Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca20

Objawy ciąży - kto wie niech pisze

Polecane posty

Gość Lusia808
Myśle że te bóle brzucha to indywidualna sprawa każdej kobiety. Ja na początku miałam takie lekkie bóle jak na miesiączke no i bolesne piersi, prawdziwe bóle zaczeły sie dopiero w ok 10 tyg ciąży i towarzyszyły mi aż do połowy 4 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Witam dziewczyny:)Mam pytanko dzis jest mój 24 dc bolą mnie piersi oraz brzych. Owulacje miałam 13dc i pecherzyl pekł bo byłam monitorowana. zaraz po owulacji temp miałam 36.8 u mnie to i tak podwyższona a od tygodnia 37.2 bez spadku. CZy to moga być objawy ciaży nie za szybko?? okres powinnam dostac ok 30dc.Robiłam test dziś i wyszedł negatywny nie wiem co myśleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
nie powinnyscie sie tak przejmowoac mi okres spoznia sie 11 dni dzis zrobilam test wyszedl negatywnie:) pozatym nie mam zadnych objawow ..fakt bola mnie pierwi i brzuch ale tak jak przy miesiaczce nei mam nudnosci ani gorączki mysle ze wszystko jest w porzadku :) czesto brak miesiaczki to stres zmiana pogody antybiotyki itp badzcie dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StrEs..._
Hej dziewczyny. Mam pewne pytanie... strasznie sie stresuje.. okres spoznia mi sie 9 dzien i zaczynam wariowac. Powinnam sie nie przejmowac bo nie mam zadnych objawow ciąży i zrobilam test wyszedł negatywny... ale oczywiście po 2 godzinach spojrzałam na niego znowu i zobaczyłam ledwo dostrzegalną drugą kreske. Wiem że po 30 min test jest niewazny ale i tak sie stresuje... co o tym myślicie?? prosze o odpowiedz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria123456
czesc dziewczeta hihih ja mam do was pytanie a zarazem prosze o rade mam cykle 28 dni zawsze ostatnia miesiaczka zaczela sie 3 listopada i trwala 7 dni patrzylam na necie kiedy przypuszczalnie moglam miec dni plodne i wyszlo ze od 12 a wlasnie w tym dniu kochalam sie z narzeczonym kilka razy do konca czy moglam wtedy zajsc w ciaze? i jak myslicie czy plemniki moglyby przezyc tam tak aby zaplodnic mneee dodam ze nie mierze temp sobie i jak mysliscie kiedy najlepiej zrobic test miesiaczke powinnam dostac 1 grudnia ale co o tym sadzicie? sa jakies szanse????? pozdrawiam was dziewczeta :* a mam jesce jedno pytanko kiedy mozna zrobic to badanie z krwi po jakim czasie jak najszybciej?? i ile to kosztuje ? po ilu juz wykryje?? bo ja nie wytrzymam do 1 grudnia prosze odpowiadajcie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StrEs..._
do gloria... mysle że jest bardzo duze prawdopodobinstwo tego ze zaszlas w ciąże... w dni płodne wydzielany jest śluz który pozwala przezyc plemnikom dosyc dlugi czas:) a co do badania krwi tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StrEs..._
:(prosze odpowiedzcie na moje pytanie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stresuj się
Wynik testu jest ważny przez góra 5 minut. Po tym czasie nie należy odczytywać wyniku ponieważ nadal zachodzą w nim reakcje chemiczne. Więc moim zdaniem nie masz się co martwić. NIE jesteś w ciąży. Staraj się nie nakręcać. Nie napisałaś kiedy ostatnio współżyłaś i kiedy miałaś ostatnią miesiączkę, jaka jest długość Twojego cyklu i wreszcie czy się zabezpieczałaś i dlaczego uważasz że możesz być w ciąży. Przyczyn opóźnienia miesiączki jest wiele więc powtórzę raz jeszcze nie nakręcaj się;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia89
