Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Kai!!! Naszlo mnie dzis na podroze iscie sentymentalne... Pamietasz Ty mnie jeszcze, kobieto droga?... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętam cię akara
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pieprzony, Kirdee, tylko zalany. Zaimpregnowany, zalakierowany i zalany. Najlepszego! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot tak, bez zamysłu... Gdyby mi ktoś rok temu powiedział... wyśmiałabym go. Ale scenarzyści telenowel mogliby wiele z mojego życia zaczerpnąć, a zwłaszcza z ostatniego roku. Ktoś mnie skrzywdził, ja Kogoś skrzywdziłam, podjęłam decyzję, potem poczułam, że robię błąd, zaplątałam się strasznie i myślałam, że tkwię w matni bez wyjścia... Stałam w obliczu wyboru, którego nie umiałam dokonać. A potem się dokonało samo. Ma teraz jakieś pół kilo i strasznie protestuje, jak opieram laptopa o brzuch. Planowo powinien się pojawić w dzień zwycięstwa i mam nadzieję, że wysiedzi do tej pory w moim brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zarosli...
kai, nie przejmuj sie wyborami i wahaniami, zobaczysz jak szybko bedziesz dumna i szczęśliwa! trzymajcie sie cieplutko :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadchodzi czas ejakulacji
:o czy to jakis pomor czy jak :o ide stad :o nie chce byc brzuchata 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) Już jestem szczęśliwa, chociaż się boję, co to będzie - urodzę trzeciego syna, aaaaa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zarośli...
przysłużysz się ojczyźnie :) kai, wiem, że silna kobita z ciebie i bez oglądania się na innych dasz szczęście swoim najbliższym - i sobie! od 1-go maja będę trzymał kciuki za szybkie i szczęśliwe chlup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany jesteś, leśny człowieku :) Na wszelki trzymaj już trochę wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Kai :D Wspaniałe wieści w Nowym Roku! Będzie to co ma być! Samych uśmiechniętych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
William Szekspir Sonet CXVI Nie ma miejsca we wspólnej dwojga serc przestrzeni Dla barier, przeszkód. Miłość to nie miłość, jeśli, Zmienny świat naśladując, sama się odmieni Lub zgodzi się nie istnieć, gdy ją ktoś przekreśli. O, nie: to znak, wzniesiony wiecznie nad bałwany, Bez drżenia w twarz patrzący sztormom i cyklonom - Gwiazda zbłąkanych łodzi, nieoszacowanej Wartości, choćby pułap jej zmierzył astronom. Miłość to nie igraszka Czasu: niech kwitnące Róże wdzięków podcina sierpem zdrajca blady - Miłości nie odmienią chwile, dni, miesiące: Ona trwa - i trwać będzie aż po sam skraj zagłady. Jeśli się mylę, wszystko inne też mnie łudzi: Że piszę to; że kochał choć raz któryś z ludzi. http://www.wrzuta.pl/audio/AsSSHjYD7b/justyna_szafran_-_milosc_sonet_cxvi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanuś 😘 Czy wielcy kochali? Czy miłowali? I kto z nas potrafi ludzką miarą ując to, co wielcy spisać próbowali licząc, że ktoś ich zrozumie... dając wciąż horyzont nadziei... w którym tonie świat z nas każdego, niezliczonych pragnień tony, tomy nadziei niespisane nigdy, którymi tylko czas się wiecznie bawi?... .... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kott Felix
Cóż może człekowi dać duszy spełnienie dalipan - jest wiele tych rzeczy na ziemi Bo podszyw udany, bo prowo wyborna zabawa wytworna słowami wszelkiemi... A przecież na Kafe się świat ten nie kończy i mnóstwo radości przynosi w opończy Lecz bez miłości to wszystko bez celu... Jak jajko bez żółtka, jak piwo bez chmielu... [Petrarka, sonet LXIV, fragm.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktusz to
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam kai trzymasz się
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
no...Kai Trzymaj się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam! Brzuch mi już opadł, Antoś na wszystkie sposoby daje do zrozumienia, że już mu się znudziło i chce na świat, ale zaciskam nogi i nie puszczam ;) Jeszcze ze trzy tygodnie chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuchnąca Breja Kompostowa
Niech będzie że niższa. Wypad! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby zlot kąbatantuw
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata załatwiłem ci te
3 tygodnie, zaciskaj i się nie forsuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Kai :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kai trzymamy kciuki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×