Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

ania69x2 wielkie gratulacje :) tym brdziej że za pierwszym razme Ci się udało :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Ania gratuluję i cieszę sie bardzo że komuś sie wreszcie udało!!:):):) Kasiu ja też furcze przez nos w nocy nie mogłam oddychac z tego kataru ale chociaż gorączki już nie mam tzn. że chyba wyjde na prostą:) Kasiu a ty jesteś w domku czy w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza byłam u lekarza wczoraj i dostałam antybiotyk i zwolnienie, wiec leże w łóżeczku :) moje kochanie nawet mi śniadanko do lózka zrobil zanim do pracy wyszedl :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasiu wiesz ja też miesiąc temu miałam angine i po antybiotykach miałam zapalenie jakieś grzybiczne i żałowałam że podczas kuracji antybiotykowej nie wzięłam np.Lactovaginal, może pomysl o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka WIELKIE gratulacje !!!!!!!!....... i takie szczęściary chodzą po tej ziemi:-):-):-):-);-) tak trzymać, ma się te znajomości tam na górze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Hej wszystkim! Dostałam @ więc wstawiam uaktualnioną tabelkę: NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 30 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........??................??........................??..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Nie pamiętam która z was pisała o za krótkim okresie między owulacją a miesiączką, u mnie to tylko 10 dni-chyba mało... Jak wiecie coś na ten temat to proszę napiszcie, please ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Nika28 widze że jednak @ przyszła:( nie martw się znów nowy miesiąc przed tobą:):) A wydaje mi sie że to Imolka pisała o tym krótkim okresie po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Myszko, nie martwię się, dzięki 🌻 Gdzie ta Imolka?? Imolko jak wiesz coś więcej na ten temat to proszę odezwij się, co może być przyczyną?? Wizytę u lekarza mam za 2 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
No faktycznie jakoś dzis tu pustawo:( a Malinka chyba pozła na L4 tak wczoraj pisała może siedzi u lekarza? A ty Kasiu jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, Malinka mówiła że idzi na L4 ale ma internet w domu, może śpi jeszcze albo nie ma siły że siedziec przed monitorem. Jak ja ie czuje no nie jest źle, tylko nos zapchany i gardło tez. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
czesc dziewczyny:) jak czytam wszytskie info o szczęsliwych poczęciach, to az mnie korci zeby jednak w tym miesiącu znowu spróbować, chociaz postanowiłam odłozyc to na Nowy Rok. Ale nie mogę sie doczekac momentu kiedy sama zobacze dwie krechy na teście i tak mnie bardzo bardzo kusi. A własnie zaczynają se najlepsze dni zeby próbować:) Ale z drugiej strony teraz mam duzo dodatkowej pracki i chyba powinnam sie wstrzymać:( nie wiem co robić:( pozdrawiam wszytskie chore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Ja jestem, ale nikt mi nie odpisuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania69x2 Gratuluje :) wskakuj do tabelki :) Kurcze ale tygodnie szybciutko mijaja poźniej już nie będę czuła tych wspaniałych kopniaczków buuu :( NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........??................??........................??..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Dorota to może pod wpływem impulsu zaszalej a nóż sie cos miłego zdarzy:) wiesz przeciez że póxniej jak b.zależy to jak na złość nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo Lusia, Impersona, dzidzius,Mateczka,Joganna, Marcelinka,Adrianka-85 zauwarzylam wczoraj ze z piersi przy lekkim nacisku wylatuje mi żółtawo przezroczysty płyn czy to juz sie zaczyna laktacja czy to moze co innego??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
tez o tym myślę, żeby pójść na żywioł, wyobrażam sobie radosc moich rodziców gdybym na świeta przekazała im taka radosną nowine. Dla mnie i mojego męża to byłby też najpiekniejszy prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Dorota to wpisuj sie zaraz do tabelki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
a jak to zrobic? 1 dzien cyklu miałam 23.11, a długośc cyklu to przecietnie u mnie 26 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........??................??........................??.................. Dorota27.......23.11........26-27................nie testuję........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
udało sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Bardzo ładnie:):):)widze że jakby co to testowanie w okolicach świ ąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
własnie musze zaraz policzyć:) chociaz w tabelce napisałam, ze nie bede testować ale pewnie nie wytrzymam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,dopiero zwlekłam sie z łożka:) Kasie widzę ze juz sie kurujesz:), tylko kiepsko ze to antybiotyk:( Malinka tez poszła w twoje slady jeszcze jej nie ma. Gratulacje dla Ani69 ciesze sie ze 1-go taka wiedomosc :), to teraz mus podtrzymac listopadowy bummm fasolek:Dhaha Witam u nas Asieńke i zycze owocnych staranek:), chciałabym aby mi tez za pierwszym razem sie udało. Impersona fajnie ze jestes:D, 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELE
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........12............Zuzia......92 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Tulipan...........03.11........28........................03.12............... Aśka74...........31.10........28-34.................. ..??................... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32...................nie testuje.......... Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........??................??........................??.................. Dorota27.......23.11........26-27................nie testuję........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika b. przykro mi z powodu Twojej@, ale na swieta zrobisz sobie i mEZowi wspaniały prezęcis, trzymam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Agusiu, niestety będę musiała poczekać jeszcze 2 miesiące-lekarz zapisał mi jakieś hormony na wyregulowanie cyklu-na ulotce przeczytałam straszne okropności na temat tego leku (działania niepożądane: rak itp.), ale chyba profesor ginekolog wie co robi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:D Ja jak zwykle dopiero wstalam:) Kamilko- to co ci wycieka to tzw. siara. Ja to mam od 5 miesiaca ciazy:P Tak..to zaczyna sie laktacja, a raczej pierso sie do niej przygotowuja...teraz bedzie ci wyciekac w najmniej oczekiwanych momentach:) Ja jak sie budze to zawsze mam cala koszulke w plamkach:P Lusiu- jak to nie bedzie co wlozyc do becika? Bedzie!-Emilka- jaka kolwiek by nie byla malutka;) Poprostu kup mniejszy becik:P Rozumiem co czujesz...o taka kruszynke to strach wiekszy, ale wierz mi ze dzieci rosna jak na drozdzach! Co do zakupow to 250 zl to naprawde nie jest duzo na ubranka!!! Ja jak kupowalam wyprawke, to kupilam doslownie kilka ubranek na krzyz i rozek i zaplacilam 300 zl...przerazilam sie, bo to nawet nie polowa tego, co bedzie potrzebne!!! Wozek juz zamowilam, ale odbiore go dopiero na poczatku roku, chyba ze urodze szybciej. Tak samo lozeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to takie buty Nika28, ale nie martw sie na pewno ci czegos niedobrego nie przepisał:) Ja tez mam problemy z cyklami:( witaj w klubie, ale ide w piątek do gin, i niech mi cos daje bo juz jestem tym zmęczona. Nie moge sie doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×