Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

no to ładnie masz zaplanowane święta :) my to z jednymi rodzicami spędzamy Wigilię, potem w pierwszy dzień świąt u znajomych a drugi dzień z drugimi rodzicami :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) Dorota27 zjadłaby sobie takiego pierniczka z Oli przepisu do kawusi ktorą piję:P mniammm Co do tego wstawania to macie rację, ja budzę sie nie przytomna, oczy mi sie kleją:O Macie rację może Impersona niedługo dzidzię bedzie miała na rączkach:), ale ekstra:D Miłego dzionka zyczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Wiesz Kasiu niby mam tak mocno zaplanowane te świeta ale wolałabym mieć choć jeden dzień tak w domku swoim z mężusiem w spokoju:( no ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Kasiu a ty jak sie czujesz czy coś cie boli?wiesz piersi np. Wiem też że nie chcesz o tym za bardzo mówić ale tak tylko pytam bo mnie na razie nic nie boli a juz mam dzis 19dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Agusiu zazdroszcze Ci tej kawki, bo ja dzisiaj mam dietkę:( wczoraj się strasznie wymęczyłam, dostałam okropnej biegunki a nie wiem od czego, nic takiego nie jadłam, nawet z koleżanką w pracy troszke się przegłodziłysmy:( a potem pojechałam do Tesco na zakupy i tam mnie dopadło, dobrze, że zdązyłam do toalety hihihihi. No i cały wieczór z głowy:( A propo bólu piersi, moje sa chyba wieksze niz zazwyczaj, w prawej miseczce stanika zawsze mam luz, a teraz tez jest napieta na maksa....ale cicho sza, zeby nie zapeszyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Dorota a który masz dzien cyklu? ja tez mam jakieś większe ale niebolące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Myszko niestety @ przyszła pełna parą. W ogóle strasznie się dziś czuję, jajnik boli mnie nadal, ale najbardziej boli mnie głowa, w ogóle mi jakoś niedobrze.Brzusio cały boli. Co do rannego wstawania to ja mam róznie, raz budze sie dużo wczesniej przed budzikiem i nie mogę spać a czasami włączam drzemke i tak poleguję e 20 minut. Porządki w domku zrobiłam. Ubrałam choineczkę,ale popsuły sie światełka:( Prezentów nie mam, a na święta wyjeżdżamy do Rodziców, ale potem mam tydzien wolnego. Hurra! Odpocznę z mężem trochę na wyjeździe trochę w domku. Szkoda, że przyszła @, ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło. Zabawa w święta a w Nowym Roku mnóstwo dzidziusiów nam się urodzi!!!! Wierzę w to mocno. Nie może być inaczej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Mysza dzisiaj mam 22 dc, piersi od kliku dni mam nabrzmiałe, i najbardziej mnie cieszy fakt, że narazie mam brak plamień które od dwóch lat mam w drugiej połowie cyklu i zaden lekarz jakoś nie trafił na własciwy trop leczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Soul ale masz fajnie cały tydzień wolny po świętach mmmmmm zazdroszcze ci wiem że zawsze po świętach tak strasznie nie chce sie isc do pracy buuuuu a ja nie moge wziąć wolnego buuuuu. A co do apetytu to mam ogromny wczoraj zjadłam pizze wielką potem lody a dziś juz śniadanie i ciastko i ....jeszcze bym coś zjadla:):) jak tak dalej bede jadła i w świeta to pieknie bede wyglądać:(:(ruba świnka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza nie mam w ogole żadnych oibjawów w tej chwili....jak owulacje mialam to wiadamo, jajniki, sutki, a teraz nic...mówic moge myslec za dużo nie chce :) i jakos nieźle mi to idzie :) a ja mam 20dc Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Soul, przykromi, że sie nie tym razem udało, ale grunt to optymizm i wierze ze w przyszłym roku wszytskie będziemy brzuchate:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, Dorotka dzięki bardzo. Nie smucę się bardzo, chociaż wczoraj było mi szkoda, że moja nadzieja nie stała się rzeczywistością. Bardzo kocham mojego mężusia i cieszę się że z nim jestem. Każdy dzien spędzony razem z nim jest tak fajniutki,że tęsknota za dzieckiem nie przeradza się w obsesję. Myszko współczuję, że nie możesz wziąć urlopu. ja mam wolne już od przyszłego czwartku. Za to teraz mam trochę pracy, ale poradzę sobię. Mysl o świętach mnie uskrzydla. Co do jedzenia, to ostatnio pochłaniam wszystko co znajdę w domku: frytki, jabłka, kanapki i inne, a ćwiczyc sie nie chce:) Od Nowego Roku będę się odchudzać;) Hiodchudzanie zawsze jest od Nowego Roku albo od poniedziałku, ale co tam odchudzanie.., Dzidzia niech przychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota 27
