Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość Dioda
Dla mnie ten film ma swoj klimat.Pamietam,jak zasiadalismy przed telewizorem cala rodzina.........a potem bylo"Koło fortuny" i "Magda pocałuj pana":D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo fortuny...hmmm...uwielbialam...zwlaszcza mi sie podobalo to, ze w trakcie programu raz przerywali reklamami, wtedy nie mielismy polskich programow poza 1 i 2 i podobalo mi sie tak jak na Niemczech przerywali wszystko reklamami :P hehs...naiwna mlodosc :P Teraz to mam ochote rozwalic tv jak mi przerywaja...najgorszy jest tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Ja na dzisiaj kończę, juz własnie mija 9 godzina pracy dzisiaj, wiecej to przesada:). Miłego popołudnia wszytskim zyczę i jeszcze raz przepraszam jeśli kogokolwiek uraziłam, papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, jestem tu sama chyba a co Was tak od poniedziałku wywiało dziewczyny Gdzie sie podziewa Malinka, Estella, Jagódka....chyba faktycznie postanowiły zrezygnować z zaglądania tu buuuu Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona jak jakieś uwagi do mojej osoby, to użynij nicka. Nie musisz się kamuflować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona jak jakieś uwagi do mojej osoby, to użynij nicka. Nie musisz się kamuflować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- albo moze szal swiatecznych zakupow:) Imolka- nie, bo znajac twoje wypowiedzi, znow zaczniesz gderac, a ja nie mam ochoty psuc atmosfery na forum :) Aaaa...a kamuflowanie byloby wtedy, gdybym pod jakims nickiem xxx albo innym napisala ,,Imolka mnie wkurza" a nie chodzilo mi o to zeby robic ci jakies przytyki, tylko wyjasnic, ze niektore wypowiedzi naprawde sprawiaja ludziom przykrosc. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę . A to jeszcze Ty niedawno ( jak dobrze pamiętam ) straszyłaś dziewczyny we wczesnych ciążach, że nie mogą stosować Nospy i inne podobne głupoty. A teraz miodzio. Super. Tak może czasami się wymądrzam, a to dlatego, że jestem lekarzem i wiem więcej niż przeciętna( oprócz oczywiście tych które się czymś interesują i czytają). Nie chciałam się ujawniać. Ale dobra. Zresztą ja już kończę z tym topikiem, bo oprócz kilku dziewczyn ( naprawdę fajnych ) reszta nie przyjęła mnie zbyt dobrze. Ale nie denerwuj się bo to niedobrze dla dziecka.Rozumiem ,że nie wszyscy muszą mnie lubić i byłoby to co najmniej chore. Wszystkim starającym życzę owoców w przyszłym roku!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to forum jest po to żeby nawzajem sie wspierać, wylac kubeł zimnej wody kiedy trzeba, pocieszyć kiedy trzeba a nie żeby sie kłocic więc spokojnie... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki:D Oj, dawno nie pisałam a zaległości takie, że hoho. Kasieńko Tobie przede wszystkim życzę w dniu Twego święta, by to czego pragniesz by sie spełnilo a to o czym marzysz by Twoje było. Życzę Ci fasoleczki w Brzusiu, żadnych zmartwień i zawsze słoneczka złocistego w Twoim życiu. Oj, laseczki, ale byłyście dla siebie niemiłe:( Tak sobie Was czytałam i przykro mi się robiło. Przeciez to takie cudowne, że mamy siebie, że możemy pogadać, wyżalić się, poplotkować. Np, o pampuchach:D Mam nadzieję, że już wszystko będzie oki. Imolka nie denerwuj się tak:) Każda z nas ma dzień lepszy lub gorszy i tak czasem bywa,że gdzieś trzeba siewywrzeszczeć:D....A u mnie końcóweczka okresu i dziłamy dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki:D Oj, dawno nie pisałam a zaległości takie, że hoho. Kasieńko Tobie przede wszystkim życzę w dniu Twego święta, by to czego pragniesz by sie spełnilo a to o