Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Gość żabuchna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabuchna
a wiec ja mam dwoje dzieci i tez nie wiem kiedy to sie stalo w obu przypadkach.przy pierwszym dziecku po 2 tyg.poprostu zwymiotowalam kawa w pracy o godz 6 rano.i juz wiedzialam ze to ciaza.przy drugim bylam za granica i braklo mi tabletek anty,tydzien pozniej bylam juz tak spiaca ze przespalam prawie dwa miesiace i tez juz wiedzialam.moze to smieszne ale ja to czulam ze jestem w obu przypadkach w ciazy,a test byl tylko dla upewnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikadoo
jak czytam posty o tym ze sie spoznia okres 3 tygodnie to nie wierze wlasnym oczom ..mi sie spoznil 4 dni i polecialam do apteki zrobic test ....macie stalowe nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara8517
tak sobie siedze ikczytam, te wypowiedzi....ja okres mam miec jutro, mam powiększine piersi i chwilami troszke boli mnie brzuch...w sumir bardzo chciałanym byc mama może jestem....czy was mocno bolkał brzuszek, tek jak na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara85
przepraszam za błedy, bardzo ich nie lubię, ale pisałam w ciemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkująca
jestem już w 10 tygodniu ciąży i praktycznie jak pierwszego dnia nie miałam okresu to wiedziałam, że będę miała dzidziusia. objawy na początku jak przy okresie: bolące piersi i bóle podbrzusza, które miałam przez kilka tygodni. zmęczenie i senność no i apetyt :) przyszły w jakimś 5-6 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalCia 21
Cześć Mam pytanko czy moge byc w ciazy jezeli od ostatniego @ mineło 21 dni i znowu dostałam @ ale teraz tylko 2 dni mialam ... a czesto kochałam sie z chłopakiem ale nic nie zostalo w srodku ale sa inne metody zajscia chciala bym miec dzidziusia ... a cio dziwne przed @ mialam dziwne objawy ból w dole brzucha ,wieczorne mdłości, czesto senna byla [nadal jestem] nawet zdazylo mi sie spac po poludniu ,ból piersi nie duzy ale byl, apetyt jaby zwiekszony ,coo najlepsze znajomi mowia ze sie strasznie zmienilam przytyłam na twarzy tu i tam mam nadzieje ze mi pomozecie w odpowidzi na moje pytanko z góry dziekuje i serdecznie pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka821
Hej! Witam Was wszystkie. Ja mam 26 lat. Od roku kochamy sie z chłopakiem bez zabezpieczenia i jak na razie ciąży brak. Ostatni okres skończył mi się 12.04. Zaraz po uprawialiśmy z chłopakiem sex bez zabezpieczenia. Zawsze kończył w środku. Natomiast już trzy dni temu zaczęły mnie pobolewać piersi, kłuje mnie w prawym jajniku, a jakieś dwa dni temu brzuch mnie bolał jak na okres(wczesniej, oprocz bólu piersi takie objawy nie występowały). Jak myślicie, czy to może ciąża? Czy znowu sobie coś ubzdurałam....A może to jakaś choroba? Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooo
Witam także mam problem... okres mi się spoznia 2 tygodnie,kochałam się z chłopakiem ale zawsze z prezerwatywą i nic zlego sie z nią nie stał tzn. nie pękła ani nic, boje sie zrobic test... ale czy moge byc w ciąży?? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laauuura
Moo nie jestes w ciazy. W ciaze wcale nie jest tak prosto zajsc jak to by sie moglo wydawac. Dla pewnosci zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolisia_d
Cześć Wam, czytam Wasze posty i są bardzo ciekawe i tez sama zastanawiam się czy moze nie jestem w ciazy. Bardzo bym chciała. Kochałam sie z meżem w 11,12 i 13 dniu cyklu (w 11 dniu cyklu to był pierwszy raz po 3 tygodniowej przerwie). Bardzo chce byc w ciazy. dzisiaj mam 15 dzien cyklu i cały czas kłują mnie jajniki - czy mogło dojść do zapłodnienia? Odpowiedzcie bardzo Was prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joana24
