Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

camelia

LOGEST - dobry wybór?

Polecane posty

Hej dziewczyny!! Właśnie dziś o 21 wzięłam pierwszą w swoim życiu tabletkę anty - Logeścik. Już się zaczynam bać powoli, bo tyle negatywnych opinii się tu naczytałm. Nie robię nic innego jak tylko siedzę i nadsłuchuję, czy przypadkiem nie umieram hihi :) A tak na poważnie to trochę się obawiam tych wszystkich skutków ubocznych. Mam nadzieję, że one nie będą mnie dotyczyć!!!! Co zrobić - takie życie - jak nie spróbuję, to się nie przekonam!! Będę Was kochane kobitki informować jak mi idzie!! Trzymajcie kciuki za mnie a ja za Was!!! Pozdro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Właśnie dziś o 21 wzięłam pierwszą w swoim życiu tabletkę anty - Logeścik. Już się zaczynam bać powoli, bo tyle negatywnych opinii się tu naczytałm. Nie robię nic innego jak tylko siedzę i nadsłuchuję, czy przypadkiem nie umieram hihi :) A tak na poważnie to trochę się obawiam tych wszystkich skutków ubocznych. Mam nadzieję, że one nie będą mnie dotyczyć!!!! Co zrobić - takie życie - jak nie spróbuję, to się nie przekonam!! Będę Was kochane kobitki informować jak mi idzie!! Trzymajcie kciuki za mnie a ja za Was!!! Pozdro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ARNISKI: Dzięki za obszerną odpowiedź i dobre rady.:) Co do gina, to naprawdę pora poszukać nowego, bo do tego obecnego coś tracę zaufanie. Mam zrobić te wszystkie badania na wątrobę i krzepliwość, więc okaże się czy wszystko jest w porządku. A co do przerwy i okresu, to właśnie chcę go tydzień przesunąć. Wyjeżdżam na szkolenie, więc ten termin na miesiączkę jest trochę nietrafiony.;) Mam nadzieję, że dobrze to zniosę i nie zrobię sobie jakiejś krzywdy biorąc 7 tabletek więcej. Pozdrawiam cieplutko i dużo zdrówka Ci życzę.:) Do SUNSHINE: Wiesz, z tymi bólami łydek to nie bagatelizuj sprawy, idź do lekarza i niech Cię wyśle na badania. Mam nadzieję, że Twój ginekolog jest z tych odpowiedzialnych i jesteś pod dobrą opieką. Reszta objawów powinna ustąpić przy kolejnym opakowaniu. U mnie np. też przy pierwszym cały miesiąc trwało plamienie, ale przy drugim nic takiego się już nie działo. Powodzenia dalej, ale sprawy bólu nóg nie zaniedbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
Do Camelia: Ja sie nie dziwie, ze burzy Cie niekompetencja lekarzy, bo to jest karygodne! I tacy ludzie maja pilnowac i bronic naszego zycia oraz zdrowia? eeee.. az szkoda gadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19
ja logest biore juz 3 miesiac.. na poczatku nie bylo ok mialam nudnosci, zly humor i depresje, bolaly mnie piersi. teraz jest lepiej. jeszcze nic nie przytylam, a milam taka nadzieje , bo mam niedowage i chce chociaz z 5 kg przytyc....ale piersi mi troche urosly!!:) cera tez lepiej wyglada. wszystkie objawy co inni mowi pojawily sie umnie oprocz zmniejszonej checi do seksu i mam nadzieje ze sie nie pojawi. bo tabletki zmniejszaja chec do seksu.. tak czytalam!! mam pytanie czy furagin lek na zapalenie pecherza zmniejsza dzialanie tabletek logest?? prosze jak ktos zna odp niech napisze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 19