Cześć dziewczyny:) jestem tu nowa :) mam 19 lat i boję się że jestem w ciaży :(. @ spóźnia mi się tydzień! tydzień przed terminem spodziewanej @ mocno bolałyi kuły mnie jejniki :( zauważyłam na wkładce brązową wydzieline myślałam ze mi sie @ zbliza ale niestety sie nie doczekałam:( i dodam jeszcze ze ta brązowa wydzielina pojawiła sie tylko raz na wkładce:( zrobilam test 4 dni przed @ wyszedł negatywny :( dziewczyny prosze o pomoc:) czy są to objawy ciaży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddoonnaa
szyszunia ja mysleże to poprostu jakieś zaburzenie ja się staram o dzidziusia a tu nic aż mnie coś trafia co prawda staram się dopiero od 3 miesięcy ale i tak mnie to denerwuje:( a zawsze masz regularny@ test to może zrobiłaś za wcześnie chyba ze jesteś pewna że nie uprawiałaś seksu przed zrobieniem testu ok 9 dni przed może jak dalej nie będziesz miała @ to zrób go ponownie jeśli dalej wyjdzie jedna kreska to może pomyśł nad udaniem się do lekarza pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia89
dziękuje ddoonnaa o odpowiedz. Wlasnie @ mam co 30 najpożniej 34 dni, boję sie ponieważ uprawiałam z chlopakiem sex przerywany :/ uwierz mi ze juz duzo razy myślałam ze jestem w ciązy ale takich objawów to jeszcze nie mialam własnie ból jajnikow, ta dziwna brazowa wydzielina w dniu spodziewanej @, ciągle chce mi sie spać, i własnie brak @ wyczytalam jeszcze ze w poczatkowej ciazy bola piersi, ale mnie wlasnie nic nie boli i to mnie podtrzymuje na duchu ze moze jednak nie jestem w ciąży :) Za Ciebie Ddoonnkkaa mocno trzymam kciuki i mam nadzieję ze niedługo napiszesz nam ze bedziesz mamusia:) gorąco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Nowakowska
Cześć, mam pytanie, które może niektórym wydawać się śmieszne, ale dla mnie to ważne. Staram się bardzo długo o dziecko. W tym miesiącu okres spóźnił mi się dwa dni ale jest jakiś dziwny. Nie jest czerwony jak zwykle lecz taki bardzo ciemny, jakby brudny. co to może być? Czy mogę być w ciąży? Błagam o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenea
hej dziewczyny ;)) powiedzcie mi proszę, czy jest to mozliwe zeby kilka dni po zapłodnieniu zaobserwować jakieś objawy ciąży?? My z moim narzeczonym bardzo inetnsywnie staramy sie o dzidziusia od dawna... jesteśmy bardzo zniecierpliwieni i chcielibyśmy żeby to było już;) Kilka dni po tym jak sie kochaliśmy występują u mnie delikatne skurcze brzucha- nie iwem czego to moze być objaw-chciałabym aby właśnie ciąży- jednak wy w większości piszecie że to bardzieh chodzi o bóle niż o skurcze , no i czy w tak krótkim czasie po stosunku można mieć jakieś objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenea
Droga Ddoonno:) napisz mi prosze czy w waszych staraniach o maleństwo mocno bierzecie pod uwagę Twoje dni płodne i czy mimo wszystko kochacie się i w których ryzyko zajścia w ciąże jest niskie?? Ja z moim narzeczonym też sie staramy o dzidziusia i próbujemy zasze wtedy kiedy tylko mamy na to czas, ale ostatnio wyczytałam ze to iż ciągle próbujemy a w dalszym ciągu się nam nie udaje może być winą właśnie tego naszego "chcenia", wierzysz w to???? Swoją drogą ciekawa jestem jaka jest proporcja kobiet które zachodzą szybciutko w ciążę będąc tego świadome, w stosunku do kobiet które nie zachodzą w ciąże, ponieaż za dużo o niej myślą... CZY SĄ NA FORUM KOBIETKI , KTÓRE BARDZO INTENSYWNIE O TYM MYŚLAŁY I MIMO WSZYSTKO ZASZŁY BARDZO SZYBKO W CIĄŻE???? ODPOWIEDZDCIE PROSZĘ!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilna prośba
