Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość Agnieszka18
Hej dziewczynki. mam takie pytanie, chciałabym współzyc z moim chłopakiem i pójśc do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne ale przed wizyta chciałam sie jeszcze was o coś zapytać :) jak sie bierze tabletki pierwszy raz i jak wezme pierwsza tabletke to można po niej już sie kochać z chłopakiem?? :) bo wlasnie piszecie róznie i nie jestem co do tego pewna czekam na odpowiedź ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neciiik
hej kobietki :) przez ponad 2 lata stosowalam novynette ogolnie dobrze przyswajalne ,tylko po pierwszych tabletkach kazdego opakowania mialam troszke mdlosci ale potem przechodzilo Ostatnio moja ginekolog zminila mi na Logest Wypilam 10 tabletek i musze powiedziec ze pomimo gigantycznej karty informacyjnej i calej maaasy skutkow ubocznych Dla mnie jest swietnie przyswajalna nie ma mdlosci i bolow glowy jak miewalam przy novynette noo troche mnie bolą piersi ale heh łudze sie ze urosną troszke więc moge to przecierpiec ... Jedyny minus to troszke wysoka cena bo prawie 40 zl a jak narazie stwierdzam ze warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leila25
cześć dziewczyny! Właśnie skończyłam 4 opakowanie Logestu.Jak dotąd nie zauważyłam u siebie żadnych skutków ubocznych,jedno mnie tylko zastanawia....straszna zołza sie ze mnie ostatnio zrobiła:)czy to może przez hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necik
Dziewczyny Dostalam Logest na poprawe wynikow krwi Wczesniej mialam novynette Wypilam juz 17 tabletek a mam pic 2 opakowania bez przerwy iiii wlasnie tyle trwa moj okres!!! 17 dni ! moja ginekolog bedzie po nowym roku W przyszlym tygodniu mam USG pochwy ,przeciez nie zajde tam z okresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necik
Dziewczyny :( dostalam logest na poprawe wynikow krwi ,mialam pic 2 opakowania bez przerwy i juz 17 dni (!) mam okres! moja ginekolog bedzie dostepna po nowym roku a ja za tydzien mam usg pochwy i nie moge pojsc tam z okresem ehh nie wiem czy to przejdzie Czy to normalne Wczesniej bralam novynette i nie bylo takich problemow 17 dni okres Mozecie sobie wyobrazic jakie to uciazliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka1000
czesc dziewczyny mam takie pytanie do was; czy zdarzylo sie wam nie miec okresu po skonczeniu opakowania logestu. skonczylam opakowanie, wszystko niby gralo, a tu juz trzeci dzien i nie mam okresu. kochalam sie z chlopakiem przez ten okres tylko na samym pocztku opakowania, a bylo to juz trzecie, i ze tak powiem zastosowalismy stosunek przerywany. dodam do tego ze nie mam zadnych innych objaw ciazy. co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka1000
czesc dziewczyny mam takie pytanie do was; czy zdarzylo sie wam nie miec okresu po skonczeniu opakowania logestu. skonczylam opakowanie, wszystko niby gralo, a tu juz trzeci dzien i nie mam okresu. kochalam sie z chlopakiem przez ten okres tylko na samym pocztku opakowania, a bylo to juz trzecie, i ze tak powiem zastosowalismy stosunek przerywany. dodam do tego ze nie mam zadnych innych objaw ciazy. co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka1000
czesc dziewczyny mam takie pytanie do was; czy zdarzylo sie wam nie miec okresu po skonczeniu opakowania logestu. skonczylam opakowanie, wszystko niby gralo, a tu juz trzeci dzien i nie mam okresu. kochalam sie z chlopakiem przez ten okres tylko na samym pocztku opakowania, a bylo to juz trzecie, i ze tak powiem zastosowalismy stosunek przerywany. dodam do tego ze nie mam zadnych innych objaw ciazy. co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie;) Mam takie pytanko, powiedzcie mi czy logest może być przepisany przez lekarza na uregulowanie cyklu? Mam nieregularnie miesiączkę, i jeszcze chciałabym zacząć współżycie, a w tym celu chce się zabezpieczyć tabletkami. A nie wiem czy mogę tu połączyć jedno z drugim... Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie;) Mam takie pytanko, powiedzcie mi czy logest może być przepisany przez lekarza na uregulowanie cyklu? Mam nieregularnie miesiączkę, i jeszcze chciałabym zacząć współżycie, a w tym celu chce się zabezpieczyć tabletkami. A nie wiem czy mogę tu połączyć jedno z drugim... Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka000