ja mam podobne podejscie do sprawy, co sie będę teraz odchudzać, te pare kg by sie przydało zrzucić, ale moze dzidzia bedzie w drodze jak nie teraz to póżniej i reżim dietetyczny szlag trafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Kurcze sprzataczka chyba nas nie lubi, mamy elektryczny odświeżacz powietrza, rano zastałam odświeżacz w kontakcie odwrócony do góry nogami a całą zawartość na podłodze, po 3 godzinach wietrzenia nadal nie idzie wytrzymać:( Na dodatek przekreciła kaloryfer na maksymalne grzanie, rano o mało nie padłam: 35 C + smrodek= odlotowy poranek hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Cześć! Soul przykro mi, że ta wredna @ przyszła :-( jestem dziś nieprzytomna i wszystko mi leci z rąk, to chyba dlatego, że wczoraj do 23.00 oglądałam Speed 2 ;-) a rano 5.20 pobudka, uhhh idę po pracy na siłownie to się rozruszam :-) u mnie 20 dc - objawów zero, jakichkolwiek. Piersi ciut bolą, ale już wiem dlaczego .To wina stanika, który mam na sobie. Wywalę go. Niby w dotyku miły ale podrażnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
dzięki za przepis na pierniczki, w weekend będę robiła eksperymenty :-) ciekawi mnie, która w tym miesiącu ogłosi radosną wiadomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Estello pozajączkowało mi się, to Ty mnie prosiłaś o przepis na pierniczki:)) a nie Agusia. Zakrecona jestem:) ale na szczescie Olala wybawiła mnie z opresji. Za pomyłke b. przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
EstellA :):) wywal stanik, wywal stanik:) co to bedzie uwierał nie od tego jest, nie?ale mnie rozsmieszyłaś hi hi Dorota ja tez tak myśle z tym odchudzaniem imoże dlatego mi sie nie chce, poza tym już nie mam takiej silnej woli jak kiedyś:( A wczoraj ogladałam zdjęcia takie sprzed 6 lat i tam byłam taka młoda i szczuplejsza o jakies 5kg :) ale sie zmieniłam naprawde tak spoważniałam i po twarzy taka inna :( mam nadzieję ze mężuś mnie dobrze odbiera i kocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a ja się całe życie odchudzam ;-) dbam o figurę i ćwiczę :-) fakt, od października, jak zaczęłam staranka, trochę sobie odpuściłam, co niestety zaowocował złą formą, przede wszystkim psychiczną :-( więc ćwiczę dalej, ale jak będzie dzidzia to chyba przerzucę się wyłącznie na aeroby i basenik :-) kurcze, ale takiego pysznego pierniczka bym zjadła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Mysza z moja wolą tez nie nalepiej. Chodze dwa razy w tygodniu na aeorbik i jeszcze kilka miesięcy temu było to widać po mnie, a teraz juz nie. Poza tym na lato schudłam chyba samą siłą woli bo chciałam się wbić do ślubu w sukienke która sobie upatrzyłam w wypożyczalni i schudłam, nic takiego nie robiłam. Do tej pory jest to dla mnie zagadką? A teraz jem to samo w takich samych ilosciach a od lata przybrałam 2 kilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do odchudzania to powiem tak, kiedyś różne diety stosowałam a od dłuższego czasu nic nie robie...tzn dostarcza ogamizmowi pokarm o stałych porach i nie nażeram sie tylko najadam tak akurat... staram sie jeść jak jestem głodna a nie z łakomstwa, no i duzo wodu pije...i wiecie co, waga spadła jakies 5 kg w przeciągu pól roku i sie trzyma mimo że nie odmawiam sobie niczego :) jedyne co to nie jem za duzo...a jak mam na cos chec to jem tak żeby zaspokoić potrzeby. Uważam że jesli chce mi sie np czekolady tz że czegos organizmowi potrzeba, zjem kawalek i jest spokoj :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Kasiu to jest własnie chyba własciwe podejscie do tematu i sposób na figurę ok. Staram sie robic podobnie, ale niestey moim głównym grzeszkiem jest czasami podjadanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisałyście:) Dorota27 no to masz naprawdę miły smrodek, wiem co to znaczy bo kiedyś kolezanka właczyła mi bris do gory nogami.;). Miałas nie zła przygode w markecie hihi dobrze ze był ten kibelek:P Dziewczyny nie długo wszystkie bedziemy szły łeb w łeb hehe:D ja mam 19 dień cyklu:), ale zadnych objawów nie mam, piersi tez mnie nie bolą, jak zwykle zresztą. ja ze swojej wagi jestem zadowolona tylko boje sie ze przez te tabletki przytyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam że to milczenie to jest powodem zbliżających się Świąt i masy pracy :) a teraz dziewczyny wracają znowu na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja dzisiaj jakaś dziwna, niecierpliwa i drażliwa jestem...najpierw wydarłam się przez telefon na moją biedną mamcię, a później na koleżankę. Dadam, że raczej nie zdarza mi sie publicznie wydzierać :-o chyba, że na męża w domu jak mnie wnerwi...chyba to przez to niewyspanie ja już chcę święta, chyba wcześniej (w ten weekend) kupię choinkę i juz ubiorę, bo nie mogę się doczekać, a do tego zapach pierniczków w domu...mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście Kasiu:), juz myslałam ze bedzie gorzej, ale nie:) Estella zywą choinkę bedziecie mieli? U mnie co roku jest zywa, zapach ładniutki unosi sie w pokoju:) mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Odwazyłam sie na kawke, ale nie smakowała mi, teraz wcinam chlebek żytni z dynia - pyszota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota27 nie smakowała, mi czasami tez nie smakuje, ale bardzo zadko, z reszta probuje ograniczyc kawusie, ale rano nie zaczynam dnia bez niej:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×