Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość Dioda
A gdzie ty Mia mieszkasz?:D:D:D: A obcesowo pyta jakis/jakas dlaczego:)Jak sie nie przedstawi nie dam jej placuszka;:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzen dobry kochane :) Widze ze Wy tak caly dzien o spaniu i o jedzieniu... a ja wlasnie jem obiadek i dopiero co wstalam z lozeczka :D Wrocilam z zakupow to musialam sie polozyc, wstretny @ dzis przyszedl i czuje sie jakby mnie 100 sloni przelecialo :0 Witam Malinke 😘 i zebym nie musiala pisac wiecej meili zebys sie pojawila :D Marcelinko tesknie za Toba !!!! I cholera zapamietaj ze ja pamietam i ze nie zapomne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELE I II
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? 127 Tabelka TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........30.12........26-30...............24.01-28.01 Aga*................29.12.........28-32..................27.01 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r monia-81..........15.12..........26.......................9.01 Mia26..............22.12..........29.......................20.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELE I II
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........30.12........26-30...............24.01-28.01 Aga*................29.12.........28-32..................27.01 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........15.01............24-29................... nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r monia-81..........15.12..........26.......................9.01 Mia26..............22.12..........29.......................20.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda, z Wrocławia jestem. A Ty skąd, bo może się okazać że też z W-wia i nie trzeba będzie płacić za kuriera :D ? Ale podejrzewam, że skoro takie pyszne, to już ich nie masz i wszystkie zostały brutalnie wszamane. Sylwia, chyba się cieszysz, że w tym miesiącu dostałaś @ ? Chociaż jedna wśród nas... Ale co tam poczekamy - zobaczymy :D Na razie kobitki lecę na te lody zapowiadane od 2 dni. Życzcie mi smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę dołączyć? Planowałam urodzić nasze pierwsze, skrupulatnie zaplanowane dziecko w wakacje. Alejuż teraz wiem, że tak nie będzie.Pełna optymizmu byłam przekonana, że uda się za pierwszym razem. Łykałam wcześniej folik, zrobiłam badania - wszystko ok. Więc dlaczego ma się nie udać - zastanawiałam się. Chcieliśmy dziewczynkę - czytaliśmy wiele zaleceń, kiedy współżyć, żeby zwiększyć szanse na dziewczynkę. Rozplanowałam urlop w pracy, żeby było jak najlepiej. Kupiliśmy książki o ciąży i wychowaniu dzieci. Przestałam łykać jakiekolwiek tabletki. No i czekamy.Już czwarty cykl próbujemy. I już zmieniliśmy zdanie, nie musi być dziewczynka, nie musi być latem, nie muszę wrócić do pracy, nie musi już być nic - tylko niech to dziecko przyjdzie. I im więcej jestem na forum - czytając innych wypowiedzi - tym bardziej się boję, że też będę musiała jeszcze tak długo czekać... Jak sobie z tym radzić? Ja już zaczynam wątpić czy się uda. Czy z nami wszystko w porządku. Właśnie dzisiaj miałam dostać @ no ale jestem przeziębiona i pewnie dlatego nie dostałam. 11.01 zrobiłam test, bo już się nie mogłam doczekać i wyszedł negatywny. To i wiem, że to przez przeziębienie. I cały kolejny miesiąc przede mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!!! Muszę Wam powiedzieć że ja robiłam ostatnio test ciążowy i wyszedł pozytywny(prawie). To fajnie , super . Ale nie wiem jak to rozumiec,bo ta druga kreska jest słabo widoczna , jest , ale słabo ją widać . Siedzę w domu i się zastanawiam, o co chodzi. Do lekarza dopiero pójdę , ale pod koniec miesiąca. Strasznie chwilami mnie brzuch boli (teraz też) i coś tam kuje w jajniku. Mam problem , bo nie wiem co mam o tym mysleć. Może któraś z Was dziewczyn miała podobną sytuację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam go w pracy, także jak juz go zrobiłam to ktoś mi się wtoczył do sklepu, i zapomniałam o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Karolino_p Mogę cię pocieszyc, bo jestem w takiej samej sytuacji. Ja bynajmniej byłam , póki mój mąz coś sie odmyslił na temat dziecka. Też planowaliśmy .