Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

No właśnie, jakoś tak się zrobiło pusto, cicho, ciemno...:) Soul, sympatyczna koleżanko, Aga (moja miastowa koleżanko!) ? Agusia, 🌻? Meg - jak tam twój brzuszunio? - i jak nerwy naszej cieżarnej? :), no i oczywiście Syliwia ? -czyżbyś sie tak bardzo zatraciła w swojej tęsknocie za swoim jedynym ukochanym, że nie zaglądasz? Malwa, jak samopoczucie,jak tam Twój @ ? No i pozostałe dziewczyny, których nie wymieniłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkońcu działa Coś ostatnio nie ma dnia, zeby kafeteria nie nawaliła. Hej, jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ale ta kafeteria działa....straciłam cierpliwosc.... Mysza gdzie się podziewamy, ja zapracowana jestem, a ze tyle sie otwiera stronka to sobie podarowałam na troche :) ale juz nadrobiłam czytanie i jestem z doskoku :) Mia ja jestem :) na troche pewnie ale jestem :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kasieńka, a jak Tobie mija dzionek? Ja już czekam do 16 i dzieki ppogaduszkom z Wami jakoś szybciej mi leci czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasia jak sie czujesz i kiedy testujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to dość szybko mija dzień bo bardzo duzo mam dzisiaj do roboty w pracy :) takze dopiero sojrzałam na zegarek a to juz 15 :) jeszcze troszke i koniec poniedziałku w pracy :) A Ty Mia się pewnie nudzisz ...może sobie pograj w cos :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko czuje sie normalnie....rano tylko czułam sie okresowo, a teraz nic....a testować, jesli do jutra @ nie przyjdzie to w środę zatestuje :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
ja juz ide do domku myśle że jak jutro zajrze to przeczytam dobre wieści od Kasi:) pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Teraz nasza Kafe chodzi szybciej,ale czasem to normalnie czlowieka krew zalewa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............17.01....... 26.......................13.02 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........30.12........26-30...............24.01-28.01 Aga*................29.12.........28-32..................27.01 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........15.01............24-29................... nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r monia-81..........15.12..........26.......................9.01 Mia26..............22.12..........29.......................20.01 Tweety*...........10.01.........26-28..................sama nie wiem TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 37 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Pozwoliłam dopisać sie do tabelki:), ale kafeteria faktycznie wolno chodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam pełno roboty :( i jak tylko chciałam sobie poplotkowac z wami to zaraz znowu cos mi sie zwalał o i tak cały czas :( No ale teraz jestem w domku juz naszczęście:) Po pierwsze chciałam przywitać nowe koleżank:) Skarbelek i Tweety :) sorki że tak puźno ale nie dali mi do końca skończyć swojego wątku :( Skarbelku a w którym ty tygodniu jesteś? Może cos przegapiłam czytając tyle stron co miałam do nadrobienia. Ja tez zastanawiałam sie czy wrzesień jest dobry do porodu wolała bym urodzic w maju tak jak planowałam ale niestety nie wyszło tak ale i tak jestem bardzo szcześliwa :) Zreszta ja tez sie we wrześniu urodziłam :) A coś ostatnio Meg nie widać u nas ( Mia a jak tam twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałam pełno roboty :( i jak tylko chciałam sobie poplotkowac z wami to zaraz znowu cos mi sie zwalał o i tak cały czas :( No ale teraz jestem w domku juz naszczęście:) Po pierwsze chciałam przywitać nowe koleżank:) Skarbelek i Tweety :) sorki że tak puźno ale nie dali mi do końca skończyć swojego wątku :( Skarbelku a w którym ty tygodniu jesteś? Może cos przegapiłam czytając tyle stron co miałam do nadrobienia. Ja tez zastanawiałam sie czy wrzesień jest dobry do porodu wolała bym urodzic w maju tak jak planowałam ale niestety nie wyszło tak ale i tak jestem bardzo szcześliwa :) Zreszta ja tez sie we wrześniu urodziłam :) A coś ostatnio Meg nie widać u nas ( Mia a jak tam twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bliźniaków coraz więcej :D:D:D Zaraz dorównamy, Tweedy, Strzelcom i Skorpionkom :D Zbieram się do domku. Będę wieczorkiem. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bliźniaków coraz więcej :D:D:D Zaraz dorównamy, Tweedy, Strzelcom i Skorpionkom :D Zbieram się do domku. Będę wieczorkiem. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja tez chciałabym urodzic dzidzie jak bedzie cieplutko, aby na spacerki sobie chodzić:), ale w sumie to nie wazne, najwazniejsze aby mieć dzidzie upragnioną:) Kasia trzymam mocno kciuki, mam nadzieje ze teraz bedą dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety mam nadzieje że @ nie przyjdzie i że w środę rano zobaczę kwie kreseczki :) wiecie co Wam powiem, tak to w sumie nie przejmowałam się czy bedzie czy nie, ale od wczoraj to ciągle sie zastanawiam no kiedy ten @ przyjdzie, a dzisiaj to tak czekam i czekam i juz właściwie powinien być a go nie ma i mam nadzieje że nie bedzie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THEFLY
