Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aromat identyczny z naturalnym

Topik bez zamysłu - niech się wpisze kto chce, w dowolny sposób

Polecane posty

Gość tanasza
Łoch! Pobudzili się na wiosnę! Hihi :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel piersi kai
No przecież nie łapkami......... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - 🌻 Ja tam specjalnie nie narzekam, zastanawia mnie tylko, skąd anonimowi wielbiciele wiedzą, jak wyglądają moje cycki :P (Bo nieanonimowi to wiem skąd :d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zgodzę
no tak i skończyły się... trzeba wrócić do pracy, odchudzania i ćwiczeń... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd anonimowi wielbiciele wiedzą, jak wyglądają moje cycki } Słuchaj , będę strzelał. Mieli wizje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizje, powiadasz. Zastanawiam się, że współczuć, czy zazdrościć wyobraźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampart miał niewątpliwą i zarezerwowaną dla nielicznych przyjemność widzieć naocznie, niejednokrotnie zresztą - a co zrobił z licznie trzaskanymi zdjęciami, to nie wiem, możliwe, że coś tam wyretuszował, żeby się lepiej na ścianie nad łóżkiem prezentowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłem ?!?!? W dodatku rozsyła te foty po wysłaniu SMSa z hasłem Kai na numer.....na numer.... cholercia, numeru zapomniałem :( .... no nic, mi teź pozostaje wyobraźnia.... ech życie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, może to nasz wspólny biznes? :) Trzeba sobie w życiu radzić, nie? Ja nie mam talentu do interesów (do fot tym bardziej), ale mam warunki :):):) A Pewnym Kotom wolno więcej, niż innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seriooooo ?!?!?! Hmmm... No wiesz... i Tak miałem ochotę na zakup kamery :) Popracujemy, pofilmujemy i za miesiąc zapraszamy na www.gorącekaiserki.pl - dla przyjaciół z kafeterii zniźki !!!! Co Ty na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnym Kotom nie znaczy wszystkim kotom :P Jestem monogamiczna, a poza tym nie wiem, jak LamP.Art zareagowałby na konkurencję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... tylko że ponoć koty nie lubią jednej dziury pilnować. Nie wiem bo jestem człowiekiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Kai, ja tylko w sprawach biznesowych - kamerę będę trzymał (i kasę po tym :P ) takźe nie stoi to w sprzeczności z Twoją monogamicznością - serio, serio !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin - ale domniemana monogamiczność bądź poligamiczność kotów nie jest przedmiotem dyskusji ;) Zresztą rozmawiamy o Sztuce, nieprawdaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi geparcie - ależ stoi, stoi. W kwestiach finansowych też jestem monogamistką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weż no Pręgowany się odczep od Kaserek, dobra ?!?! I lepiej dorzuć się do neta, bo Ci go odetnę i nie będziesz mógł stron z paniami w latexach oglądać !!! (Myslał gupi, źe nie wiem o jego zboczeniach :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie - to Ty masz coś wspólnego z tym wyleniałym futrzakiem? Musisz się go pozbyć, koniecznie :P Bo jak nie, to pamiętaj - czador założę i tyle se popstrykasz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy stwierdzenie "założę czador" znaczy tyle co "dam czadu" ??? A ten wyliniały to mój brat jest. W sumie fajny gość tylko ma coś nie tego. Ja to tylko perwersyjny jestem a on to poprostu zboczeniec i tyle. Trzeba mu potakiwać a robić swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie można dać czadu i w czadorze, różne są perwersje i fetysze... A co do wyliniałego - no dobra, mogę go tolerować, rodziny się nie wybiera, ale nie ma mowy, żeby patrzył! :P (O pchaniu się z łapami tudzież innymi członkami nawet nie wspominam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee no spoko, dostanie na lody i kino i będziemy go mieli z głowy. Bo wiesz, on na widok prawdziwej golizny to się czerwieni i jaka i nic z nie go nie ma. Taki odwazn to tylko do tych kajzerek z www.xlaski.pl jest ale nawet nie zadzwoni tylko sie na foty gapi..... w sumie żal mi go trochę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na maraton filmowy chyba :P Się tak nie lituj, odrobina egoizmu się w życiu przydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuu, widze że Ci się maratony marzą :P Może jednak gep.art wie co mówi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby w jakiej kwestii wie, co mówi? :P (Nie rozwalamy zanadto topiku, co? ;) Bo się robi coraz mniej bezzamysłowy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo w kwestii tego serialu p.t. "Gorace Kaiserki i spółka" znaczy się Kai daje Kaiserki a gep.art spółkę :P Wyniki w necie dostępne za SMSa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×