Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość bugsy24
cześć dziewczyny! Na dobry wieczór gratulacje dla świeżo zaciążonej mamusi!!!!!Mówiłam,że 2005 rok przyniesie dużo,dużo fasolek.Witamy W klubie!Ja już czuję się lepiej jutro zaczynam 10 tydzień i oby nie zapeszyć,ale w końcu skończyły się moje wymioty,jeszcze tylko raz na jakiś czas.Poza tym już wywala mi brzuszek,ale oczywiście muszą być też gorsze wiadomości:lekarz przepisał mi Nospę, bo mam jakieś dziwne skucze w jajnikach i w ogóle w dole brzucha.Może któraś z zaawansowanych ciężarnych wie o co może chodzić???Czy to groźne???Odpiszcie,bo się martwię,a póki co mój ginekolog nie jest zbyt rozmowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Ksia, i co? i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kasia - i co i co ? Teraz my z Estellą stoimy na baczność przed komputerem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Cześć:) Nadrobiłam lekture wczorajsza i własnie też czekam na wieści:) Kasia jak tam tescik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie...... awe- ogromne gratulacje dla kolejnej przyszłej mamy!!! Oby tak dalej!! Ciesz e sie bardzo razem z Toba. Uwazaj na siebie i malenswto- bo przed Tobą najpiękniejsze 9 miesięcy.......:)) :)) :)) Bugsy- ciesze sie ze juz wymioty powoli mijaja- teraz juz bedzie dobrze!! Z tego co wiem, to wiele kobiet bierze No-spę, bo zdarzaja sie bóle i skurcze. Myslę ze nie ma sie czym martwic. Bugsy- jesli Twój lekarz nie udziela Ci podstawowych informacji- to moja rada- koniecznie zmien ginekologa. Przez cały okres ciaży musisz sie czuc bezpiecznie- to bardzo wazne, a lekarz powinien Ci w tym pomóc....Dobra opieka w tym momencie jest najwazniejsza dla Ciebie i dla dzieciątka!!! Moja Emileczka juz powoli szykuje sie na ten swiat. Został nam niecały miesiac i juz bede mogła ją przytulic. Pokoik gotowy, wszystko kupione, torba do szpitala spakowana!! Teraz tylko czekamy, zeby malutka urosła do 2,4-2,5 kg!!! I juz zdaniem mojego ginekologa ją rodzimy!! Pozdrawiam bardzo serdecznie......... Mateczko, 33 tydzien.....jak sie czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie...... awe- ogromne gratulacje dla kolejnej przyszłej mamy!!! Oby tak dalej!! Ciesz e sie bardzo razem z Toba. Uwazaj na siebie i malenswto- bo przed Tobą najpiękniejsze 9 miesięcy.......:)) :)) :)) Bugsy- ciesze sie ze juz wymioty powoli mijaja- teraz juz bedzie dobrze!! Z tego co wiem, to wiele kobiet bierze No-spę, bo zdarzaja sie bóle i skurcze. Myslę ze nie ma sie czym martwic. Bugsy- jesli Twój lekarz nie udziela Ci podstawowych informacji- to moja rada- koniecznie zmien ginekologa. Przez cały okres ciaży musisz sie czuc bezpiecznie- to bardzo wazne, a lekarz powinien Ci w tym pomóc....Dobra opieka w tym momencie jest najwazniejsza dla Ciebie i dla dzieciątka!!! Moja Emileczka juz powoli szykuje sie na ten swiat. Został nam niecały miesiac i juz bede mogła ją przytulic. Pokoik gotowy, wszystko kupione, torba do szpitala spakowana!! Teraz tylko czekamy, zeby malutka urosła do 2,4-2,5 kg!!! I juz zdaniem mojego ginekologa ją rodzimy!! Pozdrawiam bardzo serdecznie......... Mateczko, 33 tydzien.....jak sie czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Ksia, trzymam kciuki, no i na baczność stoję! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Właśnie nadrobiłam wczorajsze popołudniowe zaległości w czytaniu. Kasiuuuu!!!!! Jak wynik???? Ja wczoraj dostałam @ ale była jakaś tak skąpa az dziwne - praktycznie nic. Może jest jeszcze jakaś nadzieja, bo juz się dowaidywałam że jest taka mozliwośc to sie nazywa @ szczątkowa. Zobaczę dzisiaj jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
