Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Gość mala 16
ok 23 pazdziernika uprawialam z moim chlopakiem petting..1 listopada dostalam regularnej miesiaczki..dzis jest 2 grudzien a miesiaczki brak ;/ mam powiekszkone piersi, bol glowy i lekki brzucha i woogle jakas taka zdenerwowana chodze..czy moge byc w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............./
czy jest możliwe że jestem w ciąży, jakies 11 dni temu kochałam sie z chłopakiem, doszedł we mnie ale miał prezerwatywę, to było dwa dni po skonczonym okresie, 8 dni potem dostałam dziwnych plamień, na początku koloru bordowego potem cały dzień plamiłam na brązowe, do tego wszystkiego boli mnie dół brzucha tak jak na okres a dziś zaczęla bolec głowa i czuje się sennie, czy jest możliwe zebym była w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenea
Do molaaa:)) mam do Ciebie Molaaa pytanie: od dłuzeszgo czasu, a dokłaniej od 2 tyg czuję w brzuszku takie dziwne napięcie, takie jak bym sie czymś mocno stresowała- ale naprawdę nie mam czm...Zastanawia mnie , czxy nie jest to jeden z objawów...poza tym, zauważyłam że często chodzę do kibelka i nie tylko siusiu...jeśli chodzi o apetyt to często czuję ze mam na coś apetyt, po czym jak to coś już stoi przede mną to go tracę...Nie wiem czy temp. mam podwyższoną bo bałam sie rozczarowania.... podobniej jest z testem.... Okres powinnam dostać w ten weeken i głęboko wierze w to ze nie nadejdzie... a tam a propos do temp...czy zawsze ejst tak ze temperatura jest podwyzszona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenea
Do molaaa:)) mam do Ciebie Molaaa pytanie: od dłuzeszgo czasu, a dokłaniej od 2 tyg czuję w brzuszku takie dziwne napięcie, takie jak bym sie czymś mocno stresowała- ale naprawdę nie mam czm...Zastanawia mnie , czxy nie jest to jeden z objawów...poza tym, zauważyłam że często chodzę do kibelka i nie tylko siusiu...jeśli chodzi o apetyt to często czuję ze mam na coś apetyt, po czym jak to coś już stoi przede mną to go tracę...Nie wiem czy temp. mam podwyższoną bo bałam sie rozczarowania.... podobniej jest z testem.... Okres powinnam dostać w ten weeken i głęboko wierze w to ze nie nadejdzie... a tam a propos do temp...czy zawsze ejst tak ze temperatura jest podwyzszona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana87
otrzymalam wyniki z morfologii i wszystkie sa w normnie, nieskonsultowalam sie jeszcze z lekarzem, ale jestem ciekawa czy zwykle podstawowe badania moga wykazac ciaze, czy konieczne jest badanie beta HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinda1
normalny szok...objawy znikneły,albo sie do nich przyzwyczaiłam piersi mam pełne-ale nic a nic nie bola. hm.jestem mało spostrzegawcza bo o prócz tych żyłek i piersi nic nie widze.kuły mnie jajniki teraz juz nic ..ale spać dalej nie moge.Już cały tyzien ide po test i dojśc nie moge..moze to strach..ze jestem ..albo zze nie jestem:( sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana87
ja dzis bylam na tych badaniach B HCG wynik po poludniu echhh tak sie boooooje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiooolek
Hej. Dziewczyny. Chcialam sie Was w jakis sposób poradzić, bo już poprostu zzeraja mnie nerwy. W sobote wspolżylam z chlopakiem i pękła nam gumka (biore tabletki antykoncepcyjne ale czasami zdarza mi sie zapomniec i biore je po jakiejs godiznie czy cos) ale zauważylam ze od jakiegos czasu nie mam zbytnio apetytu i mam temperature 37 stopni, czy jezeli jutro bym zrobila test to da mi jakąs mniej wiecej pewna odpowiedz? odpiszcie bo juz nie daje rady ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinda1