Łykałam folik, i te inne sprawy. Nawet dzień w dzień mierzyłam temperature ciała , aby wiedzieć kiedy jest ten dzień lub dni . Tak było przez kilka miesięcy. Wiesz gdzie leży Wasz problem , z resztą nie tylko Wasz, ale dużo par ma takie problemy. Głównie to ty musisz się odblokowac , to znaczy nie możesz mysleć cały czas o tym, że to teraz , napewno teraz. Wiesz , to co ja ci tu piszę to mi lekarz to powiedział.I kazał mi znów mierzyc temperaturkę i jak po trzech miesiącach nie zajdę to da mi tabletki na wywołanie jajeczkowania.Także nie myśl o tym za bardzo , bynajmniej postaraj się . Wiem że to trudno, ale ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia jak tam błogie lenistwo :) Ja własnie wróciłam z nasiadówki u koleżanki :) ooo i Malinka się pojawiła :) jak to miło Cie zobaczyć :) Dioda daj troche tych placuszków mniam mniam :) Witam karolinę_p :) erka25 czyli można CI gratulować :) :):):):):) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia jak tam błogie lenistwo :) Ja własnie wróciłam z nasiadówki u koleżanki :) ooo i Malinka się pojawiła :) jak to miło Cie zobaczyć :) Dioda daj troche tych placuszków mniam mniam :) Witam karolinę_p :) erka25 czyli można CI gratulować :) :):):):):) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się okaże Kasiu czy można gratulować. Jeżeli jest taka mało widoczna.Blady róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Malinko, witaj znów wśród nas!!! :-) Kasiu, a jak Twoje samopoczucie? Mi moje urojone objawy przeszły jak ręką odjął i już psychicznie zaczynam przygotowywać się na @ koło wtorku, środy. Chociaż odrobinę nadziei mam, ale naprawdę tylko odrobinę. Ale jakoś na razie nie załamuję się! Będzie cieplej, krew będzie szybciej w żyłach krążyła i na pewno się uda! Witam nowe Forumowiczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem - wróciłam z pysznej kolacyjki z mężem :-) Witaj Malinka - miło Cie znowu szłyszeć a raczej czytać. Szkoda tylko, że bez dobrych wieści. Zaraz idę do łożeczka bo ostatnio to jestem jak niedźwiedź - mogłabym przespać całą zimę - i niestety to nie objaw ciażowy tylko objaw mojego małego lenistwa :-D A Sylwii pomimo złego samopoczucia \"gratuluje \" @ - ale to głupio brzmi. Pa pa - dzieciaczkowych snów ❤️ ❤️ ❤️ Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erka daj znać jak juz na 100% bedzie wiadomo :) estella ja wczoraj wieczorem czulam sie okresowo a dzisiaj ok, zero objawów :) zajeta jestem to nie myśle, a samopoczucie bardzo dobre :) odpoczełam dzisiaj sobie :) Aga widzę że udany wieczór spędziliście z mężem :) to miło :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno zastanawiałam się kogo jeszcze nie poznałam. teraz już wiem :D ERKA cieszę sie, że mogę Cię poznać w tak przemiłych okolicznościach :D Życzę, aby ta różowa kreseczka była TĄ różową kreseczką :D Estella, dołączam się do Twoich odczuć apropo\'s @ (cholera, jak się to pisze?) Ja właśnie wróciłam z weekendowych rozrywek. Chciałam pograć w bilarda, ale niestety nie było nigdzie miejsca:( Więc skończyliśmy na grzanym winku :) (jestem trzeźwa :) ) Karolina, no cóż myślę, ze Erka ma rację grunt to się odblokować. Zaglądaj do nas:) I wiecie co? Paradoksem jest to, ze jak z Wami tak sobie gadam i myślę o Waszych problemach i zwykłych ploteczkach :) z Wami, to wbrew pozorom moja głowa jest zaprzątnięta czymś innym niż mus posiadania dziecka. Ależ mnie melancholia ogarnęła (zaraz się rozryczę ;) ). Wiecie co ? Idę najnormalniej w świecie spać, mmmmmmmmmm....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Erka, a kiedy powinnaś dostać @? Najlepiej robić test po terminie @, bo jest bardziej wiarygodny. Ale są też osoby, które zrobiły przed i też wyszyły im słabe kreski, a potem były grube i okazało się, że są w ciąży, więc może z Tobą tak jest? :) Oby! I ważny jest też czas, bo tam liczy się wynik po trzech minutach, a nie po godzinie. Jak jesteś w ciąży, to powinna wyjść różowa kreska w ciągu trzech minut, ale jak robiłaś przed terminem @ to pamiętaj, że może być różnie. Sylwia robiła taki test i później wyszła jaj słaba różowa, no i nie była w ciąży. A najlepszy jest test z bobaskiem, zrób ten, z porannego moczu, będziesz wiedzieć prawie na 99%, daj znać Estella - u mnie też bezobjawowo, dziś 26 dc i do środy mogę sobie czekać, aż sie