Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość dfgkdjnfkd
też mam pytanie :) wzięłam tabletke o 21. o 4 rano niestety wymiotowałam. W sumie to jest 7 godzin więc chyba nie ma opcji żeby tabletka sie nie wchłonęła, prawda? Prosze o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila89
Witam wszystki dziewczyny:) Ja zaczęłam brać LOGEST równo 22 dni temu, wczoraj skończyłam opakowanie i dziś zaczynam 7-dniową przerwę. Jak na razie musze powiedzieć że jestem zadowolona z tych tabletek i nie zauważyłam do tej pory żadnych skutków ubocznych, chociaż jak tak sie głębiej zastanowić to od jakiegoś czasu miewam krótkie bóle głowy. Takie ukucia poprostu:) Ale nie wiem czy to od tabletek. No i jeszcze jedno, przez cały okres brania tabletek miałam plamienia:/ i to dość obfite. Aż zaczęłam się martwić, ale mój chłopak powiedział że to normalne, z resztą lekarka też mnie uspokoiła że tak organizm się przystosowuje. Więc zaufałam... Teraz czekam na okres, który ma wystąpić za jakieś 4 dni. Troche się denerwuję bo nie jestem jeszcze przekonana co do skuteczności tych tabletek, a ostatnią rzeczą jakiej mi teraz potrzeba jest ciąża:/ Mój facet jest bardzo ostrożny i raczej nie zdażyło mu sie jeszcze ,,skończyć w,, /to takie dodatkowe zabezpieczenie:P/ czy może któraś z was orientuje się czy przy drugim opakowaniu jest sie już bezpiecznym tak na maxa że można ,,skończyć w,,? no i jeszcze jedno... czy w tych 7 dniach przerwy też można bezpiecznie współżyć? z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka23
Hej dzieczyny biore logest znosze te tabletki bardzo dobrze zadnych skutkow ubocznych - ochota na sex jeszcze sie zwiekszyla jest poprostu super ale no wlasnie po pierwszym opakowaniu okres dostalam normalnie jak powinnam ale po drugim opakowaniu wogole nie dostalam i co teraz...... pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
o szok ile razy jeszcze padnie te pytanie... słuchajcie, po raz setny, skoro stworzono te tabletki, to chyba w jakims celu prawda? Skoro sie im nie ufa w 100 % to po co je brac? Nie kumam tego. Po co sei faszerowac ty, skoro i tak nie idziecie na całość? Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
o szok....ekto.....dziewczyny biorą po to, aby nawet jak się nie idzie do końca na całośc nie wpadac w obłęd jak okres spóźni się kilka godzin:-I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia n
Rany czemu od razu krytykujesz?? Ekto- LOGICZNE dziewczyny biorą żeby być zabezpieczone, a jeżeli boją się dochodzić do końca mimo iż biorą tabl. nie można nimi pogardzać! Do wszystkiego trzeba się przyzwyczaići normalne że ma się na poczatku opory. Nie wszyscy ślepo wierzą w to ci pisze im sie w ulotkach. A jeżeli dziewczyna boi się ciąży , bo wie że nie może mieć teraz ABSOLUTNIE dzieci to ja się nie dziwie że chce być bezpieczna na sto sposobów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
i odrazu widac jakie same macie podejście. Tylko sobei życie przez to komplikujecie laseczki hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuh
Powiem tak: już jestem w połowie drugiego opakowania, od ósmej tabletki pierwszego opakowania współzyje bez dodatkowego zabezpieczenia i zawsze do konca w srodku, wszystko jest w porządku, troche sie bałam jak krwawienie z odstawienia w 7-dniowej przerwie pojawiło sie nie 2 czy 3 dnia, a dopiero 4go ale w koncu brałam wszystkie tabletki dokładnie o tej samej godzinie [z wahaniem DO 5 minut] i nie wystapiły żadne okolicznosci, które mogłyby osłabić ich działanie. dodatkowo nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych, chyba, że w skutki uboczne wlicza się lekką utratę apetytu [a właściwie szybsze najadanie się, około połową porcji, którą najadałam się przed braniem Logestu] przez co w tym czasie schudlam jakieś 4 kg i bardzo mnie to cieszy ;) Reasumując: jestem bardzo zadowolona z Logestu i mam nadzieje,ze się to nie zmieni. Pozdrawiam Was ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuh
