Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

witam! Pisze i prosze Was Kobiety o porade! Bardzo zalezy mi na Waszym kobiecym punkcie patrzenia w tej konkretnej sprawie. Jestem mlodym chlopcem, po 20stce, moja dziewczyna zaczela brac LOGEST, jest juz po okolo 2 tygodniach. Pare dni temu doszlo miedzy nami do pierwszego zblizenia. Ona nigdy wczesniej nie stosowala zadnych srodkoow antykoncepcyjnych. Tyle historii. Czytalem bardzow duzo o Logest poczawszy od ulotki. Dowiedzialem sie, ze moze wystapic u kobiety zachwianie stanów, moze pojawiac sie smutek, znudzenia, depresja i sennosc, sklonnosc do zamyślen i bark ochoty do czegokolwiek. Wystepuje rowniez czesto stan niecheci przebywania w towarzystwie swojego chlopaka, partnera...brak ochoty na bliskosc z nim- to wszystko mnie przeraza. Zalezy mi na niej bardzo,i nie mam pojecia jak sie zachowac w takiej sytuacji. Jest to dla mnie zupelna nowosc. Zaczynam myslec czy to te tabletki czy moze ona mnie juz nie chce itp. Co zrobic czy to przeczekac, czy porozmawiac z nia o tym co mysle...czy w ogole ...co mmoge zrobic? Ja ja kocham...a mysl o tym wszystkim powoduje ze ja warjuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Pisze i prosze Was Kobiety o porade! Bardzo zalezy mi na Waszym kobiecym punkcie patrzenia w tej konkretnej sprawie. Jestem mlodym chlopcem, po 20stce, moja dziewczyna zaczela brac LOGEST, jest juz po okolo 2 tygodniach. Pare dni temu doszlo miedzy nami do pierwszego zblizenia. Ona nigdy wczesniej nie stosowala zadnych srodkoow antykoncepcyjnych. Tyle historii. Czytalem bardzow duzo o Logest poczawszy od ulotki. Dowiedzialem sie, ze moze wystapic u kobiety zachwianie stanów, moze pojawiac sie smutek, znudzenia, depresja i sennosc, sklonnosc do zamyślen i bark ochoty do czegokolwiek. Wystepuje rowniez czesto stan niecheci przebywania w towarzystwie swojego chlopaka, partnera...brak ochoty na bliskosc z nim- to wszystko mnie przeraza. Zalezy mi na niej bardzo,i nie mam pojecia jak sie zachowac w takiej sytuacji. Jest to dla mnie zupelna nowosc. Zaczynam myslec czy to te tabletki czy moze ona mnie juz nie chce itp. Co zrobic czy to przeczekac, czy porozmawiac z nia o tym co mysle...czy w ogole ...co mmoge zrobic? Ja ja kocham...a mysl o tym wszystkim powoduje ze ja warjuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona1323
KAREK2009 w odpowiedzi na Twoją prośbę napiszę CI jak to jest u mnie... Biorę LOGESTy już od 9 miesięcy. Mój ginekolog powiedział mi, że \"adaptacja\" z tabletkami może potrwać nawet 6 miesięcy i dopiero po tym okresie może się wszystko uregulować... Miał rację - około piątego miesiąca stosowania tabletek wszystko było już ok... Wcześniej miałam różne objawy - zaczynając od mdłości, bóle piersi, a zmiany nastroju następowały tak szybko, że współczułam mojemu chłopakowi. W jedną minutę zmieniał mi się humor... mogłam być radosna a za chwilę mieć takiego doła że nie mogliśmy sobie oboje z tym poradzić... raz miałam ochotę na kontakt a raz w ogóle nawet na myśl o zbliżeniu popadałam w zły humor... czasami nawet nie miałam ochoty aby mój chłopak mnie przytulał czy coś w tym rodzaju... teraz już jest dobrze... unormowało się wszystko co powinno i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniqee
sprzedam 3 opakowania logestu !!!krakow!! pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks123
mam pytanie, Logest biore juz od kilku lat ale ostatnio przez glupote po zjedzieniu opakowania i 7 dniowej przerwie kolejna tabletke zamiast zjesc we wtorek zjazdlam w srode(czyli wydluzylam ta przerwe o 8 dni) oczywiscie pomysle o dodatkowym zabezpieczeniu ale czy teraz mam jesc tabletki normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkahnaxx
Witam właśnie kończę 2 opakowanie Logestu , zaobserwowałam że cera się pogorszyła. Chciałabym wiedzieć czy to minie w końcu czy cera będzie dalej w kiepskim stanie :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrissssssssssssssssssssssss
Witam właśnie kończę 2 opakowanie Logestu , zaobserwowałam że cera się pogorszyła. Chciałabym wiedzieć czy to minie w końcu czy cera będzie dalej w kiepskim stanie :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaaaaa
zaczęłam brac Logest, sa to moje pierwsze tabletki, jestem w trakcie pierwszego opakowania. w przeciwienstwie do innych znajomych, nie mialam zadnych nudnosci, bolów nic kompletnie. poza tym mam bardzo skąpy okres co nie było u mnie normalne dotychczas.nie wiem czy mam sie niepokoic czy po prostu dobrze organizm przyjal? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaaaaa
zaczęłam brac Logest, sa to moje pierwsze tabletki, jestem w trakcie pierwszego opakowania. w przeciwienstwie do innych znajomych, nie mialam zadnych nudnosci, bolów nic kompletnie. poza tym mam bardzo skąpy okres co nie było u mnie normalne dotychczas.nie wiem czy mam sie niepokoic czy po prostu dobrze organizm przyjal? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaaaaa
zaczęłam brac Logest, sa to moje pierwsze tabletki, jestem w trakcie pierwszego opakowania. w przeciwienstwie do innych znajomych, nie mialam zadnych nudnosci, bolów nic kompletnie. poza tym mam bardzo skąpy okres co nie było u mnie normalne dotychczas.nie wiem czy mam sie niepokoic czy po prostu dobrze organizm przyjal? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaaaaa
zaczęłam brac Logest, sa to moje pierwsze tabletki, jestem w trakcie pierwszego opakowania. w przeciwienstwie do innych znajomych, nie mialam zadnych nudnosci, bolów nic kompletnie. poza tym mam bardzo skąpy okres co nie było u mnie normalne dotychczas.nie wiem czy mam sie niepokoic czy po prostu dobrze organizm przyjal? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sombra
zaczęłam brac Logest, sa to moje pierwsze tabletki, jestem w trakcie pierwszego opakowania. w przeciwienstwie do innych znajomych, nie mialam zadnych nudnosci, bolów nic kompletnie. poza tym mam bardzo skąpy okres co nie było u mnie normalne dotychczas.nie wiem czy mam sie niepokoic czy po prostu dobrze organizm przyjal? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sel
jestem po 8 tabletce Logestu. Pierwszą brałam z pewnymi obawami, bo wiedziałam, że najbliższe kilka tygodni musze spędzić bardzo aktywnie, ze względu na koniec szkoły. Nie wiem, czy to dlatego, że psychologicznie powedziałam sobie, że nie moga wystąpić negatywne objawy, czy z powodu dobrego dostosowania leków, ale nic złego się nie dzieje! Wręcz poczułam przypływ energii i mobilizacji. Przede mną miesiąc wytrwałej pracy, kiedy nadal nie będę miała czasu na spadki formy, więc mam nadzieję, że sytuacja się utrzyma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka23
logest jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie paniiiii
czy brał ktoś może cerazette? jak się po nich czułyście??? ja biorę 6 m-cy i jestem do dupy,, zła, krzyczę na wszystkich a o seksie już nie wspomne, miała tak może któraś??? i poczytałam o logeście i chyba jego spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benitron
kobietki po jakim czasie zauwazylyscie zmiany jesli chodzi o piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Zuzanna
hej:) słuchajcie pomóżcie mi chce zacząć przyjmować jakieś tabletki problem jest tego typu że substancją pomocniczą czesto jest laktoza której nie toleruje, czy mogłybyście popatrzeć w skład waszych leków i zobaczyć bo może w którymś z nich jej nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny, prosze o pomoc. Moja dziewczyna od jakiegos czasu miewa bóle brzucha. Bardzo ostre w okolicach pępka, może troszke na lewo od pępka. Bóle zwykle pojawiaja się kilka dni przed odstawieniem lub po odstawieniu. Cholernie sie tym martwie, bo nie moge patrzec na to jak ona cierpi, podobno dostaje az drgawek:/ w dodatku stresuje sie caly czas tym ze to moze byc ciąża. Dziewczyny czy spotkało was coś podobnego przy braniu pigułek LOGEST? Wiecie coś może o tym? BARDZO PROSZE O POMOC. Jakies info w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..kiedys wyczytalem ze Tabletki niszcza watrobe, rozmawialismy o tym...kupilem jej tabletkl maxivit-dla niej. Jest tam duzo witaminy B12 I B9. Ale te bóle nie ustapiły. Jestem pewien, ze to wina Logestu. Ale ginekolog nic nie mowi:/. A Ona sie martwi, a jak pomysli ze to moze byc ciaza to widze przerazenie na jej twarzy. Zadne zabezpieczenie nie daje chyba 100% pewnosci....ale to raczej nie to, zwlaszcza ze wykonywalismy test. Ale to nie wazne...najwazniejsze co z tymi bólami? I czy ktoś z was juz cos takiego przezywal? prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka19