objawi @. Jakbym była w ciąży, to przestanę wierzyć w to, że są jakieś objawy przed terminem @, bo ja mam zerowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Mia, z racji mojego zawodu powiem Ci, że pisze się a propos :) Kasiu, może to pozytywny objaw? Ten tydzień będzie rozstrzygający dla mnie, Ciebie i Estelli oraz, o ile się nie mylę, dla Mii :) Karolino_p- witaj, ja też próbuję z mężem od 11 miesięcy, teraz czekam na @, bo idę na badania prolaktyny, a mężu charytatywnie oddaje chłopaków, jak u mnie i u niego będzie oki, to znaczy, że mam blokadę i za bardzo chcę :) Chyba naprawdę w tym tkwi cała prawda, także trzymajcie sie ciepło, zaglądaj do nas, razem zawsze raźniej :) Paulakp - co z Tobą, kochanie? Tak dawno się nie odzywałaś, daj znać, może wieczorkiem pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie !!!!!! Fajnie się spało , ale tylko do 9.15. obudził mnie cholerny telefon. Moje samopoczucie jest wporządku, boli mnie kręgosłup, troche na dole. Wczoraj sie dowiedziałam że testy ciążowe PRE-TEST pokazuje fałszywe wynniki, no cóż ja robiłam właśnie ten, zobaczymy(nie czekałam od razu na wynnik, bo byłam w pracy, pracuję w sklepie dziecięcym od pół roku, także się trochę na patrzę) Dlatego właśnie straciłam wszelkie nadzieje, chociaż skąd te bóle kręgosłupa i inne.Chyba pójdę do lekarza , to będzie najpewniejszy wynnik. Do tego czasu nie mogę sie zamęczać. A co u WAS????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej Erka! No właśnie, taki test robiła też Sylwia! Kochanie, pójście do lekarza niczego nie wyjaśni, bo lekarz najwcześniej ciążę może potwierdzić dwa tygodnie po terminie miesiączki :( Kiedy masz termin @? Poczekaj do tego momentu, a jak jest już po, to skorzystaj z moich rad. A do lekarza z pytaniem czemu boli to możesz iść w każdej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Wszystkim! :):D Ja już po śniadanku, a nawet po \"spięciach\" z mężem. Jakaś nerwowa jestem od 2 dni:( Czyżby to zblizający@ dawał o sobie znać??? Wyspałam się wspaniale i miło mi się zrobiło, że za oknem takie piękne słońce dzisiaj. Życzę wszystkim takiego miłego dnia z ogromem słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Ja tez juz po sniadanku i po porannej kawce z rodzinka... Czuje sie dzis do d**** no i nie obeszlo sie bez spiec w domu :( Mam malego dolka i tak mi jakos smutno, tesknie za moja Marcelinka ale staram sie pocieszac tym, ze... zaraz zaraz jak on mi to napisal...o, ze jeszcze 124 godzinki i... :D A co u Was? Erka jak samopoczucie? Estella testowalas? Widze ze u Ciebie Mia tez sprzeczki od rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej babki, a mnie brzuch rąbie jak nie wiem, rany, znowu przyjdzie @ i to cykl bedzie krótki, bo chyba 26 dni, ale boli, kurka, sylwia, nie smuć się, bo to tylko 124 godziny, też życzę wszystkim słoneczka, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Estella, czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom wiem Malwa wiem :) Moze bylo by lepiej zebym sie choc troszke lepiej czula a tu dolek za dolkiem mnie dzis lapei :( raz sie smieje a raz lepiej sie do mnie nie odzywac bo moze ie to bardzo zle skonczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, czy estella nie mówiła czegoś o testowaniu w niedzielny poranek? No, dawaj już te wieści :):):) Sylwuś, nie martw się, czas leci jak oszalały. Tydzień minie jak z bicza strzelił i niedługo będziesz w ramionach swego ukochanego. Widzę , że bardzo Cię kocha i myśli o Tobie :D Malwa, jesteś po filologii polskiej?? A co do badań, to dobrze by było, aby wkońcu lekarz stwierdził, czemu tak długo czekacie na fasolkę. Oby to była tylko blokada, chociaż wydaje mi się, że jak są jakieś problemy typowo fizyczne, to przynajmniej wiadomo, jaką przyjąć kurację. A z blokadą to właściwie nic nie wiadomo. Tak sobie myślę i o moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano Mia nie mylisz sie kocha mnie i mysli o mnie :) (mam nadzieje) Hihiiii i znow mam baty :P A ja wlasnie niby wesola ale zaczynaja mi sie robic szklane oczy i zaraz moze mi lezka kapnac... tak mi jakos smutno :( Wiem ze ten czas szybko zleci i juz niedlugo sie z nim zobacze :) ale mam dzis dziwna hustawke nastroju :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×