Czy pryszcze (których nigdy dotąd nie miałam) moga być objawem ciąży? Dodam, że jest bardzo duze prawdopodobieństwo . Dodatkowo pojawiają sie pojedyncze widoczne żyłki na dekolcie. Szyjka jest bardzo opuchnięta, jest potwornie ciasno. Oprócz tego ogromne zmęczenie i senność. @ powinnam dostac w niedzielę. Jak uważacie czy te moje dolegliwości mogą wskazywać na ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolisia_d
Widze, ze tutaj mało kiedy udzielamy sobie rad:) Chodzi mi o to, ze,np. jeden post dotyczy problemu a kolejnych piec zamiast rady czy wsparcia zawiera równiez swoje problemy -bez sensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia17
Mam pytanie prosze was o szybkie i szczere odpowiedzi!!Pomożcie!! Czy na 4 dzień po zaplodnieniu moga sie pojawic pierwsze objawy ciezy takie jak np. mdlosci czy zawroty glowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 22
Chce dzidziusia no i spóznia mi się okres 10 dni . Wydzielam dużo śluzu boli mnie podbrzusze no i czasem a zwłaszcza po obiedzie jest mi nie dobrze, pozatym raz śpie do 12 w południe a raz wstaje jak głupia o 5 rano..???Pale papierosy, ale po nich robi mi się nie dobrze i jestem wzdęta, Czy ja jestem w ciąży odpowiedzcie mi prosze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14-latka
prosze czy to ze jem coraz wiecej, denerwuje sie (praktycznie wszystko mnie denerwuje, a zawsze jestem spokojna)..brzuch mi sie powieksza:(jestem za mloda aby byc w ciazy. moglby ktos mi podac nr telefonu do specjalisty usuwania ciazy?? w wojewodztwie LUBELSKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0002
Pomóżcie prosze. Koło 2-3 tygodni temu uprawiałam seks z chłopakiem, niestety bez gumki, spuścił się trochę w pochwie, ale odrazu poszłam się umyć. Okres dostałam w terminie, czuje sie dobrze, tyle tylko, że częściej chce mi się jeść, często siusiam(ale być może dlatego, że mam chory pęcherz) i dziś kłuje mnie troszke brzuch. Czy mogę być w ciąży ? Wiem, ze to nieodpowiedzialne kochać się bez zabezpieczenia, wiem, ze to był straszny błąd i napewno więcej się nie powtórzy. Prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska.proszę o pomoc
Witam, chciałam się zapytać co mogą oznaczać takie objawy: częste wizyty w łazience(oddawanie moczu i zaparcia), ciągłe zmęczenie i znużenie, senność (mimo, że śpię normalnie 8 godz), uczucie cięższych piersi, biały śluz, bardzo skąpy okres (mimo, że dotąd miałam 7 dni obfitych a teraz 5 dni rzadka czerwona krew i gęsta brązowa na przemian), wzdęcia i gazy , kłucie w podbrzuszu czuję że często wychodzi ból od jednego boku, drażliwość i brak apetytu a w godz popołudniowych nadmiar apetytu, lekkie zawroty głowy. Podkreślę że miesiąc czasu stosuje tabletki "Novynnette". Czy to może być ciąża czy to wina tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilo20
Dziewczyny proszę o szybka odpowiedz!! Niedawno kochałam sie z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, ale nie doszło do wytrysku we mnie na 100%. Okres spóźnia mi sie juz 6 dzień...boje się ze jestem w ciazy. Od wczoraj zaczęły boleć mnie piersi identycznie jak przed okresem i podbrzusze tak samo, pozatym śluz pochwowy jest taki sam jak mam zawsze przed miesiączką, ale okresu nie widać. Pozatym słyszałam ze pierwsze objawy ciązy są jak te przed miesiączką. Strasznie sie boję zrobić test bo moze okazać sie wadliwy. Czy myślicie że jestem w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_1988
