Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość Xeope
aha i tu znalazłam cokolwiek o sylvie20... czy warto sobie zamieniac czy nie...nie wiem ja zostaje przy Logescie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carineczka
sprzedam kontracept 3 opakowania. kontakt gg 3803411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siasia18
Xeope:Dzieki:) jedna ktora potrafi normalnie odpowiedziec na pytanie:)Miałas jakies problemy jak zaczełas zazywac Logest?? Nie ukrywam że troche sie boje,mozesz mi cos wiecej na ten temat powiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeope
Droga Siasia18 po pierwsze to moje doświadczenie z tabletkami jest szczerze mówiąc marne, jutro kończe pierwsze opakowanie :) zaczęłam brać tabletki głownie jako antykoncepcja ale także na wyregulowanie cyklu bo zawsze mi się okres spóźniał a też i dlatego bo mój okres trwał przeciętnie 8 dni i mam nadzieję, że przy braniu tabletek trochę się on skróci :)) poza tym czasem warto odwiedzić forum i dowiedzieć się kilku ciekawych informacji, czasem nie spytasz wszystkiego swojego lekarza bo może np zapomnisz :) a i czasem fajnie pogadać z kimś kto jest związany z Tobą choćby nawet tylko tabletkami i wymienić się poglądami :D muaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siasia18
No a ja dopiero wczoraj zaczełam swoja przygode:P i dzis połkłam 2 tabletke:P Mam nadzieje że te tabletki mi spasuja:) i że zmniejsza mi sie bóle miesiaczkowe:) i jak sie czujesz po pierwszym opakowaniu?? Bezproblemowo czy Ci sie cos działo??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeope
praktycznie bez żadnych problemów :) jak na razie moj organizm toleruje je dobrze tylko mialam do stosunku małe plamienia i po opatrunku na nadżerkę też :) ale w sumie to oki pozdrówki p.s. napisz jak sie czujesz po tabsach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siasia18
Aaa własnie o co chodzi z ta nadżerka??:) Na razie oki bo to dopiero 3 dzien:) ale po pierwszym zakonczonym opakowaniu napisze czy cos mi sie dzialo czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeope
z nadżerką jest taka sprawa ze jak byłam ostatnio u ginekologa (innego niż obecnie) to powiedziała mi ze moja nadżerka znikła o tak o niby cudowne ozdrowienie :D a teraz jak poszłam po tabletki anty to obecna moja pani ginekolog stwierdziła ze jest nadżerka i to duża, teraz muszę co miesiąc jeździc na takie opatrunki, juz jeden miałam jeszcze chyba dwa i powinno być dobrze :) ale jak sie pytałam to tabletki nie mają zadnego związku z nadzerką :) ja wlasnie skonczyłam pierwsze opakowanie- robie przerwę- ciekawe kiedy okresu dostanę :D pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghk
czy moge zaczac brac te tabletki np dzien po okresie bo sie troche pogubilam... prosze o szybka opd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny chciałabym się dowiedzieć czy w czasie tych 7 dni przerwy kiedy nie bierze się tebletek jest się również bezpiecznym? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeope
'asdfghk' no to musisz jak najszybicej wziac ta tabletkę i potem o stałej porze dnia przez 21 dni :) właśnie ---> co do pytania 'inka_04' KTO ZNA ODPOWIEDź Z DOśWIADCZENIA ;))) ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) oj jak dawno mnie tu nie było.... inka_04--- tak w czasie tej przerwy jesteś zabezpieczona:) Biorę LOGEST już ponad rok i jestem bardzo zadowolona:) cera mi się polepszyła\' nie przytyłam\' nie miewam niespodziewanych krwawień\' krwawienie w czasie przerwy mam małe\' 3-4 dniowe i bezbolesne:) i w sumie od początku się po nich dobrze czuje:) Chociaż kilka moich znajomych przytyło po tabl..chyba po prostu jak ktoś ma skłonność do tycia to przy tabl może złapać parę dodatkowych kg jak się nie pilnuje z jedzeniem. Ktoś pisał wcześniej o bólach nóg i cierpnięciu itd. ja tak miałam ale stwierdziłam, że to z braku magnezu...w końcu pije kawę a ona wypłukuje magnez, jestem do tego osobą uczącą się- wiec zaczęłam brać magnez w tabletkach i przeszło:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghk
ale ja dopiero zaczelam pierwszy raz brac te tabletki to moge zaczac dzien po okresie a nie w okres tak jak jest na ulotce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie, tak też mi się wydawalo ale lepiej sie zapyta :)) Ja zaczęłam drugi blister, czuję się dobrze, przy pierwszym pod koniec miałam częste zmiany nastroju ale już jest ok. Krwawienie wystąpiło 3 dnia po odstawieniu i było musze przyznać dość obfite ale w końcu to pierwszy raz. Okres trwał 5 dni. Buźki wielkie dla was dziewczyny :) :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeope
'asdfghk' wydaje mi się, że najlepiej byłoby wziąć tego samego dnia co dostaniesz okresu ale jak wezmiesz następnego dnia to może tragedia się nie stanie :) ale może mi się tylko tak wydaje :) to dobrze, ze w czasie tej przerwy tez jestesmy bezpieczne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghk
No i teraz moge powiedziec wszystki dziewczyna ze to nie ma duzego znaczenia kiedy zacznie sie je brac bo to moze byc tez po okresie tak przynajmniej dzis powiedzial mi lekarz... przyjemnego sexu zycze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda666
ja mam takie pytanie. czy w trakcie tej 7dniowej przerwy po spozyciu pigulek mozna sie spokojnie kochac nie uzywajac zadnego innego zabezpieczenia? oczywiscie dopoki nie wystapi okres... bardzo mnie to ciekawi... prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeope
no z poprzednich odpowiedzie wygląda na to że tak :D czy którakolwiek będzie niedługo u lekarza i się może spytać albo ma 100% info? pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnoniepodobna
Hej ja właśnie odstawiam Jasminelle (dostałam jakiejś pioruńskiej wysypki) i przechodzę na Logest. Byłam dziś u lekarza i wiem że jeśli bierzesz tabletki dłużej niż cykl to spokojnie możesz kochać się w czasie przerwy. Kwestia tylko czy zdążysz... Pozdrawaim:) ps. Jak wy to robicie że wam po tych lekach rosną piersi? Bo ja mam poczucie że urosło mi dokładnie wszystko tylko nie biust:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logest_18
A więc tak moje drogie na 100% podczas 7 dniowej przerwy mozna sie kochac:) Ja biore od roku;) co prawda przytylam 5 kg i piersi urosly, ale przy moim wzroscie i tak wygladam ok ;) Wydaje mi sie ze na kazda dziewczyne tabletki dzialaja inaczej. Trzeba czesto zmieniac, aby trafic na te odpowiednie. Logest sa moimi pierwszymi i jesli dalej bd tak dobrze to przy nich pozostane ;) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeope
Jacieeee dobrze wiedzieć... wczoraj oczywiście nie wytrzymaliśmy i musieliśmy to zrobić... :D i to w czasie własnie tej przerwy ehhh :/ lekki stresik jest bo w sumie to był nasz pierwszy raz kiedy robiliśmy to bez żadnego zabezpieczenia i to w czasie przerwy... Miałyście może tak kiedyś :D ?? pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logest_18
Wydaje mi sie ze nie masz sie czym martwic. PO to bierzesz tabletki, zeby miec ten komfort ;) Tak nawiasem mówiac to przeciez w kazdej ulotce jakichkolwiek tabletek anty sa dokladne informacje na temat przyjmowania i tego ze podczas tej przerwy mozna sie kochac:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeope
właśnie, święta prawda.... ostatnio zagłębiłam się w ulotkę i na prawdę jest tam wiele informacji niekoniecznie napisanych wprost drukiem ale wiele można się samemu domyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnoniepodobna-- nie przejmuj się mój biust też nie urósł mimo że jem już tabl długo i nie mam co już liczyć, że urośnie...:) a przydałoby się trochę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkss
Witam, od 11 dni biorę Logest (to moje pierwsze tabletki i pierwsze opakowanie). Od trzech dni, a dokładniej nocy mam straszne bóle żołądka (przy okazji boli mnie również cały kręgosłup). Ból trwa ok 10-15 minut, następnie trochę łagodnieje do tego stopnia, że mogę ponownie zasnąć lub ustępuje. Czy to może być wina tabletek, czy to tylko zbieg okoliczności? Nie zauważyłam żadnych innych dolegliwości ani zmian nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkss--- najlepiej skontaktuj się ze swoim ginekologiem, przynajmniej zadzwoń i zapytaj...bo te bóle brzucha tak nasilone są niepokojące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeope
faktycznie bardzo dziwne.... hmmm a po jakim czasie od wzięcia tabletki pojawiają się te bóle? bo jeśli drażniłyby Ci żołądek to może weź jakiś jogurt sobie wypij osłonowo albo może coś w stylu Lakcid- nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkss
Tabletkę biorę o 22:00, bóle się pojawiają w ciągu nocy o różnych porach. Dzisiejsza noc już była ok, chociaż cały czas czuję takie napięcie brzucha jak po przetrenowaniu! Dziwi mnie tylko, że przez pierwszy tydzień nic się nie działo, a tu nagle takie sensacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeope
dziwne, dziwne faktycznie :) jednak najlepiej bedzie jesli powiesz o tych bólach swojej lekarce a jak bóle będą się nasilały to bez szybkiej wizyty u lekarza się chyba nie obejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×