Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

polecam logest, sprobuj jak Ci tak gin przepisal. nie polecam yasmin, to nie sa niskoskladnikowe tabsy anty, jak napisala kolezanka powyzej (0,3 i 3) poza tym baaaardzo wiele dziewczyn ma po nim predzej czy pozniej skutki uboczne (ja tez). a logest sa niskoskladnikowe (0,2 i 0,75)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apocalypsis
SABISZ --> myslę, że nie masz się co obawiać. Yasmin brała moja koleżanka, która ma gospodarkę hormonalną jak babka w czasie menopauzy :/ więc chyba si, ze Ci gin zmienił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maelka
dziś odwiedziłam moją gin m.in z info ze chyba chce zmienić tabletki LOGEST (biorę od 1,5 roku) bo w ciągu tego czasu przytyło mi sie około 4 kg :( i zaproponowała mi Yasmin - jak myślicie czy to dobra zamiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midzi
kochane słoneczka NIKT wam tu nie doradzi czy WAM beda odpowiadac konkretne tabletki.wezcie sobie wbijcie raz na zawsze do główki że KAZDA MA INNY ORGANIZM I INACZEJ ON REAGUJE.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apocalypsis
zgadzam się z midzi... a co do Twojej wypowiedzi maelka --> 4kg na 1,5 roku to dużo?? w takim razie ja też powinnam zmienić tabsy ;) no róznie to jest.. raz się tyje,raz się chudnie, a że zostaje parę kilo 'nadwyżki' no cóż.. moim zdaniem to nie jest powód żeby zmieniać tabletki, tylko powód, by lepiej się odżywiać ;) problem z tyciem mają kobitki co po 2/3 miechach brania tabsów znacznie przytyły.. a 4 kg na 1,5 roku wg mnie nie jest to żadne problem.. No ale oczywiście zrób jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnoDomini
Hej,biorę logest od 4 dni,ale mam pewne wątpliwości. Okres dostałam w nocy ze środy na czwartek,pierwszą pigułkę przyjęłam o 9 rano w czwartek,czyli nie minęło jeszcze 12 godzin od wystąpienia miesiączki..mam bardzo nieregularny okres,więc tego się nie spodziewałam,dlatego wzięłam tabletkę dopiero rano. Czy mimo to wszystko jest ok ? Pytanie nr2-co z jedzeniem i tabletkami ? jesli zjem sniadanie a po chwili wezme logest,czy to nie osłabi jego działania? w ulotce nie było o tym mowy. Bardzo proszę o pilną odpowiedź : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SABISZ
TABLETKA WCHŁANIA SIĘ OK. 4 GODZINY.WYDAJE MI SIĘ,ŻE TO NIE MA WIĘKSZEGO ZNACZENIA,CZY NA PUSTY ŻOŁĄDEK. ZAWSZE JADŁAM TAB. WIECZOREM I WSZYSTKO BYŁO OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apocalypsis
AnnoDomini --> wzięłaś tabletkę ok :) o nic się nie martw. A co do posiłków.. ja łykam tabsy o 22 i raz coś jem przedtem a raz nie. To nie ma znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midzi
tabletek nie trzeba przyjmowac ani na pusty zołądek ani pełny-to bez znaczenia.jesli chodzi o pierwsza tabletke to powinno sie ja wziasc w pierwszy dzien okresu a niekoniecznie w pierwszej godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam maly problem.. moze nie tyle problem ile niepokojące myśli ... Wczoraj skonczylam opakowanie LOgestu( biore juz pol roku) dzisiaj pierwszy dzien przerwy i caly czas bolaly mnie jajniki..Pod koniec opakowania czulam sie podobnie :( nie wiem co to moze oznaczac ? Czy cos moglo pojsc nie tak ? Tabletki bralam co do godziny nie pominelam zadnej .... odchodze od zmyslow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apocalypsis
Wszystko jest ok, niczym się nie martw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvvva
Witam was dziewczyny, ja też zaczęłam wczoraj swoją przygodę z tymi właśnie tabletkami, dobrze że troszeczkę poczytałam komentarzy bo nie sądziłam że różnica np 2 h może mieć wpływ na poprawne działanie tabletek :/ mam nadzieje że przez te tabletki poprawią mi się włosy (ponieważ po ciąży są bardzo kiepskie) oraz cera. mam pytanie czy może któraś z was miała problem z wypryskami na plecach i czy te tabletki wam pomogły?? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Rożnica 2 h nie powinna mieć wpływu, jeśli zdarzy się raz na jakiś czas... bez przesady, przecież na wzięcie kolejnej jest 12 godz., no chyba, że któraś jest płodna jak czarnoziem... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apocalypsis
Róznica 2h NAPEWNO nie ma wpływu, bo tabletki powinno się brać o tej samej PORZE (np wieczorem/rano) nie koniecznie co do gocziny i co do minuty :) Dodatkowo w 2 tygodniu mozna się spóźnić nawet o te 12h i nic się znie stanie :) podobnie jak w 3ciem tygodniu - wtedy nie robi się 7-dniowej przerwy :) Także nie ma strachu :) Ja logest biorę już od ok 3 lat i miałam różne przeboje, ale tabsy nigdy mnie nie zawiodły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Browniee
hej mam pytanie, zrobilam sobie przerwe, ktora przeciagnela sie na dwa miesiace (wyjechalam za granice i nie mialam tabletek) zaczelam je znowu teraz brac w tym miesiacu. bedac po 5 tabletkach, wczoraj uprawialam sex bez prezerwatywy... zakladam ze chociaz mialam przerwe, to po ponownym rozpoczeciu brania tabletek wszystko jest ok? dzieki z gory za pomoc, pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apocalypsis
A wzięłaś pierwszą tabletkę pierwszego dnia krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Browniee
tak, pierwszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apocalypsis
To wszystko powinno być w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 1987
czesc dziewczyny biore logest juz 2 tydzien i mam plamienia koloru brazowego wzbudza to we mnie troszeczke strachu bo sa to moje pierwsze tabletki moze wy wiecie cos a ten temat?? a moim drugim pytaniem jest : jezlei kochałam sie z chłopakiem po wzieciu 5 pigułki to czy byłam zabezpieczona !?? z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preety_aga
Wybrałam się ostatnio do nowego gin - tym razem do pani, właśnie po kolejną porcję tabletek. Dotychczas zażywałam Cileste (czy jak to się tam pisze) - fatalne półtora opakowania, przestałam brać, bo po prostu nie mogłam jeść (cały czas było mi niedobrze), spać (wszystko mnie bolało), koszmar! Dałam sobie spokój na kilka lat, później dostałam Diane-35 i mimo jej niepochlebnych opinii, mi służyła bardzo dobrze przez ładnych parę lat - akurat jak o tym powiedziałam gin to się na mnie dziwnie popatrzyła i kazała zrobić próbę wątrobową i przepisała Logest... ;-) Czytam wasze opinie, żeby zasięgnąć języka. Aha, jeszcze w międzyczasie odstawiłam Diane, żeby zajść w ciążę, a podczas karmienia brałam Cerazette - sprawdziły się ;-) Ogólnie to sama chyba widzę, że już za dużo tej Diany... oziębłość to moje imię ostatnio :-( Jeszcze taka uwaga - po odstawieniu Diany trzeba odczekać co najmniej 3 m-ce z zajściem w ciążę, gdyż któryś tam składnik odkłada się w komórkach tłuszczowych i może zagrozić chłopczykowi w prawidłowym rozwoju jąder (płodowi) - to taka \\\"ciekawostka\\\", o której dowiedziałam się po urodzeniu (zdrowego na szczęście!!!) synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 1987
Kobietkli bardzo prosze o odpowiedz na te moje pytnia powyzej bardzo mi zalezy... Robiłam test ciązowy i wyszedł negatywnie wiec oczekuje odpowidzie jedynie na to czy ktoras z was zazywajac logest miała plamienia koloru brazowego mdłosci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja miałam plamienia, ale po jednym opakowaniu zniknęły. Poza tym jak się pojawią to już będziesz plamić do KOŃCA OPAKOWANIA ! Mnie czasem mdli bez powodu, a jakoś w ciąży nie jestem. Tak czasem bywa, poza tym często bolą mnie piersi. Więc, nie rób tych testów bo nie jesteś w ciąży na 200 %, pomyśl tylko, jak w takim środowisku (plamienia) mogłoby się coś zagnieździć ???? Ach i jeszcze jedno, możesz po tym plamieniu nie dostać krwawienia z odstawienia. Pozdrawiam Eva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 1987