cześć wam:) Kasia i jak tam?????????odezwij sie jak wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej dziewczyny, ale się dzieje, ja odliczam dni do świąt, też jestem ciekawa jak Twój teścik Kasiu, gratulacje dla awe, cieszę się razem z Tobą, hej nieszczęśliwa, pocieszę Cię, ja też z mężem próbujemy od roku i co? Nic, ale jak mówiła, nie pamiętam kto, każda z nas ma miesce w fasolkowej kolejce, bardzo mi się to podoba, paulakp, u mnie wszystko gra, pozdrawiam serdecznie, pisałam do Cię na gg, ale nie było Cię, a mam wielką ochotę sobie poplotkowac z Tobą, może dziś wieczorem? Tak około 19, bo po pracy mam korki i nie mogę wcześniej, daj znać na gg, to pogadamy, pozdrawiam i zwijam się do pracy, Kasiu, jak teścik, trzymam kciuki i oby był pozytywny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no, Kasia, zobacz jak my czekamy i trzymamy kciuki! A jak się nie uda teraz, to cały następny rok przed nami :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kurcze co z Kasią obiecałą że zrobi rano teścik halo Kasia wstawaj teścik do zrobienia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasia musi być bardzo zajęta że nie odpisuje a my czekamy:):)Estella i Agusia stoicie przed komp:)? Właśnie przeczytałąm zaległości z wczorajszego popołudnia. Malinka wróciła:):)fajnie:) wiesz mi sie tez podobbały podpowiedzi Soul jak odpisywać tej "wredocie" :):) A wredota już po moim ostatnim sms już nie odpisała:):) co za ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Estella co do twoich objawów: ja z tym rozpulchnieniem to sama już nie wiem bo ostatnio przd@ tez miałąm rozpulchnioną ale było sucho no mówie ci Estella już nie wierze w żadne znaki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki Awe- gratulacje serdeczne!!! No, Kasiu, co tam????? Ja się nie odzywałam, bo tak się boję przyjścia @, że wolę nic nie mowić i nie zapeszać, ale widzę, że same złe wiadomości przed Świętami? Dorotka, Paula, Agusia 🌻 dla Was na pocieszenie, ale coś mi się zdaje, że jeszcze dziś albo jutro Wy będziecie pocieszać mnie. Jeszcze nie dostałam, ale brzuszek daje o sobie znać, chociaż jak sobie przypominam, gdy zaszłam w ciążę, to miałam takie pobolewania i ciągle biegałam do kibelka, żeby sprawdzić, czy nie przyszła @ teraz też tak mam i z objawów ciążowych jeszcze gorączka i dreszcze wieczorem i mdłości i mierzenie temperaturki rano ciągle podwyższona. Ale wtedy miałam ochotę na chipsy- których normalnie nie jem, a teraz nie mam :P Pewnie sobie wmawiam potencjalne objawy i się nakręcam, ale fajnie jest mieć choć chwilę świadomość, że może... A poza tym libido spadło mi do zera, w ogóle nie mam ochoty na przytulanka, nie interesuje mnie to absolutnie i martwię się tym trochę, bo nie wiem dlaczego tak jest. Impersona podobno ciągle w szpitalu Biedactwo jeszcze nie urodziła i zaraziła się jakimiś bakteriami, nic wiecej nie wiem, tyle wyczytałam... Estello, u mnie też przed okresem i mokro, nie wiem co myśleć ;O Myszko, bardzo dobrze zrobiłaś z ta koleżanką, ja kilka lat temu też miałam „serdeczną” przyjaciółke, która mnie zostawiła w trudnych dla mnie chwilach, ale wtedy nie było komórek, wiec pisałyśmy do siebie listy. No i ona napisała mi taki list, że dosyć ma moich problemów i nie zamierza się więcej ze mną kontaktować, ale jak ja bardzo chcę, to mogę do niej dzwonić. Odpisałam jej, a że robiła straszne błędy gramatyczne, to napisałam jej jeszcze jak się porpawnie pisze- to był ostatni nasz kontakt. Podobno kilka lat temu wpadła i urodziła synka... Wszystkie nasze topikowe Brzuchatki pozdrówcie swoje dzidzie :D:D:D Pozdrawiam, pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Znowu nie wiem komu odpisywać;) jak ja siedze na formu to was nie ma, a jak mnie nie ma to tyle wpisów zastaję,że ho ho:) Cieszę się Myszko,że mogłam Ci troche pomóc i poprawic samopoczucie. Czasami osobie postronnej łatwiej doradzić. Malwo fajnie,że się odezwałaś:) Juz myślałam, że