Estello widzę, że idziesz za moimi śladami :) ja biorę folik i od tego cyklu castagnus (z forum wiem, że brać go od 1- 14 dc wg. wskazań ginekologa) a i olej z wiesiołka już 3 mc także. Jeżeli chodzi o olej to efekty widac już od 2 cyklu. Jezeli chodzi o testy od Ewy Analityk to niestety w 3 cyklach akurat u mnie nie wykazały owulacji :( ale ważne jest , że chętnie służy ona pomocą i zawsze odpowiada na e-maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thefly
Doroto27, mierzenie temp nie potwerdzi przebytej owulacji :( Podwyższenie temp w II fazie cyklu może świadczyć o przebytej owulacji ALBO o tym, że z jajeczka jest już ciałko żółte take wiarygodniejsze są na pewno testy owulacyjne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
HEJ! czytanie zajelo mi godzinke tylko :) .nie zagladam w weekend bo jakos nie halo sie czuje. Ogolnie jest mi niedobrze przez caly dzien, a poza tym zastanawiam sie ktorego gina wybrac a co za tym idzie ktory szpital.Gratuluje nowym przyszlym mamom, chyba bedzie wyz demograficzny Mezunio robi mi placuszki ziemniaczane... mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie dziwie sie ze zaczynasz sie denerwować, w końcu to jakby decydujący moment, ale ja nadal czekam na dobrą wiadomość:) Anuska musisz dobrze sie zastanowić nad lekarzem prowadzącym dla dobra dzidzi i swojego, no i niech mąz dba o ciebie:) co na pewno robi, ja też uwielbiam placki mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Kobitki :):):) jestem w domku, po obiadku i teraz odpoczywam po baaaaaaaaardzi ciężkiej pracy :D:D:D Kasia, no liczę, że będziesz kolejną z fasolką w brzuszku:) Ale byłoby fajowo! Naprawdę :) Anuśka, tylko godzinę zajęło Ci przemaglowanie tych wszystkich ostatnich stron? Szybka jesteś :D A ja jestem ciągle jakaś wściekła i pewnie to napięcie przedmiesiączkowe. Jakoś tak zawsze jest, że to mój mężulek jest pod ręką i obrywa. Ale tym raZem naprawdę sobie zasłużył... :( Tweedy, a Ty w domku, czy w pracy (jeszcze?):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
No to przyszło @, o dwa dni za wcześnie, cóż, bywa, zmieniam tabelki i pozdrawiam TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............17.01....... 26.......................13.02 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........30.12........26-30...............24.01-28.01 Aga*................29.12.........28-32..................27.01 Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........15.01............24-29................... nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........17.01..........26- 30 .................13.02 - 16.02 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r monia-81..........15.12..........26.......................9.01 Mia26..............22.12..........29.......................20.01 Tweety*...........10.01.........26-28..................sama nie wiem TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 37 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!!! Właśnie wróciłam z pracy. Jutro idę do ginekolożki, zobaczymy co mi powie. Skarbelek-GRATULACJE :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ja nie pracuje chwilowo siedzę sobie w domciu Malwa przykro mi z powodu @, oby w przyszłym miesiącu było lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!!! Właśnie wróciłam z pracy. Jutro idę do ginekolożki, zobaczymy co mi powie. Skarbelek-GRATULACJE :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :-) Nie moge z wami plotkowac w ciągu dnia bo w pracy nie mam neta - ale wieczorami nadrabiam zaległości. Gratulacje dla dla Skarbelka - - tak po cichu to Ci zazdroszczę ❤️. Ale jestem twarda i nie przejmuje się - od lutego zaczynam staranka ponownie i mam nadzieję że tym razem zadziała :-D. Rozmawiałam z mamą i ona tez starała sie prawie pół roku i udało jej się w lutym - może mi też .... Kasia - trzymam kciuki za brak tej wstrętnej @ i za dwie kreseczki. Mia - co to za nowy ginekolog - może i ja sie do niego wybiorę- ja też mam wrażenie, że niektórzy to traktuja nas jak zło konieczne i do tego zadające głupie pytanie -np. panie doktorze a ja kiedy zajde w ciąże ????? Beznadzieja :-( Miłego wieczorku i do usłyszenia do jutra. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aga, doktor nazywa sie Markuszewski i ma gabinet na Miodowej 24. Na razie nie wiem ile kosztuje wizyta, ale bedę dzwonić i się umawiać do niego we środę na wizytę, to dam Ci znać jakie wrażenia. Ale wiem, że jest bardzo dyspozycyjny i nawet jak koleżanka źle się czuła w ciąży, to przyjął ją o 12 w nocy. Więc może to ten z powołania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aga, doktor nazywa sie Markuszewski i ma gabinet na Miodowej 24. Na razie nie wiem ile kosztuje wizyta, ale bedę dzwonić i się umawiać do niego we środę na wizytę, to dam Ci znać jakie wrażenia. Ale wiem, że jest bardzo dyspozycyjny i nawet jak koleżanka źle się czuła w ciąży, to przyjął ją o 12 w nocy. Więc może to ten z powołania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×