zabka23- krwawienie z odstawienia nie zawsze pojawia sie w przerwie i nie musi to oznaczac ciazy, w takim przypadku zalecaną czynnością jest wykonanie testu ciążowego [np pre-test] ostatniego dnia 7dniowej przerwy. Głównie chodzi o to, zeby po prostu sie uspokoic, bo jesli brałas wszystkie tabletki regularnie, żadnej nie zapomniałaś i nie wystapiły wymioty albo biegunka, to nie ma czego sie obawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szypurka
Właśnie połkłam pierwszą tabletkę Logest'u. Bardzo się bałam ale tak jakby wasze wypowiedzi mi pomogły :) Powiedzcie mi jeszcze tylko bo ten fakt mnie najbardziej przeraża... Czy któraś z was utyła od Logestu? Jestem ciekawa jka moj oraganizm odbierze te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szypurka---> ja tez biore logest, jestem juz po 2 opakowaniu i znacznie powiekszył mi sie brzuszek:) przytyłam jakies 3kg dziewczyny chciałam zapytac Was o zdanie... bo po pierwszym opakowaniu logestu okres nastąpił normalnie 2dnia 7-dniowej przerwy a teraz jestem po 2 opakowaniu i juz jest 3 dzien a okresu jak nie ma tak nie ma... czekam z niecierpliwoscia... ale własnie słyszałam ze nie zawsze odrazu jest pierwszego czy drugiego dnia ... czy tez tak macie ze okres dostajecie np. w połowie 7-dniowej przerwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvbvfgdio
tak :) spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuh
ja schudłam 4 kg :P a okres dostałam 4go dnia, nie jest regułą, że dostaje się na początku przerwy. czasem nie pojawia się wcale i niekoniecznie jest to oznaka ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szypurka
kurdę, mam nadzieje że też schudnę bo ostatnio tak jakos przytyłam ( nie brałam jeszcze tabletek) ale jadłas więcej czy tak samo z siebie i przytyłaś? A miałyście pryszcze? bo ja ogólnie to nigdy nie miałam pryszczy :D Ja dzisiaj wezme druga tabletkę :) Narazie to mnie głowa boli jakoś mocniej ale słyszałam że to normalne :) A dla was co jest najgorsze podczas brania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia a a a
Dla mnie na poczatku najgorsze było wahanie nastroju ale ustapiło po paru opakowaniach. A głowa boli fakt... i w sumie teraz to jedyna moja dolegliwośc a tak wszystko ok. Czasem jeszcze jak biore tabl o 21 i nie śpię w nocy (impreza czy coś) to jest mi po nich nie dobrze. Ale generalnie wszystko jest do zniesienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szypurka--> jestem pewna ze to od tabletek tak przytyłam bo jadłam normalnie wszystko tak jak zwykle i w przeciagu 2-3tygodni tak przytyłam... nawet znajomi powiedzieli mi ze zgróbłam z czego nie bardzo byłam zadowolona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szypurka
To skoro się tyje to spróbuje nie jeść tyle co zwykle :D Ja dzisiaj jestem po drugiej tabletce i powiem wam że nawet nic nie czuje nawet głowa przestała boleć ale ja dopiero początek :) Ja biorę tabletki o 17 nie wiem czy to dobra godzina ale stwiedziałam że ja lubie wieczorami z kumpelami w piątki pić więc nie chciałam zbyt późno :) Wam po ilu tabletkach największe dolegliwości doskwierały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore tabletki o 17. biore je juz okolo poltora roku i najgorsze jest to ze na seks ochoty nie mam wogule. macie jakies rady na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
mikach - ja tak miałam jak brałam Jasminelle i potem zmieniłam na Logest i wszystko wróciło do normy. Półtora roku to trochę już za długo aby miało Ci to samo przejśc:-I Może trzeba powiedziec o tej "ciszy" (tak o tym braku ochoty na seks mówi mój lekarz) lakarzowi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szypurka
A ja wam powiem że po drugiej tabletce mam większa ochotę na przytulanie z moim chłopakiem :D hehe :) Ogólnie to nie czuje żadnych defektuf mogło by już tak zostać :) ale to dopiero początek.. Piszcie jakie jeszcze miałyście dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce zmeniac tabletek bo kiedys juz probowalami byla tragedia. krostyna twarzy zle samopoczucie i ogulnie zle. przylogescie wszystko jest super oprocz tego libido. nie wiem jak je zwiekszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iss .