Dziekuje Ci Evo bardzo ze odpowiedziałaś na moje pytania no w sumie masz racje z tymi testami... do konca opakowania pozostało mi 5 tabletek wiec zobatrzymy jak to dalej bedzie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka_19
Witam prosze o odpowiedz bralam cyprest sklad jak diana , dzis powinnam zrobic przerwe ale słyszałam ze jak sie schodzi na słabsze tabsy a logest jest słabszy powinno sie nierobic przerwy wogole czy to prawda?? Prosze o odp. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Munabrava
Odstawiłam na czas wakacji Logest- po 4 latach stosowania. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jednak podczas odstawienia pojawiły się problemy typu znaczny przyrost wagi i problemy z krostami, których nigdy nie miałam. Minęło około pół roku i wszystko zdaje sięwracac do normy. Teraz przymierzam się do ponownego przyjmowania tych tabletek, bo mam do nich zaufanie. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja880811
hejka POMOCY!!! własnie wrociłam do domkku i załwarzyłam ze WCZORAJ nie wziełam TABLETKi maskara mineło grubo 12 godzin a ja dzis kochałam sie z swoim facetem dziewczyny co mam robic??jestem na 10 tablece to 2 tydzien brania tabl mam nadzieje ze nie zajde w ciazy doradzcie mi co mam robic powinnam sie czegos obawiac... co robic?? teraz wziełam 2 tabletki P.S ja obecie biore syndi 35 to moje pierwsze opakowanie bo miałm problem z cera !!! logest brałam wczesnije juz rok .... Odp... prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Munabrava
do Paulka_19 Tabletki zaczynasz przyjmowac bez "przerwy" czyli zaraz po zakończeniu starego opakowania zaczynasz brac Logest. do patrycja880811 Jeśli chodzi o zapomnienie tabletki w drugim tygodniu, to normalnie zaleca się przyjęcie tej zapomnianej jak najszybciej i skutecznośc jest zachowana. Przyznam się, że sama dośc często zapominałam, i jak do tej pory nic się nie stało. Trzymam kciuki, na pewno wszystko jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi89 mam kilka pytań... Skończyam jedno opakowanie Logestu i nie robiąc 7 dniowej przerwy rozpoczęłam drugie opakowanie ( żeby nie mieć krwawienia na sylwka ) Ja zawsze biorę pierwszą tagbletkę w poniedziałki, i akurat wczoraj wzięłam pierwszą tabletke z drugiego tygodnia drugiego opakowania. Niestety, po prawie 4 godzinach wystąpiły u mnie małe sensacje. Nie wiem czy można to nazwać biegunką, po prostu :\"wyczysciło\" mnie raz, a porządnie. Dodam, że owszem wypiłam dużo alkoholu, ale nie wymiotowałam. Nad ranem kochałam się z moim chłopakiem, ale z dodatkowym zabezpieczeniem. Wiem, że to zagmatwane, ale mam kilka pytań: 1. Czy efekt antykoncepcyjny mam zachowany? 2. Czy jesli ta tabletka nie wchłonęła się do końca, to mój organizm odbiera to jako początek 7dniowej przerwy ( wzięłam tylko 7 tabletek z drugiego opakowania i kolejną wczoraj )? 3. Czy istnieje ryzyko ciąży ? 4. Co powinnam teraz robić ?? Dziekuje z góry za szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystek87
Witam, Słuchajcie mam pytanie. Przed sylwestrem zapomniałam wziąć tabletki ze sobą na imprezę. Zorientowałam się dużo za późno i nie mogłam się już wrócić. Na imprezie była ze mną koleżanka która przyjmuje \"jasmine\" i wziełam jedną tabletke od niej z opakowania, bo stwierdziłyśmy że lepiej jest wziąc inną, niż po upływie ponad 12 godzin bo bym nie wrócila wcześniej. i chciałam się dowiedzieć czy dobrze zrobilam czy nadal moje przyjmowanie jest skuteczne??? i czy mogę jej oddać tą jedną tabletke logestu bo przeciez jej brakuje, bez wątpliwości, że tabletki nie działają jeżeli któraś z was miała podobną sytuacje proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×