Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość ania ooo1
ja jestem przy 3 opakowaniu. 2 pierwsze wzielam bez pzrerwy 7 dniowej zeby nie miec okresu na swoj slub. ale mialam lekkie plamienie. dobre i to zamiast krwi i bolu :( a teraz jzostalo mi 10 tabletek z 3 opakowania i bola mnie piersi. bardzo sa pelniejsze. co to moze byc? to przez logest? jak tak to czemu dopiero w 3 opakowaniu a przedtem nic :( mialyscie bol piersi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ooo1
ja jestem przy 3 opakowaniu logestu. 2 pierwsze wzielam bez 7 dniowej przerwy zeby nie miec okresu na swoj slub. mialam lekkie plamienia na braz ale lepsze to niz okres i bol :) teraz mam do konca 3 opakowania 10 tabletek i bola mnie piersi, sa nabrzmiale jakby wieksze. to przez logest ? jak tak to dziwne ze dopiero przy trzecim opakowaniu ?? mialyscie bol piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ooo1
ja jestem przy 3 opakowaniu logestu. 2 pierwsze wzielam bez 7 dniowej przerwy zeby nie miec okresu na swoj slub. mialam lekkie plamienia na braz ale lepsze to niz okres i bol :) teraz mam do konca 3 opakowania 10 tabletek i bola mnie piersi, sa nabrzmiale jakby wieksze. to przez logest ? jak tak to dziwne ze dopiero przy trzecim opakowaniu ?? mialyscie bol piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ooo1
ulala cos mi sie tu popaprało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila586
Brałam logest ponad 3 lata, nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych. Mój ginekolog zalecił mi przerwe.... posłuchalam go. Zjadłam ostatnie opakowanie i czekam teraz na okres. Niewiem tylko czy zaczać jeść tebletki już 1 dnia czy zrobić dłuższą przerwe?Macie może doświadczenia na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania001 po pierwszymopakowaniu logestu trzeba zrobic przerwe 7 dniowa!!!! inaczej zaburzasz sobie organizm hormonalnie. dopiero po 3 opakowaniu mozna nie robic przerwy na okres i brac na stepne tabletki!! teraz takie powiklania jak bol piersi plamienie tradzik albo inne beda na porzadku dziennym!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ooo1-- powinnaś była zrobić przerwę po pierwszym opakowaniu\' na początku nie zaleca się przyjmowania opakowań pod rząd, aby nie mieć okresu. Ból piersi to prawdopodobnie przez nagromadzanie się wody w organizmie- powinno minąć w czasie przerwy:) mi się to zdarzało parę razy\' a oprócz bólu stawały się pełniejsze\' jak by opuchnięte..ale wraz z przerwą ta dolegliwość mijała\' teraz już dawno tak nie miałam:) nie martw się\' zawsze jednak możesz zadzwonić do swojego lekarza:) kamila586- chodzi Ci np o taką kilku tygodniową albo i dłuższą przerwę? dużo czytałam na ten temat i lekarze raczej nie zalecają przerw podczas stosowania tabletek (no tylko te 7 dniowe miedzy opakowaniami), bo wtedy podobno można zajść szybciej w ciąże..\' albo po takiej dłuższej przerwie może się okazać, że te tabletki które się do tej pory stosowało są za słabe- mają za małą dawkę hormonów, albo organizm na nowo ich nie zaakceptuje.. Ale zdarza się, że lekarze zalecają taką przerwę- widocznie każdy lekarz ma inne zdanie na ten temat. a może lekarz ze względów zdrowotnych zalecił Ci taka przerwę np na podstawie jakiś badań\' pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie: zaczęłam brać logest od drugiego dnia miesiączki i przyjmowałam go o 20:00 piątego dnia zmieniłam porę na 21:00. od kiedy więc jestem w pełni zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie: zaczęłam brać logest od drugiego dnia miesiączki i przyjmowałam go o 20:00 piątego dnia zmieniłam porę na 21:00. od kiedy więc jestem w pełni zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie: zaczęłam brać logest od drugiego dnia miesiączki i przyjmowałam go o 20:00 piątego dnia zmieniłam porę na 21:00. od kiedy więc jestem w pełni zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie: zaczęłam brać logest od drugiego dnia miesiączki i przyjmowałam go o 20:00 piątego dnia zmieniłam porę na 21:00. od kiedy więc jestem w pełni zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowslow
hej :) mam jedno pytanie: zaczęłam brać logest od drugiego dnia miesiączki i przyjmowałam go o 20:00, piątego dnia zmieniłam na 21:00. od kiedy będę w pełni zabezpieczona? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki tiki riki tiki
ja też zaczęłam brac od 2 dnia i w 1 mies nie ryzykowałam, ale ja mówie tylko o sobie. A straszna panikara jestem ;) btw, brałam antybiotyki pod koniec opakowania i w trakcie okresu. Potem ju brałam nowe op normalnie bez leków, po 2 tyg zdecydowałam sie na seks bez gumki. Jak myślicie jestem zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hesia_wwl
A ja jestem po pierwszym opakowaniu, okres zaczął sie kilka dni wcześniej, samo nadejście było bardziej wyczuwalne a okresu tyle co kot napłakał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hesia_wwl
A ja jestem po pierwszym opakowaniu, okres zaczął sie kilka dni wcześniej, samo nadejście było bardziej wyczuwalne a okresu tyle co kot napłakał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hesia_wwl
