Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Gość sysiaa25
Porzed miesiączką szyjka macicy twardnieje ja taj mam ale nie pokoi mnie to że mimo okresu który był dziwny bo 2 porządne dni krwawienia trzeci dzień nic a 4,5,6 zabarwiony na bardziej brązowy śluz a nie krew no i co mi się nigdy nie zdażyło okropnu ból w podbrzuszu tak silny że bez tabletek się nie obyło ale przez całą miesiączke a zwykle boli mnie brzuch ale przez pierwsze 2 dni częste oddawanie moczu uczucie senności i cały czas mi jest zimno,apetytu nie mam.Mamą już jestem ale przy pierwszej ciąży objawów żadnych nie miałam puki okres mi się nie spóznił dopiero gdy poszłam do lekarza to on zapytał mnie czy mam szypiący mocz i czy mam tkliwe piersi odp.że tak to gratulacje jest pani w ciązy ale jeszcze potwierdze to badaniem powiedział i faktycznie byłam w 4 tygodniu ciąży.dlatego jeśli ktoś współżył i to jeszcze bez zabezpieczenia i w dodatku w dni płodne to może się tego spodziewac bez wstępnych objawów wskazujacych że jest się w ciąży...Ja bardzo bym chciała bardzo być mamą ale cią jest do tych co jej nie chcą i się nie spodziewają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulaxzyed
a ja mam taki przypadek- kochalam sie z moim facetem (stosunek przerywany, nastepnie dostalam okres prawie w terminie (ale wczesniej niz zwykle,bo po 21 dniach...), teraz jest 4 tydzien od momentu kiedy kochalismy sie a ja mam nastepujace objawy : sennosc, obolale piersi, uczucie "kwasnosci w ustach", na przemian zimno-goraco, nudnosci ( bez wymiotow), wzdecia brzucha. Ja juz sama nie wiem, moze sobie wmawiam. Czy mozliwe sa takie objawy w 4 tyg od ewentualnego zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulaxzyed
prosze! niech ktos sie wypowie:( , tak czy siak bede musiala sobie zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia808
po pierwsze chciałam napisać dla wszystkich babeczek z tzw policystycznymi jajnikami. Diagnoza brzmiała jak wyrok, bałam sie że nigdy nie zostane mamą, brałam leki, chodziłam do lekarzy i nic, w końcu dałam za wygraną i przestałam liczyć na cud, popadłam w jakąś dziwną depresje i... to był pierwszy objaw że w moim brzuszku jest dzidzia. Potem barddzo posmakowały mi ogórki kiszone a tak po za tym (to już 11 tydzień) na piersiach powyskakiwały pod skórą maleńkie żyłki. Jak narazie żadnych mdłości, teraz zaczynam powoli nabierać więkrzych rozmiarów. NIE TRAĆCIE NADZIEI !!!! aha jeszcze jedna dziwna sprawa , normalnie okres miałam tylko może troche bardziej skąpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysiaa25
dzięki za pocieszenie bo ja też mam okres tylko bardziej skąpy a poza tym objawy takie jak: powiększone piersi ale mnie nie bolą i podbrzusze mnie boli ale nie wiem czy to można zaliczyć do objawów ciąży poza tym kawa mi nie smakuje no i brak apetytu a nie obrzarstwo,no i jescze często chodze siusiu.Jestem już mamą mój syn ma już skończone 5 lat a chcemy mieć drugie i powiem wam że trace już nadzieje.Test wuszedł niby dwie kreski ale już raz mnie oszukał dlatego bardzo w to nie wierze.Boje się iść do lekarza bo wiem że powie mi że to nie ciąża tylko zwykłe przeziębienie albo coś jeszcze innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysiaa25
co wy o tym myślicie.....powiedzcie mi bo przy pierwszej ciązy nie miałam żadnych objawów i nie wiem co myśleć o takich objawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia808
sysia 25 No ja pierwszemu testowi też nie wierzyłam dlatego odczekałam kilka dni i zrobiłam 2, siusiu też chodziłam często ( to wynik podwyższonego progesteronu )radze więc zrobić drugi teścik jeśli i ten wyjdzie pozytywnie to w 90% zostaniesz mamą 2 raz aha i na początku też nie smakowało mi prawie nic , podbrzusze do tej pory mnie pobolewa ( coś jak na okres , czasami lekkie kłócie). Moja rada : twoje podejrzenia są jak najbardziej uzasadnione,jeśli nie chcesz iść do lekarza to zrób sobie 2 test najlepiej inny niż poprzedni np jeśli pierwszy nył paskowy to drógi kup płytkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysiaa25
serdzeczne dzięki z nadzieje pujde po test w poniedziałek i napisze jaki jest wynik mam nadzieje że to nie moja podświadomość bierze góre tylko to ciąża...trzymaj kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysiaa25
powiezcie czy brązowy pasek co robi na brzuchu od pępka w dół to robi sie od zajścia w ciąże czy pózniej bo mimo że jestem juz mamą to tego nie pamiętam...niech mnie ktoś uświadomi prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWER
Witam Was Koleżanki Słuchajcie mam Pytanie ; 1 pazdziernika powinnam dostac okres ale mam objawy takie jak; Wielki apetyt jestem senna (ciagle ziewam) ciagle chodzie do Wc (w nocy 2-3 razy)w dzien nie Zlicze :) mam bole brzycha od pępka w dół, jajniki mnie Pobolewaja.Tak bardzo podobnie jak na okres,i bardzo Zpuchłam na brzuchu i Pobolewaja mnie piersi Byc moze trszke zpuchły mi kostki ale nie widze... powiedzcie mi wspepnie czy moge byc w ciazy ? czy musi byc u mnie dolegliwosc tata jak mdłosci (chociaz na poczatku 2 tygodnia wstecz troszke mi było mnie dobrze moze 2 - 3 razy nie mam jakies lini ciemnej na brzuch .. ani sutków bardziej ciemnych prosze napiszcie czekam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWER
nie dopisałam ze czuje suchość w ustach i bardzo mi gorąco... jak bym miała stan podgoraczkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia65
do DWER Możesz być w ciąży, wcale nie oznacza że w ciązy musisz mieć mdłości ja byłąm 2 razy w ciąży i nie miałąm mdłości wcale przez cały okres ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu nie wiem ale tez nie chce zrobic testu ani nie chcem pojsc do ginekologa ... razem z Męzem zadecydowalismy poczekac do okresu, ale czy myslicie ze te objawy to juz w 50% ciaza czy wiecej ? w ktorym tygodniu sa takie objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysiaa25
ja też się bałam zrobić test ale zrobiłam wcześniejszy test wyszedł niby że jestem w ciąży dwie kreski tylko ta jedna jaśniejsza ,i mam objawy ciązy a dzisiaj rano zrobiłam drugi test i wyszło że nie jestem w ciąży-jedna kreska.....załamana jestem do ginia jeszcze nie poszłam bo ma urlop ale innej informacji nie oczekuje.... więc uważam że to moja podświadomość i chęś zostania mamą po raz drugi... Radze zrobić sobie test żeby dalej się nie stresować bo jeśli jesteś w ciązy to poco narażać się na niepotrzebny stres a na własnym przykładzie wiem że nasza podświadomość potrafi nam zronbić niezłego figla że będziemy się tak czuć jakbyśmy były w ciązy bo bardzo tego chcemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysiaa25
a powiedzcie mi czy w ciąży są upławy czy raczej bardziej sucho bo ja mam niby dzisiaj jajeczkowanie a wogóle zero śluzy nie wiem co może być powodzem...prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmieszana
Hej dziewczyny mam problem. Brałam tabletki anty przez ponad dwa lata. w czerwcu je odstawiłam i od tamtej pory mam problemy z miesiączkom. Pierwszej po tabletkach dostałam za wcześnie drugiej z miesięcznym opóźnieniem i teraz czekam na kolejną już dwa tyg się spóżnia. regularnie współżyję z chłopakiem i zawsze się zabezpieczamy, chociaż zdarzyło nam się zagalopować po odstawieniu moich tabletek, ale w porę się opamiętaliśmy. tak więc na prawdę nie wiem co mam myśleć. Jak tak czytam sobie to kilka objawów np. ból piersi ale przed okresem też mnie bolą. Pomocy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny co naj leprze (chyba nie jestem w ciazy) Zawsze miałam co 28 dni okres i od Maja do dziś mam juz co 22 dni nie wiem dlaczego. a wiec to wszystko sie dzieje poniewaz dzis lub jutro moge dostac okres...:( a wiec nie bedziech chyba dzidziusia :( ;( Zmieszana jesli bedziesz miała wiecej objawow (tylko nie wywołuj ich sama) powiewaz kobiety tak jak kolezanka sysiaa25 wspomniała to potrafimy Zmyślić sobie ciaze tą UPRAGNIONA lub poprostu z paniki ze nie chcemy a jestesmy mi sie zdazyły te objawy 2 raz wiec bede planowac za niedługo dzidziusia tylko czekamy ja z mężem aż dostanie prace,Stałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia25
a powiedzcie mi czy w ciąży są upławy czy raczej bardziej sucho bo ja mam niby dzisiaj jajeczkowanie a wogóle zero śluzy nie wiem co może być powodzem...prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze od jakiegos czasu tez tak mam nawet odczuwam bol wten czas ale sluzu jak by nie było(nie mam mokro) ale sa dni płodne mozesz sprawdzic wkładajac palca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia25
Właśnie wiem że można sprawdzić wkładając palec bo szyjka macicy w dni płodne jest otwarta ale powiem ci że tak zdażyło mi się pierwszy raz zawsze upławy bułu duże że bez wkładki ani rusz a teraz nic i nie wiem jaka może być tego przyczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isssabel
witam okres spóznia mi sie juz 12 dni byłam u lekarza i on powiedział ze prawdopodobnie nie jestem wciaży bo także stres i jak jest w moim przypadku zażywanie dużej ilości mocnych antybiotyków może opuźnić a takżę powstrzymać krwawienie. Robiłam także test jeden wyszedł negatywnie a drugio pozytywnie, ale za tydzień dokładnie sie dowiem bo ide na badanie usg, a tak poza tym to nie mam zadnych obiawów, zadnych mdłości, wahań nastroju no może od czasu do czasu chce mi sie spac ale to predzej jest spowodowane moją praca. wiec jak nie jestes pewna to zrób sobie 2 testy dla porówniania, a nastepnie do lekarza wtedy twoje wątpliwości zostana rozwiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BŁAGAM O ODP.
