Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Gość ciekawskaaaa
Hej kobietki,czy ktorejs zdarzylo sie,ze podczas brania tabletek,bolaly ja brzuch i plecy jak przed okresem,mimo,ze juz dawno po okresie bylo lub jeszcze duzo do niego czasu brakowalo?Bo nie wiem,co o tym myslec.Troszke to dziwne.Miala ktoras cos podobnego,hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruttella
i jak po świętach misie? u mnie było rozrywkowo, smigus-dyngus polany łazami ale już dziś jest wszystko oki i mamą nie będę póki co. Ktoś jednak nade mna czuwa :D Pozdrówka dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruttella
i jak po świętach misie? u mnie było rozrywkowo, smigus-dyngus polany łazami ale już dziś jest wszystko oki i mamą nie będę póki co. Ktoś jednak nade mna czuwa :D Pozdrówka dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruttella
i jak po świętach misie? u mnie było rozrywkowo, smigus-dyngus polany łazami ale już dziś jest wszystko oki i mamą nie będę póki co. Ktoś jednak nade mna czuwa :D Pozdrówka dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana ale oczytana P
Kochane Dziewczynki! Jak wspaniale,że powstalo to forum.Dopiro po przeczytaniu waszych wypowiedzi zdalam sobie sprawę z tego jak bardzo bylam nieuświadomiona:(Tak to rzeczywiscie jest z tymi lekarzami...Biore logest od tygodnia i juz myslalam,ze to nie jest dla mnie,ale teraz wiem,ze wszystkie te niedogodnosci sa przejsciowe i naprawde warto byc cierpliwym.Z pewnioscia sie oplaca...Nawet nie mam zadnego pytanka,bo wszystkie wątpliwości rozwialyscie!:DDzieki Wam bardzo, wspaniale, że możemy dzielić się ze soba doświadczeniami.Pozdrawiam serdecznie, w szczególności najwytrwalsze.Wiem,ze juz jest ktoś do kogo moge zwrócić się z kazdym problemem tej natury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana ale oczytana P
Kochane Dziewczynki! Jak wspaniale,że powstalo to forum.Dopiro po przeczytaniu waszych wypowiedzi zdalam sobie sprawę z tego jak bardzo bylam nieuświadomiona:(Tak to rzeczywiscie jest z tymi lekarzami...Biore logest od tygodnia i juz myslalam,ze to nie jest dla mnie,ale teraz wiem,ze wszystkie te niedogodnosci sa przejsciowe i naprawde warto byc cierpliwym.Z pewnioscia sie oplaca...Nawet nie mam zadnego pytanka,bo wszystkie wątpliwości rozwialyscie!:DDzieki Wam bardzo, wspaniale, że możemy dzielić się ze soba doświadczeniami.Pozdrawiam serdecznie, w szczególności najwytrwalsze.Wiem,ze juz jest ktoś do kogo moge zwrócić się z kazdym problemem tej natury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuje Logest w Białymstoku za 24 zł. Wcześniej brałam Diane 35, psychicznie po Dianie czułam się o wiele lepiej, ale moja ginekolog powiedziała, że one nie są sensu-stricte lekiem antykoncepcyjnym, wiec długo ich brac nie można. Logest powoduje, że mam wahania nastrojów, ale nie aż takie że nie radze sobie z tym. Czuje się zozdrażniona. Najlepiej się czułam i największą ochotę na sex miałam, jak pigułek w ogóle nie brałam :) Cóż, coś za coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joamie