nie da ci to żadnej odpowiedzi po 3 dniach... poczekaj chociaz tydzien. ale mysle ze to poprostu z nerwów...sie przejełaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej. Powiedzcie mi taką rzecz 30 11 2008 kochałam się z moim chłopakiem i doszło do tego że nie zdążył wyjść na drugi dzień pojechaliśmy do ginekologa po proszki w 72godz a on mi przepisał antykoncepcyjne i kazał mi wziąć 3 odrazu i 3 po 12 godzinach. trzy dni temu powinnam dostać okresu którego jeszcze nie mam. czy jest możliwość że jestem w ciąży?? proszę ratujcie mnie bo nie wiem co ze sobą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem tu nowa i mam do was pytanko. Mianowicie dzis to juz moj 41 dc i nie mam @,najdluzej spozniala mi sie 38 dni ale przewaznie to byla w 31dc wczoraj robilam test wyszedl negatywnie,zadnych objawow oprocz tego ze chodze czesto siusiu, ale zawsze tak mialam przed@ czy to moze byc ciaza skoro test wyszedl negatywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katmandu
Drogie kobietki opowiem wam moją historię. Cykle od dłuższego czasu miałam bardzo nieregularne od 12do 35 dni. Do tego leczyłam się na permanentne zapalenie przydatków. Nie miałam już nawet ochoty zastanawiać się jak tam sprawy mojej owulacji. Trzy dni przed miesiączką kochałam się z mężem. Potem on wyjechał na szkolenie więc innej "okazji" nie było. Okres przyszedł zgodnie z planem ale był krótki i nie obfity. Pomyślałam sobie, że to efekt branych leków. Po tygodniu zauważyłam niewielkie plamienie. Jednocześnie powiększyły mi się piersi i dostałam wścieklizny jak to zawsze przed miesiączką. I znów pomyślałam, że to taki krótki cykl mi się trafił. Ale okres nie przyszedł a wścieklizna i obrzmienie piersi nasilało się. Już wiedziałam. Zrobiłam dwa różne testy - oba pozytywne jak byk. Okazuje się, że miałam dni płodne tuż przed miesiączką. A testy: bobo-test i pre-test wykazały ciążę bardzo wczesną; kilka dni po zagnieżdżeniu. I w ten sposób zostanę szczęśliwą mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca79
Mam 30 lat i jeszcze nie rodziłam,od 7 dni spóżnia mi sie okres.Czytam tak te wasze wypowiedzi i zastanawiam sie czy to nerwy czy jednak spodziewam się dzidziusia. Mam bóle w krzyżu w dolnej częsci brzucha od kilku dni,tak jak zwykle przed okresem,tyle że zamiast spodziewanej krwi mam żółtą wydzielinę jak podczas dni płodnych.Nie mam apetytu i schudłam 2kg.Jest mi słabo ,ale nie codziennie.Powiedzcie czy to nerwy czy też jednak nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i proszę Was o radę. Jestem po clostilbegycie. Dostałam jakieś dziwne czarne plamienia ok. 35 dnia cyklu, w tej chwili jestem już 7 dni po. Bardzo bola mnie piersi i brzuch, a test wczoraj tj. w szóstym dniu wyszedł negatywny. Czy mam powody do zmartwienia? Skąd te bóle. Okres ten nie był normalny, mogą to być torbiele? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma 2
hej.czy ktos mi pomoze?ostatnia miesiaczke mialam w listopadzie robilam test ale wyszedl negatywnie a mam nieregularny okres i tez chodze czesto siusiu i mam troche wiekszy apetyt ale innych obiawow niemam i jestem w ciazy czyy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia808
nieznajoma 2 Radziłabym powtórzyć test, ja 8 miesięcy starałam się o dziecko, też miałam nieregularny okres i za każdym razem wydawało mi sie że jestem w ciąży , za każdym razem miałam bóle brzucha , powiększone piersi itd a jak już byłam w ciąży to było zaskoczenie bo nie miałam prawie żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka85