mam jeszce pytanie czy ktoras z was wie jaki brac srodek na zapalenie pecherza zeby nie zmniejszyc dzialania logestu??? jeszcze jedno chce poruszyc.. cene ,logest jestt strasznie drogi ja mieszkam w malym miasteczku a logest kosztuje 33 zl chetnie bym pojechala tam gdzie kosztuje 24 zl, to jest 10 zl roznicy i dla mnie bardzo duzo!!! na poczatku jest strasznie ,logest dziala negatywnie ale wszystko ma sie ustabilizowac po 3 miesiacach!!! u mmnie tylko jescze nudnosci zostaly..to jest straszne bo caly czas sie obawiam ze w ciazy jestem.... czy wy ez macie nudnosci rano???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam i nie miałam :-). W ogóle nie czułam się inaczej, oprócz bólu piersi, ale ten też już przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znów niestety nie mogę się tu pojawaiać tak często jak bym chciała ale staram się nadrobić zaległości i czym wszystkie wypowiedzi Camelia: mam pytanie chodzisz do lekarza prywatnie czy na NFZ? niestety ja jak pierwszym razem byłam u lekarza na NFZ odradził mi tabletki gdyż jak stwierdził:\"jestem zbyt młoda i to jest sztuczna ingerencja w mój organizm a to nie jest wskazane\" pierwsze co zrobiłam to popatrzyłam na niego zdumiona a następnie zapytałam czy aby napewno ma dobrą specjalizacje i wyszłam pewna ze już nigdy więcej nie pójdę do ginekologa!! Dzięki Bogu mój chłopak był na korytarzu uspokoił mnie i zabrał do prywatnej przychodni gdzie potraktowano mnie jak człowieka a nie ... kolejną pacjętkę do \"odrobienia\" P.S mam pytanko czy jest jakiś zagrożenie jeśli mam małe spóźnienia w braniu tabletek (zdarza mi się wziąć 10 lub 20 min. później ... gdy jestem poza domem i akurat nie mogę się wyrwać) pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 19
nika 87 lekarz mnial troche racji bo nie masz jescze 18 lat ukonczonych!!!! a z tymi opoznieniami to nie zagloca dzialania tabletek czytalam ze do 3 h mozna sie spoznic!!! ale wiesz staraj sie brac o tej samej porze!!! to wymaga dyscypliny!!! mi zawsze chlopak wysyla smsa zebym wziela !!! bo wiele razy zapomnialbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki! Moje doswiadczenia z pigułkami sa całkiem bogate, bo jakos nie mogłam sobie znalezc dobrych tabletek. Wczesniej brałam tri minulet i przytyłam po nim z 5 kilo mimo, ze wcale wiecej nie jadłam. Mysle, ze zatrzymywał mi wode w organizmie, bo czułam sie cała taka jakos troche opuchnieta a w czasie przerwy waga odrazu spadała mi o około 2 kilo, plus tych tabletek był taki ,ze cera mi sie baardzo poprawiła i biust sie troche zaokraglił. Mimo to było mi mało, chciałam miec jeszcze lepsza cere i ładniejsze włosy. Poprosiłam gina o diane( na moja kolezanke podziała rewelacyjnie, miała koszmarne pryszcze na plecach i twarzy, po diane jej skora zrobiła sie gładziutka i taka jest do dzis, nawet sladu nie zostało, włosy błyszczace biust duzy i jedyny minus był taki, ze troche przytyła) U mnie tragedia wziełam 1,5 opakowania. Na szyi wyskoczył mi jakis liszaj, skora pomimo, ze mam b. tłusta była całkiem sucha( i daleko jej było do ideału) nawet krem nivea nie pomagał, włosy to samo wysuszone, połamane i dodatkowe 2 kilo. Pozniej brałam cilest. Wszystko było oki poza nastrojem(kompletna hustawka). W koncu trafiłam na Novenette, cera ani lepsza ani gorsza, waga bez zmian,humor w normie. Tylko dowiedziałam sie, ze nie moge tego brac, bo ma podwyzszona ilosc progesteronu a mi brakuje estrogenu i tak dostałam recepte na Logest. Wiec bede pisac jak to jest u mnie. bardzo chciałabym zeby poprawiła mi sie cera i włosy, bo po poł rocznej przerwie wszystko wraca.:/ No i biuscik tez przydałby sie kraglejszy:P No ale sie napisałam, powinnam miec nick gaduła:D, pozdroffka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do EWA 19: Ja w ogóle nie miałam i nie mam nudności. W sumie to w trzecim miesiącu już Ci chyba powinny przechodzić takie objawy, tak myślę. Do NIKA_87: Chodzę do lekarza prywatnie. Ale zauważyłam też, że to nie jest regułą - jak prywatny to lepszy od \"państwowego\". To wszystko zależy od człowieka i jego podejścia do sprawy. Słyszałam o bardzo dobrych lekarzach z NFZ, tylko niestety nie w moim mieście.:( Jak