Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość antyforum zaprasza
zapraszam na bardzo fajne forum o antykoncepcji i nie tylko www.antyforum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila zadzwonilam do mojego lekarza i powiedzial ze moge sprubowac z tym magnezem ale on raczej radzi mi odstawienie pigulek, powiedzial ze lepiej nie ryzykowac, kazal mi dokonczyc to opakowanie.powiedzial ze moge brac magnez ale jesli te bule nie ustana to zebym przerwala stosowanie pigulek.a wam co lekarz zalecil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja magnez kupuje taki w tabletkach do rozpuszczania w wodzie:) wiem ze w aptece są drogie np 9-10 zł ale ja ostanio mam z biedronki za 4 zl:D a te witami jeszcze nie wykupilam kosztują 17 zl nawet zz recepty nie moge sie doczytac jak sie nazywają:O cos methiovit jakos tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie ta lydka przestala mnie bolec, ale chyba kupie sobie ten magnez, wydaje mi sie ze to brak wit. b powoduje te bule bo logest wyplukuje z organizmu ta witamine.mam nadzieje ze bedzie ok...i ze dostane okresu, nareszcie odwazylam sie kochac bez gumki:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przez jak dlugi czas bralyscie ten magnez i ile razy dziennie, jak myslicie przejdzie mi ten bol po nich, dzisiaj to juz 3 dzien jak mam te lydki takie ociezale, a jak napne miesnie to mnie bola jakbym zakwasy miala, myslicie ze bede musiala odstawic pigulki??prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MALA_MARTYNA: Ja brałam tabletki Magvit B6 czyli magnez w połączeniu z witaminą B6. Kosztowały w aptece około 15 zł, ale polecam. Brałam chyba po 2 dziennie, przez jakieś 2 tygodnie. Wszystkie dolegliwości bólowe nóg po tym ustąpiły. Także radzę Ci spróbować z magnezem i dać szansę tabletkom, zwłaszcza jeśli ostatnio mogły nastąpić u Ciebie niedobory tego pierwiastka (np. przez intensywne ćwiczenia, wysiłek czy stres). Ja byłam w bardzo podobnej sytuacji, też już chciałam rzucać tabletki, ale pomogło i nie żałuję. Możesz dla pewności poprosić o skierowanie na badanie krzepliwości krwi, wtedy się upewnisz czy wszystko jest dobrze pod względem zakrzepicy, o którą martwimy się przy pigułkach. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mala_martyna: ja biore magnez codziennie 2 tabletki, jedna rano i jedna wieczorem i mi pomaga to.Niestety kiedy odstawiam magnez na pare dni bole powracaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za dobre rady mam nadzieje ze mi przejdzie, bo nie chcialabym narazie rezygnowac z pigulek:) a dzisiaj znowu mam takie ociezale te nogi:( a po jakim czasie stosowaniatego magnezu ten bol wam ustapil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kupilam sobie ten magvit b6, zaplacilam za 30 tabletek 13zl, akorat bede miala na 2 tygodnie, oby mi pomoglo, na ulotce pisalo ze podczas stosowania pigulek antykoncepcyjnych nalezy uzupelniac niedobory wit. b6.pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kupilam sobie ten magvit b6, zaplacilam za 30 tabletek 13zl, akorat bede miala na 2 tygodnie, oby mi pomoglo, na ulotce pisalo ze podczas stosowania pigulek antykoncepcyjnych nalezy uzupelniac niedobory wit. b6.pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MALA_MARTYNA: Mam nadzieję, że po tych tabletkach Ci przejdzie, tak jak i mnie kiedyś. W zasadzie to już po kilku dniach widziałam poprawę, ale najlepiej łykać te tabletki tydzień lub dwa, aby uzupełnić niedobory. Trzymam kciuki, żeby było dobrze. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYTANIE KIERUJE DO DZIEWCZYN KTORE BRALY LUB NADAL BIORA LOGEST, WAZE 80KG I MAM NADWAGE, NIE MOGE SOBIE POZWOLIC NA DODATKOWE PARE KILO, SPORO CZYTALAM I MAM PYTANIE, CZY WAGA MOZE WPYLAC NA TO JAK TABLETKI PRZYJMA SIE U MNIE? SA TO MOJE PIERWSZE TABLETKI, LEKARZ PRZEPISAL MI JJE BEZ ZADNYCH BADAN, WIEM ZE MAJA MALA DAWKE HORMONOW ODPOWIEDZIALNYCH ZA ZMIANE WAGI, ALE MAM RODZINNE SKLONNOSCI DO TYCIA I NIE CHCE DODATKOWYCH PARU KILO, CZY JEST SZANSA ZE MOJA WAGA SIE NIE ZMIENI, ALBO NAWET ZE MOZE TROCHE PO NICH SCHUDNE?? WYPOWIEDZCIE SIE NA TEN TEMAT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk***
