Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość A. I. z N.
Kirdan, miło Cię tu widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak w gości. Czy ten fotelik wolny? Przycupnę zanim obejmą mnie ramiona morfeusza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troskliwe ramiona...
...potrzebne od zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinkiet z Montevideo.
Trochę brak mi szczegółów. Aromat, aromat... ale jaki aromat, oprócz tego że identyczny z naturalnym? Malinowy? Truskawkowy? Morelowy? Jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emulgator E
Czuwam. Bez obaw. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję cudowny aromat obiadu i sądzę,ze jest jak najbardziej naturalny w swoim drazniącym nozdrza zapachu;):) pozdrawiam popołudniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Alkoholowego (A.Z.M.) pozdrawiam/tankująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Alkoholowego (A.Z.M.) pozdrawiam/tankująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sidney Polak
Kiwam się raz w przód raz w tył Piłem, piję i będę pił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Elegancki mnie wytrącił, na co mi to...sie pytam...Zajrzec takiemu gnojowi w oczy, tego teraz chce. relax moze mieć różne oblicza, cholera... z daleka od eleganckich! Sorry jesli tu za mna przypełznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
jestem daleka to tego etapu ewolucji. nie umiem. Forum to nie sekta, nikt mnie nie zmusi do przyjazni z kims, kto zdolny jest to takich tekstow. Ktos taki ma pojebane w głowie, albo jest normalny i zgrywa takiego jebusa. Wracam do swojej maszyny. Musze odpocząć od tego forum, bo sama zeświruje. Do... nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanka
t=d palce mi sie placza, jestem zdenerwowana MAĆ! Mać ide sobie popłakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanka
i kto jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot Felixs
A ja to kot? Albo pies? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszy łapać! A nie po topikach pazury ostrzyć! :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot Felixs
...ja wolę na klatce falować sinusoidalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czarnych myślach nurzam się po szyję Chyba jutra kurwa nie dożyję! Szatan dziś opętał moją duszę Diabeł zawładnął mą głową Zaraz coś z tym zrobić muszę Bo wykończę się nerwowo Szatan dziś opętał moją duszę Diabeł dziś zawładnął moją głową Zaraz coś z tym zrobić kurwa muszę Dawno tak nie czułem się chujowo! Taki dół że nie umiesz sobie tego wyobrazić Taki dół że na sam widok można się przerazić Taki dół że można wszystkich nim zarazić Taki dół że lepiej z ludźmi nie gadać bo można się narazić Taki dół że wszystkich ludzi można do siebie zrazić A na ulicę gdyby wyjść to całe miasto porazić Taki dół że w ogóle z domu lepiej nie wyłazić Taki dół że po prostu nie da się tego wyrazić Taki dół że nie jesteś w stanie tego pojąć głową Dawno tak nie czułem się chujowo!!! tekst\"Brudne dzieci sida \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czarnych myślach nurzam się po szyję Chyba jutra kurwa nie dożyję! Szatan dziś opętał moją duszę Diabeł zawładnął mą głową Zaraz coś z tym zrobić muszę Bo wykończę się nerwowo Szatan dziś opętał moją duszę Diabeł dziś zawładnął moją głową Zaraz coś z tym zrobić kurwa muszę Dawno tak nie czułem się chujowo! Taki dół że nie umiesz sobie tego wyobrazić Taki dół że na sam widok można się przerazić Taki dół że można wszystkich nim zarazić Taki dół że lepiej z ludźmi nie gadać bo można się narazić Taki dół że wszystkich ludzi można do siebie zrazić A na ulicę gdyby wyjść to całe miasto porazić Taki dół że w ogóle z domu lepiej nie wyłazić Taki dół że po prostu nie da się tego wyrazić Taki dół że nie jesteś w stanie tego pojąć głową Dawno tak nie czułem się chujowo!!! tekst\"Brudne dzieci sida \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata Przemyk - Ten taniec Ten taniec nam wystarczy By blisko siebie przetrwać w nim do rana Nieważne kto jak tańczy Lecz by wzruszenia trzymał na kolanach Ty wszystkie moje zmysły I świeże kwiaty nosisz w butonierce Gdy trzymasz mnie za rękę To nawet w starej ładnie mi sukience Więc tańczmy szybko Dopóki w nas muzyka gra Nie oddam cię Nie oddasz mnie Nieważne nic Gdy stopy walczą Pierścionek się zaplątał Gdy kryłam usta w twojej marynarce Schowałeś mnie w ramionach By tylko dla mnie wciąż pieszczoty niańczyć I to nie smutne wcale Że tak będziemy tańczyć długie lata I później gdy upłynął I my będziemy i nie będzie świata Więc tańczmy szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Dzieci mowia czego chcą, a potem dorastają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×