Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Ja chcę mieć Natalkę (drugą córcię) bo jedną Oleńkę mam i uważam że dziewczynki są wspaniałe (sama tez mam siostrę:))..tylko..musze odstawić tabletki..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Aśka74...........01.12........28-34.................. .28.12................. słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... wyskakuje z tabelki juz sie nie bede starac postanowilam najpierw postarac sie o meza a potem o dziecko sorki dziewczynki ale humorek podly :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku tak mi przykro i z powodu psa i @. Nie wiem co Ci powiedzieć. Ale myślę, że dobrą kolejność powzięłaś, najpierw facet potem dziecko , w przeciwnym razie mogą być duże kłopoty. Na pewno wszystko się jeszcze ułoży. Zyczę Ci z człego serca!!!:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku - przykro mi z powodu Twojego psiaka, sama kocham psy i mam ich 3, wieć rozumiem co czujesz. A z dzieckiem- może jak teraz odpuścisz, to samo przyjdzie. Agusia - ok, po prostu mam doły i chyba też za bardzo się czepiam i niewiadomo czego od innych oczekuję. Wogle się stałam jakaś drażliwa. Basia32- nie rozumiesz nas, każda z nas opisuje swoje problemy i to nie jest licytacja, czasami wspólne podzielenie się swoimi problemami pomaga i czasami warto też podzielić się swoimi spostrzeżeniami , a może się którejś przydadzą. A co do wieku to nie czepiamy się, tylko nas irytuje, że gówniary, które mają 16 lat i NIE CHCĄ MIEĆ DZIECI -to właśnie je mają. A my kiedy już dorosłyśmy do macierzyństwa i marzymy o dziecku to mamy z tym duże problemy a wiek nasz jest taki, że jeżeli nie uda nam się w najbliższych latach zajść to możemy zapomnieć o macierzyństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Asia ! Moje samopoczucie dużo lepsze, ni mi nie poprawia tak humoru jak takie iweczorki. Po prostu musi być ich więcej i już będzie lepiej. A Twój mężuś już jest? To też możecie sobie zorganizować jakąś imprezkę. Oglądanie takich thillerów z moim nie ma sensu bo on od razu się domyśla kto zabił i nie ma zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wcale sie nie czepiasz, mi tez byłoby przykro jakbym była na Twoim miejscu. Sama sie zastanawiam może Tulipan ma racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochanie wróci dopiero jutro wieczorkiem. A ja się dałam wrobić w zawożenie znajomych na imprezkę i ich odbiór. Tak więc mam pobudkę o 2.00. No ale jak nie pomóc- może ja też kiedyś będę potrzebowała pomocy. Agusia - dzięki. A co się dzieję z Kasią, Malinką , Diodą i całą resztą wspaniałych dziewczyn?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Asia ze nie wiem, moze sie jeszcze kurują, ja za to siedzę sobie z szklanicą piwka, a moje kochanie gra na play station:) Przynajmniej sobie pojezdzisz:) tylko aby fotek znowu nie było:)jedna chyba wystarczy:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Aga -dziękuję Wam Kobietki za słowa otuchy, czasem jak wszystko się wali, to trudno sobie samemu poradzić, a wygadać się to chyba najlepszy sposób... Asiu biorę BIOXETIN- lek antydepresyjny, mam go brać 2 miesiące, ale gdybym zaszła w ciążę, to od razu odstawię. Chociaż pani doktor wie, że staram się o dziecko i nie mówiła o żadnych przeciwwskazaniach. I jeszcze wyjęłaś mi z ust to, co chciałam odpisać Basi. To po prostu niesprawiedliwe, że kobiety, które bardzo chcą dzieci, nie mają ich, a niektóre po jednym numerku w dyskotece zachodzą i zostawiają potem w domach dziecka, albo na śmietniku... Asiu, to sama wiesz, jak to trudno jest kiedy trzeba wybierać między szukaniem pracy, a staraniem się o dziecko. Mój mąż na razie ma stałą pracę, więc ja chyba jednak przede wszystkim chcę dzidziusia. Nie wiem, kiedy uda mi się jakąś pracę znaleźć, a jak już znajdę no to też od razu nie mogłabym wyskoczyć z ciążą, więc musiałabym czekać parę lat. Bardzo chciałabym pracować, ale jeszcze bardziej chcę mieć dziecko... Agusiu* ja biorę bromergon 1 raz dziennie, bez żadnych przerw, w systemie ciągłym i to już chyba z 6 lat L, jak biorę, to jest ok., ale jak przestaję, to piersi mi puchną, mam laktację, no i nie ma owulacji. Moja endokrynolog powiedziała, że to jest problem na całe życie, prolaktynę można utrzymać na określonym poziomie lekami, ale nie da się tego wyleczyć. I zabroniona jest w naszym przypadku antykoncepcja hormonalna- przynajmniej wg mojej pani doktor Tulipanku przykro mi z powodu pieska, mój 12 letni Zbój też w tym roku zmarł, we wrześniu i też strasznie ryczałam... Pozdrawiam Was wszystkie, jesteście Kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) witam Was wszyskie bardzo gorąco bez wyjątków :) znowu sporo do czytania :) a mam super humorek dzisiaj :) Tulipan przykro mi bardzo i z powodu psa i z powodu @.... wiem co przezywasz....ja moją kotkę bardzo kochalam ale nie dan jej bylo zyc dlugo bo miala raka :( Asiu74 jestem :) caly dzien mnie nie bylo, dopiero niedawno wrocilam i juz do Was zasiadlam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13............Zuzia......94 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Aśka74...........01.12........28-34.................. .28.12................. słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........06.11.........28.....................nie testuje.