Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Terefere... ja stosuje od kilku dni ten napar z lisci malin + inne sposoby (o których tez pisalam troche wczesniej) i NIC !!!!! Zaczynam sie juz dolowac, mam jakies poczatki depresji nie wychodze z domu i do sklepu by mnie sasiedzi i sklepikarze nie zagdadywali czemu nie urodzilam - to jakas schiza i ciagle zbiera mi sie na placz no i te telefony od bliskich i znajomych kurcze czy to takie dziwne zjawisko????? Ale hormony chyba szczytuja by wszystko powoduje u mnie placz. Sorki znowu smece, ale juz przestaje. Domi - dziewczynki sa boskie a Ty jaka laska fiu fiu! ja juz na siebie w ciazy nie moge patrzec - to chyba juz zameczenie materiialu i potrzeba zmiany :-( Anulka - Tobie to dobrze masz juz rozwarcie na 3 cm a u mnie chyba nic, bo czy moze byc jakis postep w rozwarciu jak mnie nic nie boli. Kamelia - dzieki za Twoje wyniki ja tam lekarzem nie jestem, ale tez mysle ze u mnie bedzie ok, co mi pozostalo ;-) ale przysmucilam moze zagladne pozniej jak mi sie stan ducha podniesie tylko czy sie podniesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, dzieki. Potrzebuje slow pocieszenia, bo amrtwiam sie po byku zielonym kolorem kupki. Szczegolnie gdy wystepuja lacznie z godzinnymi atakami placzu. Jeden taki wlasnie przechodzimy, Adas ley na moim ramieniu i przez chwile jest spokoj. Janko, udalo Ci sie zdobyc namiary na pediatre? Czekam, jakby co na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki u mnie to w ogóle coś się dzieje ...tylko nie wiem jeszcze co.... Mam dość duże bóle od kręgosłupa i skurcze...ale skurcze nie są na razie bolesne, więc czekam co dalej, czy to strachy na lachy, czy coś się wykluje.... Na razie siedzę jeszcze , nawet pranko powiesiłam... zobaczymy co dalej będzie...hmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Anulko cos mi sie wydaje ze Ty nam stad znikniesz na troszke i to juz dzisiaj bo te bole od kregoslupa....to mi wyglada na rozwieranie sie szyjki....:):) wiec jesli tak powodzenia trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfia_mamo posłałam ci na GG nie masz ?? Pisze tu zatem też- dr Czechowska nr tel 2812858 lub 0605214848. szwagierka jest zadowolona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie strasznie mecze z mala i chyba zaniedlugo nabawie sie depresji, mama juz dosc tych jej placzow. Zje, ma sucho i zamiast spac to placze, juz nie mam sily. Piersi mnie bola,zwlaszcza brodawki :-( A do tego moj maz sobie poszedl do znajomych film ogladac i wypic conieco a ja z mala w domu :-( Zeby tak juz miala te 2 miesiace to moze byloby inaczej. Ok spadam bo mala spi wiec ide skorzystac i tez sie przespac bo pwenie czeka mnie ciezka nocka znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - hehehe bo Ci to pocieranie brodawek wyjdzie... wracaj tu!!!:) Pocierać brodawki trzeba podobno przez 15 min. każadą w ciągu godziny (czyli wypada po 2x na każdą) i tak 3 razy dziennie:P czasochłonne:) Madala - no widzisz.. ja tez się morduję z tymi malinami i dupa jasna:P coś nie pomaga:P może to jest tak, że zadziała, ale wszystko musi byc gotowe... znaczy głównie dzidzia:) Ja w każdym razie mogłabym pić więcej oby pomogło:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mnie nie wyrzucajcie ....hehehe bo moje dzieci lubią straszyć.Tusia też tak straszyła :D:D:D:D A ja sobie jeszcze siedzę z Wami...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Anuleczko siedź siedź siedź z nami :D :D Ale kobietki wyobrażacie wy sobie jak ten wulkan energi ta nasza Anulka z miasta smoka wawelskiego będzie sie rozdwajać i nie będzie jej TU !!! jak tu będzie cicho !!! Rany !!!! Kto będzie wywoływał no kto !!! Anula ty zaraz mi tu wyznacz godne zastępstwo :D bo to nigdy nic nie wiadomo :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciusia1980o2.pl
