Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość Mroowka
Moje drogie panie... Mam pewne wątpliwości. Czy to, ze zrobiłam sobie 6 dniowa zamiast 7 dniowej przerwy może mieć wpływ na skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroowka
To jeszcze raz ja... Czy magnez wpływa na skuteczność pigułek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuńkaaaa
Wiatm. Ja brałam logest przez 6 miesiecy bylo super nie mialam zadnych syfow na twarzy wlosy mi nie wypadaly a wczesniej mialam z tym problemy- niestety gdy odstawilam przytylam jakies 6 kg. Mam bardzo duzo syfow i to wszedzie nawet na plecach na dekoldzie.. i do tego wypadaja mi wlosy- juz minelo pol roku a ja nie moge sobie z tym poradzic zastanawiam sie czy znowu nie zaczne brac ze wzgledu na moja cere natomiast boje sie ze znowu przytyje a w moejj pracy bardzo wazny jest wyglad-fotomodelki! doradzcie mi prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva27lat
Tak jak pisano wcześniej od tych tabletek się nie tyje. Ja biorę je kilka lat i nie utyłam nawet 1 kg. Proszę więc nie siać ogłupiającej propagandy! A jako rade proponuję nie obżerać się ! Tyje się od obżerania a nie od tabletek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaa1221
a to ze tyłek mi urosl to tez nie wina tabletek... nie obzeralam sie wcale...:) to tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuh
kasiulkaa1221 -> tabletki same z siebie nie mają prawa powodować tycia, przeczytaj to, co pisałam ja i olgus2410 kilka postów wcześniej. olgus2410-> wodę, którą zatrzymują tabletki w organizmie zwykle wydala się podczas siedmiodniowej przerwy, zresztą nie jest to TYCIE co bardziej jakby PUCHNIĘCIE od zatrzymanej wody właśnie. a jak się ma zwiększony apetyt, to się zwiększonej wagi nie zwala na tabletki, tylko zwyczajnie kontroluje się to, co się je i stosuje odpowiednią dietę. to takie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva27lat
Właśnie! Przy normalnej, zbilansowanej diecie i przy regularnym zażywaniu tabletek nie utyje się. Chyba że ktoś sobie wmówił że tyje od tabletek i zaczyna więcej jeść, np. bo się z tego powodu stresuje. Ja ma skłonności do tycia , rodzinne, więc jem z głową, biorę pigułki i moja waga utrzymuje się w normie. Więc naprawdę chyba niektórzy stwarzają sobie problemy które naprawdę nie istnieją !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytylam alepo tabletkach microgynon21 i nie dlatego ze za duzo jadlam tylko te tabletki spowalnialy metabolizm. przytylam z 7 kg. wrocilam pozniej do logestu i jest okk. wiec nie piszcie ze po logescie tyjecie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
Mila89 --> jesteś bezpieczna już od 1-szej tabletki. I tak - można współzyć w czasie przerwy. Wtedy też jesteś zabezpieczona. zabka23 --> skonsultuj z lekarzem brak okresu. Chociaż może tak się zdarzyć. Jeśli chcesz być pewna zrób test po 7 dniach szuh --> ja też dostaje okres 4-tego dnia przerwy..a ostatnio nawet 5-tego. Nie martw się. Każdy organizm reguluje to inaczej, ważne, żeby krwawienie wystąpiło w czasie przerwy ;) olgus2410 --> tak, jak pisałam wyżej - nie trzeba się martwić, jesli okres wystapi 3-ciego, 4-tego, 5-tego, czy nawet 6-tego dnia przerwy. Byle wystąpił ;) szypurka --> co do trądziku - już go nie miałam, jak zaczęłam brać tabletki, ale cera wyraźnie się poprawiła :) tylko przed okresem wyskakuje mi coś pojedynczego. amelia a a a --> to fakt, wahania nastrojów ja też mam :) zmienia mi się też poziom libido :D mikach --> zmień tabletki. Przecież po to je łykasz, żeby seks uprawiać tak często, jak Ci się to podoba! :) iss . --> powinnaś normalnie mieć