trafi się na kiepskiego w przychodni, to przynajmniej jest ten plus, że pieniążki zostają w kieszeni, a tak... Eee, naprawdę ciężko trafić na dobrego lekarza, taka prawda niestety... A co do opóźnień w braniu tabletek, to nie przejmuj się - 10 czy 20 min. to dla naszego organizmu żadne opóźnienie. Pozdrawiam.:) Do BLACK CASHMERE: Witaj.:) No naprawdę masz niezłe przejścia z pigułkami... Mam nadzieję, że Logest Ci będzie pasował i spełni Twoje oczekiwania. Ja też miałam problematyczną cerę, ale teraz po 3 miesiącach brania Logestu wyraźnie jej stan się poprawił, choć na początku było kiepsko... Już chciałam zmieniać tabletki.;) Ale teraz jest naprawdę spoko i pod tym względem jestem zadowolona. Waga też bez zmian. Powodzenia i pisz oczywiście jak sobie radzisz z Logestem.:) Dziewczyny, jeśli jeszcze któreś z Was mają doświadczenia z PRZESUWANIEM OKRESU za pomocą pigułek, to piszcie, piszcie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do EWA 19: Ja w ogóle nie miałam i nie mam nudności. W sumie to w trzecim miesiącu już Ci chyba powinny przechodzić takie objawy, tak myślę. Do NIKA_87: Chodzę do lekarza prywatnie. Ale zauważyłam też, że to nie jest regułą - jak prywatny to lepszy od \"państwowego\". To wszystko zależy od człowieka i jego podejścia do sprawy. Słyszałam o bardzo dobrych lekarzach z NFZ, tylko niestety nie w moim mieście.:( Jak trafi się na kiepskiego w przychodni, to przynajmniej jest ten plus, że pieniążki zostają w kieszeni, a tak... Eee, naprawdę ciężko trafić na dobrego lekarza, taka prawda niestety... A co do opóźnień w braniu tabletek, to nie przejmuj się - 10 czy 20 min. to dla naszego organizmu żadne opóźnienie. Pozdrawiam.:) Do BLACK CASHMERE: Witaj.:) No naprawdę masz niezłe przejścia z pigułkami... Mam nadzieję, że Logest Ci będzie pasował i spełni Twoje oczekiwania. Ja też miałam problematyczną cerę, ale teraz po 3 miesiącach brania Logestu wyraźnie jej stan się poprawił, choć na początku było kiepsko... Już chciałam zmieniać tabletki.;) Ale teraz jest naprawdę spoko i pod tym względem jestem zadowolona. Waga też bez zmian. Powodzenia i pisz oczywiście jak sobie radzisz z Logestem.:) Dziewczyny, jeśli jeszcze któreś z Was mają doświadczenia z PRZESUWANIEM OKRESU za pomocą pigułek, to piszcie, piszcie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sugarbaby
Brałam te tabletki od 3 lat (Logest). Nie dość że przytyłam 5 kilo, których nijak zgubić nie mogę, mam fatalny cellulit po tym tabletkowym świństwie na który nie działają ani najdroższe specyfiki nawet firm La Roche czy Vichy ani nawet ostry fitness training to nagle zawalił mi się świat. Zachorowałam od tego g**** Do końca zycia jestem skazana na codzienne zastrzyki (minimum 6 dziennie) insuliny. Zachorowałam na cukrzycę, a tabletki zgodnie z opinią lekarza wpłynęły na chorobę przynajmniej w 50%. Także radzę wam jeśli nie chcecie mieć pokłutego brzucha i myśleć co by było gdyby... To lepiej nie bierzcie tabletek, a na wybujałe libido zróbcie sobie zimny prysznic. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
Do Black Cashmere: mam nadzieje, ze Logest Ci wreszcie przypasuje. Zycze duzo szczescia!! Do Sugarbaby: Kochana, to ze Twoj orgazniz zareagowal tak a nie inaczej, to nie znaczy, ze reszty dziewczyn rowniez tak bedzie reagowac. Bo widzisz, ja na przyklad mam 75% pewnosci, ze umre na raka (gdyz w mojej rodzinie jest to dziedziczne) i nie bede z tego powodu nie brac tabletek. Tak samo nie przestane palic. Kazdy kiedys na cos umrze.. Trzeba nabrac dystansu i cieszyc sie kazdym dniem. Przykro mi bardzo, ze Twoja historia tak sie skonczyla :( Co do zapisywania talbetek ponizej 18stego roku zycia - nie ma zadnego problemu. Trzeba tylko trafic na odpowiedniego lekarza (nie koniecznie z prywatnej przychodni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na okres cały czas i zobaczymy jak będzie. Cieszę się Camelio, że Tobie Logest poprawił cerę, mam nadzieje, że i mi pomoże. Przez pół roku nie brałam żadnych tabletek( ale teraz pojawił się nowy mężczyzna na horyzoncie, więc sie przyda:P) i moja cera pogorszyła się, chociaż nie tyle chodzi o buzie co o plecy a chyba już jestem za stara(mam 24 lata)na trądzik. Pisałyście o różnych badaniach a wiecie moze cos o swoich hormonach, bo ja mam strasznie mało estrogenu(mniej niż kobieta po menopauzie:s)to też moze byc przyczyna moich problemow z cerą. Jest tu może kobitka, która miała lub ma podobnie?? Do Cameli: pytałaś o przesuwanie okresu. W tym mam spore doświadczenie:D, bo robiłam to w zasadzie od początku brania tabletek:P. To jedna z ich zalet(przynajmniej jak dla mnie)zawsze tak kombinowałam, żeby nie mieć okresu na jakis tam wyjazdach czy egzaminach.Poza tym bez tabletek mam okres około co 36- 40 dni wiec okres co 21 to dla mnie utrapienie.Ja sobie wydłużałam często o około tydz.(choć zdarzało, się że więcej), bo po dłuższym czasie pojawiałao sie u mnie plamienie. Wydłużyć czas przyjmowania tabl. możesz sobie zawsze, tylko nigdy nie skracaj, bo może to się skonczyć nieplanowaną ciążą, skracać można tylko przerwę. Acha i jeszcze jedno pytanko do tych, które już długo biorą tabletki anty., nie macie problemow z krążeniem, albo z żylakami?? Ja kiedys miałam taką widoczną żyłe na łydce po 5 latach brania tabletek wygląda to już jak żylak :(. Dzięki Apo!! I pozdrowienia dla wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
Fakt, lydki mnie czasem troche bola, ale mnie zawsze bolały, bo mam tendencję do skurczy. A dzieki tabletkom skurcze ustały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do SUGARBABY: Bardzo mi przykro, że zachorowałaś. Życzę Ci jak najwięcej zdrówka. Ale jeśli tyle przytyłaś podczas brania tabletek to znaczy, że one znacząco wpływały na Twój metabolizm, a więc raczej nie były dla Ciebie dobre. To fakt, że organizm każdej z nas reaguje indywidualnie i na pewno nie jest regułą, że od brania tabletek choruje się na poważne choroby. To wszystko zależy od organizmu. Pozdrawiam i trzymaj się ciepło. Do BLACK CASHMERE: Dzięki za odpowiedź.:) A powiedz, czy podczas tych przesunięć okresu (brania dodatkowych tabletek) odczuwałaś jakieś dolegliwości? Czy Twoje samopoczucie się jakoś zmieniało? Ja właśnie biorę dziś 4-tą tabletkę po pełnym opakowaniu (czyli w sumie 25-tą z rzędu) i chcę wziąć łącznie 7 więcej. Narazie czuję się ok i mam nadzieję, że tak zostanie. A kiedy pojawiało Ci się plamienie, dłużej jak po tygodniu? Mam nadzieję, że Logest korzystnie wpłynie na Twoją skórę, choć gdyby na początku było inaczej to się nie zrażaj. U mnie efekt poprawy pojawił się dopiero przy drugim opakowaniu, wcześniej było niestety gorzej. A co do hormonów, to nie robiłam żadnych badań. Zawsze miałam regularne miesiączki, więc lekarka nie zleciła mi ich zrobienia. Pozdrawiam serdecznie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cameli:żadnych innych dolegliwości poza plamieniem nie miałam. Plamienie pojawiało się po około siedmiu dniach drugiego opakowania(chociaż nie zawsze, ale na ogoł tak, nie wiem od czego to zależy) i trwało do tego czasu aż nie zrobiłam okresu. Co do tej cery to zauwazyłam, że u wielu dziewczyn jest tak, że przy nowych tabletkach (albo po dłuższej przerwie) cera na poczatku sie pogarsza a poźniej poprawia albo wraca do swojego normalnego stanu. Jeśli pogorszenie utrzymuje się to chyba znak, że trzeba poszukać jakiś innych tabletek. do sugarbaby: kurcza to faktycznie masz nie wesoło. Nie przypuszczałam, że te tabletki moga na kogoś, aż tak źle podziałać. Tym bardziej, że Logest zawiera małe dawki hormonow. A czy to wszystko pojawiło sie po Logeście czy juz w trakcie brania. Jeśli tylko zauwazyłaś jakieś niepokojące objawy trzeba było zmienić albo zrobić jakieś badania. A co na to twój gin?? Kurka dobry lekarz to naprawde dzisiaj wielka rzadkość. do apo: dzieki za odp. Buźka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia-
