy już u wylotu, a ja gdzie jeszcze. Od wczoraj 19 tydzień... Nio ale połowa już za mną można powiedzieć, no pawie...Wróciłam do pracy, ale powiem wam, ze czekam na wolne. W pracy straszna atmosfera, zwalniali ludzie, krzyki i ogólnie niefajnie. Staram się nie przejmować i czekam na nową umowę, ale nie wiem co będzie i czy uda się dostać na stałe. Rodzice mówią, że co będzie to będzie, pracę u nas trudno znaleźć, ale może uda się otworzyć cos swojego zamiast stale w tych nerwach. Ja chciałam mieć umowę na stałe, żeby w razie czego mieć gdzie wracać, ale jak nie dostanę to jakoś sobie poradzę. Jakoś mi się światopogląd zmienia przez dzidzię i to co sie dzieje wokoło. Chociaż czasem boje się, że nigdy nie znajdę takiej z normalną atmosferą w pracy. Dobra tam, poki co dzidzia najważniejsza. Dalej tych ruchów nie czuję... ehhhh już bym chciała. Mozę to związane z tym, że mało przytyłam, bo 3kg, ale gin twierdził, że waga jest ok. Ututu fajnie, że u was coraz lepiej, niech tak będzie jak najczęściej. Dziewczyny na uczulenia to ja alantal plus polecam - wypróbowane na sobie, tylko trzeba poczytać od którego to miesiaca można. Ale chyba bardzo wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×