dziewczyny!!!! jakis czas temu dużo czytałam na temat dni płodnych ale przyznam ze w zasadzie każdy tekst określa je inaczej , a sama nigdy temp sobie nie mieżyłam i równiez i bacznie nie obserwowałam swoich cykli... w każdym razie: moje cykle wahaja ise od 28-31 , kochałam sie kilka razy dziennie od 10 do 15 dnia cyklu- oczywiście bez zabezpiecznia i do końca- czy myślicie, zę jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę???? Bardzo bym tego chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie i będę wdzięczna jak ktoś odpisze Bralam mercilon koło 2 lat, ale miałam bóle piersi, nieustanne plemienia i krwawienia. 3 TYGODNIE temu poszłam do lekarza z tymi krwawieniami zrobił badanie i USG nic nie wyszło (ani zapalenie, ani tym podobne) stwierdził jakiś mały wysięk w macicy i kazał zrobic test ciążowy bo mogła to byc wczesna ciąza i na USG by nie wyszło..dostałam też 3 dniowy antybiotyk w razie negatywnego wyniku i plasty Evra. Wynik był negatywny. Plasty miałam zażyc w sobote ( 3 dzien przerwy w braniu tabletek) ale postanowilam zaczekac do czwartku (czyli 1 dnia brania kolejnego opakowania tabletek) i wtedy tez przylepiłam pierwszy plaster. Między czasie krwawienia, plamienia i bóle piersi ustąpiły,pierwszy raz od 3, 4 miesięcy miałam spokój,aż do teraz. Zaczęły mnie NIEMIŁOSIERNIE bolec sutki, całe piersi nie tak bardzo, ale sutki tak że nie dam rady się polac prysznicem ani ubrac stanika..poza tym sa nabrzmiałe i jakies takie większe.czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddoona
do leny my z mężem kochamy się wtedy kiedy mamy na to ochotę wcale nie jestem pod presją dni płodnych chociaż o ciąży myśle ale chyba nie aż tak strasznie żebym miała właśnie przez to jakąś bariere psychiczną chociaż może no nie wiem:) Dalej nie mam tego okresu i w sumie chyba jutro zrobie test bo nie będę dalej czekać od wczoraj boli mnie dół pleców,brzuch podobnie jak na okres ale w sumie troche inaczej no i dłużej bo podobny ból towarzyszył mi przed okresem ale pare godz przed jego zjawieniem a nie dwa dni, głowa mnie boli no lekko czuje sutki dramat nie wiem co mi jest czy to ciąza czy to jakieś zaburzenia czy okres:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenea
do Ddoonnyy wiem, że należałoby sie wyzbyć obsesyjnych myśli o ciąży, ale czasami jest to niesamowicie trudne- tymbardziej jeśli to właśnie wokół dziecka zbiegają się wyszyskie plany i marzenia... Mam nadzieję Ddoonnoo, że będzie tak jak chcesz ii planowana przez Ciebie ciąża będzie przebiegać prawidłowo, a przynośić Ci bedzie uśmiech na twarzy każdego dnia :)) Tymczxasam ja nadal ze zniecierpliwienienim będę czekac na ten wymarzony dzien kiedy dowiem sie ze za kilka mies będę mamą:) Pozdrawiam Cię gorąco i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytazz
Bardzo bardzo proszę o odpowiedz bo zaraz oszaleje od zamartwiania się, otóż tydzień temu kochałam się ze swoim chłopakiem doszedł we mnie ale mniał gumkę, teraz minął tydzień a ja się dziś rano obudziałam i mam brązowe plamienia z dodatkiem krwi i to dość obwite z lekkimi skrzepami, do tego boli mnie lekko w dole brzucha. NIgdy wcześniej nie miałam żadnych plamień. Czy to może być ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytazz
Okres na pewnie nie , bo dostanę go dopiero za prawie 2 tygodnie, zresztą okres u mnie wygląda zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy owulacji może wystąpić lekkie plamienie, ale skoro u Ciebie jest obfite to nie wiem co to może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytazz
może nie jest strasznie obwite, ale za każdym razem jak wstane wypława mi troche brązowego śluzy z pochwynigdy wczesniej takiego czegoś nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20stolatkatoja