czesc dziewczyny choc nie jestem w ciazy caly czas jestem z wami jak sie wkleja zdjecia bo bym wam pokazala zdjecia moich niuniek albo podajcie emaile to wam wysle jesli chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janino...hihihi...kochana ...na wszelki wypadek ...zastąp mnie :D:D:D:D:D...proszę... Zdjęcia ..o rany to na stronce ImageShack i tam dać przeglądaj i potem host i skopiować link i wkleić go do posta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka no jaktam jakies zmiany sa czy nadal bole kregoslupa i niebolesne skurcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka jestem na razie....pewnie znów straszy wstręciuszek - uparciuszek...hihihih Ale za to mam dla Was historię....z cyklu Ania gapa.... Zaprosiła mnie dziś gin na fotel. No cóż musiałam więc zdjąć majtorki i grzecznie zasiąść na fotelu ....Po badaniu poprosiłóa mnie na kozetkę w celu zbadania tętna Malucha....No to poszłam i grzecznie się położyłam na tej kozetce. Kiedy gin skończyła, zasiadłyśmy obie przy stole, bo wypisywała mi jeszcze macierzyński... Boże jakie wielkie było moje zdziwienie, kiedy moja gin odezwała się nagle \"Pani Aniu, czy pani op czymś nie zapomniała?\" Ja na to,że chyba nie, a minę musiałam mieć okropnie głupią.... Ona na to, \"No chyba pani nie chce jechać do domu bez majtek!\" Wiecie co, myślałam ,że spadnę z krzesła...bo ja na prawdę zapomniałabym je ubrać.... Janinko...hihih...to jak mnie wessie , to wywołuj Ty, kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka niezla ta historia z majtkami !!!! Ty sie rozwieraj a ja lece przytulic sie do mezulka i spac, bo jutro znowu KTG z ranca. A jakbys pojechal do szpitala to trzym sie ! 🌻 dobranoc wszystkim ciezaroweczkom i mamciom do okolo poludnia Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi kochana...ale będzie miała co oglądać Tusia...hihihi Piękne dzidziątka... Taak rozwieram się. Zobaczymy jak długo jeszcze...czasem mam ochotę przyłożyć Małemu klapka w dupkę, bo okropnie mnie boli to rozwieranie....Ale może lepiej tak powolutku ale systematycznie.... Dobrej nocki Madala, a ja sobie zaraz pod prysznik wskoczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha dzisiaj ja jestem pierwsza czesc kobietki. Domi te twoje panienki sa przesliczne - mozna sie w nie wpatrywac jak w najpiekniejszy obraz:) ❤️ Anulka jestes jeszcze ?? Janinko dzieki za info a lisciach malin - ale jak je sobie wczoraj zaparzylam to stwierdzilam ze sa tak okropne w smaku ze raczej poczekam az moj synus sam zechce opuscic moj brzusio i tylko aby go lekko przyspieszyc wzielam taka naprawde cieplutka kapiel:) milutkiego dzionka zycze Wam wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie kobietki !!!!! Agnieszko tutaj babki piły to chyba z miodkiem :D :D :D A tak wogóle to : 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Agnieszko wszystkiego wszystkiego najlepszego, duzo słoneczka, radości , miłości, spełnienia marzeń .... :) i łatwego ..... wiadomo czego :).... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Tak sie składa że masz urodziny w tym samym dniu co moja teściowa :) :) :) więc dzisiaj wzniose toast nie tylko za nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam moje drogie 👄 Agnieszko wszystkiego najlepszego ,dużo zdrowia ,uśmiechu na twarzy szczęścia,radości,noi oczywiście wszystkiego czego sobie zażyczysz 🌻 🌻 🌻 Czyżby Anulka nam się rozdwoiła? Anulka jesteśmy z Tobą i jak to już to trzymamy kciuki ❤️ Z tymi majtkami to Anulka wygrałaś wszystko :D :D :D Domi niuńki prześliczne....takie słodziutkie ok przywitałam się i na razie zmykam na zakupy,zajrze później to może będzie już wiadomo co z Anulką pozdrawiam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D:D:D:D:D Hihih melduję się na posterunku.... Słuchajcie ta noc to był koszmar, dobrze ,że już za mną...takie bóle od kręgosłupa,że myślałam ,że ze skóry wyskoczę i co jakiś czas skurcz.... Ale kochane moje ...jestem Agnieszko - dla Ciebie wielki bukiet 🌻🌻🌻. Laseczki a ja dziś poprasuję pieluszki...hihihjo... Zaglądnę jeszcze. Janinko....toast z życzeniami dla teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki moje dziekuje Wam slicznie za pamiec i te wszystkie bukieciki i zyczonka- jestescie wspaniale choc dosc krotko sie znamy to o mnie pamietacie:):) to bardzo milutkie. Anulko widze ze faktycznie uparte sa te nasze dzieciatka bo moje tez juz tak dw razy dalo mi popalic pol dnia bolu nie do zniesienia a potem cisza i nic do tej pory:):) Anulko piszesz ze idziesz prasowac pieluszki czyzbys szykowala sobie tetre do uzytku a nie pieluszki jednorazowe?? Pytam bo jak ja na pytanie jakich pieluszek bedziesz uzywac odpowiadam tetrowych to widze ogromne zdziwienie w oczach co ja wymyslilam w dzisiejszych czasach, ale moj Piotrus mial uczulenie na pampersy i uzywalismy tetry i teraz tez tak chce i czy to cos nienormalnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko kochana...widzisz u mnie podobnie...Tusia była uczulona na jednorazówki, więc bardzo długo używaliśmy tetry....A ja się nie przejmuję, co tam sobie gadają ....ważne żeby Maluch nie cierpiał Dziewczyny mam pytanie...co myślicie o imieniu Otto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Już jestem nawet dzis tak dlugo nie czekalam na KTG; raptem 45 min :-). Smiesznie bylo dzis bo podczas KTG trzeba zaznaczac ruchy dziecka jak sie czuje a Kuba najpier nic sie nie ruszal (no to sie spielam bo zazwyczaj to fika jak dziki) a potem jak dostal czkawki to nie nadazalam zeby te ruchy zaznaczac, a pozniej sie okazalo ze czkawki sie nie zaznacza ale skad ja moglam wiedziec :-) W kazdy razie jest ok! nastepna wizyta w niedzielke a jeszcze nastepna we wtorek (ale tu juz zaznaczyli ...gdyby pani urodzila wczesniej to bardzo prosze wizyte anulawac! - fajnie co? tak jakos mnie to podniosla na duchu tzn. ze moge urodzic przed wtorkiem wow!!! Prawie cale wczorajsze glebokie doly mi zeszly. Osobiscie nastawiam sie na ten weekend ciekawe co na to maly? Agnieszka - Wszytkiego naj 100 lat 100 lat niech zyje zyje nam niech zyje nam 🌻🌻🌻🌻🌻 Anulka -ty to nasza wiecznie rodzaca na tym forum jestes hihi kazdej nocy mysle ze to u Ciebie juz a Ty twardo do nas wracasz, chyba bez nas zyc nie mozesz co? imie Otto szczerze ( ale nie obraź sie) nie bardzo mi sie podoba. Kojarzy mi sie z krolem lub z tym glupawym kabaretem a nie z dzieckiem. Moze Olaf lub Igor tez takie wladcze ale bardziej uniwersalne. Sorki No dziewczynki wstawac sniadanka zjadac i pisac co tam u was slychac pa Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko-sto lat, sto lat!! 