cześć. wydaje mi się,że wszystkie tab. antykon. są dobre jesli chodzi o problemy z twarzą. ja biore logest 7 miesiecy i mnie osobiscie poprawiłą się cera mimo że powód zaczecia branai tabletek byl ten inny. ogólnie czuje si e po nich bardzo dobrze. nie miałam ani razu problemów, skutków ubocznych, czy czegos w tym stylu. z tym, że biore tabletki regularnie, nie opuscilam ani jednej,a wiem że to wazne aby czuc sie dobrze i nie miec żadnych dolegliwosci ubcznych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unsaghi
dzieki za to forum uspokoiło mnie bo własnie zaczynam swoja przygode z tym preparatem:D jedyne oczekiwania to to ze nie bede miec strasznych jazd... pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Logest od trzech dni, mam lekkie duszności i trochę podwyższoną temperaturę około godzinę po zażyciu. Ale myślę, że to z czasem minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Logest od trzech dni, mam lekkie duszności i trochę podwyższoną temperaturę około godzinę po zażyciu. Ale myślę, że to z czasem minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Logest od trzech dni, mam lekkie duszności i trochę podwyższoną temperaturę około godzinę po zażyciu. Ale myślę, że to z czasem minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Logest od trzech dni, mam lekkie duszności i trochę podwyższoną temperaturę około godzinę po zażyciu. Ale myślę, że to z czasem minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a ja mam takie pytanie... Bo pierwszy rażzdarzyłą mi się taka sytuacja i troche, się niepokoję- wzięłam jedno opakowanie, i drugi blister rozpoczęłam bez riobienia przerwy 7dniowej..W drugim tygodniu drugiego blistra ( czyli w sylwestra) zdarzyło mi się zwymiotować godzinępo wzięciu tabletki. nie wchłonęła się- więc wzięłam drugą czyli tą jakby \\\" z dzisiaj\\\"(zmieściłam się w 12 godzinach, przesunięcie czasowe miesci się w okolicach 2 h od pory w której normalnie przyjmuję pigułki).. Powiedzcie mi, czy mogę normalnie brać tabletki np do końca drugiego tygodnia tego blistra, czyli tak jakby 21 +14 i antykoncepcja będzie zachowana? A te pozostałe 6 tabletek zachować na takie nieprzewidziane sytuacje?? proszę o szybką odpowiedź bo nigdzie w ulotce nie jest napisanejak postępować w takiej sytuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Mam taki problem... Otóż po ukonczeniu jednego blistra rozpoczęłam drugi,aby przesunąć sobie okres..Miałam zamiar wziąć dwa całe, ale miałam po drodze małą przygodę.. W drugimtygodniu drugiego blistra ( w sylwestra dokladniej_) zwymiotowalam godzinę po przyjęciu tabletki, więc wzięłam drugą tak jakby tą \" z dzisiaj\". Czy antykonepcja jest zachowana ? i czy mogę wziąć dokonczyc branie 14 tabletek z drugiego blistra izrobic sobie normalną przerwę a 6 pozostałych zostawić ? Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem co mam robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Mam taki problem... Otóż po ukonczeniu jednego blistra rozpoczęłam drugi,aby przesunąć sobie okres..Miałam zamiar wziąć dwa całe, ale miałam po drodze małą przygodę.. W drugimtygodniu drugiego blistra ( w sylwestra dokladniej_) zwymiotowalam godzinę po przyjęciu tabletki, więc wzięłam drugą tak jakby tą \" z dzisiaj\". Czy antykonepcja jest zachowana ? i czy mogę wziąć dokonczyc branie 14 tabletek z drugiego blistra izrobic sobie normalną przerwę a 6 pozostałych zostawić ? Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem co mam robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Mam taki problem... Otóż po ukonczeniu jednego blistra rozpoczęłam drugi,aby przesunąć sobie okres..Miałam zamiar wziąć dwa całe, ale miałam po drodze małą przygodę.. W drugimtygodniu drugiego blistra ( w sylwestra dokladniej_) zwymiotowalam godzinę po przyjęciu tabletki, więc wzięłam drugą tak jakby tą \\\" z dzisiaj\\\". Czy antykonepcja jest zachowana ? i czy mogę wziąć dokonczyc branie 14 tabletek z drugiego blistra izrobic sobie normalną przerwę a 6 pozostałych zostawić ? Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem co mam robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Mam taki problem... Otóż po ukonczeniu jednego blistra rozpoczęłam drugi,aby przesunąć sobie okres..Miałam zamiar wziąć dwa całe, ale miałam po drodze małą przygodę.. W drugim tygodniu drugiego blistra ( w sylwestra dokladniej ) zwymiotowalam godzinę po przyjęciu tabletki, więc wzięłam drugą tak jakby tą \" z dzisiaj\". Czy antykonepcja jest zachowana ? i czy mogę wziąć dokonczyc branie 14 tabletek z drugiego blistra i zrobic sobie normalną przerwę a 6 pozostałych zostawić ? Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem co mam robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Mam taki problem... Otóż po ukonczeniu jednego blistra rozpoczęłam drugi,aby przesunąć sobie okres..Miałam zamiar wziąć dwa całe, ale miałam po drodze małą przygodę.. W drugim tygodniu drugiego blistra ( w sylwestra dokladniej ) zwymiotowalam godzinę po przyjęciu tabletki, więc wzięłam drugą tak jakby tą \" z dzisiaj\". Czy antykonepcja jest zachowana ? i czy mogę wziąć dokonczyc branie 14 tabletek z drugiego blistra i zrobic sobie normalną przerwę a 6 pozostałych zostawić ? Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem co mam robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Mam taki problem... Otóż po ukonczeniu jednego blistra rozpoczęłam drugi,aby przesunąć sobie okres..Miałam zamiar wziąć dwa całe, ale miałam po drodze małą przygodę.. W drugim tygodniu drugiego blistra ( w sylwestra dokladniej ) zwymiotowalam godzinę po przyjęciu tabletki, więc wzięłam drugą tak jakby tą \" z dzisiaj\". Czy antykonepcja jest zachowana ? i czy mogę wziąć dokonczyc branie 14 tabletek z drugiego blistra i zrobic sobie normalną przerwę a 6 pozostałych zostawić ? Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem co mam robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z Logestem i proszę o szybką odpowiedź ( z góry dziękuję). Dziś zorientowałam się, że mam o 1 tabletkę za dużo w blistrze. Nie jestem w stanie na 100% ustalić KTÓREJ tabletki zapomniałam - wydaje mi się, że wczorajszej, ale to był dla mnie b. nerwowy i zabiegany dzień, że po prostu nie pamiętam (jestem na 99% pewna, że to tabletka niedzielna, ale nie mam 100% pewności). Dziś wzięłam 2 tabletki. Jeśli wezmę kolejne opakowanie \"ciurkiem\" bez robienia przerwy, i będę się zabezpieczać dodatkowo przez kolejny miesiąc ( tak na wszelki wypadek) to czy kolejny miesiąc będzie już \"normalny\" pod względem działania antykoncepcyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reat
Mam problem z Logestem i proszę o szybką odpowiedź ( z góry dziękuję). Dziś zorientowałam się, że mam o 1 tabletkę za dużo w blistrze. Nie jestem w stanie na 100% ustalić KTÓREJ tabletki zapomniałam - wydaje mi się, że wczorajszej, ale to był dla mnie b. nerwowy i zabiegany dzień, że po prostu nie pamiętam (jestem na 99% pewna, że to tabletka niedzielna, ale nie mam 100% pewności). Dziś wzięłam 2 tabletki. Jeśli wezmę kolejne opakowanie \"ciurkiem\" bez robienia przerwy, i będę się zabezpieczać dodatkowo przez kolejny miesiąc ( tak na wszelki wypadek) to czy kolejny miesiąc będzie już \"normalny\" pod względem działania antykoncepcyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gore
