Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Do KAJAF: Tak, masz rację, że ja patrzę na to inaczej, bo gdybym zaszła w ciążę, to nie byłoby tragedii. ;) Ale jednak póki co wolimy tego uniknąć i od prawie 9 m-cy bez tabletek udaje się świetnie. :P Także nie wiem skąd te opinie o zawodności gumek... Tzn. podejrzewam - byle jaka jakość, błędy w stosowaniu (złe założenie, za duża suchość), no i po zabezpieczeniu. ;) A jak się czujesz? Coś się poprawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już dobrze dzięki ;-) A jeżeli chodzi o gumkito dużo moich znajomych tak zaszłow ciążę i ja szczerze też Nie wiem jakim cudem wydawało sięże wszystko jest ok a nawilżenie było na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przyjmuję logest już10dni i pierwszą tabletkę[przyjęłam 14 godzin od rozpoczęcia okresu i w 5 dniu pękła gumka tak mi się zdawało, Mamsię martwić Bardzo proszę o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarcjanka
Witam wszystkich odwiedzajacych to forum, ja jestem tu pierwszy raz i biore logest od 2 m-cy. Jeszcze jedno opakowanie i mam zamiar z tym skonczyc, bo oboje z ukochanym pragniemy miec dziecko, tylko po przeczytaniu kilku wypowiedzi tutaj boje sie, ze nie bede mogla zajsc w ciaze. Logest zaczelam brac nie tylko z powodu antykoncepcji ale po to zeby mi sie uregulowal okres bo mialam go bardzo zwariowanie. Niekiedy mialam co 28 dni a niekiedy co 3, 4 miesiace poprostu porazka :( Bardzo bym chciala po odstawieniu odrazu zajsc w ciaze ale po takich zaburzeniach jakie mialam przed tabletkami, nie wiem czy jest to mozliwe. Jesli mozecie to poratujcie bardzo prosze i niezmiernie czekam na odpowiedz Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tarcjanki: radzępo odstawieniu hormonów odczekać przynajmniej rok jeżli chcesz mieć zdrowe nieuszkodzone dziecko Ważna zielona herbata i kwas foliowy to samo Ci powie kompetentny ginekolog pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ecyzja należy do Ciebie ale nadal do końca nie znamy wpływu hormonów na nasz organizm..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wybierajcie dobrych ginekologów takich mało ale warto ja za 21 razem znalazłam i nie żałuje Prowadziłmoją ciąże moge do niego dzwonić wnocy o północy Nie kompetentny możetylko zaszkodzić Mi jak już byłam w ciąży powiedzieli żemoje dziecko nie żyje poszłam do 3 tyg później na usg wszystko byłooka ja 3 tyg ryczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KAJAF: No to mam nadzieję, że nadal będziesz czuć się dobrze. Jak długo zamierzasz brać teraz tabletki? No bo chyba nie do menopauzy, co? ;) I co będzie jak odstawisz? No bo nie można zażywać hormonów przez kilkanaście lat bez poważnych konsekwencji dla zdrowia - przynajmniej ja w to nie wierzę. Pozdrawiam. Do STRZAŁKA: Spokojnie, wszystko będzie dobrze. Tabletki zabezpieczają do pierwszego dnia. Do TARCJANKA: Ja na Twoim miejscu też bym odczekała co najmniej ze 3 m-ce. Plusem jest to, że nie brałaś długo tabletek, ale skoro miałaś takie rozregulowane cykle, to tym bardziej - wiele dziewczyn o regularnych cyklach po odstawieniu ma przez kilka miesiący istną huśtawkę, więc chyba lepiej przeczekać i poobserwować organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Camelia:poczekamy aż mały podrośnie się troszkę usamodzielni bo jak się ma 2je małych brzdąców w domu to nie ma czasu się podrapać:-) jest okropnie ciężko. Z jednym życie siędiametralnie zmienia. Zobaczysz jak będziesz miała. ;-) Do tarcjanki:ja bym na Twoim miejscu dłużej poczekała. Dla zdrowia dziecka. Niech Twój organizm po odstawieniu wróci do normy odstaw i zażywaj kwas foliowy Do strzałki: camelia marację Buziaki dla Was ja idę jak zwykle do dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blasphemy
kajaf, co do metod, to sa juz na rynku np komputery lady comp i pearly ktore maja 99,3 % skutecznosci wg.producenta. baby-comp pomaga zaplanowac ciaze. u nas niepopularne zw. na cene. sama bym sie skusila gdyby mnie bylo stac (zamiast lykania pili)... w ameryce kobiety je sobie najwyrazniej chwala.: http://www.aphroditewomenshealth.com/cgi-bin/ultimatebb.cgi?/topic/5/9.html nie weim jak to do konca jest z tymi urzadzeniami, ale wydaja sie warte zaufania. Pozdrawaim wszystkie forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W polsce w aptekach jest popularny baby plan ale tabletki, choroby itp mogą zakłóócić jego skuteczność Przeczytaj w ulote Te o których piszesz sąu nas w aptekach niedostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blasphemy
