Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Witam wszystkich :) Cieszę się, że topik nadal funkcjonuje. rzadko tu zaglądam, a jeszcze rzadziej piszę. Ale w końcu postanowiłam przełamać lenistwo i napisać. Moje panny za 9 dni skończą 4 lata:) Jestem przerażona tym, że czas tak szybko leci. Dopiero co były takie malutkie, a już niedługo będziemy się zastanawiac do jakiej szkoły posłać ;) Tak w zasadzie to nie mogę narzekac, bo są greczne ( w miarę oczywiście), niie chorują, może poza jakimiś lakkimi przeziębieniami. Do przedszkola chodzą bardzo chętnie, chciałyby iść nawet w weekend. Poza tym mam już troszkę lżej, bo bawią się ze sobą, same wymyslają zabawy a ja mogę w tym czasie robić coś innego. Mają towarzystwo do zabawy, choć w przedszkolu zwykle nie bawią się ze sobą ;) No ale troszkę je rozumiem...Przesyt :P Poza tym są różne pod każdym względem. Nie wiem czy pisałam, ale zmieniłam pracę (już jakiś czas temu) i teraz pracuję w żłobku. I nie wiem czy to dlatego, że napatrzę się tam na maluchy, ale bardzo chciałabym mieć jeszcze jedno dzieciątko. Niestety T. nie chce słyszeć o kolejnym dziecku. Jemu 2 wystarczy :( Na razie temat zamknięty, ale może uda się wrócić do niego za jakiś czas ;) Tym bardziej że T. dalej pracuje za granicą i do domu wpada tylko na kilka dni. A my z dziewczynami musimy radzić sobie same. Dziewczyny pozdrawiam serdecznie wszystki z Was i obiecuję, że będę czasem wpadać i skrobnę choć słowko:) Może jak więcej z nas zacznie tu zaglądać to topik na nowo odżyje :) A oto kilka zdjęć moich gwiazd : Weronika http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1a54e28d21a9f53f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/04edb8a9c86f761e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c91f5849fdaa841a.html Wiktoria http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/809ddfd09eed3446.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85d0d46af4d0006e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99d6b2242cf8a42f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sorki, że nie wpadłam z życzeniami świątecznymi, ale trochę wykrakałam i Maksio w czwartek przed świętami pochorował się. Na szczęście reakcja nasza była szybka i obyło się bez antybiotyku czy wysokiej temp. Niestety znów poszły w ruch inhalacje po 2 razy dziennie dwoma różnymi preparatami, więc razem cztery. Zamieszania zawsze przy tym sporo, a do tego trzeba było dokończyć przygotowania do świąt. Cały zeszły tydzień to urwanie głowy w pracy i samotne popołudnia, bo mąż wyjechał na 4 dni, a jak na złość wyskoczyły różne dodatkowe sprawy do załatwienia :o Teraz z bąblem już OK, zostały mu tylko resztki kaszlu, ale taka jego uroda - na podłożu alergicznym dłużej trwa kaszel. Był wręcz załamany, że nie chodził do przedszkola przez kilka dni. Teraz dużo ładnej pogody, więc sporo czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Nadchodzący weekend wyjeżdżamy w odwiedziny do znajomych z Warszawy, a majowy weekend też już zapełniony. Byle tylko wszystkim zdrowie dopisało. Optymko jeszcze co do fryzury Maksia: zakładaliśmy, że będzie miał dłuższe, bo podobają nam się takie, ale jednak zwyciężyła praktyczność ;) łatwiej umyć i wysuszyć takie włosy, a bąbel do teraz nie przepada za myciem głowy. Faktycznie po obcięciu zrobił się jakoś doroślejszy. Jeśli chodzi o mojego brata (młodszego) to bardzo dobrze pamiętasz :D nareszcie wróci do domu i będzie nam raźniej :) muszą sobie tylko trochę dół domu wyremontować, ale to już planują zacząć teraz w maju jak przyjadą na komunię. My jedziemy na wczasy do Jastrzębiej Góry, więc niedaleko Trójmiasta. madziam, ależ te twoje dziewczynki duże! nie wiem czy to takie wrażenie, ale na fotkach wyglądają na wysokie :) Pewnie trochę ci ciężko, że mąż nie jest w domu na stałe. A są jakieś szanse, iż to zmieni się i nie będzie pracował tak daleko? Kolejne dziecko? hmmm pewnie jak miałabym tak jak ty dwójkę to już zostawiłabym to ;) ale mamy tylko bąbla i czasem myślę