Cinnamon... moglabys napisac gdzie w Białymstoku tak tanio kupujesz Logest?? Ja placilam 31zl, wiec to spora roznica, a wlasnei jutro musze kupic 3 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki! Dawno się nie odzywałam, ale cały czas śledzę Wasze wypowiedzi. Muszę powiedzieć, ze ostatnio troszkę się zaniepokoiłam, bo w trakcie brania pigułek pojawiły się u mnie wymioty i silna biegunka (na szczęście jednorazowa, co było skutkiem infekcji). Spanikowałam, że pigułka mogła się jeszcze dostatecznie nie wchłonąć, mimo że było to 5 godzin od jej wzięcia. Wprawdzie wyczytałam, że pigułki wchłaniają się od 3-4 godzin, ale trochę się strachu najadłam. No ale na szczęście wczoraj dostałam okres więc jest ok. Ale mam w związku z tym pytanie, skąd wiedzieć, czy np. równo 4 godziny po przyjęciu pigułki, jesli się zwymiotuje, to ona juz się wchłonęła w 100% czy nie? Czy brać wtedy jeszcze jedną tak jak to pisze na ulotce? A jeśli się weźmie, a tak na prawde juz się ona wchłonela do krwi, to co wtedy? Jakies przedawkowanie nastepuje czy co? Czy macie jakies doswiadczenia w tej kwestii, bo zapomnialam spytac o to moja lekarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
A u mnie jest jakoś dziwnie.. Wahania nastrojów straszne, wahania libido (a co gorsze, wydaje mi się, że częściej się zdarza, że nie mam ochoty na seks), jakies dziwne uczycie w łydkach od czasu do czasu, cera raz się poprawia, raz się psuje.. Ehhh.. nie powinno byc czegoś takiego, bo w połowie 4 opakowania już jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
A u mnie jest jakoś dziwnie.. Wahania nastrojów straszne, wahania libido (a co gorsze, wydaje mi się, że częściej się zdarza, że nie mam ochoty na seks), jakies dziwne uczycie w łydkach od czasu do czasu, cera raz się poprawia, raz się psuje.. Ehhh.. nie powinno byc czegoś takiego, bo w połowie 4 opakowania już jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do NNN Cześć Ja z moim misiaczkiem kocham się z zabezpieczeniem ponieważ ja i on mamy jakieś takie przekonanie że trzeba z zabezpieczeniem i mamy oprócz tabletek jeszcze prezerwatywę to tyle miłego dnia trzymaj się!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do NNN Cześć Ja z moim misiaczkiem kocham się z zabezpieczeniem ponieważ ja i on mamy jakieś takie przekonanie że trzeba z zabezpieczeniem i mamy oprócz tabletek jeszcze prezerwatywę to tyle miłego dnia trzymaj się!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-
Do joamie. Ja też jestem z Białegostoku. Miesiąc temu Logest kupowałam za 25,87 w Aptece Sąsiedzkiej, myślę, że przez ten czas raczej cena nie wzrosła. W Białymstoku jest sporo takich aptek, mają duży czerwony szyld z napisem Apteka Sąsiedzka, apteka niskich cen-jakoś tak, nie pamiętam dokładnie. Jak będziesz chciała to podam kilka ulic, na których jest taka apteka. Wiem, że miałas wczoraj kupić, ale Cinnamon nie odpisała, więc może jeszcze nie kupiłaś. Mam nadzieję, że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joamie
kupilam w Cefarmie. z karta rabatowa zaplacilam 25 zl za opakowanie, a bez karty kosztuja ok 27. Dzieki za informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruttella
heloł :) jestem po trzecim logeście? i co? po pierwszym czułam się jakby trochę "naćpana" tzn miałam zawroty głowy i zawiechy.. ale to może samoopinia? poza tym wszystko oki i nie czuję się specjalnie źle..:) a logest jak już pisałam wcześniej w kraku stoi np po 28 zł.. ale tylko w wybranych aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MEXI Pigulki tylko troszke wchlniaja sie w zoladku. Po czterech godzinach juz sa wchloniete w jelicie cienkim. I z ta biegunka tez nie jest tak. Bo jelita maja pare metrow i sa cienkie i zanim przez nie przelezie cale zarelko i sie wchlonie musi minac duzo czasu. Takze musialabys miec ta biegunke np parenascie godzin, a nie jednorazowy zryw. Wiem, ze nie napisalam tego medycznym jezykiem, ale sa to sprawdzone informacje (paru lekarzy mi to mowilo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirta
