Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość gość
Edzia Wystarczy juz zdjec moich szkrabow, teraz czekamy na resztę bobasków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Czekam na dziecko Widzę,ze utknelysmy w tym samym punkcie hihi i ani rusz mąż mi dokończy haha bo ja to ciemnota jestem w tych sprawach:) Emili-Kalina Super Kochana gratulujemy synusia,wyglądasz pięknie nie wiem gdzie Ty widzisz,ze jesteś duza to ktoras z nas ma problemy z oczami hihi:) Edzia Super piękne dzieciaczki,i synuś i córcia!Ja postaram się moje dzisiaj wrzucić;)jak mąż pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Jak mam wkleić tego właśnie nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
http.//naforum.zapodaj.net/f66733aa6ce4.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
to moje coś spisałam ale chyba żle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Teraz mi piszą że plik się zestarzał ostatni raz spróbuję ,chyba syn będzie musiał mi pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Udało się to moja Julka zdjęcie robione miesiąc temu nie mam nowszych zaraz wyślę synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia O jaka slooodka!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Słodkie są nasze wszystkie dzieciaczki teraz możemy być na bieżąco i wysyłać sobie fotki .Córka podobna do mnie a twoja Emilka bardziej tata czy mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia CZEKAM NA DZIECKO - Twoje dzieciaki tez podobne do siebie;-) Juleczka faktycznie ma dlugasne wloski! Moj Lulek ma duzo i z dosc dlugimi się urodzil, ale nie az tak;-) Moze to lepiej bo chlopcu spinek bym nie założyla;-) Teraz mu jasnieja, a corce ciemnieja w tym samym czasie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia O widzę, ze pisalas do mnie;-) Moja Emi to mieszanka i Lulu tez. Bo oni do siebie podobni jako niemowlaki. Jak znajde w aparacie fotke Emi jako niemowlaka to podeślę. Z tym, ze Lulu chyba będzie niebieskooki, a Emi ciemne brąz ma. No i oprawe ma bardzo ciemna, a Lulu rzesy dlugasne ciemne, ale brew jeszcze jasna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Emilka :) gratuluję :) to żeby Kalinka miała braciszka :) na pewno jesteś mega szczesliwa :) a gruba?! Chyba w powiekszajacych lusterkach tylko. EDZIA Luluszek przeslodki :) a Emilka po prostu modeleczka :) CZEKAM NA DZIECKO - Twoja Juleczka po prostu sliczna, jakie kręcone ciemne i długie włoski :) syn również przystojniacha jak się patrzy :) CHORUSZKA - czekam z niecierpliwoscia na Twoja Leneczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ututu No postaram się jutro bo mąż polazl do pracy a m z Tele ciężko to idzie:)bo mam fotki w telefonie i potrzebuje pomocy:)a my czekamy tez na Twoja Nadie kochana:) Czekam na dziecko Coreczka urocza:)synek przystojny,ale fajne są wszystkie dzieciaczki i młodzież oczywiście bo to nie dzieciaczki -by się oburzyly na taki wpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Choruszka - ja tez z telefonu dodawalam. Dodajesz fotke, potem się link pokazuje wchodzisz na ten link i widzisz fotkę, ktora dodalas i właśnie ten link z gory wklejasz na forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_Kalina
Czekam na dziecko. Wow, ale Jula ma kędziora :) moje dziecko chyba też takie będzie miało. Jak mam rozpuszczone to istna burza.:) a brat super. Obroni małą i są do siebie chyba podobni.:) Pewnie kochane, że się cieszę z syna, choć musiałam się do tej myśli przyzwyczaić ... tzn za bardzo osmielilam się do myśli o Córce. I dziękuję za komplementy, dobrze, ze nie widzicie moich kilogramów ;) mąż uważa, że tylko w brzuszek mi poszło. W pracy też tak mówią, bo byłam dziś :) Za tydzień mam polowkowe, w środę. Liczę, ze wyjaśni się co noszę pod serduszkiem ;) A Wy dziewczyny, kiedy się pokazecie? ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Czekam na dziecko A synuś wydaje mi się,ze do Ciebie podobny??:) Edzia No właśnie tego linku z telefonu nie umiem skopiowac no sierota pierwsza klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
No próbowałam znów i za nic nie umiem tym moim telefonem skopiowac tego linku no zaraz cholera mnie weźmie:)musze na mężusia zaczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_Kalina
Czekam na dziecko, no eno neo. Jesteś pewna, ze to nie Twój brat? :) Choruszko kochana. Spróbuj przytrzymać palec na adresie, powinny się pojawić takie suwaczki do zaznaczania tekstu, jak zaznaczysz adres to na górze tel. powinien być przycisk kopiuj (lub ikona dwóch karteczek) . Potem u nas na forum wklejasz :) też klikając dłużej w miejsce, gdzie wprowadza się tekst. Uff. Mam nadzieję, że pomoglam. :) Ututu jak tam z Rodzinką? ;) szkoda czasu na net, prawda? Ach te chwile ulotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
choruszka próbuj,próbuj jak ja dałam radę to ty też sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Emilia-Kalina No właśnie sa te karteczki:) no ale za nic nie mogę tego wkleić noz cholirka:)no nic musze poczekać na mężusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Czekam na dziecko - dzieciaki to faktycznie cała Ty!!!!;-) Też " ciemni":-) Fajnie, ze juz mozemy pooglądać siebie i pociechy nasze. Choruszka - jak juz jestes na stronie ze sdjeciem widocznym to jesli masz smartfona, a pewnie masz to zamiast tez klikac w te dwie karteczki lub dluzej trzymajac bo u mnie tez to nie dzialalo- nacisnelam UDOSTEPNIJ, kopiuj do schowka i wtedy wlazlam na forum i przytrzymalam dluzej palec tak jak Emilka pisala i pokazalo się WKLEJ I to wszystko :-) Jeśli się nie uda to czekamy wszystkie na Twojego męża ;-) :-) :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Emilka - kochana, ją bardzo chętnie popisalsbym z Wami i powstawiala te fotki ale moje dziecko zrobiło sobie że mnie smoczek. Już półtorej godz z nią leze a jak już wstaje to dwie min i krzyczy. Kolację chyba na 4 czy więcej podejść jadlam. Wczoraj to samo. A na tel nie mam zdjęć takich w miarę bo ostatnio rozgrywałam bo brak pamięci. Co jest tej mojej córci? :( A z rodzinka to tak ale polowek na swojej wichurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×