Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

A ja mam najlepszych na świecie rodziców, są tolerancyjni, nowocześni, kochający, troskliwi - the best!!! Im starsza jestem tym bardziej doceniam wszystko co dla mnie zrobili i robią i chciałabym im bez przerwy dziękować. Chciałabym żeby byli blisko mnie, a są tysiące kilometrów stąd :( :( :( Często płaczę jak mała dziewczynka, gdy tęsknię za nimi, gdy cos nie jest tak w domu, a ja nie mam możliwośi pomóc, przytulić Po prostu posiedzieć i pomilczeć, zjeść z mamą obiad i gadać z 2 godziny, siedząc w kuchni, jechać z tatą samochodem i rozmawiać o silnikach i benzynach, dyskutować o życiu, o książkach i filmach, Ehh............... :( Zobacze ich dopiero za pół roku, chyba że znajdę skarb to wtedy pojadę od razu. NIE ZNOSZĘ NIEDZIELI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge sie doczekac 20stej. wyjde z kumpela do pizzerii i moze zamowimy sobie jakas dobra pizzunie na ktora mam wielka ochote. ciekawe czy to tak przez ta zime moglabym wcinac i wcinac... czemu moj facet nie odpowiada na smsy ?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge sie doczekac 20stej. wyjde z kumpela do pizzerii i moze zamowimy sobie jakas dobra pizzunie na ktora mam wielka ochote. ciekawe czy to tak przez ta zime moglabym wcinac i wcinac... czemu moj facet nie odpowiada na smsy ?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za godzinkę i 10 minutek skończę pracę i pędzę do domku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
o rany-pizza-mniam,mniam,wieki nie jadłam ;( a mnie nikt na pizzę nie zabierze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
o rany-pizza-mniam,mniam,wieki nie jadłam ;( a mnie nikt na pizzę nie zabierze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pizze nie moge juz patrzec......co za(czesto)duzo to nie zdrowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza jest dobra szczegołnie w takiej jednej pizzerii. Pizza była wczoraj :P , a dziś grzanki z czosnkiem, ziołami i oliwą z oliwek - też pycha. Jutro Najdroższy jedzie - znów zostaje sama:( Co będę robić nie wiem......... Chcę jechać do wawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj jadłam przepyszną zapiekanke z tunczykiem mnia mniami do tego grzane piwko z korzeniami ehhhhhh No i koniec weekendu,do pracy rodacy :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj jadłam przepyszną zapiekanke z tunczykiem mnia mniami do tego grzane piwko z korzeniami ehhhhhh No i koniec weekendu,do pracy rodacy :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcarski
ten topik, no lux po prostu gratulacje dla autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanka
zlewozmywak znow się zapchał, mać! Macham gangowi, jakby rzekł Prostak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanka
zlewozmywak znow się zapchał, mać! Macham gangowi, jakby rzekł Prostak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirdee
to ja też :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELKA30
ludzie !!!!!! moja depresjia sięga do gwiazd, wyć nie mogę bo wszystkich pobudzę, jestem sama jak ten palec niech mi ktoś chociaż DOBRANOC !!!!!!!!!!!! napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELKA30
ludzie !!!!!! moja depresjia sięga do gwiazd, wyć nie mogę bo wszystkich pobudzę, jestem sama jak ten palec niech mi ktoś chociaż DOBRANOC !!!!!!!!!!!! napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc ELKA 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak cicho??!! Wszyscy spia czy co??? To pewnie po wczorajszych zabawach:) Ale przez to jakos smutno tu teraz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas relaksu, relaksu, relaksu to czas......:D stąd ta cisza ;) Myślę jednak, że to chwilowe. Choć o tej porze właściwe :D Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
dogrzany,a ty co Wieśka nie reanimujesz??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELKA30
DZIEKI ZA DOBRANOCKI TYM KTÓRZY NAPISALI I TYM KTÓRZYCHCIELI ALE IM NIE WYSZŁO ALE I TAK JESZCZE NIE ŚPIĘ WIĘC JEŚLI KTOŚ CHCIAŁBY........TO MOŻE....... TO JA CHĘTNIE........NO NIE WIEM CHOLERA MOŻE JEDNAK PÓJDĘ SPAĆ ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.z.
oczywiście,że czytam! (to pisałam ja-elifia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elifio :) dawno się nie witaliśmy.🖐️ Może zawitasz na strony Wieśka i coś dopiszesz? ;) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choinkaaas
a ja mysle ze mi sie nie bedzie chcialo jutro prac jasnego dywano na ktorym rozbily sie moje ciemne cienie do powiek.......masakra,,,nie polecam nikomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że żyje (topik). Cieszę się też że żyję, choś dzisiaj akurat mniej trochę niż zwykle się z tego cieszę. Dziękuję wszystkim którzy piszą. Ja też piszę, dzień dziwny (noc właściwie), nastrój dziwny - nie za dobry. Z DVD koncercik psychodeliczny leci sprzed lat ponad 30-stu, bosssski jak trzeba, w sam raz na czad dzisiejszy co głowę spowija założyciela topiku. Na szklanym stoliku Okocim Mocne, czad wzmacniające. W dowolny sposób - piszcie, cieszcie się, martwcie, podawajcie informacje, wyartykułowujcie onomatopeicznie wapory duchowe. Jak to ktoś napisał na drugiej stronie - dupa Jasiu, karuzela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny Wacek
Torby foliowe, popularne "reklamówki" które dają nam w każdym sklepie, zaśmiecają kraj, potrzebują dziesięcioleci żeby się rozłożyć, przyczyniają się do śmiertelności piskląt kiedy są przez ptaki (np. bociany) używane jako budulec do gniazd. Jeśli możecie, nie bierzcie ich w sklepie (dołóżcie zakupy do innej torby w której jeszcze coś się zmieści, lub do plecaka), idąc po zakupy bierzcie z domu torbę którą dostaliście wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupulka
własnie zajadam wielka pajde chleba z majonezem, serem i sałatą ryzową z tunczykiem, popijam slodką herbata i kłade sie bo rano trza wstac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dbałam o zęby
i teraz prawie każdy mam plombowany. Ale wciąż mam wszystkie, co do jednego (żaden nie był wyrwany), a dentysta mi mowi że to w moim wieku ewenement. Więc może nie jest tak tragicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×