Ja biorę Logest dopiero od miesiąca i jak narazie zauważyłam że mam ogólnie pogorszony nastrój i gorsze samopoczucie.Do tego bolą mnie piersi,chyba trochę urosły:)Najgorsze jest to że mam nieznaczne krwaienia z dróg rodnych i z nosa-ale lekarz mówi że miną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-
Skończyłam drugie opakowanie i spodziewałam się, że krwawienie wystąpi w podobnym czasie jak po pierwszym. Po pierwszym było w sobotę o 15, a teraz w niedzielę o 8 rano. Chciałam zapytać: jak to u was było? Myślałam, że to będzie mniej więcej o tej samej godzinie, a przynajmniej w tym samym dniu. Nie wiem czy to jest duża różnica. W sumie teraz nie wiem w którym dniu przerwy mam się spodziewać po trzecim opakowaniu. Wiem, że to dopiero początek i może tak może być na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIES
LOGEST bralam 1,5 roku a teraz od 3 miesiecy sie odtruwam.Poczatkowo wszystko bylo super....zadsnych skutkow ubocznych!Potem jednak zaczelam zauwazac rozne dziwne rzeczy ktorych w ogole nie laczylam z tabletkami.Bardzo bolaly mnie piersi,nogi...a dokladnie lydki, bylam niesamowicie nerwowa, a wrecz agresywna.Ciagle leciala mi krew z nosa.w koncu nastapic dosc kulminacyjny okres w moim zyciu i zdecydowalam sie odstawic logest.Porobilam wszystkie badania i sie przerazilam.Krzepliwosc krwi bardzo wysoka...watroba tez niezle ucierpiala.po odstawiueniu wreszcie czuje sie dobrze.Nic mnie nie boli....okres bardzo szybko mi sie wyregulowal,tylko troszke piersi mi spadly i delkatnie przytylam.Ale DUZO lepiej sie czuje!Takze dziewczyny robcie czesto badania!I mimo iz lekarze to ostatnio odradzaja to robcie czasem przerwy zeby organizm mogl odpoczac.Mam nadzieje ze zadnej z was nie przydazy sie to co mnie!Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia20
mam pytanie? od kiedy logest zaczyna działac? jesli wziełam tabletke pierwszego dnia okresu to on juz od razu dział? bo ja niedoswiadczona troche jestem z tymi tabletkami i własnie sie tak zastanawiam!!! mozecie mi to napisac bardzo prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIES
Logest dziala od pierwszej tabletki pod warunkiem ze wezmiesz ja 1 dnia okresu!Jest bardzo skuteczny jesli bierze sie go regularnie takze nic sie nie martw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_aisza
Witajcie Już sporo czasu nie pisałam, ale zastanawia mnie jedna rzecz. A mianowicie jak to jest z tymi tabletkami i piciem alkoholu? Czytałam ostatnio wytpowiedź pewnej pani ginekolog, która mówiła, że tabletki hormonalne są najskuteczniejszą metodą antykoncepcyjnę, ale trzeba wyrzec się palenia papierosów i picia alkoholu. Jak myślicie, czy to ma jakiś wpływ na ich działanie? A tak we ogóle, to jestem w trakcie drugiego opakowania, wszystko wraca do normy, plamienia i tkliwość piersi ustąpiły. Tylko okres miałam jakiś dziwny, praktycznie nie różnił się od tych plamień, prawie nie zauważyłam jego pojawienia się, zorientowałam się jedyni po bólu w podbrzuszu. wy też tak miałyście? Ja szczerze mówiąc zaczęłam się niepokoić, bo już myślałam, że Logest nie spełnił swojej roli. Mam nadzieję, że następnym razem mój okres będzie bardziej go przypominała. Wy też tak miałyscie? proszę o wypowiedzi na temat wpływu alkoholu na branie tabletek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie piąte opakowanie. Samopoczucie dobre, żadnych dolegliwości ubocznych, czasem cera się buntuje, ale i tak ogólnie jest lepiej niż przed pigułkami.:) Do MIRTA: W trakcie pierwszego opakowania takie objawy to prawie norma, no