Sa dostepne, ale bardzo drogie, nawe na allegro mozna kupic... www.ladycomp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blasphemy
i zgadzam sie z Camelia, ze nie mozna przez lata brac hormonow bez zadnych konswekwencji...zawsze jakies sa. nawet jesli czujemy sie wzglednie dobrze. ja np. po logescie czulam sie fatalnie i mialam rozne dolegliwosci. po roku rzucilam... pzdr.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toniedokłasnie czytałaś bojateż nie jestem za..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaabka
laski mam pytanie zaczelam brac logest pierwsze opakowanie, w poniedzialek wzielam ostatnia tabletke, dzisiaj jest sobota a ja dalej nie mam okresu, wczoraj mialam lekko zabarwiony sluz, czy mam sie czym niepokoic czy on zawsze z opoznieniem przychodzi przy pierwszym opakowaniu? dodam ze wspolzylam bez innego zabezpieczenia tylko tabletki ale dowiedzialam sie ze od 1 tabletki jestem zabezpieczona, wiec czemu nie ma tego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaabka
halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stralka
spoko jak dokladnieczytalas ulotke to za pierwszym razem okresmoze sie nie pojawic ale dla pewnosci zrob test pretest wykrywa ciaze 6dni po zaplodnieniu ale glowa do gory informuj mnie na biezaco bo nie wiem jak to ze mna bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stralka
wejdz na kafeterie antykoncepcja pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaabka
nie mam okresu dalej tzn mam czasem jakies plamki bardzo ciemne i malo tego, ale zadzwonilam do gina i powiedzial ze tak moze byc, zebym sie nie martwila bo nie jestem w ciazy na pewno mysle ze my sie chyba za bardzo schizujemy, jak to wiele razy jest powtarzane na forum w ciaze nie jest wcale tak latwo zajsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie wczoraj rozpoczął się kolejny cykl, po 37 dniach, tak więć wyraźnie po tabletkach wydłużyły mi się cykle... W grudniu idę do lekarza na konsultację i rutynowe badanie, to i o tym porozmawiam. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pabbblo
Witam Panie. :) Mam pytanko - moja dziewczyna zrobila przerwe od Logestu po roku jego zazywania (podobno raz na jakis czas jest zalecana). Obecnie mija okolo miesiac od rozpoczecia przerwy i okres spoznia sie juz czwarty dzien. Wiem, ze w tresci ulotki zawarta jest informacja o tym, ze pierwszy okres od rozpoczecia przerwy moze sie w ogole nie pojawic (po braku kolejnego nalezy zglosic sie do lekarza), jestem jednak ciekaw, czy zdarza sie to czesto i czy ktoras z Was sie z tym spotkala. Troszke sie denerwuje, nie ukrywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blasphemy
pabbblo, nie denerwuj sie, tak zwykle bywa. to jest czeste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała87
dziewczyny..mam zamiar zacząć brać logest, ale troche się boję:/ kto mnie przekona?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloptas
Swietny temat dziewczyn!Moja dziewczyna wrocila od ginekologa z recepta na Logest i jakos tak nie ufalem tym hormona.Wiedzialem,ze skuteczne ale balem sie o jej zdrowie. Po lekturze tego tematu nie bede jej jednak bronil...ale przypilnuje zeby zrobila przerwe;)Nie powiem ,ze czytalem z zapartym tchem ale...jednak wszystkie 81 stron przeczytalem:)Linka do tego forum powinni ginekolodzy rozdawac!!! To prawie jak serial jest...hehe.Ale SUPER sprawa,naprawde DZIEKI WIELKIE!!! Pozdrawiam gorraco i buziaczki dla wszystkich:* dobrze jest wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do PABBBLO: Spokojnie, to naturalna reakcja. Co więcej, często najbardziej spóźnia się nie ten pierwszy, ale któryś kolejny okres po odstawieniu, co oczywiście nie jest zasadą. Ponoć lekarze uspokajają, że cykle nawet do 50 dni po odstawieniu należy traktować jako normalne. Do MAŁA87: Witaj! Ja Cię nie będę przekonywać... :P Do CHLOPTAS: Hej! Gratuluję wytrwałości! :) Miło mi, że temat Cię zainteresował, bo doinformowany facet, to dla dziewczyny wielkie wsparcie. Oczywiście zapraszamy do udzielania się w temacie, tak pośrednio, ale wszelkie uwagi będą cenne. Pozdrawiam ciepło! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heili
laski mam zamiar wyjechac na romantico weekendo z moim ukochanym i po wyliczeniu okazuje sie ze dostane wtedy okres, biore logest wiec zastanawiam sie czy moge wziac od razu nastepne opakowanie bez przerwy 7 dniowej? i czy moge to zrobic przy 3 opakowaniu bo tyle dopiero zjadlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka_z_listopada
przeczytaj ulotke mozna tak zrobic ale nie za czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×