czym marzysz by Twoje było. Życzę Ci fasoleczki w Brzusiu, żadnych zmartwień i zawsze słoneczka złocistego w Twoim życiu. Oj, laseczki, ale byłyście dla siebie niemiłe:( Tak sobie Was czytałam i przykro mi się robiło. Przeciez to takie cudowne, że mamy siebie, że możemy pogadać, wyżalić się, poplotkować. Np, o pampuchach:D Mam nadzieję, że już wszystko będzie oki. Imolka nie denerwuj się tak:) Każda z nas ma dzień lepszy lub gorszy i tak czasem bywa,że gdzieś trzeba siewywrzeszczeć:D....A u mnie końcóweczka okresu i dziłamy dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystkim Kobitka dziekuje za życzenia. To takie miłe, że jest ktoś kto pamięta. Kto Cię nie zna a rozmawia. Kto Cie nie widział a Cie wspiera. Wszystkie jestescie cudowne:D Jeszcze raz dziekuję za życzonka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolka- wiem ze z ta nospa to walnelam niezla glupote, ale sie przyznalam do bledu i przeprosilam dziewczyny... bo w odroznieniu od Ciebie nie jestem lekarzem i oparlam sie na tym , co mowily mi inne ciezarne. A jesli ma sie jakas wiedze i chce sie nia podzielic z innymi, ktore ten temat dotyczy i bardzo im to pomoze, to jest jak najbardziej wporzadku Imolko- i tego ci nie neguje... bo widzialam, ze pomoglas tu kilku osobom...ale to nie znaczy, ze masz prawo traktowac innych ,,odgornie\" i wstawiac naprawde bolesne komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie się pojawiłas :) Malinko a co Cie tak długo nie było co??:) Dziękuje Ci za życzonka i Tobie życzę duzo duzo duzo zdrówka i niech ten rok bedzie dla Ciebie ostatnim owocnym w staraniach :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, siedziałam sobie pięć dni w domku i tak chyba potrzebowałam chwili samotności. Ale cały czas z Wami byłam co dziennie Was czytałam:D A w sobotę miałam imprezkę urodzinową w domu, miałam masę gości, tańce, wódeczkę. oj, fajnie było. Do teraz do siebie dochodzę. Oj, ja niedobra(hihihihi) Ale już jestem i mam nadzieję, że nasze forum nie umrze i będziemy się nadal tak fajnie trzymać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kasiu, Malinko- serdeczne życzenia urodzinowe! Sto lat i owocnych starań 🌻🌻🌻 Impersona, słyszałaś już karpia w trójce??? Fajny jest w tym roku :D:D:D Wiecie Kobietki, coraz mniej nas tu zagląda, wiem, ja zawsze rzadko wpadam, ale takie stałe forumowiczki się nie pojawiają. Topik troszkę traci swój klimat, szkoda... Każda z nas ma złe dni a moim zdaniem właśnie tu najlepiej się wyżalić. Jeśli ktoś może jakoś pomóc, pocieszyć to dobrze jest napisać parę słów, doradzić, ale zupełnie nie ma sensu krytykować innych, pouczać i oceniać. Jeśli nie pasują nam czyjeś wypowiedzi, to nie komentujmy ich, można napisać co się wie na dany temat, ale pamiętajmy, że krytykowanie tu nawet, jeśli wiemy coś lepiej, nie ma sensu. Każda z dziewczyn pisze tu dla przyjemności, po co psuć atmosferę? W końcu to taki fajny topik:D I jeszcze jedno, każda z nas jest inna, ale wszystkie mamy coś, co nas łączy- bardzo chcemy mieć dzidzie, i te z brzuszkami i te starające się o brzuszki i to jest najpiękniejsze. Pozdrawiam Kobietki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kasiu, Malinko- serdeczne życzenia urodzinowe! Sto lat i owocnych starań 🌻🌻🌻 Impersona, słyszałaś już karpia w trójce??? Fajny jest w tym roku :D:D:D Wiecie Kobietki, coraz mniej nas tu zagląda, wiem, ja zawsze rzadko wpadam, ale takie stałe forumowiczki się nie pojawiają. Topik troszkę traci swój klimat, szkoda... Każda z nas ma złe dni a moim zdaniem właśnie tu najlepiej się wyżalić. Jeśli ktoś może jakoś pomóc, pocieszyć to dobrze jest napisać parę słów, doradzić, ale