Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość meg33
o mój brzuszek chyba ma się świetnie , czasem zaboli delikatnie a ja wtedy pędzę do łazienki z wystaszonymi oczami a tam ok :)) gorzej z resztą , jak tak dalej pójdzie to chyba wynajmę pokój i się zamknę i wyjdę we wrześniu , tak wkurzają mnie różne rzeczy że sklonna byłabym wrzeszczeć i dokonywać rękoczynów :( ja taka zawsze pokojowa nawrzeszczałam na psa do teściowej się nie odzywam , ciekawe kiedy przyjdzie kolej na resztę , i to takie duperele a to nie zgaszone światło , ale porozwalane rzeczy , oj ... makabra no i płakać też mi się ciągle :(( ale może jak pójdę we wtorek do ginki to się uspokoję , zamierzam też zrobić usg ciekawe co będzie widać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza będę tesotwała w poniedziałek więc spokojnie :) no chyba że @ przyjdzie wczesniej to nici z testowania. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Ja powoli zmykam, zycze wam wszytskim spokojnego i miłego weekendu, owocnych testów:) i czekam na pozytywne wieści w poniedziałek. Papaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Podziwiam Was, ja po moich doświadczeniach nie jestem w stanie testować, jak już, to chcę, by @ spóźnił mi się co najmniej tydzień :) Wtedy mogę, ale wcześniej... po prostu bym się bała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już i na mnie pora. Całuski, do zobaczenia wieczorkiem, pa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻v🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku... kilka dni mnie nie było i tyle czytania :D Witam serdecznie wszystkie Kobietki Impersona ucałuj mocno Kubusia, gratuluję Młodej Mamusi i cieszę, się, że wszystko już dobrze z Małym, oby teraz zdrowo rósł i dawał Ci dużo radości!!! 🌻 🌻 🌻 Monisia GRATULACJE!!!! ❤️ Tobie kochana, tak jak Meg i innym ciężaróweczkom baaaarrrdzooo zazdroszczę tych dwóch kreseczek :D:D:D Kiedyś dziewczyny wysyłały starającym fluidki ciążowe, może teraz Wy spróbujecie, hmmmm????? Mia witaj 🌻 nie doczytałam chyba jak długo się starasz, ale skoro piszesz, że tak jak ja mniej więcej, to pewnie długo... Mnie już raz co prawda się udało zaciążyć, ale dzidziuś chyba nie chciał się urodzić i postanowił mnie opuścić w 9 tygodniu... Teraz znów się staram, w tym miesiącu biorę duphaston przez 21 dni, a potem robię test i jeśli nie będzie ciąży, to mam zrobic przerwę na okres. Gdyby się udało z tymi moimi wszystkimi problemami, to byłabym najszczęśliwsza na świecie :D:D:D Ja też zaczęłam od paru dni badać szyjkę i rzeczywiście można zaobserwować zmiany, ale u mnie zero śluzu, więc chyba jednak coś nie tak...😭 Z objawów ciążowych mam małe mdłości, ale w zeszłym m-cu też miałam i @ przyszła, czasem pobolewa mnie brzuszek tak leciutko i delikatnie i swędzą mni piersi, albo po prostu to wszystko sobie wmawiam. Na wszelki wypadek staram się nie nastawiać. Pozdrawiam Was Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku... kilka dni mnie nie było i tyle czytania :D Witam serdecznie wszystkie Kobietki Impersona ucałuj mocno Kubusia, gratuluję Młodej Mamusi i cieszę, się, że wszystko już dobrze z Małym, oby teraz zdrowo rósł i dawał Ci dużo radości!!! 🌻 🌻 🌻 Monisia GRATULACJE!!!! ❤️ Tobie kochana, tak jak Meg i innym ciężaróweczkom baaaarrrdzooo zazdroszczę tych dwóch kreseczek :D:D:D Kiedyś dziewczyny wysyłały starającym fluidki ciążowe, może teraz Wy spróbujecie, hmmmm????? Mia witaj 🌻 nie doczytałam chyba jak długo się starasz, ale skoro piszesz, że tak jak ja mniej więcej, to pewnie długo... Mnie już raz co prawda się udało zaciążyć, ale dzidziuś chyba nie chciał się urodzić i postanowił mnie opuścić w 9 tygodniu... Teraz znów się staram, w tym miesiącu biorę duphaston przez 21 dni, a potem robię test i jeśli nie będzie ciąży, to mam zrobic przerwę na okres. Gdyby się udało z tymi moimi wszystkimi problemami, to byłabym najszczęśliwsza na świecie :D:D:D Ja też zaczęłam od paru dni badać szyjkę i rzeczywiście można zaobserwować zmiany, ale u mnie zero śluzu, więc chyba jednak coś nie tak...