Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Gość malbinka
Dziekuje za odpowiedz :) Teraz nic innego mi nie pozostaje jak tylko czekac na wizyte... Tylko wlasnie najgorsze jest to czekanie i ta niepewnosc.. :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mi ktos wyjasni
jak to w koncu jest z tymi plamieniami w czasie ciąży?jaki kolor?jak sprawdzic ta macice i jaki w koncu kolor kupki.....ja wiem ze to wszystko bez skladu i ladu ale nie wiem jak to prosciej napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga_x
Hej. Ja jeszcze tydzień temu myślałam że jestem w ciąży. Okres spóżniał mi się prawie miesiąc, miałam pobolewania w dole brzucha, zgagę, bóle pleców i ciągłe zmęczenie. Poszłam do ginekologa, ona na to że na jej oko to jestem w ciąży! Wyszłam w szoku z gabinetu. Pobiegłam na USG i co? mam torbiela na jajniku wielkości jajka! Objawy są bardzo podobne do ciąży. Teraz czeka mne operacja. Wierzcie mi ja byłam pewna, że to ciąża. Miałam większy brzuch jakby wzdęty, normalnie wszystkie objawy! Także nie panikujcie! Tak jak ja to robiłam. Pozdrawiam. Ps. Róbcie sobie raz w roku USG dopochwowe, to taka moja mała rada. Ja nigdy wcześniej nie robiłam i to był mój błąd. Rak jajnika to koosszzmmmarr z tego co czytałam i prawie zawsze jest za poźno wykryty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcie mi prosze:( boje sie wiem nie mam czego ale chce zebyscie powiedzieli mi czy mam sie czego bac....uprawialam petting z chlopakiem nie bylo wytrysku...2 tygodniej pozniej normalnie dostalam okres ktory trwal normalnie 5-6 dni..... mam sie czego bac:(? czy mimo to moge byc w ciazy? ja mysle ze nie ale ja sobie wszystko urajam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneeeeeeeczko
myka - witam dziewczyne z identycznym problemem jak ja...tylko petting bez wytrysku...i straszny strach:( Bolą mnie jajniki za pare dni mam dostac okres w niedziele lub pon, lub wtorek i juz sie boje:( Na moje oko sobie to tylko wmawiamy jak tylko sie da...ja powinnam myślec logicznie i mysle, ze bez stosunku i wytrysku to nibyz czego ta ciąza?? Wiec powinnas pomyslec tak jak ja...pomaga...na chwile poki nasza wyobraźnia nie szczeli czegos nowego:( Ale i tak sie boje:( Mimo tego, ze boli mnie brzuch i piersi tak jak zawsze przed okresem...i nie mam czego sie bac wiec juz sama nie wiem... Ale mysle, ze nie ejstesmy w ciazy...w ciaze tak łatwo sie nie zachodzi. Pomysl o parach, które wspołzyją bez zabezpieczenia a mimo to nie mogą zajść w ciąze w żaden sposob i wtedy tylko in vitro, poza tym plemniki muszą miec królewskie warunki do przetrwania, a te w płynie przed wytryskiem są za słabe:) Plemniki to nie "king kongi" Myśle, ze Ci w pewnym stopniu pomogłam i uspokoiłam, chociaz sama sie boje..:( aaa i mi pojawiają sie dziwne plamienia miedzymiesiączkowe:( i nie wiem od czego :/ ale to głownie jak mam owulacje i wtedy podobno tez moze cos byc krwi...podobno to normalne, ale sama nie wiem:( Pozdrawiam Cię goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto uprawiamy z chopakiem petting ale nigdy ne dochodzilo do wytrysku poniewaz czekalam na tabletki.teraz czytam o wczesnych objawach i jestem w szoku.nie mam apetytu,zawsze chcialam schudnac a tu od 4dni wmuszam w siebie cokolwiek by choc odrobine zjesc. I nie nie jest to jakas anoreksja czy cos.ide do lekarza 2.11 i powiedzcie mi czy moge go normalnie poprosic o test ciazowy na podst krwi i ile trzeba czekac na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojaca sie
