Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość ututu123
CHORUSZKA - ale słodzinka śliczna :) a jaką uśmiechnięta :) Wszystkie nasze dzieciątka są wspaniałe :) I brzucha również :) może Agniesia też nam się pokaże :) i Olszka :) Kochane Aniołkowe Mamusie, dla takiego szczęścia warto jest się podnieść i walczyć dopóki jest światełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ututu O i jest śliczna spiaca Nadusia:-) masz racje Kochana dla takich skarbow trzeba walczyc i sie nie poddawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia I Nadia i Lenka slodziaki!!!!!:-) Jeszcze Nika nam została ;-) na razie. Super, ze się nam udało i mamy dzieciaczki... Tak dzis myślami cofnelam się w czasie jak to wypisywalysmy przejęte... czy wszystko jest ok, czy żyją , czy zdrowe, dlaczego nie kopią itp itd...a teraz nasze skarby są juz z nami...aż mi łzy pociekly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Fety... Miało być że BRZUCHATKI również a nie brzucha. Przepraszam, wina tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Dzięki kochane :) Edzia masz rację, wspomnienia są wspaniałe, mimo strachu i w ogóle. Ale udało nam się :) wstawie jutro zdjęcie terazniejsze bo nie mam na tel takiego w miarę jakiegoś. Dobranoc Wam :) a jeszcze zaraz niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie Panie:) Drogie dziewczyny WSZYSTKIE - macie przecudowne dzieciaczki!!bez wyjątku,te mniejsze i większe,wszystkie,powiem tak---->udały Wam sie:)i warto przejść każde nerwy i smutki,aby potem mieć przy sobie takie wspaniałe małe istotki:) Emilka - pieknie wyglądasz,nie wiem o jakich kilogramach Ty mówisz?nic nie widać,tylko piekny brzusio:)Super niespodzianka z tym siusiakiem:)hihi Mój brzucho kurde dużo mniejszy,ale chyba każdy rośnie inaczej:)z mamą gadałam,to mówiła,ze ze mną prawie do 6 mies. miała malutki. Fajna sprawa z tymi fotkami,jak bede miała troche czasu to tez spróbuje cos pomajstrowac i dodać brzucha mojego:) Ostatnio mało pisałam,ale podczytywałam:)zajełam sie Decupage, skrzynke na lakiery sobie robię,bo póki co w pudełku po butach trzymam;) Jutro mam poradne cukrzycową,boje sie,że insuline juz dostane:( a w niedzele,usg genetyczne nr II i może moja mała pokaże czy na pewno jest dziewczynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_82
Jejku jak fajnie zobaczyć nasze forumowe dzieciaczki :-) i Mamusie też oczywiście, choć narazie tylko dwie sie uwidoczniły... czekam niecierpliwie na resztę :-) Edzia pliiiissss pokaż się!! bo mnie ciekawość zżera... ;-) chciałam Wam dodać fotki Lenki i moje z Nią i mój telefon ma jakieś blokady :-( a nie mam już siły się "z nim bawić" dziś. jutro jak będę mieć chwilkę wolną to siądę do kompa i Wam nas pokażę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
Niespodzianka będzie niestety jutro ;) OLSZKA :) super że znowu podejzysz maleństwo. Nie martw się, będzie wszystko w porządku :) czekamy na Twój brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
NIKA :) super że jesteś :) ja próbowałam i nie chce mi się coś pokazać to co chciałam ale tak to bywa z tymi telefonami. Jutro również będę kombinowała -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Choruszka ututu Ale słodzinki kochane Lenka jak rozbawiona:)a Nadia jak aniołek :)Ale sobie prezent pod choinkę zrobiłyśmy z tymi zdjęciami.Super popatrzeć na wasze pociechy a mamusie też chętnie zobaczę...jak się odważą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
nadddiiii.jpg Proszę bardzo - Nadusia z mamusią (jakiś dłuższy czas temu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia19831
jejciu dziewczyny ale macie słodkie dzieciaczki. Aż się zaczęłam zastanawiać jak ta moja będzie wyglądać ;-) jak bedę miała chwilę to zrobię swoje zdjęcie z brzuszkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
czekam na dziecko - masz rację :) prezent idealny :) Ale Twoja Jula to już duża dziewczynka po prostu, jak teraz patrzę na moją kruszynę to kurcze ;) chociaż też urosła że hejv ;) EDZIA - nasz Lulu... po prostu czaaadddd :) i córcia jest śliczna, nie oszukujmy się, tak jest :) CHORUSZKA - Twoja słodka śmieszka :) aż chce się żyć, uśmiechać za jeden jej uśmiech :) cudowna jest :) EMILKA - ja to nie bardzo pamiętam ale na moją dziewczynkę też mi wszystko szło w brzuszek :) miałam naprawdę spory od samego początku... najpierw sobie wmawiałam od 12 - 13 tyg że to wzdęcia, że coś tam, a potem jak już był coraz większy to w mgnieniu oka ztałam się gruuubbbaaaa ;) (oczywiście pozytywnie ;) ) wyglądasz naprawdę ślicznie :) NIKA - strasznie czekamy na Wasze fotki :) OLSZKA - na Was również, mimo że jeszcze w dwupaku ;) AGNIESIA - Was w dwupaku również bym zobaczyła :) bo już niedługo zostało ;) Ale dobrze jest usiąść przed komputerem i normalnie napisać i pooglądać zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_Kalina
