Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Estella, a co będziesz sobie kupować? Fajnie Ci, bo ja muszę czekać jeszcze godzinkę. Ale że mężunia nie ma, to mogę spokojnie do Was pisać po południu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko godzinka:) Faktycznie dzisiaj poczyniłysmy duze postepy w poznawaniu sie:) Fajnie, ze juz prawie weekend, męczacy miałam ten tydzień, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko godzinka:) Faktycznie dzisiaj poczyniłysmy duze postepy w poznawaniu sie:) Fajnie, ze juz prawie weekend, męczacy miałam ten tydzień, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia jestem jestem ale czarno sie zrobiło haha, chamstwo z tym podszywaniem sie:( Ale teraz musze spadać po recepte do gin bo na niedziele nie bede miała tabletek, no i coś już krzyz mnie okresowo zaczyna pobolewać>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu nowa... i pierwszy raz dołączam sie do takiej rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny być może już dziś nie się zdążę odezwać,dlatego już życzę wam udanego weekendu!!! W poniedziałek będę miała sporo do czytania :) Serdecznie pozdrawiam!!!🌻 Tweety wysłałam Ci fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja też miałam baaardzo męczący dzień:D:D:D ;) tweety, po południu ci wyślę. Głodna się zrobiłam jak nie wiem co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika jesli jesteś jo_asia1 a dokładniej tą przeszkadzającą to daj nam w końcu święty spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika jesli jesteś jo_asia1 a dokładniej tą przeszkadzającą to daj nam w końcu święty spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Silve, miłego weekendu:) Przyznam sie po cichutku że też marzę o obiadku:) Moze jutro albo jeszcze dzisiaj zaciagne męzulka na pizze?? Mniam;) Ja dzisiaj mam zaczac brac duphaston, ale zupełnie nie wierze w jego działanie:( Wydaje mi sie, ze to tylko strata forsy, ale poczekamy zobaczymy. Przytulanko było, ale i tak nic z tego skoro nie było pęcherzyka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela25
Do Tiamki, Małaczarna, Domi24. Pozdrawiam Was gorąco.Pisałam do Was przeszło 3 miesiące temu w momencie jak się dowiedziałyśmy o ciąży.ja mam termin porodu zbliżony do Was bo na 18.07. Napiszcie mi jak się czujecie, ile przybrałyście,czy mocno widać itp. czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wychodze za jakieś 40 minut. Mam jechac po mamę na dworzec, więc mam czas. Monica i joasia to ta sama osoba. Nie reagujmy na zaczepki ... nie powiem kogo, bo szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej anielka, a co u Ciebie słychać :) przyłączasz sie do wysyłania fotek?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam jeszcze raz wasze wszytskie fotki, takie ładne:) Powolutku bede uciekać, zycze wam wszytskim super miłego weekendu, miłych przytulanek (owocnych!!) do poniedziałku pa! Ps. niemili goscie sa proszeni o opuszczenie tego forum i udanie sie na inne, z tego co widziałam jest tam wiele tematów w sam raz dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA Kamcia ..........20.01.....URODZIŁA....... ZUZIĘ......................... Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?............?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek miasto Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce…………WARSZAWA tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce WARSZAWA Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................4 m-ce Mysza29...20.01.....26-28..........17.02................ .......4 m-ce Katowice Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................26 m-cy paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 .....................4 miesiąc Paula23......17.01....28-29........połowa lutego................. monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......23.01.......29.............20.02........................22 m-ce WROCŁAW Silve25......27.01......30-33.......po 28.02......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27 Silve25...........Sylwia.......................Waga................25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza, tylko ja chyba jeszcze siedze w pracy...ale juz niedługo wychodze :) i weekend :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tweety, wysłałam Ci fotki na maila:) Odbierz sobie i wyślij mi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z Galerii Mokotów i...po raz pierwszy nic nie kupiłam :-( jest to już chyba moje czawrte czy piąte podejście do tegorocznej wyprzedaży i zawsze z czymś wychodziłam, a teraz...nic. Wszystko przebrane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella, nie martw sie, mnie też już się nie udalo kupić tego wypatrzonego staniczka, bo któraś była szybsza...:D Widziałam już w sklepach wiosenne półbuty i najchętniej to już wszystkie bym kupiła. Byle tylko było cieplej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×