zupełnie nie ma sensu krytykować innych, pouczać i oceniać. Jeśli nie pasują nam czyjeś wypowiedzi, to nie komentujmy ich, można napisać co się wie na dany temat, ale pamiętajmy, że krytykowanie tu nawet, jeśli wiemy coś lepiej, nie ma sensu. Każda z dziewczyn pisze tu dla przyjemności, po co psuć atmosferę? W końcu to taki fajny topik:D I jeszcze jedno, każda z nas jest inna, ale wszystkie mamy coś, co nas łączy- bardzo chcemy mieć dzidzie, i te z brzuszkami i te starające się o brzuszki i to jest najpiękniejsze. Pozdrawiam Kobietki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imolka!! Wbrew pozorm podobie jak Aśka74 nie mam 55 lat a zaledwie 24 :) ale mam już 2letnią córeczkę i jak wspomniałam gdzieś wcześniej chcę mieć drugą Natalką (koiecznie dziewczynkę) musze tylko odstawić tabletki na jakieś 6 miesięcy :( i wtedy wciągniecie mnie na listę? ok? :) serdeczności. Wiem że kobiety ciężarne mają jakąś dziwną manię zrzeszania się ;) Wiem coś o tym-ale to niezwykle miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Madziu, ale Ty masz fajowo, już jedna córcię masz:D Mam nadzieję, że szybciutko wskoczysz do tabelki brzuchatek:D a póki co to tabelka starających się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Madziu, ale Ty masz fajowo, już jedna córcię masz:D Mam nadzieję, że szybciutko wskoczysz do tabelki brzuchatek:D a póki co to tabelka starających się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Dziewczynki ! Tak mi sie przykro zrobiło gdy poczytałam Wasze wypowiedzi - ja naprawdę bardzo lubię z Wami pisać i czytać co sobie tam pogryzmolimy :-)) Pliissssss - nie \"kłóćmy sie \" już !!! Mogę być na forum tylko rano i wieczorami i najczęściej nie uczestniczę w goracych dyskusjach - ale uważam, że każda z Was tworzy na Forum klimat i każda wnosi coś innego :D Gorące całuski ( hi hi hi ) dla wszytskich a szczególnie dla Jubilatek ❤️ Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13............Zuzia......94 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Aśka74...........01.12........28-34.................. .28.12................. słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aga*, jak dobrze, że to zamieszanie się juz skończyło. Dokładnie nie kłócimy się❤️to nie ma sensu. Mało to irytujących rzeczy spotyka nas na codzień? Jesteśmy tu dla ODPRĘŻENIA, wygadania i wogóle, wybeczenia się:D Aguś,dzięki za życzonka:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś przekopiował tabelkę ze starymi danymi, ale już sobie zmieniłam TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13............Zuzia......94 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ :( ......... Aśka74...........01.12........28-34.................. .28.12................. słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - a Ty pewnie znowu w pracy ? Biedactwo :-(( A ja mam dzisiaj dobry humorek bo zamówiłam sobie do pokoju super narożnik - taki duży i wygodny - będzie sie napewno dobrze spałao - hi hi hi... i nie tylko. Może na nowym łóżeczku sie uda. Ale mam kosmate mysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś na pewno się uda:D w końcu musi:D mmmyyy, ale mi smaka narobiłaś tym narożnikiem na przytulanki❤️ A że w pracy jestem to żadna nowość:D ale jakoś nie jest mi z tym źle, tylko oczka strasznie bolą mnie dziś. I tak się zastanawiam jak wrócę do domciu to co ja mam najpierw zrobić. Przytulać się? Spać? Czy zjeść cos? hhmmmyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy dylemat na miarę Szekspira - jesć albo spać ? Oto jest pytanie - hi hi hi . A i tak wygra kochanie ... Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×