Utututu no piękna Mama ślicznej córki :) Lenka też slodziak ;) jak potwierdzi się u mnie syn, będzie miał sporo dziewcząt do wyboru ;) wszystkie piękne. Edziu, ja też jestem Ciebie ciekawa ;) czekam na kolejne Wasze fotki. Wszystkich Mam. Niki, Olszki z brzuszkiem ;) Olszku daj znać po badaniach. Ja usg polowkowe mam w środę, wtedy się chyba wyjaśni czy chłop czy babka ;) No i mój brzuch ruszył z dnia na dzień dosłownie, jeszcze w 19 tygodniu był taki nijaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_Kalina
http://zapodaj.net/2fa08ca5f010b A to ja, byłam w ciąży z Kaliną, ale jeszcze o tym nie wiedziałam ;) no i jakieś 20 kg temu, a raptem rok +2 miesiące wstecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Utut,Edzia Witajcie!!!!!! Jak super was zobaczyć no :)Tylko Emilki zdjęcie mi nie wyskakuje te ostatnie,wam też? Ututu ale z xiebie chudzinka,a nasza Edzia jaka lasencja.Super że się zobaczyłyśmy po przeszło roku pisania:)Ja się biorę za porządki świąteczne bo święta tuż tuż a wy jakie plany macie na Boże Narodzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
coś nie tak wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia Ale superowo, ze widzimy siebie i malenstwa;-) Ututu - ja sobie Ciebie tak wyobrazalam, Emilka i Czekam na dziecko jako blondynki;-) Moze dlatego, że sama nia jestem ;-) Czekam na dziecko - jesteś podobna do mojej takiej dobrej kolezanki, ona cala moją ciążę modlila się o mnie i dziecko... A ja, no coz, chyba codziennie będę dodawac swoje zdjecie żeby usłyszeć, ŻEM lasencja;-) :-D Bo na fotce to 10 kg za duzo;-) Mialam podesłać fotkę Emi jak mniejsza była wiec zaraz to zrobię jak moj " czadowy" Lulek mi zezwoli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ututu Ale Nadusia to śmieszka jak moja Lenka,ale mlodziutko wyglądasz Kochana! Edzia Ale z Ciebie super zakręcona kobitka oczywiscie w pozytywnym tego słowa znaczeniu krejzolka:) Czekam na dziecko Ale Twoja córcia ma wloskow moja rez ma dużo w szpitalu sie śmiali ale Twoja to boje moja na głowę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Edzia Też się cieszę że się zobaczyłyśmy ,teraz będziemy na bieżącą podglądać jak nasze pociechy dorastają jak się zmieniają.Ja myślałam że jesteś czarnulką:)naprawdę świetnie wyglądasz !!i nie przesadzaj z tymi kilogramami na zdjęciu bynajmniej tego nie widać żebyś gdzieś miała za dużo.A co z tym zdjęciem Emilki-Kaliny ja nie mogę go zobaczyć jakiś błąd mi się wyświetla.Czekam na fotkę małej Emi:)Ja ze sprzątaniem daleko w polu jakaś leniwa się zrobiłam czy co.Jak pracowałam to wszystko ogarniałam a teraz to jak mam chwilę wolną bo mała śpi to wole odpocząć.Jeszcze jedno co z tym prezentem dla mojego męża na 40-stkę masz pomysł nie chce żeby to było coś banalnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
:) :) :) ALE KOMPLEMENTY SIĘ NAM TU POSYPAŁYY :) DZIĘKI DZIEWCZYNKI :) edzia - o Tobie mogę powiedzieć jedno - CZAAAADDDD!!!;) no i co się dziewić że i Luluszek czadowy :) CHORUSZKA - młodziutko? Oj już mi latek troche poleciało he he, w styczniu 28 będzie ;) śmieszki takie dwie co nie? ;) gdyby moja Nadia się nie pospieszyła (chociaż to nie ona tylko łożysko) to przecież nie było by praktycznie różnicy między naszymi córusiami :) CZEKAM NA DZIECKO -elegancka mamuśka z Ciebie :) bardzo mi się podobasz ale nie myślałam nigdy że masz krótkie włosy... A Juleczka wykapana mama... strasznie podobna jest do Ciebie, synek też ale mała po prostu w moich oczach Ty :) a ja chudzinka? Zawsze tak niestety było... a powiem szczerze że ni cholery* kilogramów nie chciało przybyć. Aż w ciąży +20 a nawet więcej ale co z tego jak już ponad 15 uciekło... EDZIA - :) :D :D Ciebie uważałam za mniejszą wariateczkę ;) tzn nie piszę tego obraźliwie, wiesz o tym,. ale jesteś tak szalona że jak Ciebie tu nie kochać :) Również strasznie się cieszę że mogłyśmy się poznać :) A EMILKA - powiem że się zmieniłaś :) wyglądasz ślicznie a na chłopczyka podobno tak jest... i dziękuję za komplemencik :) kochane, nie wiem kiedy się odezwę ale postaram się niedługo. Zwłaszcza że weekend z rodzinką więc wybaczcie mi :) PS. będę zaglądała z tel i fotki koniecznie wstawcie:Choruszka, Nika, Olszka i Agniesia :) Wiecie - jeszcze jestem ciekawa co u Sisty83 słychać, niedługo jej Nina rok skończy, tzn w kwietniu jak dobrze pamiętam ale to i tak już niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×