Witam , mam pytanie i ogromna prosbe o jak najszybsza odpowiedz ... moja dziewczyna miala ostatnio zaparcia oraz troszke ja piersi bolaly ale to tak chwilowo a poza tym to nic sie nie dzieje i w sumie zadnych "przypalowych" akcji nie mielismy ze guma nam pekla lub cos ale stres jest jakos dziewny mozliwe ze sobie nawkrecalismy ale chcialbym spytac czy jest szansa ze to moga byc objawy ciazy??? czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_1988
Witam , mam pytanie i ogromna prosbe o jak najszybsza odpowiedz ... moja dziewczyna miala ostatnio zaparcia oraz troszke ja piersi bolaly ale to tak chwilowo a poza tym to nic sie nie dzieje i w sumie zadnych "przypalowych" akcji nie mielismy ze guma nam pekla lub cos ale stres jest jakos dziewny mozliwe ze sobie nawkrecalismy ale chcialbym spytac czy jest szansa ze to moga byc objawy ciazy??? czekam na od

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam okresu już 5 dni,dla pewności zrobiłam 3 testy ciążowe i wszystkie wyszły że nie jestem w ciąży..Trochę się uspokoiłam,ale dzisiaj idę do gin.żebym była bardziej pewna:]W sumię biorę tabletki anty.ale niestety przez moją nieodpowiedzialność zrobiłam za długą przerwę między opakowaniami tabletek( o 7 dni za długo )..Zobaczymy co gin powie na to,że tak bawiłam sie tabletkami heh .. Dla pewności dziewczyny zróbcie sobie test ( pro-test wykrywa wczesną ciążę 6 dniową..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eny
spuznia mi sie okres trzeci tydzien, zrobiłam juz 5 testów i nic, mam straszne wzdecia brzucha i brak apetytu, najgorsza jest ta niepewnosc co wiaze sie ze stresem, ktory z kolei morze miec wpływ na brak okresu, dzisiaj wybieram sie do ginekologa...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiana
Hey, Chciałam zapytać co moża oznaczać nieprawidlowe krwawieie na 3 dni po stosunku (od dawna nie byłam dziewicą) Menstruacja powina się pojawić dopiero za 23 dni. Proszę odpowiedzcie Strasznie mi zalezy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Czy mozliwe jest abym zaszla w ciaze jesli kochalam sie z facetem 7 wrzesnia a sluz plodny (duzo ciagliwego) pojawil sie dopiero dzis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mozecie pomoc
czy bol plecow moze byc objawem ciazy w pierwszym miesiacu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuska24
a jesli sa objawy takie jak: okres trwajacy 2 dni pozniej wydziela sie brazowa wydzielina przytycie (ok 1 lub 2kg) zmeczenie czy to tez ciaza? podobno ze tydzien po stosunku nie mozna jeszcze za bardzo wykryc ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o WYKRYCIE.. teoretycznie sa testy ktore wykrywaja ciaze 6 dniowa... ale czy im wierzyc;/ najwczesniej test nalezy wykonac w dniu spodziewanego okresu. najlepiej z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuska24
moja siostra miala wszystkie objawy ciazy i okazalo sie ze nie jest w ciazy moja mama w pierwszych 2 miesiacach ciazy wymiotowala bardzo zle sie czula dopiero po pewnym czasie wszystko sie umormowalo i hehe mam siostre ja znowu niby dobrze sie czuje niby mam jakies objawy ciąży; okres 2dniowy, potem brązowa wydzielina ale czuje sie dobrze moja sennosc tez sie rozwiazala -jestem niskocisnieniowcem i to dlatego mam sennosci i czasami mam ochote spac calymi dniami co do testu to - jeszcze sie wstrzymam bo czuje ze nie jestem w ciąży (zobaczymy co przyniosa mi kolejne dni) jak narazie czuje sie za mloda zeby byc mamą w końcu majpierw matura potem studia a na bobaska przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gf
mi tez sie spoznia :/ jestem spanikowana od 3 tygodni mam duzy apetyt.. poza tym w pochwie mam taką duzą kulkę którą wyczuwam koncówką palca.. i nie wiem czy to ciąza czy może tak zawsze jest przed miesiączką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×