Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość estella
Czekam więc na przepis :-) Pracuję od 7.00 :-o ale do 15,00 :-) i mam popołudniu duuużo wolnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota27 wiem:)wiem ze bys b. chciała, ale nie dajmy sie zwariowac:D, mam nadzieje ze u Ciebie to dobrze wrózy i bedzie dzidzia:D Ja sie zastanawiam jak moje piersi bedą sie zachowywały w tym i następnym cyklu. Czy bedo mnie bolały czy nie( bo nie bolały mnie), zastanawiam sie tez czy po tych tabletkoch dedzie dobrze i czy bedzie@ jak powinna, do tego ta ochydna luteina bllee:O, ale do jej smaku sie przyzwyczaiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to chyba też bym wolała pracowac w akich godzinach, przynajjmniej cokolwiek można załatwić po pracy, tylko wlasnie jeden feler, że trzeba wczesnie wstawać, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę w domu, ale muszę zacząc sobie czegoś szukac, juz mam nawet jakies opcje ale co z tego wyjdzie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie......... My juz po piatkowej wizycie.......obie uspokojone i szczesliwe...... Emilka wazy juz 1970 gram, i jest tylko 2 tygodnie mniejsza niz inne dzieci!! Mój lekarz mówi że niech tylko urosnie do 2500-2600 i juz mozemy ja urodzic. Rozwija sie prawidłowo i jest zdrowiutka jak rydz. NIe mniej jednak bedzie drobniutka jak mama!! Za dwa tygodnie znowu bedziemy sie wazyc i mierzyc!! Ja natomiast nie przytyłam nic- tylko 100 gram, moja szyjka nie jest imponująco długa ale jesli w takim stanie sie utrzyma do porodu to w porządku!! Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Lusiu, nie było się czym martwić :) cieszę się że wszystko w porządku :) trzymajcie się obie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a ja właśnie otwierając znów ten wątek :-) pomyślałam, ciekawe co tam u Lusi :-) a tu prosze jaka niespodzieanka!!!! Pozdrowienia dla Ciężarówek i ich Mikołajków w brzuszkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Ja zawsze jak przeczytam jakieś wiadomości od Lusi to nie moge sie nadziwić że już tak ten cały czas ciąży mija szybko i Lusia już niedługo będzie mieć dziecinka koło siebie mmmmm:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasiu czy jesteś świadoma że zbliża sie twoje testowanie:):) to jeszcze tylko tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny... wkoncu sie tu milo i pelno zrobilo! Agusia polecam Duexy czarne :D Slyszalam ze one lubia pekac i hihiiii sama to przetestowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
moje testowanie też się zbliża, o ile @ nie przyjdzie, test robię w Wigilię (oby był pozytywny). Według poprzedniego, przykrótkiego cyklu, miesiączkę powinnam dostać od 19 grudnia (już niedługo) do 22 grudnia. Ale jakoś nie spieszy mi się do testowania, wolę żyć w nieświadomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza tak jestem świadoma :) ale nie wiem co z tego wyjdzie..dobrze że mam dużo na głowie to mało o tym mysle :) Estella mam nadzieje że wyjdzie Ci pozytywnie :) mam nadzieje że z rana w Wigilię napsizesz nam jaki wynik :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
właśnie koleżanka w pracy rozpoczęła dyskusję o dzieciach, że małe to są fajne, że zobaczysz jak to będzie, jak ja będę miała i jak to później będę żałowała, że nie postarałam się wczesniej...a co miałąm powiedzieć, że się wlaśnie staram?! nie, to moja wielka tajemnica ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no zobaczymy czy się teraz uda...a jeśli nie to będę szlała z mężem w karnawale, oby skutecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Estella widze ze mamy taki sam termin miesiaczki:) ja też powinnam dostać miesiaczkę 19 grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no ciekawe, która z nas w tym miesiącu zmieni tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze do tabelki i widze ze asienka bedzie testowala w mniej wiecej tym samym momencie co ja... a gdzie ona sie podziewa?? I inne dziewczyny... GDZIE SIE PODZIEWACIE???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
no własnie może obie;)? albo żadna? trzeba sie uzbroic w cierpliwość, jeszcze tylko troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
mi się nie spieszy do testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
mi się nie spieszy do testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak koło 20 będę czekała na bóle przedokresowe...może doczekam się........dwóch kreseczek :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
ja też jestem niedowiarkiem w tym temacie i niby mam testownie na wigilie ale nie bede sie z tym spieszyć i odczekam pare dni jeśli mi@ na to pozwoli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
A co jest z Impersoną w ogóle sie nie pojawia ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Impersona śpi jeszcze, albo lezy i odpoczywa, mam przynajmniej taką nadzieję :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ale dzis zapracowane jesteście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wiecie co dziewczyny jestem dziś w 31 dc a dwa ostatnie po odstawieniu tabletek miałam regularne 28-29 dniowe. Bardzo dokucza mi prawy jajnik.Jak myślicie, czy mogę być w ciąży? Jedna dziewczyna pisała,że bolał ją strasznie prawy jajnik i test wyszedł pozytywny. Mam nadzieję,że to jest TO i @ nie przyjdzie. Co do Impersony to wydaje mi się,że po sprzeczce z Imolką odeszła z formu:(Choć mam nadzieję,że się mylę i wkt=rótce się do nas odezwie. Bardzo fajna z niej kobietka:) Was dziewczyny też bardzo lubię. Mocno ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Hej Soul może to już fasolka:) bede trzymać kciuki a ty napisz co i jak ,a teścik może zrób co? Impersona pobudka:):)prosze sie odezwać i nie zostawiaj koleżanek no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Myszko! Chciałabym w to wierzyć,ale niestety intuicja mówi,że nie. Podbrzusze boli mnie cały czas i piersi. Testu nie chcę robić narazie. Poczekam kilka dni.jeżeli @ nie przyjdzie pokusze się o test. Ale wiesz jak miło jest wieczorkiem, kiedy już się położę i marzę sobie co zrobię jak dowiem się że jestem w ciązy i że pójdę do lekarza przed świętami aby móc ogłosić Rodzince radosną nowinę,ale jakoś nie wierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
ale jest też szansa bo niektóre dziewczyny mówiły że piersi bolą niektóre mówia że nic - tak więc wszystko jest możliwe. Fajne marzenia mmmmmm :):) To dobrze jak chcesz czekać z tym testem to trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×