majac okres poszlam na swoj pometek. zabezpieczylam sie po 2 tzn. podpaska i tampon. duzo wypilam jak kazdy i nie wiem czy cos zlego nie zrobilam. okres mi sie spoznia juz 4 dzien. a po imprie mailam angine i goraczke wysoka prawie 40 stopni. i bralam antybiotyk. Boje sie ze z kims poszlam do lozka. nie dosc ze nic nie pamietam to jakby co to nie wiem z kim wpadlam. a najgorsze jestem niepelnoletnia:( a jak jestem??? nie powiem mamie bo mi juz kiedys oswiadczyla ze mnie wyzuci z domu a w rodzinie mielsmy sytuacje ze moja 16 letnia kuzynka zaszla w ciaze. Tak sie bi=oje.Prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim czytajac Wasze wypowiedzi czasami az wlosy deba staja. Zawsze mialan okres w kratke raz byl a raz nie, gdy 2 mies temu niedostalam pomyslalam ze to jak na mnie normalne i dostane w innym terminie. Teraz po wszystkich wypowiedziach niewiem co myslec, sa tam jakies objawy ciazy(tak mi sie wydaje: zbiera mnie na wymioty, zgaga,sennsc, bol brzucha) ale bardziej obawiam sie ze moze to byc jakis rak-torbiel czy jakas inna okropna choroba. Od 2 lat zawsze stos przerywany ale tez pare dni temu robilam tez i test wyszedl na nie. Teraz tak sie boje ze bede chora ze w czwartek biegne do ginekologa. Pozdrawiam i trzymajcie kciuki abym niemiala jakiegos raka bo to niedaje mi zasnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unitek
a jak to jest ze sluzem jak sie jest w ciazy? mam obfity i bialy sluz czy moge z tego wnioskowac ze w ciazy nie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małłłłaaaaaaaaaa
hej dziewczyny czytam wasze tematy i wcale i sie niewydaja głupie hmm moze i mi poradzice ..ja mam nieregularny okres zawsze dostaje 10 lub 8 w tamtym miesiacu iałm 13 ..jednak teraz juz 18 musze przyznac ze miałam duz stresów a poza tym biore leki na sen i antybiottyki na mocz gdysz choruje na nerk czekam na przeszczep...niemam zadnych objawów pod brzuchem nic mnie niemdli niejestem senna ani głodna ,musze przyznac ze straciłam duzo na wadze ale to od choroby jeszcze 7 miesiecy temu wazyłam 49 kilo teraz waze 44 kilo...tagrze niegorączkuje.strasnznie sie obawiam bo mam miec przeszczep i to by mi tylko pokrzyzowało plany ..test mam zrobic dopiero w sobote jak mój chłopak przyjedzie poniewaz boje sie sam...czy na wsze oko to mozliwe.podczas stosunku nic niepękło ani sie niessuneło a kiedy dochodził wyszedł ze mie zabezpieczalismy sie prezerwatywami hmmm były plemnikobujcze??prosze poradzćie mnie w tej sprawie bo napewno jest tu znacznie bardziej mądrzejszych kobiet niz ja . p.s.z góry dzienkuje i czekam na odpowiedz małlłłłłlaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konowałka
pierwszym objawem ciąży jest widok wiotczejącego oblanego spermą penisa wychodzącego z pochwy. Drugim wyciek spermy z tegoż otworu. ..... a ostatnim objawem poród. Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrodoL
witam mam problem..spoznia mi sie okres 3 dni..piescilam sie z moim chlopakiem majac..ubrania...czy on dotykajac mnie w miejsce imtymne moglo dojsc do zaplodnienia? :( mam bole..jajnikow..i troche mi biust urosll..:( pomorzcie..nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małłłłaaaaaaaaaaa
hmmm mysle ze jak jeszcze przez miesiac nic nieczujesz hmm to raczej niejestes w ciazy moze to to ze schudłas wiesz tesz tak moze byc...najlepiej było by zrobic test jak podejrzewasz ze to juz miesiąc...ale jezeli nie masz zadnych mdłosci a duzo sie na ten temat tu czya ani zadnych bóli lub nawet piersi ci nierosną to cyhyba nie ma sie czym martwic stres tagrze swoje robi ..powodzenia pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małłłłaaaaaaaaaaa
prosze poraccie mi dziewczyny bardziej w tym obcykane podejrzewam 3 tydzien ciązy hmm okres mi sie spóznia 15 dni dokładnie dzis myslicie ze to moze byc ciaza nic mnie nieboli niemam mdłosci ani zadnych opuchlizn,niemam apetytu jem raczej normalnie hmm jak zawsze ale brałam leki na mocz i bore na cisnienie oraz na sen myslicie ze to moze wpływac hmm???nic w ulotce niepize ze moga byc powikłania...czy w 3 tygodniu powiinno sie czuc jakies bóle pod brzuchem hmm bo ja raczej nic nieczuje takiego??co jeszcze moze byc oznaką ciazy oprucz braku miesiączki ?prosze napiszcie to bardzo dla mnie wazne hmm bo ja horuje na nerki i czekam na przeszczep musze wiedziec co robic:(...podczas stosunku muj chłopak uzywał gumek plemnikobujczych hmm nigdzie nic nam nieumkneło...miałam duzo stresów a teraz jeszcze niespie po nocach przez to bardzo sie martwie...czekam na odpowiedz(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka17