mam pytanie . od 4 dni biorę logest . czy mogę w tym miesiącu nie dostać miesiączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuh
olgus2410-> jak to mówi lekarz ginekolog na pewnym forum 'tabletki to nie pączki, nie mają kalorii, żeby od nich tyć' tyje się od ewentualnego zwiększenia apetytu lub zatrzymywania wody w organizmie, którą zresztą wydala się z moczem w czasie siedmiodniowej przerwy. ja schudłam, bo prawie nic nie jem, nie tyle straciłam apetyt co duzo szybciej sie najadam i mniej mi wystarcza. Jesli bedziesz sie racjonalnie odzywiac, uprawiac sport itd, to tabletki same z siebie przytycia nie spowodują. one mogą jedynie zwiększyć lub zmniejszyć Twój apetyt, a to jak nad tym zapanujesz to juz jest Twoja wola i z pewnością da sie to kontrolować. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuch--> mówisz ze od tabletek sie nie tyje... tyje sie tylko Ty powiedziałas to w inny sposób powiedziałas ze tyje sie od zwiekszenia apetytu lub zatrzymania wody w organizmie... a tabletki mają własnie takie działanie ze powodują zwiekszenia apetytu lub zatrzymanie wody w organizmie a od tego własnie sie tyje... wiem cos na ten temat bo moja mama jest ginekologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuch--> mówisz ze od tabletek sie nie tyje... tyje sie tylko Ty powiedziałas to w inny sposób powiedziałas ze tyje sie od zwiekszenia apetytu lub zatrzymania wody w organizmie... a tabletki mają własnie takie działanie ze powodują zwiekszenia apetytu lub zatrzymanie wody w organizmie a od tego własnie sie tyje... wiem cos na ten temat bo moja mama jest ginekologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuch--> mówisz ze od tabletek sie nie tyje... tyje sie tylko Ty powiedziałas to w inny sposób powiedziałas ze tyje sie od zwiekszenia apetytu lub zatrzymania wody w organizmie... a tabletki mają własnie takie działanie ze powodują zwiekszenia apetytu lub zatrzymanie wody w organizmie a od tego własnie sie tyje... wiem cos na ten temat bo moja mama jest ginekologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuch--> mówisz ze od tabletek sie nie tyje... tyje sie tylko Ty powiedziałas to w inny sposób powiedziałas ze tyje sie od zwiekszenia apetytu lub zatrzymania wody w organizmie... a tabletki mają własnie takie działanie ze powodują zwiekszenia apetytu lub zatrzymanie wody w organizmie a od tego własnie sie tyje... wiem cos na ten temat bo moja mama jest ginekologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuch--> mówisz ze od tabletek sie nie tyje... tyje sie tylko Ty powiedziałas to w inny sposób powiedziałas ze tyje sie od zwiekszenia apetytu lub zatrzymania wody w organizmie... a tabletki mają własnie takie działanie ze powodują zwiekszenia apetytu lub zatrzymanie wody w organizmie a od tego własnie sie tyje... wiem cos na ten temat bo moja mama jest ginekologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuch--> mówisz ze od tabletek sie nie tyje... tyje sie tylko Ty powiedziałas to w inny sposób powiedziałas ze tyje sie od zwiekszenia apetytu lub zatrzymania wody w organizmie... a tabletki mają własnie takie działanie ze powodują zwiekszenia apetytu lub zatrzymanie wody w organizmie a od tego własnie sie tyje... wiem cos na ten temat bo moja mama jest ginekologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroowka
Moje drogie panie... Mam pewne wątpliwości. Czy to, ze zrobiłam sobie 6 dniowa zamiast 7 dniowej przerwy może mieć wpływ na skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×