😭 Z objawów ciążowych mam małe mdłości, ale w zeszłym m-cu też miałam i @ przyszła, czasem pobolewa mnie brzuszek tak leciutko i delikatnie i swędzą mni piersi, albo po prostu to wszystko sobie wmawiam. Na wszelki wypadek staram się nie nastawiać. Pozdrawiam Was Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to wszystkie wywiało??? Hej Olala ! :) Pisałam wcześniej, że staram się o dzidziusia 21 m-cy...No tak, ja też brałam duphaston, tylko mnie jakoś nie pomógł :( Mam nadzieję, że Tobie pomoże i będziesz niedługo atrakcyjną ciężarówką:) Brałam też zastrzyk, który się nazywa Pregnyl na pęknięcia pęcherzyka, ale to też mi nie pomogło. Mam nadzięję, że to tylko blokada psychiczna i że niedługo mój mężuś znajdzie jakiś kod i mnie odkoduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to wszystkie wywiało??? Hej Olala ! :) Pisałam wcześniej, że staram się o dzidziusia 21 m-cy...No tak, ja też brałam duphaston, tylko mnie jakoś nie pomógł :( Mam nadzieję, że Tobie pomoże i będziesz niedługo atrakcyjną ciężarówką:) Brałam też zastrzyk, który się nazywa Pregnyl na pęknięcia pęcherzyka, ale to też mi nie pomogło. Mam nadzięję, że to tylko blokada psychiczna i że niedługo mój mężuś znajdzie jakiś kod i mnie odkoduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylwia, jestem Leżę sobie już w łóżeczku i oglądam filmik na TVN Tylko jakoś nie mogę się opędzić od szamania. Ciagle jem i jem :) Jakoś strasznie wolno mi chodzi kawiarenka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ochote zjesc wkoncu cos normalnego a tu od rana ucharki wpierdzielam :( A kafeteria strasznie zwolnila, znowu :( Hihiii moze kolacji nie jadla?? i nie ma sily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ochote zjesc wkoncu cos normalnego a tu od rana ucharki wpierdzielam :( A kafeteria strasznie zwolnila, znowu :( Hihiii moze kolacji nie jadla?? i nie ma sily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już wychodzisz z domku? No i jak tam tęsknota za Marcinkiem Vel Marcelinką :) ? A powiedz mi dlaczego właściwie jesteście od siebie tak daleko? Szkoła, praca, studia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia nie bylam jeszcze nigdzie! Jutro robie wymarsz na miasto bo musze biustonosz do kiecki kupic i troche sie uchodze za tym a i tak boje sie ze nie kupie :) A my z Marcelinka poprostu tak daleko od siebie mieszkamy... Ona pod Warszawa a ja kolo Zakopanego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Ale mnie wkurza ta kafeteria..............wrrrrrrrrrrrrrr.Boze, jak dlugo otwieraja sie strony ............wrrrrrrrrrrrrrr. Witajcie ciezarowki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ciekawe,co u Lusi:)Ten wielki dzien juz tuz tuz, a pomyslec, ze w maju sie denerwowala i miala sobie "odebrac zycie":D:D:D:D:D Pozdrawiam was goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkuś, no to faktycznie straszna odległosć :( Ja to bym psychicznie nie wytrzymała takiej rozłąki. Ależ jesteś dzielna ! Słyszałam że w Zakopanym jest śnieg? (CHYBA ŻE COŚ ŹLE USŁYSZAŁAM;) ) Ja tam byłam raz i zakochałam sie w tym miejscu. Marzę, aby znów pojechać tam na Sylwestra. Może w tym roku? Witaj Dioda, chyba się jeszcze nie poznałyśmy? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta! Kafeteria faktycznie chodzi wolno. Ja siezę w domku i ciesze się, że już weekend. Głowa jednak boli od rana. To chyba jakiś ból migrenowy.Ciekawe co porabia reszta kobietek? Myszka na pewno harcuje z mężuciem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
czesc Mia, najwyzszy czas sie poznac:) Dawno nie byla kopiowana tabelka,ale ja jej chyba nie znajde, bo nie mam cierpliwosci do tej kafeterii............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano Mia jest straszna odleglosc ale jakos dajemy rade! Musimy dac rade! Choc uwierz czasem sa bardzo ciezkie dni i juz czasami niemoge wytrzymac i wyplakuje sie w mojego misia :( sniegu jest troche a ile to nie iwem dokladnie bo nie wychodzilam :) Ale wczoraj nie bylo ani grama sniegu a przez noc nasypalo troszke puchu :) Mama mowila ze jak na jedna noc to duzo nasypalo :) A zakopane mi tez sie bardzo dobrze kojarzy, i mam nadzieje ze mojej Marcelince tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mój mąż usłyszał, że dziewczyny zaczynają sie zbierać w kafeterii, to skomentował, ze: \"pewnie poukładały mężów spać, a same wiszą na necie\", a do mnie marudzi, że mam go obok i nic. Tylko komputer i komputer... A tak wogóle, to wypił dzisiaj pół litra maślanki;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -=Marcelinka=-
