Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość tanasza
nie dziwi nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne zdarzenie dzisiaj rano
podszedłem do przełącznika w ścianie żeby zapalić światło. Nacisnąłem - i zrobiło się ciemno. Jak się okazuje nie zauważyłem że światło już bylo włączone. dziwne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Szarak? Zmieniłes stope. Niepokoje sie! Jasna kosa! Mysle, ze to wszystko jakiś koszmarny zbieg okolicznosci, złudzenia...iluzje i co tam jeszcze...? Czy Szaraki zmieniają sierść na wiosne? Zmień Ty lepiej zmień :-) Dziwne rzeczy na trzeźwo wypisuje. \"A może to był tylko sen...a może to był tylko krótki film...?\" L. Janerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mi lat temu kilka powiedział, że jestem chodzącym pechem. Obawiam się, że miał rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś chodzącym złotem
w szaraczym futrze dla niepoznaki... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos sie rodzi czy tez umiera, wiara gada i gada w cholere... gdy racje tym gadulom przyznajemy, bywa, ze same siebie dolujemy ... 🌻 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśl na dziś: \"Masz prawo do wściekłości i prawo masz do złości. Złość się więc i wściekaj! Protestuj i narzekaj! (...) dopóki nie stracisz nad sobą kontroli.\" No i gdzie się podział kontroler postępu agresji wobec siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalony Elektronik
Markowe controllery: AC 1205 DS, 20 pinowy, pobór prądu 12 mV, prod. Cypress MAX 667 ESA, 8 pinowy, pobór prądu 18 mV, prod. MAXIM CNY 17-4, 6 pin., ale z transoptorem, pobór prądu 12 mV, prod. Hyunday Semiconductors Ceny zbliżone ok. 35 zł za sztukę. MAX może być też w wersji EPA (działa w niskich temperaturach) i jest wtedy trochę droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po linii
Rodzimy się i umieramy Powstajemy i upadamy Czasem czujemy się przegrani A zaraz potem zwyciężamy Tylko w chwilach przypadkowych Kiedy czas nam pozwoli Męczymy się lub żyjemy W zależności jak kto woli Teraz, kiedy jesteśmy wolni A system spadł nam z karku Możemy biec, biec przed siebie Niczym wskazówki na zegarku A kiedy błyśnie nam idea Że czas już, by coś zmienić Zaczynamy rwać do przodu I jednocześnie siebie gonić Nie martw się człowieku Zawsze jakaś jest nadzieja Dzięki niej jest łatwiej żyć Dzięki niej jest łatwiej umierać Jutro może przynieść zmiany O jakich nawet nie marzymy Może poczujemy falę łaski A może bardzo się sparzymy Wyraźne resztki cywilizacji Na ścianach miejskiej ubikacji Myślimy czasem: życie to piekło Lecz nikt nie mówił że będzie leko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ponura prawda dopada mnie zawsze kiedy daję się zwieść zgubnej nadziei nie mogę liczyć na pomocną dłoń zbyt duży dystans mnie od niej dzieli słowa krzyczane i mówione szeptem znikają w boleśnie realnej nicości (...)\" Słucham sobie, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK SUBS
oczy w lawę nogi w beton skrzydła na grzbietach białych pał a wasze słońce zdechło zanim ogrzało a wasze ręce drapią ściany ciał! deszcz anemiczny, zamiast oczyścić rozmazał tylko zaschnięte brudy flagi zmoczone wiszą ponuro białe zlepiło się z czerwonym nie dając w zamian innej barwy i cisza i żadnej nadziei na burzę... wy na krawędzi ostrej jak smak z waszych paranoi lepicie totem uszy wasze pełne soli i glin programy dwa: wojna -pokój! jest spokojnie jest lekko piwa nie braknie i nikt dziś nie umarł flagi zmoczone wiszą ponuro i cisza i żadnej nadziei na burzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......... Za oknem ciemność się ściele Mój Aniele, przybądź tej nocy i okryj kocem lekkich myśli niech dobry sen się ziści i nie naruszy chwilowego uśpienia krzyku duszy... Deszcz bębni o chodnik - chyba przechodni... .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... tez sobie powarczę...wrrr...wrrr....wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jednak deszcz został na dłużej i przegląda się w każdej kałuży... Mokną mi uszy - kto je wysuszy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Słoneczko
Ja nie mogę. Świecę teraz nad Stanami. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina X.
Jedliście kiedyś jajecznicę z jaj przepiórczych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Pozdrawienia wiosenne dla taksowkarza :D Miły Gość w sumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie wyjadę na wyspę Lesbos... Mam maskulinowstręt wrrr wrrr wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościec, kościec... można prościej? :-0 ;-) Taksówkarz, jak widać, ma pełne ręce roboty - pewnie wozi koleżeństwo na schadzki - w końcu wiosna, hormony buzują (co widać na przykładzie wiosennego macho w przelocie ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×