hej dziewczyny,ja mam zgage,co chwilke chodze siusiu,nawet dwa razy w nocy:/ale wczoraj dostalam okresu,chce zaznaczyc,ze staram sie z mezem o dzidziusia od okolo 3 tygodni ,robilam test tydzien temu,ale wyszedl negatywnie,czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka85
jest tutaj ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia808
Ja starałam sie o dzidzie 8 miesięcy, z każdym kolejnym okresem przeżywałam zawód . Potem dostałam taki dziwny 2 dniowy okres, zaczęłam mieć mdłości itp, test wyszedł pozytywnie dopiero w 6 tygodniu mojej upragnionej ciąży :) obecnie jestem w 7 miesiącu.Radze dać na luz i cierpliwie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka85
oh jakbym chciala byc spokojna:) wiem ze zajcie w ciaze odrazu moze byc niemozliwe i czasem trzeba czekac miesiacami,ale tak to juz niestety jest,ze jak nie chcesz dziecka to jest,a jak chcesz to nie mozesz go miec,albo musisz na nie glugo czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma2
ja wiem ze powinnam powtorzyc test tylko boje sie ze znowu sie zawiode ja mam juz jedno dziecko i staralismy sie o nie 8 miesiecy i pora na drugie.tylko ze ja niemam zadnych objawow zreszta za pierwszy razem tez tak bylo.naet wyladowalam w szpitalu bo lkarz myslal ze to ciaza pozamaciczna dlatego nawet boie sie isc do lekarza jednak mam powturzyc test tylko kiedy zeby bylo dobrze i byl pewny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam taki problem kochamy sie z moim juz ponad 3 miesiące bez zabezpieczenia i od jakichś dwóch miesięcy nie mam okresu robiłam test i wyszedł negatyw czy to możliwe ze moge być w ciaży... skoro nic nie czujei nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna 18
cześć dziewczyny mam problem i mam nadzieje że mi w nim pomożecie. może wam się to wydawać śmieszne ale ja nie jestem pewna 10 pażdziernika kochałam się ze swoim chłopakiem z zabezpieczeniem, on skończył poza mną ale póżniej zahaczyliśmy gumką o papierek i pękła. wytarłam łóżko i umyłam ręce ale było mi strasznie mokro więc musiałam się wytrzeć. nie wiem czy w ten sposób nie przedostały się jakieś plemniki ale mam okres w termimie i nawet jest mocny (trwa ok 5-7 dni) mam strasznie rozdęty brzuch i ostatnio mam zaparcia. zwiększył się też obwód mojego brzucha, w pierwszym dniu 7 tygodnia miałam lekkie mdłości pozatym nie mam żadnych objawów pomóżcie czy ja moge być w ciąży??? ps. nie robiłam testu z obawy że wyjdzie pozytywnie a za tydzień mam mieć już 4 okres (oby się pojawił) prosze o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata26
czesc dziewczyny, napisze Wam moje objawy ciąży, ostatni okres 16 pazdz 2008, 1 listopada przytulanki po tygodniu juz czułam ze cos jest nie tak ze cos sie zmieniło byłam cholernie rozdrażniona, nakrzyczałam na męża za jakąś pierdołę, naszła mnie ochota na sledzie wiec kupiłam ale niestety nie zjadłam bo poczułam zapach i koniec juz byłam pewna ze zaszłam, po tygodniu zrobiłam okres w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszły 2 krechy (pamiętajcie ze test robi sie minimum w dniu spodziewanej miesiaczki jesli nie przyszła nie wczesniej bo nic nie wykaze), inne objawy to senność mogłam spac na stojąco, mdłosci od ok 8 tygodnia, piersi od jajeczkowania wieksze i drazliwe na dotyk. Teraz jestem w 13 tyg i jeszcze brzucha nie widac, zaczyna sie powiekszac od ok 4 m-ca, od poczatku mam zaparcia i wzdęcia ;/ ciemniejsza otoczka wokoł sutka od ok 7 tygodnia. Mam nadzieję że trochę Wam pomogłam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazooooooona
hej wiem ze tu jest troche inny temat ale nie wiem gdzie juz mam pisac;p ostatnio mam straszne obawy... uprawialam stosunek z moim chlopakiem-bez zabezpieczenia....nie doszlo do wytrusku bo sie opanowalismy w pore, ale ja wciaz sie stresuje, tym bardziej ze powinnam dostac okres 26-28 dnia cyklu a tu 30 i cisza...moze troche przesadzam, ale czytalam juz chyba wszystkie objawy ciazy itp (niby sie uspokoilam bo nie mam praktycznie zadnych z nich oprocz bolacych piersi ktore z reszta zawsze mam przed okresem) ale i tak nie jestem pewna, wiec jesli ktos moglby mi pomoc i powiedziec czy jest duze prawdopodobienstwo ze moje obawy sa sluszne to bylabym wdzieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 12345
Mam pytanie: Od listopada mam dziwne zaburzenia miesiączkowe; a mianowicie pojawia się i znika. Następną miesiaczkę dostałam z dwu tygodniowym opóźnieniem i dostałam na przełomie grudzień/styczeń i też była dziwna. Teraz zbliża się kolejny termin i nie wiem co będzie; muszę zaznaczyć że nigdy nie miałam problemów z miesiączką zawsze była regularna i bezbólowa, a te ostatnie to są bardzo bolesne a momętami to tak boli jak bym dostawała bóli porodowych. Robiłam test ciążowy i wyszedł ujemny /co prawda nie wieżę w testy bo zawsze u nas w rodzinie wychodzą ujemne/. Po za dziwnymi miesiączkami i ciągłym bólem brzucha to w Listopadzie spadłam z wagi około 2kg i strasznie przez to ubolewałam bo mam straszne problemy z przybraniem na wadze, no ale mimo tego ostatnio nie miałam wogóle apetytu i o dziwo przybrałam na wadze około 4kg a głównie w brzuszku a reszta to tak co nie co, piersi mnie swędzą i mam problemy z wypróżnieniem sie no i bardzo często chodzę siku. Wydaje mi się że jestem w ciąży ale nie mam pewności. Co chcę iść do lekarza to zawsze mi coś w tym przeszkodzi. W czwartek wziełam sobie specjalnie wolne żeby iść do lekarza to się okazaqło ze nie przyjmuje i że idzie na urlop. Sama nie wiem co mam o tym myśleć; bo wszyscy znajomi mówią ze jestem w ciąży przez mój brzuszke bo naprawdę tak to wygląda (zrobiła się mała piłeczka). A w podbrzuszu czyję sie tak jak bym miała tam coś wielkości brzoskwinki. Proszę wypowiedzcie sie na ten mój problem:) Czekam na odp... Pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 12345
Do przerazooooooonej!!! Jedno wiem napewno że jeśli spóźnia Ci się tylko pare dni to nie masz się czego obawiać bo to może być z różnych przyczyn, nawet z głupiego przemąęczenia czy przeziębienia. Ale z drugiej strony patrząc to nigdy nie można mieć 100% pewności bo w trakcie ciąży również można miesiączkować. Warto więc cierpliwie poczekać i sie nie stresować. Jak juz będziesz pewna to napisz co i jak. Pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 12345
Ach zapomniałam dodać najważniejszej rzeczy że właśnie od pamiętnego listopada mam bardzo silne zaburzeniua emocjonalne. Płaczę z byle powody ciągle się kłuce z mężem, wiecznie krzyczę i nonstop się obrażam. To jest u mnie nie normalne bo zawsze wszystko przyjmowałam ze spokojem prawie nigdy nie płakałam a teraz to aż mnie przeraża bo potrafię płakać bez powodu. A co do tych 4kg co przytyłam to było w okresie nie całych trzech tygodni. To jest bardzo dziwnetym bardziej ze nigdy nie ważyłam tyle co teraz no po za pierwszą ciążą ale w tedy nie miałam żadnych obiawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala48
ostatni okres miałam 17 grudnia schudłam ostatnio jakieś 3 kg.jak na razie nie dostałam okresu. powiekszyły mi sie piersi odczuwam bóle w podbrzuszu juz od tygodnia jestem senna stale. co może być tego przyczyna? na piersiach mam bardziej widoczne żyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka281
cześć mam problem . kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia i na drugi dzień dostałam okres . i nie wiem czy moge być w ciazy :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×