hm... Słoneczko - słow mi brakuje żeby TO opisać.. ...:: czy pamietasz te noc w Zakopanym ::... pamiętam wspólne dni Nasze, a kojarzą one mi się z czymś najcudowniejszym na świecie! Ogrodniczki, możecie mi wierzyć lub nie, ale chwilę spędzone razem z moim szczęściem są czymś najbardziej zajefantakurfastycznym.. czego naprawdę nie da się opisać słowami - TO trzeba poczuć :) a teraz życzę dobranoc Wam wszystkim! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- 👄 🌻 mua Luli - Kocham Cię :* 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pewnie już wszytskie śpicie ? Ja zaraz też idę sie przytulać do męża - biedaczek już śpi zmęczony a ja buszuje po internecie - hi hi hi Ciagle tak gadacie o tym jedzonku - a ja dzisiaj byłam własnie na tych super pysznych lodach w galerii - dzisiaj jadłam takie pyszne orzechowe co wygladają jak spaghetti - pychotka mówię Wam :-) Dzisiaj miałam mnóstwo zajęć w pracy tak, że nawet nie miałam kiedy mysleć , ze już skończyło mi sie wolne i zaczyna się normalna praca :-( Ale znowu weekend - poodpoczywam sobie - w przyszłym tygodniu mam imieninki - upieke pyszne ciasto do pracy, pójdę z mężem na fajna imprezkę, niedługo potem luty, i marzec - i w końcu wiosna i ciepło, słońce ... uwielbiam ciepłe pory roku - nienawidze zimy, zwłaszcza takiej jak w tym roku. No chyba że jest śnieg - ale tego w tym roku we Wrocławiu nie uświadczysz :-( Rozpisałam się tak jakbym pamiętnik prowadziła - hi hi hi. Teraz już idę spać i pozdrowionka dla nowej \"kobietki\" Marcelinki :-D Miłej nocki Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki, no to mamy w koncu weekend:):):) Już jestem pośniadanku i standardowo, jak mogę spać ile się da, to mój organizm wybudza się już o 8:( Dziś z samego rana mój brzuszek dawał o sobie znać (ale tak leciutko) i moja intuicja mówi mi, ż e sie w tym miesiącu znowu nie udało:( Mam nadzieję, że się myli i zrobi mi ogromna niespodziankę :) Albo przynajmniej, żeby którejś z Was się udało, bo to byłoby podnoszące na duchu:) Ale na pocieszenia idę dzisiaj na te długo wyczekiwane lody :) Aga, masz rację, te orzechowe spagetti są najlepsze, mmmmmmmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie :) nie pochwalilam sie wczoraj dokladnie moja Zuzzia wazy 2750g obwód brzuszka ma 305 mm, od skroni do skroni ma 93 mm a kosc udowa ma 72,2 mm wlasnie jestem na etapie pakowania torby do szpitala ale nie wiem czy mam juz wszystko na liście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelki
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r monia-81..........15.12..........26.......................9.01 Mia26..............22.12..........29.......................20.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela I
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 37 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........17............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, a dlaczego nie ma Cię jeszcze w I tabelce??? :):):) Myślę, że najwyższy czas się tam pojawić :) 37 tydzień ale masz fajowo:) Nie zazdroszcze tylko samego porodu. No ale wkońcu to dlatego rodzą kobietki, bo oprócz tego że jesteśmy płcią piękną, to i silniejszą psychcznie i na ból. No i czego się nie robi, by wkońcu miec dzidziusia obok siebie? :) Buziaczki dla brzuszka już Zuzi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Hej dziewczyny! Właśnie szorujemy klatki naszym koszatniczkom, a mężuś niedługo jedzie poćwiczyć z ojcem jazdę samochodem, bo niedługo bedzie zdawał na prawko, mamy nadzieję, że za pierwszym razem będzie dobrze :) A u mnie tez bez zmian, ja tam nigdy praktycznie przed @ nie mam żadnych objawów, tylko na kilka godzin przed, czyli jak zaczyna sie plamienie, ale ponieważ ciążowych też brak, więc chyba musze przestać na cokolwiek liczyć w tym miesiącu, no i w związku z tym czekają nas badanka:) przeżyjemy, mam nadzieję, że jakieś wspomaganie, które pewnie otrzymamy, pomoże! Trzymajcie się, pozdrowionka dla Twojej Zuzi i Ciebie 37 Tygodniu, trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×