Mi do skończenia pierwszego opakowania zostało jeszcze kilka tabletek dokładnie 3. Ja naprawde czuje sie super niemam zadnych skutków ubocznych moze 4 razy zdażyły mi sie tylko niewielkie plamienia, ale po za tym wszystko jest ok. :) a co do lekaży to bardzo trzeba uważać bo ja mam wielu znajomych i przyjaciół i opowiadają mi co kieruje wyborami i sumieniem bardzo wielu lekazy:( ale cóż nic na to nie poradzimy:( ja akurat trafiam do wspaniałej pano doktor w Krakowie mało ze zrobiła mi badania łącznie z USG to przepytała mnie o rodzine i jej choroby bo przecież do niektórychchorób jesteśmy bardziej skłonne. Pozdrawiam cieplutko!!! Życze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja z trochę innej beczki :-). Kochacie sie do konca przy pigulkach, czy moze sie boicie? Zabezpieczacie sie jeszcze jakos dodatkowo? Nie to, ze ja sie boje...ale moj facet tak i jakos mi to tak nie na reke, bo w koncu po cos biore te pigulki :-). Nie uzywamy prezerwatyw, ale nie zdarzylo mu sie jeszcze, zeby skonczyl wewnatrz. Zalozylam oddzielny topic, ale jakos nikt nie ma ochoty sie wypowiadac ;-) Licze wiec na Was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do NNN: Ja używałam różnych pigułek około 5 lat i na poczatku tez miałam obawy ze swoim chłopakiem i początkowo nie kończył we mnie. Potrzeba trochę czasu zanim się im zaufa. Ale potem to jest naprawde duży komfort. Faktycznie nie ma sensu ich brać ( i się obciążać hormonami) i jeszcze nie korzystać z tego. Jeśli tylko będziesz je przyjmowała regularnie nie macie się czego obawiać. Zabezpieczać sie dodatkowo trzeba jeśli przyjmujesz w tym czasie jakies antybiotyki lub leki, które wpływają na pracę jelit i wchłanianie. Ostatnio się dowiedziałam, że nawet błonnik i węgiel może zmniejszać działanie tabletki. I powiem wam(nie wiem jak jest z Logestem, bo jeszcze nie wykupiłam) ale w ulotkach tabletek, które ja brałam nie było o tym ani słowa(nie było także napisane o tym, że przy wszystkich antybiotykach trzeba stosować dodatkowe metody, a nie tylko tych, które były tam wymienione). A że korzystałam z tego rodzaju leków( błonnik, herbatki przeczyszczjace itp.) oczywiście nie bezpośrednio po przyjęciu tabletki ale jednak. Widzę, że chyba miałam sporo szczęścia...... Tak czy siak u mnie tabletki okazały się bardzo skuteczne. Nie mniej jednak lepiej jest wypytać dokładnie lekarza niż polegac tylko na tym co jest w ulotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. To już mój 5 dzień brania Logestu. Jak na razie (nie zapeszając) czuję się super - żadnych nudności, bólu łydek, spadku libido, zwiększonego apetytu itp. Jedynie przez pierwsze 2 dni bolał mnie żołądek, ale nie wiem czy to od tabsów czy może od smażonych rzeczy, bo trochę się ich najadłam hihi :) Marwi mnie tylko mój okres :( Dziś już 5 dzień i jak na razie końca nie widać..., a dodam, że normalnie mój okres trwał 4-5 dni ! Hmmm....nie chciałabym aby ciągnąl mi się cały miesiąc, bo przyznam, że jest to nieco uciążliwe!! Dziewczyny miałyście podobne przeboje....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do NOTIZIA: Ja przy pierwszym opakowaniu miałam plamienia przez cały czas, dopiero przy drugim sytuacja się unormowała i okres nie trwał cały miesiąc. I wiesz, zazwyczaj z tabletkami to jest tak, że na początku może Ci nic nie dolegać, a dopiero po jakimś czasie \"wychodzą\" różne skutki uboczne... Ja np. po trzecim opakowaniu nie jestem już taką entuzjastką jak na początku, ale mam nadzieję, że u Ciebie wszystko będzie w porządku i nawet za kilka miesięcy będziesz zadowolona. Pozdrawiam serdecznie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