NIgdy nie wiadomo jak twoj organizm zaaraguje na tabletki i czy przytyjesz czy nie.A tak przy okazji to czy lekarz nic nie mowil ze w twoim przypadku ( bo napisalas ze wazysz 80kg ) tabletki Logest moga byc za slabe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjojjjj
zgadzam sie ze mogą być za słabe- gdzieś już czytałam o tym i dziwne że lekarz Ci o tym niepowiedział i że dał ci tak poprostu bez badań tabletki- ja miałam robione badanie krwe: krzepliwość, wątrobe i cukier i cytologie i dopiero potem dostałam tabletki- a co do tycia to ja uważam że nie tyje się od łykania tabletek tylko że od tabletek wzrasta apetyt: sama to zauważyłam już przy pierwszym opakowaniu że ciągle jestem głodna i mam ochote coś zjeść- dawniej potrafiłam wyjść do pracy bez śniadania i pół dnia nic niejeść a teraz padał z głodu po przebudzeniu i śniadanie obowiązkowe- ale co dziwne jem dużo ale nieprzytyłam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny musze wam powieciec ze jak narazie prawie mnie nogi przesdtaly bolec, jednak to chyba z powodu braku magnezu i vit b6, mam przynajmniej taka nadzieje.pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak widac kolejny nieprofesjonalista :/, jakos nic mi o tym nie wspominial ze moga byc dla mnie za slabe, wiem ze one inaczej na kazdego dzialaja, ale ja sie boje sprobowac, bo zawsze mialam problemy z waga no i nie chce po prostu jeszcze dodatkowo przytyc, tym bardziej ze wcale nie jem duzo, a i tak tyle waze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania na pewno powinnas miec zrobione i mozesz jeszcze sie zapytac dodatkowo lekarza czy twoja waga nie przeszkadza w braniu tabletek o tak niskiej zawartosci hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do PINKYDREANKY: Wiesz, ja na Twoim miejscu zasięgnęłabym porady innego lekarza, dokładnie wypytała go o skuteczność tabletek przy tej wadze i poprosiła o zrobienie badań. A jeśli chodzi o wpływ Logestu na wagę, to niestety każda z nas może to stwierdzić jedynie po sobie, bo już nawet po tym forum widać, że skutki są tak różne, jak kobiety biorące te pigułki.;) Każdy organizm reaguje indywidualnie. Pozdrawiam i życzę kompetentnego lekarza. Do MALA_MARTYNA: No widzisz, czyli chyba miałaś to samo co ja. Niby mówi się, że organizm dostosowuje się przez 3 m-ce, ale u mnie chyba trwało to dłużej, skoro te bóle miałam przy czwartym opakowaniu. Łykaj systematycznie magnez i pisz jak się czujesz. Ale myślę, że powinno być wszystko OK.:) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO CAMELIA: wczoraj bylam nad woda i wcale mnie nogi nie bolaly tylko jak wrucilam do domu to mnie troche zaczely bolec ale juz mniej, czuje poprawe.dzieki za dobra rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za informacje, jak dowiem sie czegos nowego dam znac, moze w koncu znajde lepszego lekarza :), pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie, czy jezeli dziewczyna ma 17 lat t6o jest wieksze ryzyko ze zajdzie w ciaze nawet jesli bierze pigulki czy to nie ma znaczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz umieram
ma bo ostatnio jakas niespodzianka o tym pisalaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie nie ma. Jest tylko jedno ale. Musisz mieć stabilny cykl. Jeśli np w wieku 16 lat dostałaś 1 miesiączkę, to raczej nie powinnaś jeszcze ich brać. Organizm musi się ustabilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja pierwsza misieczke dostalam w wieku 12 lat i od poczatku byl okres wyreguylowany, zazwyczaj dwa dni wczesniej od ostatniej miesiaczki, czyli 28 dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_martyna dobre pytanie tez mam 17 lat mam juz 4 opakowanie a okres dostalam tez jak mialam 12 lat i wiec jak to w koncu z tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak to w końcu jest z robieniem tych przerw w braniu pigułek? Trzeba koniecznie? I po jakim czasie? Czy to jest korzystne dla organizmu, że funduje mu się na jakiś czas powrót do naturalnego poziomu hormonów, aby wkrótce znów przestawił się na ten z tabletek? Do lekarza idę dopiero za m-c, a do tego czasu chciałabym poznać Wasze opinie (i Waszych lekarzy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×