o jeszcze jednym, jednak jakoś ciężko się zdecydować, choć nie chciałabym, żeby Maks był jedynakiem. Mąż najchętniej poprzestałby na jednym - faceci ;) Miłego tygodnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek, dziewczynki są wysokie, zwłaszcza Weronika. Ma 106 cm, ale waży tylko 15 kg, więc raczej z niej szczuplaczek. Wiki ma 99 cm i waży 14 kg. Powiem szczerze, że mi się marzy synuś;) Gdybym miała 100% pewność, że to będzie chłopiec to napewno bym się zdecydowała :) Nawet bez zgody męża :P No ale, że pewności nie ma to pewnie dzidziusia też nie...Przynajmniej narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jednak postanowiłam coś napisać ;) ostatnio czas spędza się fantastycznie - wciąż gdzieś w plenerze, pogoda cudowna i oby tak dalej. Za pasem długi weekend i kilka okazji do spędzenia fajnie czasu. Wszystkim życzę udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustki... A my dziś wybieramy się na bilans 4 - latka :) Heh... niedawno się urodziły, pamiętam to jak dziś, a tu już ponad 4 lata. A za rok, będę się zastanawiać czy posłąć do szkoły... Jakoś za szybko ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas wszystko ok, najważniejsze że zdrowie dopisuje. W długi weekend byliśmy zer znajomymi w safarii zoo, było bardzo fajnie. Na razie jest mało zwierząt ale za to jest plac zabaw - 8zł i można siedzieć do bólu, jest basen z kulkami, dmuchana zjeżdżalnia, trampolina itp., na terenie parkingu jest karuzela i można się przejechać na kucyku lub wielbłądzie. Dawid bardzo chętnie skorzystał z jazdy na wielbłądzie, wszystkim później opowiadał na czym to on jeździł. Tak zleciało pół dnia, potem pojechaliśmy do nas na jedzonko a chłopaki się bawiły. Pogoda dopisała, szkoda tylko że teraz jest brzydko, albo pada deszcz albo wieje, ogólnie maj nieciekawy. Co do budowy to elektryke już mamy, teraz zaczynają robić tynki w środku także robota idzie, a ja się cieszę. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilę przywitać się :) Mamy bardzo intensywny czas. Brat przyjechał, remontuje swoje mieszkanie i wciąż coś dzieje się :) fajnie tak ;) Poza tym ładna pogoda to wciąż poza domem w plenerze. Maksio kaszle prawie cały czas, raz mocniej, raz mniej, ale chyba jednak inhalacje pomagają :) Coś cicho tutaj ostatnio :( Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jaka cisza... U nas w domu ostatnimi dniami choroba :( Najpierw Weronika załapała jakąś infekcję wirusową, potem Wiktoria jakąś jelitówkę a ja od Wiktorii i też się męczę. Liczę, że przez weekend wyzdrowieję :) Pozdrowionka i piszcie co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzkaiamelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzkaiamelia
Witajcie:) mam pytanie:( termin porodu mam na 16 lipca a mój ginekolog juz dziś ( 9 lipca) przepisał mi jakies czopki do brania scopolan i distreptaza i nie wiem czy mam t\je brać wiem że są na wywołanie porodu a przecież ja mam jeszcze tydzień czasu a poza tym na ulotkach tych leków pisze że nie należy ich stosować w trakcie ciąży? c\poradźcie co robić?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny czytelnik
kochane kobietki, prosze o nowe wpisy tak pieknie piszecie ,zagladam tu juz od kilku lat co jakis czas:)) SERDECZNIE POZDRAWIAM ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Długo tutaj nie zaglądałam i widzę, że cisza nastała :( z sentymentem wspominam spędzony razem czas... Odszukałam wątek, ponieważ postanowiłam sobie skopiować swoje wpisy i wydrukować - w końcu to swego rodzaju pamiętnik :) Pewnie stąd taki myśli, bo jestem w ciąży :D Może kiedyś ktoś zajrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_krak    kiedyś