krwawienie z odstawienia. Ale nie martw się, jeśli nie wystąpi. Organizm potrzebuje trochę czasu, żeby się przyzwyczaić do innej dawki hormonów. Mroowka --> absolutnie nie :) przerwę można skracać, jak się nam podoba (można jej w ogóle nie robić :) ), ale ABSOLUTNIE nie można przerwy WYDŁUŻAĆ! Mroowka --> jesli chodzi o magnez - nie, tak samo, jak nie wypływa jedzenie, picie (w tym alkohol), papierosy, ani wszelkie inne używki :) co do tycia. Po części jest to prawda. Ja na początku przytyłam 4 kg (ponad 4 lata temu ;) ) i potem jeszcze z 2 czy 3 kg. Wszystkich nie mogę do tej pory zrzucić, mimo, że stosuję różne diety. Ale moim zdaniem nie jest to wina tabletek - po prostu trzeba mieć większą samokontrolę i bardziej się zabrać za siebie. Ja tych 4 kg z początku dalej nie zgubiłam ;) Ale nie jest źle ;) pozdrawiam wszystkie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze dla mnie seks jest oblesny i w ogule mnie nie kreci. to jest cos obrzydliwego iodrzuca mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka 23
ostatnio nie dostalam okresu po tabletkach bylam u lekarza i nie jestem w ciazy ale znowu okres sie nie pojawil ponownie wiec chyba logest to tabletki nie sa dla mnie w ciazy nie ejstem to pewne ale skad zanik miesioczki myslalam ze po tab. wszytko sie unormuje a tu nic..... dalej nie mam przed braniem tabletek nie mialam okresu okolo pol roku wiec ja juz nie wiem lekarze mowia zebym sie nie martwila ale tak sie nie da i tak sie denerwuje i wogole .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka 23
ostatnio nie dostalam okresu po tabletkach bylam u lekarza i nie jestem w ciazy ale znowu okres sie nie pojawil ponownie wiec chyba logest to tabletki nie sa dla mnie w ciazy nie ejstem to pewne ale skad zanik miesioczki myslalam ze po tab. wszytko sie unormuje a tu nic..... dalej nie mam przed braniem tabletek nie mialam okresu okolo pol roku wiec ja juz nie wiem lekarze mowia zebym sie nie martwila ale tak sie nie da i tak sie denerwuje i wogole .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o szybką odpowiedz
Czy robienie testu ciążowego po alkoholu tz. wypiciu jednego piwa będzie wiarygodny? czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logest to chłam
Witajcie, brałam Logest nieprzerwanie przez ponad 4 lata. wszystko było ok dopóki nie oostawiłam pigułek.... teraz walcze od 3 miesięcy z mega pryszczami. Wydałam mnóstwo pieniedzy na antybiotyki a nie widac wielkiej poprawy i ww wieku 30 lat wygladam strasznie!! Mam mnoestwo ropnych pryszczów a wszystko przez skoki hormonów!! Wieć radze, zastanówcoe się zanim sięgniecie po nie, bo ja nuz załuje tego. płace 200 zł meiisecznie na leki, które za bardzo nie pomagaja mi niestety.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja brałam
a ja brałam i odstawiałam kiedyś i byłam wtedy bardzo młoda i nic a nic sie nie pozmieniało... jedynie okres mi się wyregulował. (bo taki był wtedy cel brania pigułek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja brałam
a ja brałam i odstawiałam kiedyś i byłam wtedy bardzo młoda i nic a nic sie nie pozmieniało... jedynie okres mi się wyregulował. (bo taki był wtedy cel brania pigułek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdarzylo sie ktorejs z was plamienie w trakcie przyjmowania tabletek?? np w drugim tygodniu przyjmowania logestu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamcia
Mam problem bo zapomnialam raz wziac tabletki powinnam wziac ja o 21 a wizelam o 16 nastepnego dnia.Do tego wzielam jedno opakowanie po drugim zebym nie miec okresu.a na koniec znow zapomnialam tabletki ktora powinnam wziac o 21 a wzielam dzis o 9.30.No i niewiem czy przypadkiem nie zaszlam w ciaze albo to jakies moje dziwne urojenia.Od zapomnienia o 1 tabletce minelo 7 dni a teraz w niedziele zapomnialam o 2 tabletce.Czy jak zostało mi jeszcze 9 tabletek moge ich nie brac i przerwac baranie tabletek?Pomozcie prosze!!!Kiedy moge zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
Pamcia --> mega zakręciłaś, nic nie rozumiem ;) Więc napisze ogólnie: - zapomniana tabsa w 1-szym tygodniu - istnieje prawdopodobieństwo ciąży - iść do gina - zapomniana w 2-gim - nie ma problemu, bierze się dalej - zapomniana w 3-cim - nie robić przerwy i brać tabletki z nastepnego opakowania - dobre testy ciążowe wykrywają już 7-dniową ciążę *co do robienia testu po alkoholu - tak, nadal jest wiarygodny. Jeśli oczywiście minęło co najmniej 7 dni od stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szypurka
Hej :) Jestem po pierwszym opakowaniu Logestu teraz zaczynam 7 dniową przerwę. Wszystko jest o.k tylko mam pytanie przez cały czas brania tabletek miałam plamienie. Czasami większe ( wkładka nie wystarczała) czasami mniejesze. Czy to oznacza że coś jest nie tak. Nie mogę się skonsultować z moim ginekologiem ponieważ jest na urolpie i wrcaa dopiero wtedy kiedy musze zacząć brać następne opakowanie! Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szypurka
Witam Jestem po pierwszym opakowaniu Logestu :) Wszytko ekstra, tylko plamienie miałam przez cały okres brania tabletek, czy to znaczy że coś jest nie tak? Plamienie miałam różne raz mocniejsze że nawet wkładka nie wystarczała, a czasami małe, ale jest cały czas... Nie mogę się niczego dowiedzieć od ginekologa bo jest na urlopie i wraca kiedy ja zaczynam brac nastęone opakowanie Pomożcie mi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdola
Szypurka ja też tak samo miałam jak Ty, ale przy drugim opakowaniu plamienia zniknęły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminaaaa
ja krwawiłam 13 dni przy pierwszym op. :) Nie ma się czego bać, w ulotce jest chyba nawet napisane że przy 1 op krwawienie często występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hesia_wwl
Ja biorę pierwszy tydzień Logest, jak na razie wszystko jest ok. Są to moje pierwsze tabsy, nie odczuwam żadnych skutków ubocznych :) Jednak nie mam 100% pewności jak to jest z tym efektem antykoncepcyjnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichy123
mam do sprzedania dwa opakowania logest cena 50 zł za oba informacja vichy8@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichy123
mam do sprzedania dwa opakowania logest cena 50 zł za oba informacja vichy8@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichy123
Witam! Mam do sprzedania dwa opakowania logest cena 50 zł za oba informacja vichy8@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkaaaaaaa
witam mam pytanie za 7 dni koncze pierwsze opakowanie proszków logest, czy moge sie kochac z moim partnerem do konca????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hesia_wwl
z tego co wiem, hormony działają cały czas.... dlatego chyba nie ma zadnych obaw... ja jestem blisko połowy pierwszego opakowania i kocham sie bez zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ooo1
ja jestem przy 3 opakowaniu. 2 pierwsze wzielam bez pzrerwy 7 dniowej zeby nie miec okresu na swoj slub. ale mialam lekkie plamienie. dobre i to zamiast krwi i bolu :( a teraz jzostalo mi 10 tabletek z 3 opakowania i bola mnie piersi. bardzo sa pelniejsze. co to moze byc? to przez logest? jak tak to czemu dopiero w 3 opakowaniu a przedtem nic :( mialyscie bol piersi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×