Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

ja jestem :-) ale tak mnie boli kręgosłup, że ledwo siedzę buuu, zachciało mi się ławę przenosić :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wkońcu wyszły z kata:D myszka, dzisiaj ciebie nie było. I Soul też. Natychmiast przerwac obowiązki słuzbowe (które nie są wskazane w poniedziałek) i proszę do nas dołączyć:D A ja przez weekend pochłonęłam ksiażke \"Diabeł ubiera sie u Prady\" Oj, dawno mnie tak nie wciagnęła zadna ksiażka na tyle, żebym siedziała do 2 w nocy. A i tak się zmusiłam aby wkońcu zasnąć i reszte pozostawic na następny dzień. Polecam Wam ją serdecznie. Opisane są w niej niesamowite bziki amerykanów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella mnie też boli kręgosłup, ale nie od ławy, tylko od ćwiczeń:D byłam nawet u lekarza, ale ja mu powiedziałam, że staram sie o dzidzie, to nie dał mi żadnych tabletek, tylko zabiegi rehabilitacyjne, a tam są takie terminy, że dopiero od 28 lutago, no i jestem inwalidą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja korzystam z uroków zwolnienia i zastanawiam sie co ugotowac mezusiowi na obiad. Za tydz. wizyta u gina i usg- moze nie zapomne spytac ile ma fasolka mm.Oby tylko wszystko ok bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, na pewno będzie ok! pogłaszcz swój brzuszek ode mnie :-) Olala, a co Ty takiego ćwiczyłaś, że tak bardzo Cię kręgosłup boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, na pewno będzie ok! pogłaszcz swój brzuszek ode mnie :-) Olala, a co Ty takiego ćwiczyłaś, że tak bardzo Cię kręgosłup boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Estella_ brzuszek mowi ze mu milo bylo, ale cos pobolewa. Moja kolezanka kupila mamie w prezencie odkurzacz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzuszki ćwiczyłam:) i mnie to odcinek szyjny kręgosłupa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Ola. To źle robiłaś te brzuszki! Uważaj, bo można sobie krzywdę zrobić! Kark nie ma prawa boleć, za to mięśnie brzucha jak najbardziej :-) Kasiu, ja chyba nawet nie myślę, że kupię test. Coś mi się wydaje, że prędzej tampony mi będą potrzebne :-( Kurcze, czy mi się kiedykolwiek uda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella co to za podejscie...prosze szybciutko sie uśmeichnac i koniec.... uda sie uda...to kwestia czasu :) zobaczysz :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie będę testowała. Raczej nie zdążę. @ przyjdzie jutro lub pojutrze. Jestem tego pewna. trochę jestem zła, dlaczego się nie udaje, ale z drugiej strony myślę sobie,że tak ma być. Widać, jeszcze nie jest ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie usłyszałam w radio, że w Polsce jest 25 procent małżeństw bezpłodnych! Jestem przerażona!!! Coś czuję, że ten tydzień będę miała pod hasłem \"dół\" :-( i w Walentynki mam dostać @ buuuuuuuu ja chcę dzidzię, taką małą kruszynkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, ależ mnie przeraziłas tymi statystykami. Przecież to co czwarta para!!! Nie martwcie się kochane, to co wydaje się że nas oddala, to z całą pewnością przybliża. Bo przecież wkońcu każdej z nas siię uda!!!:D Cześć Aniu, a w którym tygodniu jesteś? Chyba ze cos przeoczyłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem przeoczylas- moj dawny nick to anuska. Teraz gdzies jest poczatek 9 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, przepraszam anuśka:) Gdzieś musiała mi umknąć ta informacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie się podziewacie!? spać mi sie chce znowu :-( co za pogoda przeokrutna i chyba niskie ciśnienie...na szczęście za pół godzinki kończę pracę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej estella, ja jestem ale troche śpiąca i zapracowana, dobrze Ci ze niedlugo do domku idziesz, tez bym chciała a tu jeszcze ponad godzine Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Strasznie się cieszę, że mi się udało. Dla tych , które zajśc nie mogą- słuchajcie- ja też się staralam 10 miesięcy, już traciłam nadzieję ale się udało. Cierpliwości i wy będziecie się tu chwailić :) Pozdrawiam obecne i przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Strasznie się cieszę, że mi się udało. Dla tych , które zajśc nie mogą- słuchajcie- ja też się staralam 10 miesięcy, już traciłam nadzieję ale się udało. Cierpliwości i wy będziecie się tu chwailić :) Pozdrawiam obecne i przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huśtawka
miłe panie powiedzcie mi czy mozliwe jest abym miała "okres" ale temperatura sie utrzymuje na 37.2 ???(2 dni po krwawieniu też) Czy mimo to moge byc w ciąży? Nie licząc innych obajwów chociaz piersi mnie juz nie bolą(bolały). Jak to jest z ta temperaturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatniego miesiąca wybróbowałam radę przeczytaną tu na którymś z topików aby \"po\" poleżeć z 15 minut z uniesionymi biodrami aby plemniczki mogły sobie spokojnie we mnie spłynąć i pobuszować :) Ale prawdę mówiąc to myślę, ze większy wpływ miało to, ze w tym miesiącu zmienił mi się charakter pracy - ze zmianowej i w weekendy, na pracę regularną, od 7 do 15, z wolnymi weekendami z pracy stresująej i zabieganej na spokojną siedzącą. Inna sprawa, ze przez 9 miesięcy bardzo chciałam zajść a ostatniego sobie odpuściłam. A może było to po prostu dużo szczęscia. Wam też się uda. Trzymam ksiuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to właśnie ja również zmienilam podejscie i idę na żywioł :) zobaczymy co bedzie, ale dzieki za info Eli :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA Kamcia ..........20.01.....URODZIŁA....... ZUZIĘ......................... Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Gosia25......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? ania79.......Kielce............3 wrzesnia........?...........lepiej nie pisac Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?............?... thefly ............?..............?...............?..............?..........?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek miasto Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce…………WARSZAWA tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce WARSZAWA Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........01.02.....28-32..........02.03........................4 m-ce WROCŁAW Mysza29...20.01.....26-28..........17.02................ .......4 m-ce Katowice Dioda.......03.02.....30-31..........03.03........................ Olala........24,01.....29-33..........nie testuję ........................27 m-cy ...Bydgoszcz paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 .....................4 miesiąc Paula23......17.01....28-29........14-15.02.................10 miesięcy Poznań monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......23.01.......29.............20.02........................22 m-ce WROCŁAW Silve25......27.01......30-33.......po 28.02......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek......nr GG soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24......6680371 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25...........Sylwia.......................Waga................25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek......nr GG soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24......6680371 mysza29............Bożena.................Lew..............29...2861877 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26...8177064 Impersona.........Elka........................baran.............20....3897413 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26....4990655 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25....2834288 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25...........Sylwia.......................Waga................25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek......nr GG soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24......6680371 mysza29............Bożena.................Lew..............29...2861877 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 4572651 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26...8177064 Impersona.........Elka........................baran.............20....3897413 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26....4990655 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25....2834288 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25...........Sylwia.......................Waga................25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×