czesc..ostatnio wspolzylam z chlopakiem..zazwyczaj robilismy to tylko 1 raz a tym razem mielismy maly maraton :-/ zrobilismy to w ciagu jednej nocy 4 razy..czy prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy jest duze?? dodam ze zawsze uzylismy prezerwatywy :/ z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmm
witajcie, ja od jais 3 m-cy tak sie przejmowałam ze zaszłam w ciaze, ale wkoncu przetłumaczyłam sobie ze to bradziej moje urojenia - testu nie robiłam, a teraz mineły 3 m-cy od momentu kiedy moglabym wpasc sobie (peeting plus wytrysk) i jedynie po czym moge stwierdzic ze mogłabym byc w ciazy to ze brzuszek mi sie powiekszył przytyłam 4 kg z tym ze mam prace biurowa i moj brzuszek wyglada tak jak wiekszosci kobiet pracujacych w biurze - tryb siedacy, nie mam nudnosci, zachcianek, okres mam co miesiac procz tego brzuszka to jedynie to ze jestem wiecznie zmeczona - tu z kolei moze byc wplyw pracy dojazdów i szkoły w weekendy. Tak czy inaczej chyba jednak zrobie test dla swietego spokoju Aa nie mam wrazliwych piersi i nie zwiekszyły mi sie nic a nic a przy 3 m-cu to chyba jednak powinny. Sama nie wiem co mam myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modeleczka
Dziewczyny, a mozecie mi powiedzić czy to jest w porządku, jeśli już w drugim miesiącu ciąży zaczęła mi się pojawiać kresa od pępka do wzgórka łonowego?? Słyszałam, że tak się dzieje ale dopiero między 4 a 5 miesiącem. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1234
co myslicie??? :) to byl 8 dzien cyklu nie wiem czy to byly nie plodne bo skonczylam wlasnie brac tabsy i wczesniej zazylam postinor wiec mam strasznie rozregulowany cykl.......postinoru nie wzielam bo to straszne g.... facet byl we mnie kilka sekund ale nie skonczyl we mnie jest jakas szansa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nierozumiem najpierw piszesz ze wzielas postinor a potem ze jednak nie...to wkońcu jak jest? ja np kochalam sie z facetem w 11 cyklu i niestety pękła nam prezerwatywa w środku:/ a to są u mnie dni płodne byłam u lekarza ale on nie przepisał mi postinoru bo mam chorą wątrobe i nie moge takiego czegos brac wiec pozostała spiralka ale niestety ja tego nie chce mam złe zdanie na ten temat(i te kobiety które jeszcze nie rodziły nie bierzcie tego).I teraz poozostaje oczekiwanie ale okres dopiero mam dostac 18.01.2007 objawow jak narazie nie mam tylko sam stres.testu tez nie moge zrobic bo zawczesnie na to.wiec prosze pomozcie mi jak myslicie moge byc wciazy jezeli kochalam sie z facetem w dniach płodnych? pomozcie mi chociaz mnie uspokujce ze moze nie zajde...bo teraz w takim stresie zyje nic nie jem bo boje sie ze zajde:( pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-tylko-ja
to wcale nie jest takie proste zajśc w ciąże. Wiele kobiet stara sie przez kilka miesięcy i bez efektu. Niestety nie jest to wykluczone i może tak być. Jedyne co ci mogę poradzić to staraj sie o tym nie myśleć bo stres opóźnia okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariejka28
witajcie Widze ze nie tylko ja mam problem ,ale w przeciwenistwei do nektorych dziwczyn nawet cche dziecka. Ja kochałąm sie w prawei co dzien bez zadnyhc zabezpieczen do konca wytrysk we mnie mial moj kochany.. po skonczonym@ do 11 d cyklu włacznie i teraz i wiem ze sa to juz dni plodne.Do wczoraj czulakm klucie jajnika czywi owulacje dosc szybko bo z moich obliczen powinnam miec dopiero dzis a konczyc powinna mi sie w poniedziałek i co myslicie ze gdybym została zaplodniona to czy cykl owulacyjny by sie skonczyl wczesnije pomozcie bo chcialabym aby w koncu spelnilo sie moje marzenie bycia mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka
hej dziewczyny!!!! kurde jak czytam te wasze posty to az mi sie słabo robi bo mnie tez sie spóznia okres (3 dni) na dodatek jestem nałogowa palaczka a wrecz odpycha mnie od papierosów(słyszałam ze tak sie własnie dzieje) wyczuwam wszystkie zapachy dla innych nie odczuwalne czasem mam taki apetyt ze az bym konia z kopytami zjadła a czasem nie moge patrzec na jedzenie. nie wiem moze sama sobie wkrecam ale wydaje mi sie ze moje piersi sa wieksze a sutki obrzmiałe :( niby bardzo bym chciaął miec Dzidziusia ale strasznie sie tego boje bo nie wiem czy jestem na to gotowa :) pomózcie doradzcie dajcie otuchy słowem POZDRAWIAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1982
ja kochalam sie z facetem bez gumki ale nie do konca w 8 dniu cyklu potem w 32 dni dostalam nirmalny okres i boje sie i tak czy mozliwy jest normalny okres w ciazy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanneyah_89
mam pytanie... moze ktos mi pomoze... okres mam od 4 latach, ostatni rok byl naprawde calkiem regularny, nie narzekam.. mialam ostatni okres w sylwka 1.01 nad ranem i teraz powinnam miec 30.. (wczoraj) a tutaj 31 wieczor i nie ma.. nie wiem o co chodzi... raczej nie dopuszczam do siebie mysli, ze moge byc w ciazy.. ale.. kochalam sie ze swoim chlopakiem 18 i 26 (a w tym miesiacu byl to takze 18 i 26 dzien cyklu), ale bez zabepieczenia, bo z moich obliczen wynikalo, ze sa to dni nieplodne.. no i teraz sie na maksa stresuje.. duzo sie naczytalam o tym, ze plemniki moga przetrwac do czasu owulacji, albo ona sama wystapi dwa razy albo nie wiem... przypadki chodza po ludziach. no i boje sie bardzo.. mam dopiero 18 lat i dla mnie to by bylo zmarnowane zycie.. matka - konserwatystka, chyba by mnie zabila.. wiec teraz nie wiem co robic - za wczesnie na test i wlasciwie nie mam zadnych objawow ciazy, troche mnie dzis pobolewalo podbrzusze (jak na okres), ale sie nie pojawil... dodam tez ze przez ostatnie kilka dni w ogole nic nie mam uplawow... prosze o rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie, troszke dziwne.Czy biorac tabletki antykoncepcyjne mozna zajsc w ciaze i skad wtedy wiadomo ze jest sie w ciazy (w trakcie zazywania tabletek) Wystapi wtedy np.brak okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka 23
Czesc Dziewczynki!mam pytanko i cenne bedzie dla mnie Wasze zdanie na ten temat:biore tabletki Yasmin od 6 miesiecy(regularnie, bez wymiotow,biegunek itd) i moj chlopak nie konczyl we mnie...ostatnio okres spoznil mi sie jeden dzien i do tego byl malo obfity w porownaniu do wczesniejszych krwawien...od razu zaczelam schizowac ze jestem w ciazy i zaczelam zauwazac u siebie po jakims czasie objawy ciazy typu:czeste oddawanie moczu,mdlosci,bole podbrzusza...Wiem ze powinnam zrobic test ale cholernie sie boje najpierw chcialabym znac wasze zdanie na ten temat!Musze dodac ze mam pewna wade a dokladnie 2 macice-i sobie ubzduralam ze dlatego mialam mniejszy okres bo w jednej macicy jest ciaza a z drugiej mialam okres Co WY na ten temat Dziewczynki sadzicie??? Dziekuje z gory wszystkim za pomoc i zdanie na ten temat... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??? ni wydaje mi sie bys byla... ale zrob test albo do lekarza idz:)) ja mam inny problem bo zapomnialam 2 tabetek..jednej w srodku cyklu drugiej pod koniec...W ulotce bylo napsiane by nie robic przerwy w takiej sytuacji..Ja zrobilam..i zaczelam nromalnie brac tabletki..przy 6 uprawialam sex...mowia mi, ze prawdopoodbienstwo zajscia w ciaze jest znikome..ale ja itak ie denrwuje...w sobote skonczylam proszki i czekam na krwawienie.. A co Wy o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korasek
jaki jest ten bol brzcha?a piersi? klocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia20
wstręt do rzeczy które wcześniej się lubiło np. kawa wymioty osłabienie senność częste zmiany nastroju brak okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×