ja pół roku biorę cyprest, gin przepisał mi go na bolesne i nieregularne miesiączki oraz straszny trądzik. już jest wszystko ok i chciałabym zmienić tabletki na coś lżejszzego bo cyprest mocny podobno jest. ale wyczytałam gdzieś że jesli wcześniej stosowało się antykoncepcję lub rodzilo się (mnie akurat nie dotyczy) to logest jest za słaby... ale tutaj wyczytałam że jednak ktoś po po diane stosował logest (lekarz mi mówił że cyprest to ulepszona bezpieczniejszza wersja diane 35) pasuje mi cyprest no ale to lek i nie powinno się go stosować tylko jako antykoncepcję, poza tym cena mi bardzo odpowiada jakieś niecałe 14 zł, jeszcze refundowany to płacę jakieś 5zł :) a logest i harmonet 30 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś987
Witam!! Ja biorę Logest już od ponad roku,na początku wszystko było super..żadnych skutków ubocznych,nie przytyłam i wogóle było fajnie..;) natomiast tak gdzieś od 2 opakowań wstecz zaczął mnie pobolewać brzuch ale to nie jest taki ból zwykły tylko takie dziwne uczucie..nie wiem jak to nazwać ..i ten brzuch cały czas jest wzdęty..troche mnie to juz zaczyna męczyć:/ Gin.powiedział że wszytsko jest ok. więc tym bardziej jestem zdezorientowana..czy któraś z was miało podobnie?? czy to może być spowodowanie prawie bezustannym braniem tabletek?(tzn.przez ok.4 mies.nie robiłam 7 dniowej przerwy..) Co o tym myślicie.. Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś987
Witam!! Ja biorę Logest już od ponad roku,na początku wszystko było super..żadnych skutków ubocznych,nie przytyłam i wogóle było fajnie..;) natomiast tak gdzieś od 2 opakowań wstecz zaczął mnie pobolewać brzuch ale to nie jest taki ból zwykły tylko takie dziwne uczucie..nie wiem jak to nazwać ..i ten brzuch cały czas jest wzdęty..troche mnie to juz zaczyna męczyć:/ Gin.powiedział że wszytsko jest ok. więc tym bardziej jestem zdezorientowana..czy któraś z was miało podobnie?? czy to może być spowodowanie prawie bezustannym braniem tabletek?(tzn.przez ok.4 mies.nie robiłam 7 dniowej przerwy..) Co o tym myślicie.. Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś987
Witam!! Ja biorę Logest już od ponad roku,na początku wszystko było super..żadnych skutków ubocznych,nie przytyłam i wogóle było fajnie..;) natomiast tak gdzieś od 2 opakowań wstecz zaczął mnie pobolewać brzuch ale to nie jest taki ból zwykły tylko takie dziwne uczucie..nie wiem jak to nazwać ..i ten brzuch cały czas jest wzdęty..troche mnie to juz zaczyna męczyć:/ Gin.powiedział że wszytsko jest ok. więc tym bardziej jestem zdezorientowana..czy któraś z was miało podobnie?? czy to może być spowodowanie prawie bezustannym braniem tabletek?(tzn.przez ok.4 mies.nie robiłam 7 dniowej przerwy..) Co o tym myślicie.. Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś987
Witam!! Ja biorę Logest już od ponad roku,na początku wszystko było super..żadnych skutków ubocznych,nie przytyłam i wogóle było fajnie..;) natomiast tak gdzieś od 2 opakowań wstecz zaczął mnie pobolewać brzuch ale to nie jest taki ból zwykły tylko takie dziwne uczucie..nie wiem jak to nazwać ..i ten brzuch cały czas jest wzdęty..troche mnie to juz zaczyna męczyć:/ Gin.powiedział że wszytsko jest ok. więc tym bardziej jestem zdezorientowana..czy któraś z was miało podobnie?? czy to może być spowodowanie prawie bezustannym braniem tabletek?(tzn.przez ok.4 mies.nie robiłam 7 dniowej przerwy..) Co o tym myślicie.. Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×