Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Gość M***
mysle, ze owulacja to na pewno nie jest, moze to sygnal nadejscia okresu... ja w zeszlym m-cu nie dostalam go w ogole, a mialam zblizenie i tez sie balam, z tym, ze biore pigulki i nastapila blokada, okres pojawil sie w tym m-cu i mam tak na zmiane: raz jest, raz nie ma, ale skoro Ty nie bierzesz pigulek to sytuacja jest inna... piszesz, ze zazylas postinor, a z tego co wiem, zawiera on naprawde konska dawke hormonow i jesli przyjelas go w ciagu 72 godzin to mysle, ze nie ma podstaw, by sie bac, byc moze zachwiala sie Twoja gospodarka hormonalna...bol krzyza i bol jajnikow wskazuje na nadejscie okresu... miejmy nadzieje, ze go dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będąc w ciąży w pierwszym miesiącu schudłam 1,5 kilo i na początku nie miałam żadnych objawów. Gdzieś na początku drugiego miesiąca, zaczęły mnie pobolewać piersi i miałam lekkie zgrubienie w okolicy zarostu-na dole od brzucha!Wiedziałam że jestem w ciąży ponieważ była córcia planowana od 3 miesięcy wstecz! POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będąc w ciąży w pierwszym miesiącu schudłam 1,5 kilo i na początku nie miałam żadnych objawów. Gdzieś na początku drugiego miesiąca, zaczęły mnie pobolewać piersi i miałam lekkie zgrubienie w okolicy zarostu-na dole od brzucha!Wiedziałam że jestem w ciąży ponieważ była córcia planowana od 3 miesięcy wstecz! POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinia
M*** moze masz racje. W sumie czekam juz dość dlugo - 8 dni. TO moze wreszcie sie pojawi spoznialski ;) A postinor bralam jak ok.36h po.. to chyba niezly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi błagam
Uprawialismy z moją dziewczyną petting. Nie przypominamy sobie żeby doszło do niebezpiecznej sytuacji grożącej ciążą, uważaliśmy, myliśmy dokładnie ręce, ale oczywiśćie i tak mielismy okropnego stracha. Było to w sobotę 10 czerwca. Martwiliśmy się, ale w końcu stwierdziliśmy że nie ma się o co martwić, że przecież byliśmy ostrożni i nasienie nie mogło się dostać tam gdzie nie powinno, pytaliśmy na forum, też nas uspokoili, spoko. Ale ja dzisiaj znowu oszalałem i się zacząelm martwić. Dziewczyna ma dostać okres w sobotę. Teraz pobolewa ją brzuch, jest lekko obrzmiały. Ona mówi, że tak jest przed okresem. Ale czy to mogą być objawy ciąży? Cholera, bo ja czytałem że takie są, w ciągu dwóch tygodni od zapłodnienia i już sikam ze strachu... Powiedzcie proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi błagam
proszę was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mynika
no co TY takie objawy normalne przed okresem!!!a bie w ciąży!!!będzie ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi błagam
uffff... no to dzięki, zostałem uspokojony na nowo ;) Wogule my jesteśmy głupi że tak się martwimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal22
witam:) to ja chyba bede facetem ktory mam wiele pytan do Was panie:P. Mam taki problem... mojej dziewczynie spoznia sie okres juz 2 tyg...najciekawsze jest to ze nie ma zadnego z podanych przez was objawow:( mowila mi ze brala (zamin bylismy razem) jakies srodki na opoznienie okresu:( pozatym ma zapalenie pecherza ( jakies 6 miesiecy, potwierdzone przez lekarza) juz nie raz bylem w wielkim stresie jak sie spozniaj okres 6 tyg... powiedzicie mi co moze byc przyczyna takiego rozregolowania miesciaczki... i czy moge juz zastanawiac sie nad imieniem dla swojego dziecka?? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi błagam
to jeszcze raz ja. Proszę, uspokójcie mnie i powiedzcie że będzie dobrze. Dzisiaj moja ukochana (z którą uprawialiśmy petting, [10 czerwca] byliśmy bardzo ostrożni, nie przypominamy sobie żadnej niebezpiecznej sytuacji, myliśmy ręce i wogule ale i tak się cholernie boimy) rano bardzo źle się czuła. Miała ostrą biegunkę, było jej słabo, bolał brzuch w podbrzuszu, było jej niedobrze, wogule no tragicznie się czuła, wyglądało mi to na jakiś wirus czy coś, zatruć się raczej nie zatruła. Naprawde to wyglądało na jakąś poważną chorobę bo czuła się FATALNIE. Jutro lub pojutrze ma planowo dostać okres ale chyba jej piersi nie bolą jak zwykle. Mówiła że czasem się podobnie (nie tak samo, ale podobnie) czuje koło okresu. Teraz wypiła gorzką herbatę, wzięła węgiel (na tą biegunke) i już się czuje dobrze. Powiedzcie mi że to nie są objawy ciąży i że możemy być spokojni :(. Dodam jeszcze że od ostatniego okresu dużo się martwiła o tą ewentualną ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi błagam