karek2009 po pierwsze napewno nie wątroba ją boli, bo wątroba jest po prawej stronie powyżej pępka. niech idzie do lekarza nawet rodzinnego, a jak on nie pomoże to do ginekologa. A jak ginekolog nie pomoże, to zmienić ginekologa!!! Słyszałyście dziewczyny o nowych pigułkach Sylvie? Podobno na polskim rynku pojawiły się niedawno, w innych państwach UE znane są już od lat. Skład maja podobny do logestu tylko cena jest niższa, bo 20zł za 21 tabl. Czy któraś z Was miała już z Sylvie do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksnadra
Słuchajcie, czytałam na tym forum, że tebletki Logest mają małą dawkę hormonów. Czy to oznacza, że łatwiej zajść w ciążę..? trochę mnie to martwi. To jest trzeci dzien jak biorę tabletki. Nie chcę od razu kochać się tylko na tabletkach, ale kiedyś miło było by zrezygnować z prezerwatywy.. Czy mam sie martwić o to, że jeśli preparat ma mniej hormonów, wzrasta możliwość wpadki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroowka
Witam! Mam takie pytanko.. Wczorak wzięłam pierwszą tabletkę Logestu z nowego opakowania. Wieczorem tak strasznie bolal mnie żołądek ze wzięłam sobie 18 kropel krpli żołądkowych (zalecane jest 20). Dopiero po polknięciu kapnęlam sie, że zawieraja dziurawiec. Powiedzice mi czy taka jednorazowa dawka ma jakiś wpływ? Jesli tak to przez ile się dodatkowo zabezpieczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela-1000
LOGEST: Jestem po 14 tabletce- samopoczucie może być, cycki mniejsze, pryszcze na karku, plecach i w okolicach skroni, suchość w pochwie libido spadło, kochałm się z mężem po wzięci 11 tabletki z pierwszego opakowania bez dodatkowego zabezpieczenia i teraz mały stresik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hildziuchna
Witam powiem wam że wczesniej brałam steridil (nie wiem jak to się pisze) nie przytyłam nic żadnych skutków ubocznych i w ogole a kosztował mnie hmm 4zl tak rekomendowany był ,nawet brałam go tak ze okresau nie mialam tak ginekolog mi przypisal, w koncu poszlam do innej zmienila mi na Logest jest on owiele fdrozszy bo 30 zl ale w to nie wnikajmy, biorąc go przez 7 miesięcy przytyłam 13 kilo, nie jem jakos wiecej tylko tak jak zawsze, wiec na dniach ide zmienic lek. I chciałabym zauważyć ze kazda kobieta ma inny organizm i inaczej reaguje na tabletki, i są różne przypadłosci wiec probuje sie innych lekow zeby jak najlepiej wyjść na tych tabletkach .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny, mam problem - moja ginekolog nie odpowiada, chyba maurlop, a mnie sie tabletki kończą! Czy którąs z was ma do sprzedania jakies opakowania?? albo recepty?? proszę od info na mojego maila. kurcze, przymierzam sie do odstawienia w ogoel bo nogi czasem bola starsznie:/ najgorzej jak pojadę gdzieś autem i potem problem zeby z tym bólem nóg wrócić....:/ *biore logest 1,5 roku) Tak czy siak pracuję sezonow w wakacje więc chciałabym nie mieć zadnych rewolucji z odstawienia pigułek więc w wakacje też chce je brać, pomóżcie mi:) błagam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeope
witam :) bardzo interesująca lektura a w szczególności dla "początkujących" ;)) po pierwsze fajnie, że przez taki okres czasu ten wątek jest nadal aktualny a wraz z nim tabletka Logest ;) - czy to świadczy o jej skuteczności? mam pytania do bardziej doświadczonych kobiet z Logestem: po pierwsze jak sądzicie jaka jest skuteczność zapobiegania ciąży przy systematycznym przyjmowaniu? Czy warto obawiać się ciąży nawet przy przyjmowaniu doustnej antykoncepcji a w tym konkretnym przypadku Logestu? Aha i czy na skuteczność Logestu mają wpływa np.: papierosy lub alkohol? Podejrzewam, że regularnie palaczki zaglądają do tego tematu-czy mogłybyście coś powiedzieć na ten temat? Pozdrawiam A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×