może poza tym krwawieniem z nosa. Rozmawiałaś o tym z lekarzem? Nie wiem do końca, ale wydaje mi się, że to nie jest typowy możliwy objaw uboczny. Upewnij się lepiej, w tym przypadku lepiej dmuchać na zimne.;) Powodzenia! Do AGA: U mnie zawsze okres wypada w 4-tym dniu, ale nie co do godziny. Takie wahania są normalne, z czasem to się wyrówna, a nawet jeśli wystąpi np. różnica jednego dnia, to nie ma się czym przejmować. W końcu organizm nie musi funkcjonować jak szwajcarski zegarek.;) Pozdrawiam. Do JULIES: Czy w czasie tego 1,5 roku z Logestem robiłaś badania na wątrobę i krzepliwość czy dopiero po? I jak szybko Twój organizm powrócił do naturalnego rytmu? Nie masz teraz problemów z nieregularnym cyklem? Pozdrowienia. Do MARTUSIA20: Możesz być spokojna - od pierwszego dnia (jeśli jest jednocześnie pierwszym dniem miesiączki) masz zabezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-
Dzięki camelia :) U mnie pierwszy był po 3 dniu, a teraz po 4. Może już tak zostanie i już będzie po 4. Ja się nie przejmowałam, czułam, że okres nadchodzi, bo od soboty bolał mnie brzuch, ale już mniej niż ostatnio :) Mój chłopak zaczynał już panikować, że nie ma tego samego dnia, ale go uspokajałam. Może teraz w końcu uwierzy w działanie tabletek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-
Dzięki camelia :) U mnie pierwszy był po 3 dniu, a teraz po 4. Może już tak zostanie i już będzie po 4. Ja się nie przejmowałam, czułam, że okres nadchodzi, bo od soboty bolał mnie brzuch, ale już mniej niż ostatnio :) Mój chłopak zaczynał już panikować, że nie ma tego samego dnia, ale go uspokajałam. Może teraz w końcu uwierzy w działanie tabletek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-
Dzięki camelia :) U mnie pierwszy był po 3 dniu, a teraz po 4. Może już tak zostanie i już będzie po 4. Ja się nie przejmowałam, czułam, że okres nadchodzi, bo od soboty bolał mnie brzuch, ale już mniej niż ostatnio :) Mój chłopak zaczynał już panikować, że nie ma tego samego dnia, ale go uspokajałam. Może teraz w końcu uwierzy w działanie tabletek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIES
Do CAMELIA Badania robilam dopiero po odstawieniu tabletek.W trakcie brania robilam tylko cytologie i USG po roku.Wszystko bylo w normie.Nie robilam innych badan bo nawet nie sadzilam ze te skutki uboczne maja cos wspolnego z tabletkami.Moja ginekolog powiedziala ze Logest ma bardzo duzy wplyw na krzepliwosc krwi dlatego jak masz kogos w rodzinie z zylakami to musisz sie pilnowac.Nie biore Logestu 3,5 miesiaca.Pierwszy okres mialam 5 dni za wczesnie, 2- 6 dni pozno,a 3 juz w terminie takze moze juz sie wszystko wyregulowalo.Zobaczymy,....Ogolnie czuje sie DUZO lepiej i wreszcie sie uspokoilam,nie kloce sie z facetem i jest ok.Moja kolezanka po Logescie miala straszne bole glowy.Tez musiala odstawic.Pozdrawiam! A alkohol podobno obniza skutecznosc logestu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki, mam takie pytanko=> czy na działanie logestu wpływa FURAGINUM( to lek na infekcje dróg moczowych), brałam to przez tydzien( w tym czasie nie współzyłam) a teraz nie wiem czy sam logest mnie zabezpieczy??na ulotce nic nie było na temat ewentualnego działania na niekorzyśc pigułek!!Moze któras z was miała taki sam problem i moze mi pomóc plissss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_aisza
Ponawiam pytanie, bo chyba zostało ono niezauważone. Czy wypicie jednego piwa, czy dwóch, zaraz po przyjęciu tabletki wpływa na jej skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×