Dziewczyny- może któraś jeszcze zagląda? Asiek - spóźnione gratulacje. A u nas - pogodziliśmy się z mężem , kupiliśmy dom na wsi. Tam zamierzamy się osiedlić. U Kuby wykryto Zespół Aspergera. Tusia właśnie skończyła podstawówkę. Jakoś mi tak smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Ciekawe czy ktoś jeszcze zagląda.Pozdrowionka i gratulacje Asiek.Anulka fajnie,że pogodziłaś się z mężem,ja ze swoim się rozwiodłam i jestem obecnie w nowym związku.Pozdrowienia dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jakoś mnie nagle naszła myśl, żeby tu zajrzeć i widzę, że Anulka i gosiaczek się odezwały :D Dzięki za gratulacje :) My poza naszym 9-cio letnim Maksem mamy wymarzoną córeczkę Lilianę :D:D:D Jest Boska! 25 września skończyła dwa latka. Anulka fajnie, że wam się układa. Tusia skończyła podstawówkę? TA nasza mała Tusia? ależ ten czas leci, po dzieciakach widać najlepiej. gosiaczek - super widzieć twój wpis, życie różnie się układa i czasem trzeba je na nowo ułożyć. Tak bywa. Może jeszcze ktoś kiedyś zajrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, optymka, z "zapomniętym" hasłem więc piszę po latach jako gość;):) Zupełnie przypadkiem wpadłam na ten nasz stary wątek, mam nadzieje, że ktoś tu jeszcze zaglądnie:):) Asiek bardzo gratuluję córeczki:) Ja też jestem mamą dwójki, tyle że chłopców;) Piotrusia znacie, w międzyczasie pojawił się Antoś, teraz już 8mio latek;):) Ściskam Was mocno i mam nadzieję, że ktoś jeszcze tutaj zaglądnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
… i jeszcze raz ja, optymka. Anulka doczytałam o Kubie - głowa do góry! Znam dzieciaki z tą chorobą ale daje się ją trzymać w ryzach, będzie dobrze! Postaraj się tylko o dobrego lekarza, który umiejętnie poprowadzi Kubę przez zakamarki choróbska… Będę mocno trzymać kciuki. Gdzie to Cie na podkrakowską wieś zaniosło, co?:) Gosiaczek cieszę się, że w nowym związku jesteś szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka krak bez hasła
Ostatni wpis widzę rok temu niemalże. Walczymy. Kuba dobrze się trzyma , mamy terapie, w szkole bardzo dobrze. Tusia- tak, ta mała wówczas, teraz jest wyższa ode mnie. Mąż jest za granicą. Pracuje, może wyremontujemy ten dom. A ja...Mam trzecie dziecko. Urodziło się od razy duże :) Ma 15 lat...Powoli kończymy procedurę bycia rodziną zastępczą. Trzy dzieciaki, trzy psy :) Jest pięknie. Kochane moje. Może ktoś zaglądnie. Cudownych świąt. Fantastycznych osiągnięć. Miłości, zdrowia. Nie poddawajcie się, choćby nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, optymka ;) Anulka no to gratulacje z powodu trzeciego, nastolatka:):) Mam nadzieję, że w NOwym ROku uda Wam się wyremontować domek by później móc się  w nim cieszyć... z trójką dzieci:):) Napisz proszę czy to syn czy córka;) Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to macham ciepło!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka81 bez hasla
Czesc dziewczyny tu evka81. Zagladacie tutaj jeszcze? Ja zajrzalam pierwszy raz od kilku lat :( Przypomnialo mi sie wszystko jak to fajnie bylo do Was pisac i Was czytac :) Jak razem dzielilysmy sie radosciami zwiazanymi z porodami ,pamietacie jak cieszylysmy sie pierwszymy kroczkami naszych Lipcowych dzieci? Moze moglybysmy znow reanimowac ten topik? Co Wy na to? Kochane , od dzis bede tutaj zagladac codziennie i bede czekac az sie odezwiecie. Pozdrawiam Wasza evka81 PS . Nie moge sie zalogowac, bo nie pamietam hasla i nie wiem jak go zresetowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_krak kiedyś
Oczywiście nie pamiętam hasła. Anulka_krak :) A u mnie jak w marcowym garncu. Zostałam sama z trójką dzieci i trzema psami. Pan Małżonek znalazł sobie kochankę. Okazało się, że za granicę wyjechał z nią. No i posypało się. Domu nie udało mi się na razie wyremontować ale pracuję ciężko i może się uda. Ale wiecie co. Samej mi dobrze :) Kubeusz cudnie się rozwija, z Zespolem Aspergera jest trudny i tyle samo cudny. Mamy terapie, pracujemy wspólnie. Tusia kończy pierwszą klasę technikum ekonomicznego. A trzeci - Michał - pierwszą klasę technikum fryzjerskiego. Tak sobie myślę, że może na emeryturę będę miała ten mój domek na wsi i dzieci zjeżdżające do mnie ze swoimi pociechami. Pogodnie patrzę w przyszłość. Buziaki dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×