pewnie teraz mnie zbesztacie, tak, wiemy, już jesteśmy świadomi swojej głupoty i postanowiliśmy przystopować przynajmniej na 3 lata, ale mamy 16 lat - słyszałem że im kob ieta młodsza, tym łatwiej zachodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi błagam
no, niechże się ktoś odezwie :( - np Nie Musisz, osanio dostałem od niej poważną, podtrzymującą na duchu odpowiedź. Proszę :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESSIC
Witajcie kochane! Mam do Was takie pytanko, bo widzę, że dużo tu przyszłych mamuś i nie tylko zresztą:) Napiszcie mi co sądzicie na ten temat. Od jakiegoś czasu ciągle biegam do toalety( siusiu), wykluczone jest jakieś zapalenie bądź problemy z pęcherzem moczowym, choć zawsze miałam apetyt od pewnego czasu niemam ochoty na jedzenie czasem jakaś " zachcianka", pozatym est mi często niedobrze i jestem zmęczona. Okres powinnam mieć jutro, ale nic na to nie wskazuje żebym go dostała. Robiłam test kilka dni temu, ale pewnie niesłusznie bo słyszałam, ze powinno się go wykonywać w dniu przewidywanego okresu czyli u mnie wypada na jutro. Napiszcie jak uważacie czy to objawy wczesnej ciąży?? Będę wdzięczna za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni25
drogie przyszłe mamy! okres spóźniał sie juz tydzien, a zawsze mam regularnie, więc pare dni temu zrobiłam test, a nawet 2 bo niw mogłam uwierzyc i okazalo sie ze jestem w ciąży.narazie bolą mnie piersi i tak od samego początku, jak przed okresem, mam ciągle duszności i napady gorąca, nie mam zachcianek a wręcz straciłam apetyt i troche schudłam, mam wzdęcia, często sikam, zaliczyłam juz jakąś okropną infekcę pochwy-to podobno typowe, co jakis czas czuję takie delikatne skurcze, ajk przed okresem. jutro wizyta u lekarza!!!trzymajcie kciuki!!! wiecie, kiedy można usg zrobić, żeby coś wykazalo?bo czytałam, że od 6 tego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jestem tu nowa , ale chetnie podziele sie swoimi objawami, jestem w 7 tyg i jestem szczesliwa, w czw ide na usg zobacze poewno juz malenstwo i jusłysze jego serducho, juz nie moge sie doczekac, porod obliczylam sobie na 28 lutego ciekawe jak lek obliczy okres zawsze mialam nazwijmy to punktualnie, mam 32 dniowe cykle, staralismy sie intensywnie , wiec juz 33 dnia zrobilam test bo nie moglam sie doczekac wyszedl pozytwynie, 2 powtorzylam 35 dnia pozytwyny, od 35 dnia zaczl bolec mnie brzuch jak na okres ale w sumie nie pzrestwala, psozlam do gina, niestety nier mojego moj na urlopie, ale lek stwierzdil ze to mozliwe bo macica sie pwoiiekasz do tej pory nie mam zadnych objawow bola mnie piersi, zawsze duzo suiuslam wiec roznicy nie wiedze, od zcasu do czasu boli mnie brzyuch takie male skurcze mam, i wydaje mi sie ze sie poce bardziej , ale nie wiem czy to od tego bo na zewnatrz jest 32 stopnie hihi pozdrawiam wszytkie dziewczynki i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno, gdyby nie podwyzszona tempka to bylabym, pewna ze okres bedzie takie mialam raczej objawy, a trer5az wydaje mi sie ze zcesciej boli mnie glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkaa
jestem w 8 tyg ciązy obkawy są takie zmęczenie mdłosci sporo jem najchetniej warzywa i owoce powiekszyły się piersi i pewnym objawem jest ciemnienie i powiększenie brodawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszony
Mam pytanie: czy już pierwszego dnia po zapłodnieniu mogą pojawić się bóle piersi?? Jest tydzień przed okresem. Czy to może być już napięcie przedmiesiączkowe?? Proszę o jak najszybszą odpowiedź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Basia
" owszem mialam miesiaczke ale od 3 lat regularnie bralam tabletki a w 90% kobiety po braniu tabletek bedace w ciazy i tak miesiaczkuja " Dziewczyny jedna z was napisala to na forum,czy to rzeczywiscie prawda??Czy ktoras z was tak miala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestraszony- 1 dnia po zapłodnieniu objawów ciazy jesczez nie ma, ale jesli jest tydz. przezd okresem owszem piersi moga juz bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti1