A ja jestem po pierwszym opakowaniu, okres zaczął sie kilka dni wcześniej, samo nadejście było bardziej wyczuwalne a okresu tyle co kot napłakał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
szypurka --> don't worry :) plamienia przy 1-szym opakowaniu są normalne :) hesia_wwl --> efekt antykoncepcyjny jest już od 1-szej tabletki :) i nie martw się skąpym okresem, mi się strasznie zmniejszył odkąd zaczęłam brać tabletki ;) ilonkaaaaaaa --> możesz do końca - życzę miłej zabawy :) ania ooo1 --> zgadzam się z mikach: po pierwszym opakowaniu powinno się zdobić 7-dniową przerwę! kamila586 --> branie Logestu ZAWSZE zaczynasz od pierwszego dnia miesiączki i przychylam się do wypowiedzi victoooria - moja koleżanka zaszła w ciąże właśnie przy odstawianiu tabletek "na jakiś czas".. ula88 --> ja również, jak riki tiki riki tiki, bym nie ryzykowała i zaczęła wszystko od 2-giego opakowania. Tak na wszelki wypadek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinki-
Również jestem po pierwszym opakowaniu i ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolona. W pierwszym tygodniu miałam jakieś stany depresyjne i zawroty głowy a później już ok. Okres po zakończeniu opakowania trzydniowy i czwartego dnia niewielkie plamienia, nic nie bolało, pomimo że wcześniej miałam bolesne miesiączki. Dla mnie Logest to trafiony wybór. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_ona_ona
Hej! Mam pytanie i prosiłabym żeby być nie olana :) Przy odtawianiu Logestu, kończy się ostatnie opakowanie i po prostu potem sie nie bierze? Nie potrzeba żadnych ceregieli w sensie kontaktu z lekarzem itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi --
Hej! Mam pytanie i prosiłabym żeby być nie olana :) Przy odtawianiu Logestu, kończy się ostatnie opakowanie i po prostu potem sie nie bierze? Nie potrzeba żadnych ceregieli w sensie kontaktu z lekarzem itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi --
Hej! Mam pytanie i prosiłabym żeby być nie olana :) Przy odtawianiu Logestu, kończy się ostatnie opakowanie i po prostu potem sie nie bierze? Nie potrzeba żadnych ceregieli w sensie kontaktu z lekarzem itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadiomene 1999999
Hej! Mam pytanie i prosiłabym żeby być nie olana :) Przy odtawianiu Logestu, kończy się ostatnie opakowanie i po prostu potem sie nie bierze? Nie potrzeba żadnych ceregieli w sensie kontaktu z lekarzem itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadiomene 1999999
Hej! Mam pytanie i prosiłabym żeby być nie olana :) Przy odtawianiu Logestu, kończy się ostatnie opakowanie i po prostu potem sie nie bierze? Nie potrzeba żadnych ceregieli w sensie kontaktu z lekarzem itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szypurka
Witam :) Jestem po drugim opakowaniu Logestu, wszystko ok :) Tylko mam pytanko, bo coś mnie zaniepokoiło, teraz nie miałam plamienia, ale do końca opakowania miałam jeszcze 2 tabletki i dostałam okresu, tabletki brałam regularnie skończyłam to opakownia dzisiaj mam pierwszy dzień przerwy i już mam okres od 3 dni czy to znak że coś jest nie tak ? Proszę o odpowiedź :) Dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
hej ja właśnie w podobnej sprawie tez mysle nad odstawieniem logestu, no i tak sobie myślę, czy nie powinnam najpierw z lekarzem sie skonsultować. Na opakowaniu (na ulotce) jest napisane ze tabletki można odstawic w dowolnym czasie. No i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
hej dzeiwczyny ja mam podobny problem myślę nad odstawieniem logestu ale tak sobie mysle czy moge sama o tym zadecydowac? moze własnie najpierw należałoby się zwrócić do lekarza? Choc na ulotce np. jest napisane że można te tabletki odstawić w każdym momencie ich brania. Więc co Wy o tym myślicie laski? Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
hej dzeiwczyny ja mam podobny problem myślę nad odstawieniem logestu ale tak sobie mysle czy moge sama o tym zadecydowac? moze własnie najpierw należałoby się zwrócić do lekarza? Choc na ulotce np. jest napisane że można te tabletki odstawić w każdym momencie ich brania. Więc co Wy o tym myślicie laski? Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekto
hej dzeiwczyny ja mam podobny problem myślę nad odstawieniem logestu ale tak sobie mysle czy moge sama o tym zadecydowac? moze własnie najpierw należałoby się zwrócić do lekarza? Choc na ulotce np. jest napisane że można te tabletki odstawić w każdym momencie ich brania. Więc co Wy o tym myślicie laski? Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila586
zrobilam tą glupią przerwe!no i sie doigralam... pekła nam prezerwatywa, czekam teraz jak na szpilkach zeby zrobic test. Także radze uwarzac tym którzy robią przerwe.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szypurka
Do Kamila, ja też robie przerwę zawsze po opakowaniu, która trwa 7 dni i uprawiam sex z moim chłopakiem bez zabezpieczenia do końca i nie jestem w ciąży, ponieważ w ciągu tych 7 dni jesteś zabezpieczona :) Pozdrawiam Czekam na odpowiedzi na moje wyżej o kilka notek pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×