🌻 anula- ja na twoim miejscu juz bym siedziala cichutko i nawet palcem nie ruszyla...no ale ty twarda sztuka jestes. domi- dziewczynki sa przesliczne. juz kiedys pytalam o twoj nr gg, ale mi nie odpisalas:( podaje swoj, jak mozesz to sie odezwij, bo mam do ciebie pytanko (gg 952 70 29) dziewczyny, jutro ide na usg zobaczyc mojego brzdaca i mam do was prosbe. o co sie wypytac tego lekarza??z doswiadczenia juz wiem ze oni nie mowia wszystkiego a ja chce wiedziec jak najwiecej po tym badaniu. zaznaczam ze jest to tylko usg. napisze to o co wiem ze mam sie zapytac a wy jak mozecie to podpowiedzcie cos wiecej.PROSZE!!! - pomiar części ciała - waga dziecka, -i lość wód płodowych (to chyba mozna okreslic przez usg??) - jakie ułożenie ma dziecko, - długość szyjki ( to chyba tez widać na usg, prawda??)- - gdzie jest pępowina i ile ma naczyń (to mi przyszlo do glowy dzieki bumpy- kochana czy te naczynia widac na usg??) jesli pytałyście o coś wiecej to napiszcie, ok?? a... ja dzisiaj wylalam tylko cały kubełek koktajlu truskawkowego na dywan, po czym sie poryczalam...a nastepnie robiac kawke zrobilabym o maly wlos pozar...na szczescie moj M zobaczyl ze sie scierka pali olbrzymim ogniem i ugasil...dziwne, ale nawet dymu nie poczulam. a teraz zmykam bo nie chce was straszyc moim zlym humorkiem...ktory jedynie poprawia mi sie jak was sobie poczytam, bo na przyklad anulka napisze cos smiesznego,hihi- majtki sa super! lub ktoras z mamusiek wklei fotki swoich pciech lub pociechy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi Madala to mamy różne gusty hihihi...bo ja nie bardzo lubioę Olaf i Igor....A ten Otuś spodobał się i mnie i M...Pierwszy kompromis, co do imienia....Zobaczymy... Madla apropos tego rodzenia, właśnie mówiłam do bumpy,że z Tusią miałam to samo....długo straszyła, a jak przyszło co do czego, to zlekceważyliśmy dziecko...hihih...i pojechałam do szpitala tylko dlatego,że zauważyłam krew...bo tak to pewnie znów myślelibyśmy ,że straszy....A bóle i wtedy i teraz są silne...przy poprzednim porodzie dość długo utrzymywał się taki stan rzeczy...hihih...no Tusiorka przenosiłam tydzień.... Mojreczko....no taka już jestem...straszna gapa....Ludziska mają ze mnie ubaw po pachy...M się cieszy, bo mówi,że te moje przypadki, dodają mu wigoru do życia....hihihi...A Ty kochana wyskakuj z dołka.... Kobiety ...wszystkie porodzicie...a ja tu będę pewnie dłuuugo dyżurować i listę obecności odhaczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojreczka, Ja po wazniejszych usg (12 tydz, 34 tydz i 38 tydz) dostalam taki dokument gdzie byly zawarte nastepujace dane (jak ich nie bedziesz miala to o nie mozesz dopytac): - opis ogolny (czyli np. uwidoczniono plod w polozeniu (i tu pisza jak lezy), czy wykazuje prawidł. aktywanosc ruchowa i czy ma regularna czynnosc serca (tu wpisuja tentno dzidzi) - biometria plodu (z boku zawsze pisza jakiemu tyg. ciazy odpowiada ten wymiar czyli np glowka 96 mm - 39,3 HBD) wymiar duwciemieniowy (glowka) (BPD) dlugosc kosci udowej (FL) obwod brzuszka (AC) waga - struktura (morfologia) plodu struktury wewnatrzczaszkowe twarzoczaszka pola plucne serce jama brzuszna narzady moczowo - plciowe konczyny kregoslup - plyn owodniowy (czyli czy ilosc wod jest ok) - lozysko (jego loklaizacja,gubosc,stopien dojrzalosci - pepowina (tu poisza ilu naczyniowa) Co do szyjki to chyba slabo na usg widac najlepiej bada ja polozna ale mozna zapytac. dobra dosyc tego madrzenia :-) powodzenia i napisz jutro jak bylo Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×