Czesc dziewczyny,mam pytanie bardzo chce byc w ciazy,kochalam sie z moim chlopakim w dni plodne bez zabezpieczenia i do samego konca.Okres powinnam dostac w niedziele(mam nadzieje ze nie dostane)mam strasznie bolace piersi i nabrzmiale,odczuwam bole w podbrzuszu ale troche inne niz przed okresem.Wczoraj robilam test ale niestety wyszedl negatywny,jednaj ja jakos inaczej sie czuje.Czy jest mozliwosc ze test zle wyszedl a mimo to jestem w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec1985
czesc wszystkim!!! mam 21 lat i mam nie regularny okres!! mam planowo go dostac za kilka dni, ale cosik zle sie czuje mam zawroty i bole glowy,chce caly dzien mi sie wymiotowac!!przytylam troszkie. Czy to moze byc ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i czytam i sie stresuje. biore tabsy i jeden jedyny raz kochalismy sie bez gumki, a tak normalnie to zawsze uzuwamy dodatkowo. mialam juz dwie porzadne miesiaczki od tamtego czasu (nie zadne tam plamienie) ale ostatnio miesiaczka byla prawie bezbolesna. kiedys myslalam, ze w ciaze zajsc nie moge, a jak to poczytalam to az mi slabo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polly anna
hej. piesciłam się z moim chłopakiem idealnie w dzien owulacji,tzn.nie bylo pełnego stosunku,ale mogła sie jego sperma dostac do mojej pochwy,poniewaz miał wytrysk a byliśmy nago. Dwa tygodnie potem,w pierwszy dzien spóźnionej miesiaczki zrobilam test i wyszedl negatywny. Zrobiłam goraca kapiel na wywolanie miesiaczki i nastepnego dnia dostałam okres,taki jak zawsze. Zastanawiam sie,czy mimo tego moge byc w ciazy? Nie mowie o innych objawach,bo wydaje mi sie,ze moge je dostrzegac przez autosugestie po przeczytaniu postów na forum. Aha,temepreature mam 36,6,a w zczasie ciazy powinna byc podwyzszona nie? Błagam,odpiszcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnamadzia10
Cześć wam:(Jestem Magda:(Moj problem polega na tym ze nie mam miesiączki tzn spoznia mi sie juz 4 dzien:( ponad dwa tygodnie przed terminem okresu piesciłam sie ze swoim chłopakiem:( nie uprawialismy sexu ale w pewnym momencie poczułam jak we mnie weszedł:(odrazu go odepchnełam i podciagnełam spodnie!mowił ze nie miał wytrysku bo to nie mozliwe po 1 sekundzie a przed wejsciem jego penis był czysty tzn bez spermy!boje sie panicznie i prosze pomozcie mi;( od czasu tamtej sytuacji ciagle sie boje;( prosze piszcze do mnie;( BŁAGAM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno stwierdzic. Byc moze jestes taka spanikowana, ze wmowilas sobie ciaze i to spowodowalo zatrzymanie @ ? Jest tez inna opcja- chlopak nie musi miec wytrysku, zeby doszlo do zaplodnienia. Juz w plynie ejakulacyjnym (przed wytryskiem) obecne sa plemniki. Nikt ci niestety na odleglosc nie pomoze. Zrob test ciazowy- bedziesz miec pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutnamadzia10 a mnie się nie wydaj abyś mogła być w ciąży jeśli to był moment... :) jeszcze zależy w którym dniu cyklu to było.. ale szanse masz maluteńkie.. pewnie stres zatrzymuje Ci @ więc czekaj spokojnie i spróbuj się uspokoić.. :) napisz który to był dzień cyklu to wiele rozjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malbinka
Witam! Okres spoznia mi sie juz dokladnie miesiac i jakos nie widze zadnych objawow zeby sie zblizal. Bardzo czesto mnie kluje w podbrzuszu. Robilam juz dwa testy pare dni temu i wyszly negatywne. I takie mam pytanie czy testy mogly sie pomylic??? Czy jest wogole taka mozliwosc? Dopiero w poniedzialek ide do ginekologa ale bardzo mnie to nurtuje.. Prosze o odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialena22
Moja kolezanka miala problem z tym czy jest czy nie jest w ciazy. Robila 3 testy z apteki (RÓŻNE) i wyszly negatywne, ja poradzilam jej isc zrobic test w prywatnej przychodni z moczu lub krwi (17 zł) bo okres spoznial sie juz 3 tygodnie no i niestety test z moczu wykazal, ze w ciazy jest... takze nie wierzcie tym testa z aptek. A druga kolezanka znow nie miala okresu przez 2 miesiace i okazalo sie, ze nie jest w ciazy tylko poprostu miala problem jakis z szyjka macicy i musiala cos usunac, nie pamietam dokladnie co, wiec roznie moze byc. Poczekaj na wizyte, ale jezeli nie minelo ponad 6 tygodni od wspolzycia to ginekolog nic nie wyczuje, tlyko i tak skieruje cie na takie badanie. Pozdrawiam! Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×