Do NOTIZIA: mi sie okres skrocil do 3 dni... ale wiesz, kazdy organizm inaczej reaguje. Pozdrawiam i trzymam kciuki Do NNN: Myśmy własnie między innymi z tego powodu zdecydowalismy sie na tabletki! :) Skonczyłam drugie opakowanie.. Czekam niecierpliwie na okres, bo zdazyło mi sie przy tym opakowaniu 3 razy za późno o jakieś 2-3h wziąść tabletke... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbd
ja kiedy zazywalam logest ( pierwsze i mioje jedyne tabletki) to tez urosly mi piersi i to bardzo bardzo, niestety nie milam ochoty na sex i chyba mialam gorsze samopoczucie. teraz juz nie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mój okres trwa ... 8 dzień :| troche się niepokoje, bo krew podchodzi pod kolor brązowy a nie czerwony nie odczuwam żadnego bólu ale mam okropne huśtawki nastroju nawet mój chłopak to zauważył jeśli możecie napiszcie co myślicie o tym 8 dniowym okresie i jego kolorze, bo naprawde zaczynam się niepokoić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apo
Do Nika_87: ja mysle, ze nie ma jeszcze powodów do zmartwien. Każdy organizm reaguje róznie. Moim zdaniem powinnaś jeszcze troche poczekać. To Twoje pierwsze opakowanie? Jesli tak, to wszelkie zmiany sa "normalne". Znam dziewczyny, które miały długi okres i plamienia przez całe pierwsze opakowanie. Później to wszystko sie normuje..Życzę powodzenia i nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis polkne moja 10 magiczna tabletke, ale juz jej nie lubie:) piersi sa wieksze,z czego sie akurat nie ciesze w dodatku bola.mam wrazenie ze pekna. dzis nagle zaczal bolec mnie brzuch w dolnej czesci, nasilal sie przez godz,az wyszly na mnie siodme poty i musialam usiasc na ulicy, bo nogi mialam jak z waty, drgawki i nudnosci. juz kilka razy w przeciagu kilku lat mialam taki atak, jednak teraz automatycznie zaczelam sie zastanawiac czy moze miec to zwiazek z tabletkami. poza tym od godziny boli mnie glowa, co mi sie nigdy nie zdarza.jak rusze nia to jest masakra. zaraz mierze temp. ,moze zlapalam jakiegos wirusa od mamy albo brata? wszyscy choruja. moje libido jest ok;) tzn wciaz tak samo duuuze. pozdrawiam. do znow! brzuch boli juz 6 godz,hmm, mniej ale boli. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zaczynam trzecią przerwę, pierwszy raz po przedłużeniu brania tabletek o 7 dodatkowych (łącznie wzięłam 28 pigułek). I wiecie co, przez ten dodatkowy tydzień nie czułam żadnej różnicy tzn. moje samopoczucie było tak samo dobre. Zobaczymy jak będzie z miesiączką, ale narazie wszystko jest ok. Już wiem, że takie przesunięcia okresu nie są niczym strasznym, a czasem naprawdę się przydają.:) Do KAMCIAA 20: Jeśli tak źle się czujesz, to koniecznie wybierz się do lekarza. Może naprawdę przyczyną jest jakiś wirus, ale równie dobrze może być to wpływ tabletek, a wtedy chyba musiałabyś je zmienić. Nie ma sensu się tak męczyć. Jeśli chodzi o ból głowy i plamienia, to są to raczej typowe objawy na początku brania pigułek i wraz z upływem czasu, na skutek przyzwyczajenia się organizmu, powinny ustąpić. Powodzenia, mam nadzieję że wszystko Ci się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×