Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Konee jak dla mnie to tam troche przyciemnawo jest:O Z nosem w ekranie musialam to czytac ale ja tam slepa jestem wiec moze dlatego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam zamysłu
więc się wpisuję. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewerere
a ja wam powiem, ze jestem strasznie zmeczona i mam totalna pustke w glowie....:( od paru dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wewerere
I to jest właśnie topik dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! :-D Dziś rano okazało się, że moje ulubione skarpetki stały się ofiarą Dziurnego Potwora... :-( Zatem czas na... Wierszyk okolicznościowy - Kangur (Jan Brzechwa) \"Jakie pan ma stopy duże, Panie kangurze!\" \"Wiadomo, dlatego kangury W skarpetkach robią dziury.\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebezpieczny różowy kolor
Kontrolując rodzaj paliwa znajdującego się w zbiorniku pojazdu, funkcjonariusz celny pobiera próbkę i poddaje ją próbie kwasowej bądź analizie laboratoryjnej. Sprawdza, czy paliwo zabarwi się na różowo, a więc czy jest olejem opałowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by nie było wyzszosc wierszy Tuwima nad wierszami Brzechwy:P ja w góry ja od gór na hory na wierhy hornym jarem w czarny bór z boru ja na czehry na czehry na urhy na hongry na huzary na wichry na wędry na żebry na hungary - na wędry na udry na hory na hongrowiany a ganiaj do d\'oganiago naj smiga da na cygany! w báłgary w báłkany w istambuł w pustynie w araby w mazuwary da na hindackie stepynie ste-pynie stepia-ny prastare istukany na gangi na gandziary gań d\'ganiaj go na cygany! step-zastep step-topot step-potop kopytary top stepem top trawami trawy kopcem za mazuwary!\" Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiscie zajebista
a ja Was pozdrowie i dodam, ze tego Wariata Patryka nadal kocham bardzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Macie już choinki? Pachną? ;-) Dziś dla odmiany... Piosenka okolicznościowa - Choinka (piosenka przedszkolna, autor nieznany) Stała pod śniegiem panna zielona nikt prócz zająca nie kochał jej... ;-) Nadeszły święta i przyszła do nas pachnący gościu - prosimy, wejdź! Choinko, piękna jak las, choinko zostań wśród nas! (x2) :-D Pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe moim rodzicom zachcialo sie zywej choinki w tym roku....i jeszcze bede musiala ja ubierac....NIECHCEMISIE!! Oj nie wiem jaki blad...trzeba to obadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................. ....... ....
Konee ja zanim ja ubiore bede musiał najpierw zajebac z lasu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
jem sernik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądyneczka biust czwóreczka
Blondynki poszły z siekierą "w teren" po choinkę świąteczną. Ciemno, mróz, wiatr, śnieg pada - nieprzyjemnie na maxa. Jedna mówi do drugiej: "chrzanię to, tniemy pierwszą znalezioną choinkę, nawet jeśli będzie bez bombek!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
coś mi wlazło w plecy i ledwo chodzę:0 ; ojciec mówi,że to korzonki (dobrze,że nie imbir,bo bym chyba zwymiotowała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIM ZYCZĘ CIEPŁYCH SPOKOJNYCH SWIAT BOŻEGO NARODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :-D Jak tam humory po świętach? Mam nadzieję, że dopisują. Mnie nieco mniej. A to z uwagi na niewybredne żarty co niektórych, wskazujące na iście małpią naturę tychże stworzeń. A skoro już o tym mowa, to... Wierszyk okolicznościowy - Małpa (Jan Brzechwa) Małpy skaczą niedościgle, Małpy robią małpie figle, Niech pan spojrzy na pawiana: Co za małpa, proszę pana! Oj, wiele pawianów dziś na Kafeterii... Zalęgli się podczas świąt czy jak?... ;-) Pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc szarak! Ja też tutaj, by odpocząć od hałasliwej ostatnio kamienicy....uff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba uzalezniłam sie od czekoladyyyy!!!! ja chce czekolady!!! :);) :D:D:D własnie zjadłam ostatni kawałek buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Cordula ma wilczy apetyt na czekoladę! :-D Zatem... Wierszyk okolicznościowy - Wilk (Jan Brzechwa) Powiem ci w słowach kilku, Co myślę o tym wilku: Gdyby nie był na obrazku, Zaraz by cię zjadł, głuptasku. Nie wiem, czy ten wierszyk nie był już przytaczany, ale co tam, poezji nigdy dość! :-D Miłego dnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaszki!! Szarak: dziekuje za wierszyk,z którego wynika ze mam wilczy apetyt na ................. hmmmmmm no powiedzmy na czekoladowego ,moze nie szaraka ale zajączka heheheh;):) Ale to chyba musze poczekac do Wielkanocy ;););) Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ze ten topic ma juz miesiac i 5 dni :) A jak tam plany sylwestrowe?? Bo u mnie to srednio....ide do jakiejs dziewczyny gdzie bede znala 5/30 osob.....ale damy rade :) Szaraczku napisz jeszcze jakis wierszyk bo humorek mi sie poprawia jak je czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dzięki za miłe słowa - ale średnio jadalny ze mnie zając. ;-) Choć są tacy, którzy twierdzą, że można by mnie schrupać w całości... :-D Konee, a czy Twoja kreacja sylwestrowa już gotowa? Czy przyozdobiona fantazyjnie, np strusimi piórami? A skoro już mowa o tym, to czas na... Wierszyk okolicznościowy - Struś (Jan Brzechwa) Struś ze strachu Ciągle głowę chowa w piachu, Więc ma opinię mazgaja. A nadto znosi jaja wielkości strusiego jaja. :-) Wszystkiego dobrego! PS.Poważnie myślę o tym, żeby Wam tu zamieszczać wierszowaną powieść w odcinkach. Ale to może już w Nowym Roku! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozylam sie z siorka ze do jutra do godziny 00\'05 bedzie na tym topicu 700 wpisow....damy rade :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×