Pani Doktorowej woda sodowa uderzyła do głowy;) Kasieńko ja też czekam na wiadomośc od Ciebie? To jak? Są dwie kreseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dopiero dotarłam do pracy......brak @ i brak dówch kresek, i chyba musze czekać na jedne albo na drugie Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki! dołączam do waszego grona oczekujących na małe pociechy!!! Od ajkiegoś czasu z mężem myslimy nad dzieckiem coprawda próbowaliśmy dopiero 2 misesiące ale juża zaczełam sie martwić że 2 miesiącemineły a tu nic!!! ale widze że to musi trszke potrwać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz poczytałam Wasze wypowiedzi, najpierw chciałam Wam napisać bo wiedziałam że czekacie, ale się niesamowicie poczułam jak zobaczyłam ile Was czeka :) Dzięki Aga*, Dorota, Estella, paula23, mysza29, malwa30, olala, soul78 :) :) chyba bardziej się niecierpliwiłyście niż ja :) a mnie nawet brzuch nie boli, wczoraj juz przestał po południu, co mam o tym myśleć nie wiem. Olala dzięki za info o Impersonie :) WItam monia81 :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko jeszcze czekajmy. DO Wigilli. jak @ nie przyjdzie zrób drugi test. Może jeszcze za wczesna ciąza i nie wykrył test:) Chociaż ja ostatnio miałam objawy prawie ciążowe, @ spóźniła się 2 dni ale niestety przyszła. Ale jak przyszła to musiała sobie pójść bo nikt jej nie lubi i teraz powtórka z przytulania. Dla przyjemności. Trzymaj się Kasiu cieplutko! Witaj monia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Dzięki OLALA :):) cieszę się że ty też podzielasz moje zdanie na temat wredoty:):) a widze że też miałaś podobne przejścia hi hi co za ludzie? czasem sie zastanawiam czy to ja jestem nienormalna czy faktycznie ludzie potrafia być aż tak wredni masakra:( Soul jak coś:) to wiesz będę do ciebie pisać bo sama byłam tak w szoku że nie umiałam nic tak fajnie złośliwego sklecić, jeszcze raz dzięki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul78 dziękuje za ciepłe słowa, ciut przykro mi że nic się nie dowiedziałam, ale poczekam z kilka dni, jak @ nie będzie to test powtórze, może w Wigilię :) to by było takie milutkie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasiu no to teraz znów jesteś w niepewności co? ale spokojnie musisz poczekać chyba faktycznie za szybko pamietasz jak awe miała na początku słabiutką kreska a potem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza no niestety niepewnie, ale chyba juz się nauczyłam cierpliwości, a drugiej krechy nawet ciut ciut nie widać, a szkoda. No nic, jak do Wigilii nic się nie bedzie działo to powtórze test :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasia, no to jedziemy prawie na tym samym wózku. Ja co prawda testu nie robiłam, ale nie mam żadnych objawów. @ miała się pojawić między 19 a 22 grudnia. Ale coś mi się wydaje, że ten 22.12 jest najbardziej prawdopodobny w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Wrrrr ale mam dzisiaj dzień, poklnęłabym sobie, ale wczoraj sie spowiadałam:) Dziewuszki ja cały czas trzymam kciuki za Wasze testy, niech sie Wam spełni wigilijny sen:)) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella wiem wiem :) my zawsze razem hihiih to nawet lepiej bo nie będę samotna :) Dorotka uśmiech na twarz i dzień bedzie milszy, to tylko poranek ciężki :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko! jak cos to wal jak w dym:) na pewno coś wymyslę złosliwego, niexle mi to wychodzi;) kasienko dobrze,że się nie łamiesz. Poczekaj do Wigilli albo nawet do I dnia Świąt, tez będzie milutko ogłosić dobrą nowine przy sniadanku. Zresztą, jeżeli sprawa nie wyjaśni sie dzisiaj, jutro i pojutrze to śmiało testuj! Życzę Ci nie dwóch kreseczek a dwóch WIELKICH, GRUBYCHJ KRECH!!! Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×