Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość estella
eee, nic nie badam. Nie umiem, nie wiem, zapominam, nie chce mi się. Przytulamy sie często, więc jakoś, kiedyś się uda :-) W pierwszym cyklu starań, byłam w owulację na USG, jajnik bolał, pęcherzyk byl dojrzały, przytulanko było a z dzidzi nici :-( teraz nic nie boli, nic nie sprawdzam, śluzu nie widzę, kocham się kiedy mam na to ochotę (często) i czekam na wynik. Może coś z tego będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
co sie dzieja że nikt nic nie pisze :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
hej Dziewczyny, gdzie jesteście!!!! Pewnie myślicie o prezentach pod choinkę :-) kupiłyście już wszystko? bo ja jeszcze nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
ja też jeszcze nic nie kupiłam pod choinke:( i martwie sie kiedy to załatwić ciągle ten czas tak ucieka a jeszcze okna umyć wrrr totalnie mi sie nic nie chce, lenistwo mnie ogarnia, może to ten brak śniegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
tu chyba jakis kryzys nastał nikt nic nie pisze? halo gdzie są wszyscy???czy to koniec tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie....... Tak to juz jest, ze przed Świetami wszyscy są zajeci, a u nas w pracy zakonczenie miesiaca, niedługo zakonczenie roku w związku z tym zajęc jest podwójnie duzo.....NIe myslcie sobie, ze całkiem odpusciłam to forum- czytam codziennie na bieżąco i kibicuję wszystkim w staraniach o dzidziusia.........Zycze wszystkim braku miesiączek na swieta, zdecydowanie grubych i czerwonych krech na testach. Na moje oko bedzie dobrze- Święta nastroją Was odpowiednio i juz niedługo pojawią sie swiąteczne fasolki w brzuszkach :)) :)) Moja Emileczka juz jest duza i silna, jej kopniaczki sa bardzo mocne i zdecydowane. Dzis o 17.15 mamy wizytę, zobaczymy ile mała przytyła. Powinna wazyc około 2 kg, a ja bede sie cieszyła jesli wazy choc 1,8 kg. Swoją drogą, do porodu zostało niecałe 1,5 miesiąca a ja nadal pracuję. Więc jesli kiedys zauwazycie moją dłuższą nieobecnosc tzn, ze juz nie mam dostępu do internetu, bądz małej pospieszyło sie na swiat!!! Oby nie!! Pozdrawiam bardzo serdecznie........do zobaczenia :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj moja siostra cioteczna robiła figurki z masy solnej i tak mi sie to spodobalo ze tez chyba sobie porobie tylko nie wiem jakie :( Brzuchatki cały czas są z wami i w razie czego doradza :) nie zostałyście same :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
cześc dziewczyny:) zerkam jednym okiem do Was, ale dzisiaj taki zaganiany dzień, wiec trudno mi cokolwiek napisać:) pozdrowionka dla wszytskich Miłych Koleżanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zrobię sobie dobrze i dę na porzadne zakupy:) tylko ja i cały sklep dla mnie, przyda mi się trochę rozrywki:) bardzo serdecznie pozdrawiam kobitki hallo, jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto......nie bylo czasu dzisiaj chyba :) mysza koniec roku mam w pracy i niestety chyba rzadko się będę pojawiała... a właśnie, apropo prezentów, co kou kupujecie albo planujecie kupić?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
No pustki dziś przeogromne! Jakoś mój optymizm upadł :-( czy tym razem się uda? a jak się nie uda teraz, to kiedy? Kurcze, po to bóg stworzył kobietę ;-) aby dzieci rodziła. A jak tu rodzić, jak nie można zajść w ciążę!!!!! ja dla brata mam zsetaw słuchawkowy do komórki, bratowa wspominała o książce, mama - kosmetyki :-) a tata upatrzony zestaw wierteł :-) babcia - jakieś Biovital, teść - nie mam pojęcia. I mój drogi mąż, nie może się zdecydować o co poprosić Mikołąja w liście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzisiaj tak o nietypowej porze ( hi hi hi) ale wybieram się do teściów do Konina , zaraz wyjeżdżam. Estella - w końcu jestes Skorpionkiem a takie częte przytulanko u nas to podobno jest norma :D Faktycznie coraz mnie wpisów - ale to chyba kwestia okresu jaki teraz mamy i w pracy i w domu. Po Nowym toku pewnie wszytsko wróci do normy. No i pewnie pojawią sie kolejne ciężarówki. Ja to wiem :D Trzymajcie się ciepło - do usłyszenia do poniedziałku. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ojej Aga o tej pore...szok po prostu.... ja dzisiaj w koncu moge odpocząć, taka zmęczona jestem po tym tygodniu pracy :) Dziewczyny co u Was słychać?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich... jesli wogole ktos jest??!!!! ja wlasnie zrobilam przerwe na sniadanko a jak zjem to biore sie dalej do roboty... musze pomyc okna a tak mi sie nie chceeeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej SYlwia :) widzę że świąteczne porządki :) a ja siedzę w domciu i odpoczywam po całym tygodniu pracy ....naprawdę tu straszne pustki są Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie sie tu zrobilo... ale mam nadzieje ze to tak tylko przed swietami... A co do mnie to niestety taki len mnie dopadl ze szok :0 Ale pocieszam sie tym ze mily wiezorek sie dzis zapowiada ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam nadzieje że to tylko przed świętami...bo teraz to humorek iście świąteczny ale jakby jakiś dół się zdarzył to ja nie wiem jak tu takie pustki Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:D A ja dzisiaj w pracy(buuu) I tak do samych Świąt, no ale cóż pracować trzeba. Ja wczoraj sprzątałam mieszkanko do 2:00 w nocy, a dzisiaj o 7:00 musiałam wstać. Porażka. Dzisiaj mi się trochę spać chce ale co tam:D I tak mam dobry humorek:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:D A ja dzisiaj w pracy(buuu) I tak do samych Świąt, no ale cóż pracować trzeba. Ja wczoraj sprzątałam mieszkanko do 2:00 w nocy, a dzisiaj o 7:00 musiałam wstać. Porażka. Dzisiaj mi się trochę spać chce ale co tam:D I tak mam dobry humorek:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam was:) Ja tez juz okna mam za sobą, nareszcie:), jakos ostatnio nie mam humoru, wszystko mnie drażni, no ale dziś jest juz lepiej:D. Tez mam nadzieją ze brzuchatek przybędzie po nowym roku, i ten przestuj na forum spowodowany jest porzadkami:) Co do prezentow to ja nie mampojęcia, zadnego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estela nie smuc sie na pewno będzie dobrze:D, no i niech optymizn wróci, taki jak był jeszcze nie dawno:D:). Niw zamartwiaj sie jak dzidzia ma być to będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, Dziewczynki-uśmiechy widzę na twarzach, ale już!!!!Przesyłam pozytywne fluidki:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinko, współczuje Ci że musisz pracować w taki słoneczny dzień, ja tam jeszcze jakos sie nie kwapię do sprzątania ale trzeba bedzie...Malinko ja jestem uśmiechnięta i w sumie humor dobry mimo że nie wyspałam sie strasznie Agusiu ciesze się że masz lepszy humorek dzisiaj :) ja wlasnie tez nie mam pomyslow na prezenty, ale pewnie wena przyjdzie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie wiem gdzie sie wszyscy podziewają:( Caekam teraz na swoje kochanie i chyba musze z nim znowu pogadac na temat dzidzi ale nie mam jakoś odwagi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×