witam no wiec mnie mecza nudnosci jestem osoba palaca i chwilami mnie odrzuca od palenia ... jeszcze do niedawna mogłam smiało przebywac w otoczeniu osob palacych , mogli palic przy mnie teraz juz odrazu gdy poczuje dym tytoniu bierze mnie na wymioty ... czy to sa oznaki ciazy?Pomuzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinda1
Prosze o rade! Kocham się z moim 3 letnim partnerem dość czesto.Mam nieregularne miesiaczki. Ostatnio spożniała mi sie juz prawie 48 dni..ale bez zadnych bólów (jak nigdy) sie zaaczeła..W przedostatni dzien miesiaczki kochałam sie ze swoim facetem bez zabezpieczenia-stosunek przerwany.I od niedawna czuje bicia ciepła-mam goraczke 37,5 stopnia.szczególnie pod wieczór.Zawsze czesto siusiałam -teraz jakby normalnie kuje mnie jajnik , na pochwie mam dwie ciemne zyłki i nie moge spac-zebym mogła nie spałabym wcale... i brzuch mam wzdety..czy to ciaza.od momentu ,,sex,, mineło około 15 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinda1
Zapomniałam dodać ze nie skonczył we mnie... i ze potem też sie kochalismy. i nie mam wiecej zadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinda1
I jestem strasznie pobudzona..i czepiam sie-denerwuje mnie wszystko...co sie rusza... chce zrobic test..ale czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana87
ewelinda1 jestem dokladnie w takiej samej sytuacji..stosunek w przed ost dzien mies, przerywany bez zabezp i takze bez finalu we mnie, od tego momentu minelo ok 35 dni. niedawno robilam test c. no ale z wynikiem negatywnych, objawy ciazowe, rodzinna wykryla refluks, ale wyslala na dodatkowe badania zobaczymy, trzeba uzbroic sie w cierpliwosc a najlepiej wykonac badanie beta hcg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinda1
wiem ze kiedys miałam problemy z torbielem...ale niby jest okey.... hm...35 dni..i negatywny.... no to ciekaweco u mnie..moze mam urojenia;/albo cos nie tak..tez pójde do lekarza...i zrobie.test ...opowiedz wszystko roksano 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam::) wiecie ile czasu przesiedziałam na tych wszystkich forum doczytujac sie a nastepnie dopatrując wszystkich mozliwych objawów::) i tak było z miesiaca na miesiac tygodnia na tydzień... dziaisj rano zrobiłam test i wyszedł \"pozytywny\" :) bardzi się ciesze:) ale najlepsze w tym wszystkim jest to ze to pierwszy miesiąc bez jakiegokolwiek objawu. ból jak przed @ może troche bardziej taki jak by się ją lada chwila miało dostać . lub nawet troche uczucie jak przy biegunce cos sie rusza przelewa tak bym to nazwała ale najtrafniej ból miesiączkowy lub nawet troche taki jak w trakcie okresu. do tego tylko dodałabym ze piersi az tak bardzo nie bola są tkjliwe jak zawsze przed @ moze minimalnie na dole przyciemnił się obrys sutka ale to tez nie regularnie. jakieś małe wzdęcia ale dokładnie jak przed okresem i wiecznie zatykające się pory i w mgnieniu oka wypełniające sie. ale wierzcie! nie ma objawów sugerujących ! napewno bo są identyczne a nawet mniejsze niz przy każdej @. No i jeszcze co do bólu brzucha: nie ma bólu non stop. Naz boli raz nie. i to za szybko zeby czesto siusiac bo macica nie jest na początku powiekszona. fakt faktem apetyt jest wzmożony ale ja np mam tak co miesiąc. mogę tu pisac co i jak na pbieżąco jesli chcialybyście wiedziec. a tak na marginesie to własnie dzis miałam dostać@ a tu test wykazał 2 kreseczki:) - czyli fachowo juz 5 tydzień:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×