BŁAGAM POWIEDZCIE MI ZE NAPEWNO NIE JESTEM W CIAZY :( OKRES SPOZNIA MI SIE JAKIES 7 TYGODNI!! PARE MIESIECY TEMU ODSTAWILAM TABLETKI ANTY OD TEGO CZASU JUZ RAZ OKRES MI SIE SPOZNIAL OK 4 TYG. ALE WKONCU DOSTALAM. TERAZ TO JUZ MASAKRA, ROBILAM TEST TYDZIEN TEMU I 3TYG TEMU OBY DWA NEGATYWNE. NIE MAM ZADNYCH OBJAWOW CIAZY OPROCZ BRAKU MIESIACZKI WIEC CO JEST??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BŁAGAM O ODP.
AHA JESZCZE JEDNA RZECZ, WCZORAJ CHWYCIŁ MNIE DOSC OSTRY BÓL W PODBRZUSZU ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamłoda
A mi możecie powiedzieć ,napisać czy objawem ciąży może być raz bezsenność , a drugiego dnia śpie jak zabita , mam okres , ale krótki , mam temperaturę 37 , mdłości , ale nie wymiotuję , nie wiem co jeszcze mam napisać , czy podczas ciąży może się pogorszyć gwałtownie wzrok ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-H
Hej , czy zawsze kochajac sie bez prezerwatywy jest sie w ciazy? ja kochalam sie 2 razy ostatnio bez ale moj chlopak powiedzial ze nie czul zeby mu cos polecialo, ani ja tez nie poczulam i to bylo lekko tak i boje sie ze moze jesli troche pocieklo to czy jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2121
okres spóznia mi sie 10 dni dwa testy negatywne kiedy moge isc do gina na usg zeby juz było cos widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam napisze moje objawy, bo wszystko dzien po dniu zapisywalam ;] Wiec po kilku dniach od stosunku czułam kłucie w podbrzuszu, czasami bolal mnie jajnik- tak jak czasami w dni płodne. Zawsze po dniach płodnych zaczynaja mnie bardzo bolec piersi, sa nabrzmiałe i mają takie jakby grudki w środku, a tym razem nie bolało nic... oprócz sutków, które sa mega wrazliwe i przy dotyku bolą. W dniu spodziewanego okresu zaczely mnie bolec piersi, ale tak dziwnie- tylko po bokach i tylko przy dotyku. Mam tez dużo wodnistego śluzu. Test ciązowy robiłam 2 razy. Pierwsz raz dzien przed spodziewanym okrsem- wyszedl negatywny Drugi raz- dwa dni po terminie okresu i już wyrazne są dwie krechy :D Ale trzeba pamietac, ze w kazdym przypadku jest inaczej. Jak na przyklad z tym bólem piersi- niektore wlasnie po zapłodnieiu zaczynaja odczuwac ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenea
witam:)) mam takie pytanie a propos objwów ciąży- na którą to zresztą czekam z utęskieniem... Większość Was pisze o bólu brzucha... ja natomiast, czuje takie gilgotanie- któe nawet byw(jest) przyjemne ... Czy to o taki objaw chodzi?? Mnie brzuch nie boli...a czy Was faktycznie bolał? Poza tym zaobserwowałam jeszzce u siebie mocno powiększone piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×