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za slowa pocieszenia dziewczynki. Szkoda pieska strasznie, w koncu to przyjaciel, ach te spacerki :( Chce opuscic to forum, bo niepotrzebie sie nakrecam. Pewnie bede do Was czasem wpadac, zobacze co u Was slychac :) Powinnam raczej stworzyc topik \"Czy sa w srod was kobietki ktore chca juz zostac zonami?\" :) Mysle, ze na wszystko nadchodzi odpowiedni czas.......... Troche tu do Was nie pasuje............ Pozdrawiam. Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 31 tydzień..Warszawa....1 Luty...........13............Zuzia......94 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?...............?...........?.... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Aśka74...........01.12........28-34.................. .28.12................. słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Imolka...........08.11.........23-24....................??................... Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze :D.......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku - wspolczuje Ci z powodu nagromadzenia smutku... a wiesz... byc moze w momencie, gdy naprwade \"odpuscisz\" starania i sie odstresujesz mysleniem glownie o zafasolkowaniu, to moze los sprawi Ci mila niespodzianke? :) U nas byli dzis znajomi z 2 letnia corcia - cudnym dzieckiem.... to tym bardziej mnie nakreca na wlasne ;) Pozdrawiam i zycze Wam udanej niedzieli - ja jutro ide do pracy, buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku BARDZO MI PRZYKRO! ale nie opuszczaj nas tak na dobre! Przeciez nikt ci nie broni tu byc z nami! Ja dzis dostalam @ i delikatnie mowiac zdycham caly dzien :( Cos nie moglysmy sie dziewczyny dzis \"zgrac\" zeby spokojnie wszystkie porozmawiac! Coz taka sobota :( POZDRAWIAM Wsa wszystkie bardzo goraco i do zobaczenia jutro, bo ja juz pomykam do lozeczka 😘 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
cześć dzisiaj mnie nie było a tu taki smutek zapanował:(Tulipanku wyrazy współczucia z powodu pieska,ale nie opuszczaj nas!!!!Wszystko się ułoży zobaczysz musimy w to wierzyć,ja mam fasolkę w brzuszku,ale jestem samiutka jak palec i też łapią mnie doły,jak sobie pomyślę o świętach to ryczę jak bóbr,bo to tak smutno bez rodziców,rodzeństwa i faceta.Ale trzeba myśleć pozytywnie cały czas to sobie tłumaczę.A do Domi:u mnie też jazda bez trzymanki z wymiotami i nudnościami,ale dziś kupiłam czopki Torecan.Poproś swojego ginekologa żeby Ci przepisał na wymioty,pomagają może nie do końca ale zawsze choć trochę ulgi,bo ja już miałam dosyć.Trzymajcie się kobietki kochane i nie dołujcie się!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Wyśpałam się już po szoferowaniu. Agusia - tym razem obyło sie bez fotek- też jestem zdania, że 1 wystarczy.hihihi Bugsy, Domi - współczuję Wam z powodu wymiotów. Bugsy - zaglądaj w święta na forum- na pewno któraś chociaż wirtualnie spędzi z Tobą czas, ja też w 1 święto jestem sama, a więc na pewno często zajrzę. hej Kasiu- najpierw się o Ciebie pytałam, a potem uciekłam , co? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie formuowiczki! te ktore jeszcze spia i te ktore juz sie obudzily! ja mam takiego maxymalnego dola!!!!!!!!!!! Nie wiem wogole co sie ze mna dzieje! Wszystko mnie boli, nic mi sie nie chce, ale pocieszam sie, ze to sprawka @ Jakby tego bylomalo to wlasne sie dowiedzialam ze mama bardzo bliskiej mi osoby znow jest w szpitalu [beksa Dziewczyny ja mam juz normalnie dosc wszystkiego! Mam ochote zasnac i obudzic sie jak juz wszystko bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Piszcie coś bo ja wpracy jestem do jutra i mogę Was czytać i gadać.No i zaglądam tu a nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Piszcie coś bo ja wpracy jestem do jutra i mogę Was czytać i gadać.No i zaglądam tu a nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się zajmujesz , skoro dziś pracujesz i to do jutra? Jeśli można wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w szpitalu.No i dostałam dziś @, przynajmniej wiem, że wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam dyżur, takze w wigilię i 27 i jest fajowo!!!! No i wklejam tabelkę Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... K Estella ............25.11....... 28.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 .............. Aśka74...........01.12........28-34.................. .28.12................. słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... AgaJ..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ NIKA28..........1.12........28-35....................nie testuje......... Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Imolka...........05.12.........23-24....................??................... Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
co tu dzisiaj za pustki???????Świętują niedzielę nasze kobietki czy co??Ja dalej z dołem,ale dzięki Asia74 za wsparcie.Te doły to chyba przez to,że już siedzę na zwolnieniu lekarskim i mam za dużo wolnego czasu...Współczuję Imolka pracy w niedzielę,chociaż ja chyba najbardziej lubiłam pracować w niedzielę.Nienawidziłam za to sobót i piątków,bo wtedy najgorsza jazda.Idę coś zjeść,bo już mnie zaczyna nudzić.Cholerka już mam tego dosyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolka - kolejny miesiąc przed nami.No i kolejna szansa. Kiedyś w końcu się uda. A pustki tutaj faktycznie nieziemskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście dziś tragiczne pustki. Muszę zmienić forum.hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×